Arama sonuçlarınız

1. A

Yardım Halı desenini bu halı deseniyle değiştirmek için ne yapmalıyım?

Bu halı desenini şu desenle değiştirmek istiyorum. bunu nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
  2. A

Yeni android oyunum TX40 Yayında

Merhabalar , görüşlerinizi almak üzere yeni android oyunum TX40'ı paylaşmak istedim. Oyundaki amaç topları kancayla yakalamak. TX40 - Apps on Google Play Tanıtım :
  3. A

İlk yaptığım ve yayından kaldırılan oyun TX30 Yeniden Yayında

Yıllar önce ilk yaptığım bir oyundu. Google güncellenen politikalarının sonucu kaldırıldı. Oyunu baştan yapmaya karar verdim ve tamamladım. Yayınlanmasıyla birlikte görüşlerinizi almak istedim. Oyundaki amaç , daireleri iç içe verilen sayı kadar birbirine değdirmeden yerleştirmek. TX30 - Apps...
  4. A

Şüpheyle yaklaştığım mobil oyunum HitJump Yayında

Şüpheyle yaklaşmamın nedeni yapımı üzerinde çok uğraşmamam ve basit bir oyun olmasından kaynaklanıyor. Yayınlama nedenimse hoş bir şeye dönüştü gibi, bu yüzden görüşlerinizi merak ediyorum olumlu olumsuz her görüşe açığım Kim bilir derler ya belki ummadığın taş baş yarar (Şimdiden görüş...
  5. A

Mobil oyunum Domino

Merhabalar, mobil oyun yaptım da oyunla alakalı görüşleri merak ediyorum, denerseniz veya yorum yaparsanız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim Domino Game Tanıtım:
  6. A

Sağ Tık Menüsüne Programı Kaldır Seçeneği Ekleyen Bir Program

Bazen bazı programları vs. deniyorum. Normal şartlarda program ekle kaldırdan kaldırılırda , uğraştırıyor. Aramaya kaldır yazıcaksında oradan girip programı bulup kaldır diyeceksin de vakit kaybı Sadece masaüstünde , programın kısayoluna sağ tık yapıp kaldır demek istiyorum. Programı...