Arama sonuçlarınız

1. erol_uysal55

Yardım Oyunda ultra ayarlarda grafikler bozuk gösteriyor

Hangi oyunda denediysem hepsi de aynı bazı yerlerde grafikler iyi iken bazı yerlerde grafikler bozuk bulanık, pixel pixel resim linklerini aşağıya bırakıyorum bakabilirsiniz; https://uploadfile.site/wl/?id=waeIU5O9r0oFSIdqut9IrKl79F2Y9SA0...
  2. erol_uysal55

Aliexpressden Wordpress Tema Alınır Mı?

Bu Aliexpressde satılan tema; https://tr.aliexpress.com/item/1005002387819807.html?gps-id=pcStoreJustForYou&scm=1007.23125.137358.0&scm_id=1007.23125.137358.0&scm-url=1007.23125.137358.0&pvid=83931462-a60b-4af1-95c0-0baf4924e019&spm=a2g0o.store_home.smartJustForYou_6000707784743.0 Bu da...
  3. erol_uysal55

google news içeriğe tıklanınca siteye gitmiyor sadece yazı çıkıyor

Başlıkta da belirttiğim gibi google news e kayıtlı sitemin içeriklerine tıkladığımda sadece yazı çıkıyor normalde site açılması gerekirken sitenin içerisindeki içerikleri sade bir şekilde karşıma çıkıyor ilgili sayfaya yönlendirmiyor
  4. erol_uysal55

wordpress temasının bir özelliğini kendi oluşturduğum sayfada nasıl gösterebilirim

wordpress temasını bir özelliğini kendi oluşturduğum sayfada göstermek istiyorum örnek olarak şöyle tema ile ilgili bir fonksiyon var function boombox_customizer_register_extras_posts_reaction_system_fields( $fields, $defaults ) { $section =...
  5. erol_uysal55

Google newse kayıt oldum fakat içeriklerin görselleri çıkmıyor

google newse wordpress altyapısı olan bir site ile kayıt oldum fakat içeriğin kapak fotoğrafı ile çıkmıyor yazı olarak çıkıyor ayrıca içeriğe tıklanınca site üzerinden açılmasını istiyorum nasıl yapabilirim
  6. erol_uysal55

Google news Content labels Nasıl yapabilirim

Google news'e kayıt olurken takıldığım bir bölüm var Content labels diye burayı nasıl doldurabilirim etiket ekle falan diyor anlamadım bilgisi olan yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkür ederim
  7. erol_uysal55

Bu şekil yaparsam Youtube telif yer miyim

bir sitedeki yazıyı seslendirerek youtuba yüklesem sorun olur mu? telif yer miyim?
  8. erol_uysal55

just cause 4 lan üzerinden oynayabilir miyim

just cause 4 arkadaşla aynı ağ üzerinden oynayabilir miyiz
  9. erol_uysal55

Şok kurumsal kart açılma süresi varmı

elimde şok kurumsal kart var biri vermişti bunu kullanabilmek için bir süresi var mı ve içindeki miktarı nasıl öğrenebilirim
  10. erol_uysal55

wordpress de resim eklediğimde iki tane resim geliyor

sorun şu wordpress de makaleye resim eklediğimde ve yayınladığım da o eklediğim resimden bir tane daha ekliyor
  11. erol_uysal55

bir seneyi geçti youtube para kazanma özelliği açılır mı

youtube para kazanma özelliğini açmak için 1000 abone 4000 saati geçme zorunluluğu getireli 1 seneyi geçti ve ben daha 1bin aboneyi ve 4 bin saati geçemedim aynı kanala devam etsem bu şartları yerine getirsem para kazanma özelliğini açabilir miyim
  12. erol_uysal55

bir çok oyunda bozuk gösteriyor grafikler bozuk

örneğin FS 2019 da bu şekilde gösteriyor sorun ekran kartı ve ram ile alakalı değil denedim bu arada oyunu epic gamesden ücretsiz olduğu zaman indirdim korsan değil sadece bu oyun değil hepsinde yapıyor