Arama sonuçlarınız

1. BehzatAmirim

Pasaport Kaydı Sorunsalı?

Böyle bir saçmalık yok.Fiyatı ayrı pahalı,hadi ücret tamam.Bu sefer ülke dışına çıkma olayları,tek kişi üzerinde ki hatlarda çalışması.Eskiden böyle değilken sebep ne ? Uzatma işlemi de bitti tamamen. Örneğin yeni iPhone'larda resmen bir tane de devlete alıyoruz. Neden,sizce?
  2. BehzatAmirim

50 Azerbaycan Askeri Şehit Oldu!

50 Askerimiz *ermenistan'ın saldırılarında şehit oldu.ermenistanın ise 49 askeri öldü.
  3. BehzatAmirim

Xiaomi Güncelleme Bildirimi

Dün cihazım Redmi yazısında kaldığı için hard reset attım.Bugün güncelleme bildirimi gelince,yetkilendirme bölümünden kapatıp tekrar yeniden başlattım.Ne göreyim? Tekrar Redmi yazısında kalıyor.Cihazı ReBoot ettim,yetkilendirmeden izin verdim.Sorun çözüldü.Başka deneyen,sorunu olan var mı?
  4. BehzatAmirim

Soru Kulaklık Önerisi?

Yedek olarak kablolu kulaklık alacağım.Normal kablolu ve kablosuz kulaklık var.Ama yinede bunu uzun bir süre kullanacağım günlük.Bu ikisi alınır mı? •Skullcandy Merge Black (Tasarım çok hoş) •Onikuma A2 Yoksa başka Hi-Fi KZ-JBL mi alayım? 1662569723 Ya da direkt C100-T110-T160 mı almalıyım? T110...
  5. BehzatAmirim

Michy Batshuayi Fenerbahçe'de !

Michy Batshuayi'nin geçen sezon Beşiktaş Jimnastik Kulübün'de ki istatistikleri; 42 Maç ? 14 Gol ⚽ 1 Asist ? 19 Kez Direk ?
  6. BehzatAmirim

Dizi Behzat Ç. Çekiç ve Gül Geliyor !

1662115670
  7. BehzatAmirim

Zaur Forumdan Uçuruldu..

Press "F" to pay respect. @Captain MacMillan @nixc0r @Uchiha Sasuke 1661978078 O7
  8. BehzatAmirim

Telefon Sıcaklığı?

Oyun oynarken CPU Monitor ile baktığımda sıcaklık 40-46 derece arası geziniyordu.Batarya'da 40-41 dereceydi.Sizce sıcaklık ne olmalı?
  9. BehzatAmirim

Redmi Note 10S Ekran Dalgalanması/Pırpır

Cihaz yeni.Sadece bazen siyah-gri renklerde yapıyor. Kimi bunun kronik olduğunu kimi normal olduğunu @EFI Shell ise MiraVision'dan kaynaklandığını düşünüyor.Sorun nedir? 1659110893 Normal renklerde ve ya beyazda sorun yok.Kullanımındada bir sorun yok.Bazen göze bile batmıyor.
  10. BehzatAmirim

Redmi Note 10S Bir Saniye

Telefon uyandığımda bir saniye yazıyordu ve ve kapanmıyordu(google ekranı) bu nedir ? Hiçbir yerde bulamadım bu sorunu
  11. BehzatAmirim

Redmi Note 10S Kronik mi?

Cihaz için ben kronik olan herhangi bir sorun duymadım.Amoled yanığı gibi bir kronik sorunu olan var mı? Bunu nasıl önlerim?
  12. BehzatAmirim

Telefon Önerisi

Elimde yedek bir Huawei Mate 20 Lite var.Cihaz sıfırdan farksız.Üstüne biraz para verip asker abime Note 11,Note 11S,Note 10S,Note 10 Pro,Note 10 Pro Max,Mi Note 10 Lite-Pro almayı düşünüyorum.Telefoar hakkımda bilgim var.Yinede danışmak istedim.Önerileriniz var ise bekliyorum.
  13. BehzatAmirim

Öneri Oyun Önerisi

Hikayeli oyun önerisi arıyorum arkadaşlar.Tür farketmeksizin.Popüler herkesin oynadığı oyunları önermezseniz sevinirim.
  14. BehzatAmirim

Soru Salcano NG-750 Kaç Lira Eder?

Bisiktlet Orta-Aşınmış seviyede gibi.Kaç Lira eder?
  15. BehzatAmirim

Anket Tarihin En İyi Oyunu ?!

Liste kendimce oluşturuldu :) Eleştirilerinizi buna göre yapabilirsiniz :D
  16. BehzatAmirim

Yardım GTA 5 Video Memory AZ

Normale ekran kartım 2GB ama 1536 olarak gösteriyor.Sebebi nedir?
  17. BehzatAmirim

Yardım Battlefield 1 Driver Hatası

İlk başta oyun orijinal.Driver güncelle gibi seçenekler sunmayın.Driveri 16.2.1 ile güncelledim.Regedit'dende değiştirdim driver versiyonunu.Görsel temsilidir. 1653159863 Bu arada çift ekran kartı kullanıyorum. HD7620G+HD8670M
  18. BehzatAmirim

Soru Sharkoon Rush ER3 Alınır Mı ?

Kulaklığın fiyatını gayet uygun buldum.Oyun dışında müzik içinde kullanacağım bu kulaklığı.Ve bir kaç sorum olacak? -Bu kulaklığı telefonda kullanabilirmiyim? -Mikrofonu çıkarabilirmiyim? İnternettede gördüğüm kadarıyla pad'lerin vesaire yumuşak olduğu söyleniyor.
  19. BehzatAmirim

Yardım Xiaomi,MİUİ 12.5.1 Enhanced Sürümü Sonrası Aldığım Hatalar?

Cihazı,bugün güncelledim.Güncelledikten sonra ilk başta ses kesilmeleri oluyor.Bunun yanında ise,oyunumda jiroskop kalibre olmamış bir şekilde çalışıyordu.Sonrasında kalibre etmeye çalıştım ve sürekli FAİL hatası aldım.Sonrasında ise jiroskop hiç çalışmamaya başladı.Pusulada bile çalışmıyor...
  20. BehzatAmirim

Yardım Wi-Fi Sadece İnstagram,Whatsapp ve Facebook'a giriyor?

Durum cihazla alakalı değil.PC ve telefondada aynı.Wi-Fi'ye bağlı,internet yok. Ama hâla İnstagrama,Whatsapp ve Facebook'a giriyor.Fatura hiç ertelenmiyor bile.Modem değiştirdim.Modem resetledim,sıfırladım ama nafile... Çözüm önerisi olan?
  21. BehzatAmirim

Dolar 10TL Oldu!

Ne düşünüyorsunuz ?? 1636747586
  22. BehzatAmirim

MİUİ 11.0.10 vs MİUİ 12.5

Redmi Note 8'de MİUİ 12.5 kullanan var mı ? Poco F2 Pro'd herhangi bir sorun yok :)
  23. BehzatAmirim

Fenerbahçe,Los Angeles FC Takımından Diego Rossi ile Anlaştı !

Oyuncu ile prensipte anlaşma şağlandı. Oyuncu sağlık kontrollerinden geçmek ve görüşmelere devam etmek için İstanbul'a davet edilmiştir. Yaş:23 Uyruk:Uruguay Piyasa Değeri:18M€ Boy:1,70M Takım:Los Angeles FC (MLS) Mevki:Sol Kanat (Baş Mevki),Sağ Kanat,Santrafor Toplam Skor: 172 Maç/72 Gol/33...
  24. BehzatAmirim

Ülkedeki Fenerbahçe Düşmanlığı ?

Neden var ki böyle bir zihniyet ? Şike'den dolayı bile haklandık. Altay SK 0-2 Fenerbahçe SK maçı sonucunda,Twitter'da resmi Fenerbahçe hesabından yayınlanan gönderiye gelen yorumlar: Foto: Gelen Yorumlar: ?(Bonus)
  25. BehzatAmirim

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa Ligi grupları belli oldu!

Fenerbahçe (D Grubu) Fenerbahçe Eintrach Frankfurt Olimpiakos Royal Antwerp Galatasaray (E Grubu) Galatasaray Lazio Lokomotif Moskova Marsilya 1630061291 Sizce takımlarımız bu gruptan çıkar mı bence sonuçlar şöyle olur; (2-3Farklı Tahminde Bulunacağım) Fenerbahçe: 1-Eintrach Frankfurt...
  26. BehzatAmirim

Sizce Takımlarımız Elemeyi Geçer Mi ?

Sizce ? Şu an Fenerbahçe 1-0 Öne geçti bile ? Fenerbahçe | HJK Helsinki Galatasaray | Randers Trabzonspor | Roma Sivasspor | Kopenhag
  27. BehzatAmirim

Takımlarımızın Avrupa Günü ve Maç Sonuçları

910 gün sonra Avrupa maçına çıkan Fenerbahçe, bu gece galibiyet alan tek Türk takımı oldu. Fenerbahçe 1-0 HJK Helsinki Randers 1-1 Galatasaray Sivasspor 1-2 Kopenhag Trabzonspor 1-2 Roma 1629406678 Ve o çocuk büyüdü ve ülke puanımıza katkı sağladı.
  28. BehzatAmirim

Fenerbahçe+-HJK Helsinki Maçı Futbol Maçı mı ? Voleybol mu belli değil ?

Gerçekten 2 kez ap-açık elle oynandı.Bir kez normal şekilde verilmedi.Ortada filemiz eksik tek.. Ha birde forvet ? Umarım İvan Bebek vakası yaşamayız birdaha... 1629401975 Ki VAR'a bile gidilmedi.. Adamın şüphesi bile olmadı..
  29. BehzatAmirim

Ankara'da Suriyeli Uyruklu Olduğu Söylenen Kişiler 3 Türk Genci Bıçakladı.

Söz konusu iddia'ya göre Ankara Altındağ'da Suriye'li grup iki-üç Türk,gencini bıçakladı iddiası var.(Birinin öldüğü söyleniyor.) Bunu duyan halk,ayaklandı ve Suriye'liler yoğun olarak bulunduğu yerlere yürüdü.Çevik Kuvvet halkı sakinleştirmeye çalışıyor. (Çocukların yaşları 17-18 arasında...
  30. BehzatAmirim

Bir Afgan'ın 12 Temmuz'da Attığı Twit

Bu ne şimdi bu ?
  31. BehzatAmirim

Yardım Windows Geri Yükleme Sorunu

Sistemimde yaşadığım sorundan sonra,ben elimde hali hazırda bulunan Windows 10 1803 sürümünü kurdum. Sonrasında ise 2H1H sürümüne yükselttim fakat.. Windows.olddaki dosyalarım silinmişti. Ve ben,geri yükleme noktası oluşturmuştum. Geri yüklersem geri sürüm 1803'e mi düşer.
  32. BehzatAmirim

Yardım Windows.old Güncellemeden Sonra İçeriği Silindi

Dün mavi ekran hataları alıyordum.Elimde 1803.iso'su vardı.Hemen kurdum ve Windows'un ana sitesinden 2H1H'e güncelledim.Geri Yükleme Noktası oluşturmuştum ama 5 saat tekrar güncelleme yapmak istemiyorum.. Yardım edebilecek var mı ?
  33. BehzatAmirim

Yardım Windows 10 Critical Process Died Hatası

Driver güncellerken böyle oldu :( Ve şuan hiçbirşey yapamıyorum açılmıyor. (HD8670M) 1626438622 Güvenli Mod'da işe yaramıyor ➕
  34. BehzatAmirim

Yardım Ssd Model Yazmıyor ?

Sadece SATA SSD yazıyor. Aygıt Yöneticisinde,Disk Özelliklerinde Donanım Sekmesinde,vesaire herhangi bir şey yok.CrystalDiskİnfo'danda inceledim ?
  35. BehzatAmirim

Yardım Hikayeli Oyun Önerileri

Bilinmiş,oyunlar önermezseniz sevinirim..(Genellikle ama yinede yazabilirsiniz,belki gözümden kaçmıştır ?) TPS,FPS,Aksiyon,Macera farketmez ??
  36. BehzatAmirim

Yardım Call Of Duty : Black Ops 2 Türkçe Yama

Anonymous dışında olan çeviri var mı acaba ? Anonymous üyeliği olan var mı ? Nasıl bulabilirim bu yamayı ?
  37. BehzatAmirim

Yardım Call Of Duty:black Ops Iı Türkçe Yama!! (Anonymous Yama Üyeliği Olan Var Mı ?)

Lütfen,bu oyunu o kadar para verip aldım.İndirdim.Dedim ki Türkçe Yama,indireyim.Ama şöyle bir sorun var ki,Türkçe Yama 20TL. Neden var bu saçmalık?? Teşekkürler,Oyun Çeviri ekibi... Elinde üyeliği bulunanda var mı ?
  38. BehzatAmirim

Yardım Instagram'a Girişin Yapılırken Bir Sorun Oluştu. Lütfen Birazdan Tekrar Dene" Hatası

Bir yakınımın instagram hesabı,bu. Mailini unutmuş.Numaraya ise kod gelmiyor. Facebook ile girmeye çalışıncada bu hata geliyor ?
  39. BehzatAmirim

Haber Windows 11 Tpm 2.0 Gereksiniminin Kalkması Bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde,Windows 11 Developer İSO'su ortaya çıkmıştı.Kurulumda çoğu kişi TPM hatası almış ve bu durumu araştırmaya başlamıştı.Çoğu kişi bu durumdan hoşlanmamıştı.TPM'in yasak ve ya kısıtlı olduğu ülkeler bile bulunmakta(Çin,Rusya)iken bu Microsoft için büyük bir strateji hatasıydı...
  40. BehzatAmirim

Rehber Android,Google Sürekli Duruyor Hatası Çözümü

Google'uygulamasını bulun çoğu cihazda yerel olduğu için silinmeyecektir.Onun yerine güncellemeleri kaldır seçeneğine tıklayarak sorunu çözebilirsiniz. ?
  41. BehzatAmirim

Haber Turnuvada,Bir Maç Bile Yenememek

Ne düşünüyorsunuz ?
  42. BehzatAmirim

Yardım Bir Dizüstü Bilgisayar Kaç Derece Olmalı ??

A10-4655M,işlemcinin maks. ısınma noktası 100°. Oyun içinde 75-85 aralarında geziyor.Sizce bu bir sorun yaratabilir mi ? 80-90 derece çoğu cihazda sorun yaratıyor çünkü ?
  43. BehzatAmirim

Yardım Android Spotify Equlazier Ayarı!

Bass ayarı olarak nasıl ayarlayabilirim ?
  44. BehzatAmirim

Rehber İnfinity Ward'ın Bir Sonraki Oyunu ?!

Activision,hala Call of Duty'den para çekmeye devam ediyor.Bu seride 2007-2013 yılları arasından beri ne değişti ? Gerçek Call of Duty'yi her zaman İnfinity Ward sırtladı.Ve bir FPS devrimi yarattı. O oyunun ismi tabii ki,Call of Duty 4: Modern Warfare. Oyunda her şey tamı tamınaydı neredeyse...
  45. BehzatAmirim

Yardım Laptop Soğutucu Ortalama Kaç Derece Soğutur ?

Oyun içinde 75-83°'lerde geziyor,ortalama olarak. Bir soğutucu almayı düşünüyorum. Ortalama bir soğutucu maksimum kaç derece soğutur?
  46. BehzatAmirim

Yardım Amd Ccc/Radeon Software Nasıl İndirilir ?

Öncelikle herkese merhaba :) Ekran kartım: HD8670M. "Driver linki istemiyorum." Sistemimde driverler kurulu ama CCC kurulu değil. CCC'yi nasıl kurabilirim, link atar mısınız? "Bu linkteki sorun yaratır mı?" https://www.amd.com/en/technologies/radeon-software
  47. BehzatAmirim

Amd Radeon Hd 8670M Driver Fps Farkı Yapar Mı ?

Öncelikle herkese iyi bayramlar ? Driver FPS farkı yaparmı acaba AMD'de ? (Hemen driver yüklü olmadan bir işe yaramaz demeyin.Yüklü.)
  48. BehzatAmirim

Süper Lig 41.Hafta 3 Büyükler

Maçtan Önceki Puan Durumu: 1- Beşiktaş 81 2-Fenerbahçe 79 3-Galatasaray 78 Maç Skorları: Beşiktaş 1-2 Karagümrük Denizlispor 1-4 Galatasaray Fenerbahçe 1-2 Sivasspor Maçtan Sonraki Puan Durumu 1-Beşiktaş 81 2-Galatasaray 81 3-Fenerbahçe 79 1620762200
  49. BehzatAmirim

Hd 8670M Ile Gta V'te Kaç Fps Alırım?

Ekran Kartı:AMD Radeon HD 8670M İşlemci:AMD A10-4655M Ram:8 GB 1333Mhz Ram Kaç FPS verir ?
  50. BehzatAmirim

Hd8670M Ve A10 4655M Counter-Strike : Global Offensive Performansı

Öncelikle iyi geceler :) Sistemim; Windows 10 X64 Home Single Language. 8 GB 1333 MHz 4x2 RAM. AMD Radeon HD8670M. AMD A10-4655m Bu sistem ile Low'da CS:GO'da kaç FPS alabilirim? Sonuçları az çok biliyorum ama sizede danışmak istedim :)
  51. BehzatAmirim

Sistem Yetmesine Rağmen Counter Strike:global Offensive Kasıyor

Öncelikle iyi akşamlar. Sistem: AMD A10-4655M AMD Radeon HD8670M 8 GB 1333Mhz Ram Windows 10 20H2 Home Single Language Min:12 Max:33 En Düşük Ayarlar+800x600
  52. BehzatAmirim

Yeterli Sistem Ile Düşük Fps

Öncelikle merhaba, sistemim; •A10-4655m •Amd Radeon HD 8670M. •8GB 1333MHz RAM (4x2) •240GB SSD. •Windows 10 Home Single Language 20H2. Sistemim mesela, Call of Duty Modern Warfare 2 için gayet yeterli, ama en düşükte bilr 30-35 FPS'leri görüyor ve drop yiyiyor. MSI Afterburner'dan baktığımda...
  53. BehzatAmirim

Hd 8670M-A10-4655M Oyun Performansı?

Oyun performansı için çok fazla kaynak bulamadım :( Oyun performansı ne olur ? GTAV,Call of Duty:Ghost,CS:GO,Dota 2 vs için?
  54. BehzatAmirim

Xiaomi AirDots S Redmi Note 8'de Gecikme Yapar Mı ?

Yakın bir zamanda,arkadaşımın doğum günü var.Ona AirDots S almayı planlıyorum,ama cihazı Redmi Note 8.Bluetooth versiyonu 4.2. Oyun oynuyor,Oyun Modun'da çok fark edilecek bir gecikme olur mu ? (rahatsız edecek.) 1615884070 ? 1615885218 Fikri olan yok mu acaba ?
  55. BehzatAmirim

Ceza ve Sagopa Barıştı mı ? Neden Küstüler ?

Sagopa Kajmer, sosyal medya hesabında Ceza, Fuat Ergin ve Dr. Fuchs'ı etiketleyerek, "Biz Türk Rap'in 4 kişilik temel taşıyız. Görüşmesek de, buluşmasak da, atışsak da, herbirimizin ayrı ayrı hakkı vardır. Yaşasın Rap" mesajını paylaştı. Peki neden küstüler? Sagopa Kajmer, 2007 yılında...
  56. BehzatAmirim

Google Stadia Nedir ? [REHBER]

Google Stadia,bulut oyunculuk teknolojinin bir projesi. Bulut Oyunculuk Nedir ? Bulut oyun veya oyun akışı bulut bilişimin en yeni türlerinden biridir. Bulut oyundaki mantık uzak sunucularda çalıştırılan bir bilgisayar veya konsol oyunu anlık görüntü olarak oyuncuya internet vasıtasıyla...
  57. BehzatAmirim

Geçmişten Günümüze Windows'un Tarihi

1-MS-DOS MS-DOS,(Microsoft Disk Operating System),Microsoft tarafından geliştirilen bir DOS sistemidir. 1980'li yıllarda PC uyumlu platformlar üzerinde kullanılan en yaygın işletim sistemiydi. Zamanla popülerliğini,Windows işletim sistemlerine bıraktı. MS-DOS'un en son...
  58. BehzatAmirim

Donanım Testi-Tespiti Nasıl Yapılır [Rehber]

1-CPU-Z CPUID,tarafından üretilmiştir. CPU-Z,bilgisayarınız anakart bilgilerini,işlemci özelliklerini,işlemci bilgilerini,CL değerlerini,Ram Bilgilerinizi ve Grafik Kartı bilgilerinizi gösterir.(GPU-Z Kadar Olmasada) (CPU-Z | Softwares | CPUID) 2-GPU-Z TechPowerUp,tarafından üretilmiştir...
  59. BehzatAmirim

Ekran Kartını Neye Göre Seçmeliyiz ? [Rehber]

1)İşlemciniz darboğaz edip etmediğini incelemeniz gerek. (Bakınız:Darboğaz Nedir ? Darboğaz Nasıl Önlenir ? ) 2)PSU'unuzun Ekran Kartı'nın ihtiyacını karşılaması gerek. 400W gereken bir sisteme 250W'luk bir PSU takamazsınız. 3-Ekran kartları için gereken PCI ve PCI Express slotları ve mutlaka...
  60. BehzatAmirim

Darboğaz Nedir ? Darboğaz Nasıl Önlenir ?

Darboğaz; Bir işin girdi ve çıktısı arasında yaşanan kayıp zamanın adı tam olarak darboğazdır. Buna sebep olan faktörlerin başında yüksek donanım kuvveti karşısında zayıf kalan donanımdır. (Örneğin,RTX 2060 gibi bir kart ile 2GB 800Mhz bir Ram kullanıyorsunuz.) İşte bu tür donanım gücü...
  61. BehzatAmirim

AMD vs İntel Oyun İçin Hangisini Seçmeli [Rehber]

İşlemciler için,oyunlarda ve diğer alanlarda öne çıkan birkaç işlemci özellikleri var Tek Thread Performansı: İşlemciler genellille çift yada dört çekirdekli olarak satılırlar. Ama bazı oyunlar,tek çekirdekte tek thread üzerinden çalışmaya devam ediyorlar.Bu yüzden çekirdeklerin tek başına...
  62. BehzatAmirim

ShiftDelete.net Tarihi ve Kurucusu !!

ShiftDelete.net nedir ? ShiftDelete.Net, 11 Mayıs 2005 tarihinden itibaren yayın hayatına başlamış,Türkçe yayın yapan bilişim web sitesidir.Bilişim Teknolojileri alanındaki güncel gelişmeleri kullanıcıların sunmaktadır. Yazılım ve Donanım incelemeleri yapmakta, etkinlikler ile fotoğraf ve...
  63. BehzatAmirim

Cesedi çuval içinde ormanlık alanda bulundu!

Samsun'da 42 gündür kayıp olan,35 yaşındaki kadının cesedi çuval içinde, naylona sarılmış şekilde bulundu. Edinilen bilgiye göre, Samsun’un Atakum ilçesinden 17 Aralık’ta evinden ayrılan ve ailesinin 24 Aralık’ta polise kayıp başvurusu yaptığı Arzu Aygün’den bir daha haber alınamadı. Olayla...
  64. BehzatAmirim

Realme 7 Alana Akıllı Saat Bedava !!!

Realme 7 alana,Watch S akıllı saat ediye edilecek! Realme'nin Hepsiburada.com ile yaptığı işbirliği ile,realme 7 modelini alana realme Watch S akıllı saat hediye ediliyor. 2.899 TL'ye satılan realme 7'yi satın aldığınızda değeri 899 TL olan realme Watch S'e ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz...
  65. BehzatAmirim

İPhone ve Apple Hakkında 7 Şaşırtıcı Gerçek(!)

1-Apple'ın İPhone'u ilk İPhone değil ! iPhone markası zamanında network sistemleri üreticisi Cisco’ya aitti ve bu isimdeki ilk telefon Cisco tarafından üretildi. Tabii ki Cisco’nun iPhone’u akıllı telefon değil, bir VOIP telefondu. İki firma “iPhone” adı yüzünden davalık olsa da, sonradan bir...
  66. BehzatAmirim

Size Göre En İyi İlk 3 Korku Oyunu ?

Size göre en iyi ilk 3 korku oyunu sizce hangisi ? :) Bana göre 1-Amnesia: The Dark Descent 2-Cry of Fear 3-Until Dawn 4-Outlast 5-Silent Hill (Ben ilk 5'i yazdım ?)
  67. BehzatAmirim

Call of Duty ve Activision Tarihi !

Activision, bilgisayar oyunları dağıtımı yapan bir firmadır.Dağıtımını yaptığı oyunlar arasında; •Call of Duty •Quake •Diablo •Prototype •Soldier of Fortune •Doom •Total War •Tony Hawk •Spider-Man •Guiter Hero gibi serilerdir. Activision:1979 yılında Kaliforniya'da kurulmuştur. Değer $1.4059...
  68. BehzatAmirim

GTA İstanbul Olacak iken,Grand Theft Auto Yüzünden Batan Oyun! Ezan'ın Ters Okunduğu Oyun ?!

Driv3r Reflections Interactive tarafından tasarlanılarak, Atari tarafından 2004 yılında piyasaya çıkarılan Driver serisinin üçüncü oyunudur. Oyun İstanbulda geçmektedir. Not:Oyun bir zamanlar Ezan ilede olay olmuştu.Ama bunu kimse anlayamadı. Camii'nin yanında geldiğinizde garip bir sea...
  69. BehzatAmirim

Samsung ve Tarihi! 1938-2021

Samsung Nedir ? Lee Byung Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee'dir. Samsung çeşitli şirketlerden oluşan bir grup olup, bunlardan en önemlisi, Samsung Electronics'tir Samsung'un kurucusu, Korece hanja kelimesinin (三星) 3...
  70. BehzatAmirim

Xiaomi Nasıl Bu Kadar Büyüdü ? Xiaomi Tarihi

Xiaomi Nedir ? Xiaomi Corporation, Nisan 2010'da kurulmuş ve merkezi Pekin'de bulunan Çinli bir elektronik şirketidir. Xiaomi; akıllı telefon, mobil uygulama, dizüstü bilgisayar, çanta, kulaklık, ayakkabı, spor bandı ve daha birçok ürüne yatırım yapmaktadır. Xiaomi ayrıca Apple, Samsung ve...
  71. BehzatAmirim

Android'de Kulaklıkta'ki Sesi Mikrofon'a Aktarma

Android için böyle bir,program var mı ? Veya,İOS? Windows'ta SoundPad kullanıyorum
  72. BehzatAmirim

Ankara/Deprem

Çok kötü deprem oldu.4.5 büyüklüğümde ve çok iyi oldu ??
  73. BehzatAmirim

Half Life Motorunu Telefonda Çalıştırmak ?

Öncelikle,herkese merhaba."Xash" ve "CS.16 Client" ile CS 1.6 ve Half Life oyunları oynanıyor.Bir başka Half Life motoru kullanan Cry of Fear vb.,oyunları oynayabilirmiyim sizce ?(Oyunlar,Half Life motoru kullanıyor.
  74. BehzatAmirim

MİUİ 12.5 Yayınlanıyor!!!

MIUI 12 hatırlayacağınız üzere Nisan ayı sonlarında duyurulmuştu. Xiaomi hala bu arayüzü akıllı telefonlarına dağıtmaya devam ediyor. Aradan geçen sekiz ayın ardından Çinli şirket 12.5 olarak adlandırılan daha yeni bir MIUI sürümünün yolda olduğunu resmen doğruladı. MIUI 12.5 için kararlı sürüm...
  75. BehzatAmirim

İPhone 13 serisinde ne bekliyorsunuz ?

Evet,biliyorum :) İPhone 12 Serisi yeni çıktı,fakat 13 serisini merak etmekteyim. Siz,13 serisinden ne bekliyorsunuz ? •Ekrana Gömülü Parmak İzi/Güç Tuşunda Parmak İzi. •120-90Hz ekran tazeleme hızı •Delikli Ekran/İnceltilmiş Çentik
  76. BehzatAmirim

Redmi Note 8 Pro Bütün Versiyonlara Rom Atılıyor mu ?

Merhaba,bir arkadaşımda İngilizce ve Çince dil var.Galiba rom atmamız çözecek sorunu. Cihazı görmedim.Versiyonu bilmiyorum. Bütün cihaz versiyonlarına Rom atılıyor mu ?
  77. BehzatAmirim

Ülkelerin iPhone 12 Pro Satın Almak İçin Kaç Gün Çalışması Gerekiyor ? ?

Apple'ın yeni çıkan telefonu İPhone 12 Pro ülkemizde tam tamına 14.999 TL :( Peki ülkeler kaç gün çalışarak bu son model akıllı telefonu alıyor? İsviçre:4,4 Gün ABD:6,1 Gün Avustralya:6,6 Gün Kanada:8,2 Gün Almanya:9,2 Gün Japonya:9,8 Gün Fransa:10,5 Gün İngiltere:11,8 Gün Çin:26,7 Gün...
  78. BehzatAmirim

Redmi Note 8 Android 11 Alacak !

Bazı kaynaklar Redmi Note 8 ailesinin Android 11 almayacağını gösteriyordu. Ancak yayınlanan yeni listeye göre Redmi Note 8 modelleri son bir kez daha yükseltme alacak. Ama maalesef ki 8T kullanıcıları alamayacak. (8T,ülkemizde satışa sunulmamakta.)
  79. BehzatAmirim

Pubg Mobile UC Gönderme

Şu anda hesabımda UC var.Bunu diğer arkadaşıma nasıl atarım ? 1605777507 Çok acil lazım,bilgi :(
  80. BehzatAmirim

Call of Duty Modern Warfare vs Cold War !!

Ben Modern Warfare'ı seçiyorum siz ?:)
  81. BehzatAmirim

Letgo'da bulunan adamın Rezilliği (Atatürk'e hakaret!)

Benim oturduğum yerdeki muhtarın dostuymuş,telefon numarası istiyormuş.Resmen yüzde 50 pazarlık yaptı.
  82. BehzatAmirim

Ermenistan Karabağ Karayolu Düşmek Üzere !

Dağlık Karabağ’daki Ermeni kuvvetlerinin Ermenistan’dan asker, silah ve erzak takviyesi aldıkları yegane karayolu ulaşım hattı ‘Laçin koridoru’ dünden beri can çekişmeye başladı. Azerbaycan güçlerinin bu bölgede hamle yapması üzerine Ermenistan, ilerleyişi durdurmak için kendi mevzilerini top...
  83. BehzatAmirim

Windows 7 Flash Player Sorunu

Eski sistem artık video vs. için kullanılacak.Facebook'tan Candy Crush oynamak için giriş yapıldı.(Babam Kullanacak.) Ve oyun açılırken şu yazı çıkıyor. Oops ! Flash Player Has Been Blocked. Ama aktif durumda :( @EFI Shell @Allah'ın Kulu 1603299320 @Utku92
  84. BehzatAmirim

Aykut Elmas'ı severmisiniz ?

:)
  85. BehzatAmirim

Hatay’da sigara içmek için yol kenarında çakmağı çakan adam, çevredekiler tarafından darp edildi.

Hatay'da sigara içmek için çakmak yakan vatandaş,kundakçı denilerek çevredekiler tarafından darp edildi.Kanlar içinde kalan vatandaş,polis tarafından hastaneye kaldırıldı.
  86. BehzatAmirim

Volkswagen Passat 2004 B 5.5 Fren Hatası

"Stop Brake Fault Service Manual" Hatası alıyorum.Fren Hidroliklerinde bir sorun yok ne yapabilirim ? Servise en kısa zamanda götüreceğim. https://imgyukle.com/i/5FuizN
  87. BehzatAmirim

Hayalinizdeki Telefon ve Sahip Olduğunuz

Hayalimdeki Telefon(lar): BlackShark 3 Pro-Rog Phone 3-İPhone 11 Pro Max Şimdilik telefonlarım: Redmi Note 8-Pro,Mi9T Sizinkiler nelerdir :)
  88. BehzatAmirim

Ermenistan Seferberlik ve Sıkı Yönetim İlan Etti !!!

Ermenistan seferberlik ve sıkıyönetim ilan etmiş bulunuyor.Sivilde olmak üzere Militanlar toplandığı,Karabağda ise mezar kazdılar. Allah Türk'ü korusun! ????
  89. BehzatAmirim

Bozkırın Tezenesi,Neşet Ertaş'ın anısına...

Neşet Ertaş Kimdir ? Neşet Ertaş, 1938 yılında Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesinde dünyaya geldi. Neşet Ertaş, Türk halk ozanı ve halk müziği şarkıcısıdır. Abdallık geleneğinin son büyük temsilcisidir. Yaşar Kemal, Ertaş'ı “Bozkırın Tezenesi” olarak adlandırmıştır. Neşet Ertaş, Kırşehir ve ardından...
  90. BehzatAmirim

Çentikli Ekran vs Delikli Ekran Vs Normal Ekran

Hangisi ?
  91. BehzatAmirim

Turan Birliği Kuruluyor?!

2018 yılında Deyr ez Zor'da Turan Taburları iddaaları atılmıştı ortaya.Sonrasında ise Ukrayna, Türk Konseyine katılmak istediğini açıkladı.Sonrasında ise ortaya Turan Pasaportlarının resimi yayıldı.Bu olaylardan sonra ise Takm(Türkiye, Azerbaycan, Kırgızistan, Moğolistan askeri Birliği)...
  92. BehzatAmirim

Sagopa Kajmer severmisiniz ?

En sevdiğim şarkıcı diyebilirim :)
  93. BehzatAmirim

BJKolik Haklında Düşünceleriniz

Kendisi hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir ? Bana göre,forumda en sevdiğim abilerimizden biridir.Kendisi kopkoyu Beşiktaş'lıdır :) Ferdi Tayfur'u seven birisi olaması hele... ? @BJKolik En sevdiğim moderatör desem,saygısızlık olur mu acaba ?
  94. BehzatAmirim

1000 TL'ye En İyi İkinci El Telefon? #1

Mate 10 Lite.Tamamen F/P telefonu. 5.9° 1080x2160(FHD+) Ekran 3340 mAh Batarya.2:30 saat'te tam dolum. Maalesef hızlı şarj Typce-C desteklemiyor. 16 MP Çift Kamera,13 MP Ön Kamera 4 GB Ram 64 GB Hafıza 8 Çekirdek 2.36 Ghz Hisilicon Kirin 659'u içinde barındırıyor. Oyun Performansı: Pubg...
  95. BehzatAmirim

500-1300 TL'ye Sistem Toplama!!!

İlk olarak bu sistem sistem eskiye yönelik olacaktır.Bu fiyata DDR4 sistem bekleyemeyiz tabii :D Oyun oynamak tabii ki herkezin hakkı. 775 Pin: Ekran Kartı: nVidia 9800GT(100-150 TL) GT 730(200-270) (GT 730 öneririm) Anakart:Asus P5P41TD 775 Pin 1333 Mhz Ram Desteği(130TL) Ram: 1333 Mhz 4 GB...
  96. BehzatAmirim

İstediğiniz logoyu yapabilirim.

Bana nasıl birşey istediğinizi anlatın yeter :)
  97. BehzatAmirim

İPhone 7 Halen Alınır mı ? PUBG MOBİLE için telefon önerisi (1500-2000 İkinci El)

İlk başta telefonu ben kullanmayacağım.Kuzenim kullanacak.RedMi Note 8 Pro alacaktık ki RedMi'lerin sonradan kasma yaptığını duydum. İPhone 7 alınır mi peki ? Ne önerirsiniz ?
  98. BehzatAmirim

SAMSUNG NP350V5C Maksimum Edeceği Miktar ?

İntel İ5 3230M HD 7670M 4 GB Ram Maksimum edeceği miktar nedir ? Laptoplardan pek anlamam.
  99. BehzatAmirim

Samsung J4+ Android 9 (Pie'den) Android 8.1.0 (Oreo)'a Nasıl Düşürebilirim ?

*Cihaz'ı Pie ile hediye ettim.
  100. BehzatAmirim

Logitech Unifying Alıcı Her Logitech Cihazında Çalışır mı ?

Elimde Logitech Klavye Mouse seti var.MK 270.Bu klavye mouse setinin alıcısı MK240 sette çalışır mı ? Çalışır diye duymuştum yinede sormak istedim :) 1597157311 @Fakehero @nixc0r @Ghost 123 @Kutto 1597161764 Yok mu ya beni takan ? :( 1597161845 @Yandere @Görkem Say
  101. BehzatAmirim

Letgo Hakkında....

Öncelikle fikir olarak çok güzel bir fikir.Ancak biz milletimiz olarak bu uygulamayı çok yanlış kullanıyoruz.Adam gitmiş AliExpress'ten anakartı dolar olarak çevirmiş (1155 Pin GigaByte Anakart 2 ve 3. Nesil Destekli) 800 TL sıfırı olarak sayıyor.Anakart'ın fiyatı ise önceden 180 lira iken şimdi...
  102. BehzatAmirim

KitapSepeti güvenli mi ?

Bu www.kitapsepeti.com isimli site güvenli mi ?
  103. BehzatAmirim

Aksiyon-Polisiye Kitap Önerisi:(Metro 2033 Okunur mu ?)

Merhaba :) Bana Polisiye ve Aksiyon Kitapları önerebilirmisiniz ? Aklımda Metro 2033 var,sorduğum kimseler çok iyi bir kitap olduğunu söylüyor.Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler :)
  104. BehzatAmirim

AMD HD 4000 Series Windows 10

Ofisimdieki bilgisayarda 5 yıldır Windows 7 Ultimate yüklü.Ekran Kartının en son çıkmış driveri Windows 8 olarak gözüküyor.Windows 10 için var mı peki ? 1596296068 Windows 10 LTSC 2019 yüklemek istiyorum. 1596296528 Tam uyunlusu var ise bulabilmek için amacım :)
  105. BehzatAmirim

SATILIK ESKİ BİLGİSAYAR!!!

Eski vs.demenize gerek yok.Zaten yenilenmesi için satılıyor(fazlalık) :) Ati Readon ASUS X1550 Silent 512 MB 3 GB DDR2 Ram Kingston İntel Core 2 Duo E4600 2.4 Ghz İşlemci Asus P5KPL-AM-SE Anakart 775 Pin (Xeon,Quad,Extreme,Core 2 Duo) destekli. Yer:Ankara Fiyat:280 Yanında Ram ve Mouse hediye :)
  106. BehzatAmirim

Hizmetini En Çok Sevdiğiniz Elektronik Firması !

Herhangi bir sorun yaşadıysanız belirtebilirsiniz :)
  107. BehzatAmirim

Logitech MK240 Set Kullanılır mı ?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-mk240-kablosuz-klavye-mouse-seti-siyah-1171844.html?gclsrc=aw.ds&rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9yA88Ud_xHotAeIhrRRbpICDRbCtBpIg-ljadWTc3CeRba_-BA6A5MaAg_REALw_wcB Ürünün incelemeleri gayet güzel,hem klavye hem...
  108. BehzatAmirim

Toshiba A660 Laptop Kaç Tl Eder ?

Bu laptop modeli en fazla kaç tl eder ? Özellikleri: İ3 350M 4 GB Ram 500 GB HDD @Allah'ın Kulu @rise @EFI Shell
  109. BehzatAmirim

Anakart'ın Tam Olarak Bozuk Olduğu Nasıl Anlaşılır ?

H81M-C Anakart almayı düşünüyorum.(Birazcık Ucuz)Bir satıcı anakartın durumunu bilmiyormuş.Test etmesini istedim.İşlemcisini bulamamış ama anakarta güç verdiğinde ısınıyormuş.Ne yapayım ? 1593096283 @rise @VECTORRR @utkuversus @Dora @EFI Shell @Creative @The Judge @Görkem Say @Melih034
  110. BehzatAmirim

Steam Yaz İndirimleri Başlıyor! [2020]

Epic Games'in Grand Theft Auto V ve ARK : Survival Evolved,Borderlands The Handsome Collection,Civilazation VI gibi oyunları bedava vermesi üzerine işler kızıştı. İşte indirime girmesi muhtemel oyunlar ; 1- Grand Theft Auto V 2- The Witcher 3 3-No Man Sky 4-Tom Clancy's Rainbow Six Siege...
  111. BehzatAmirim

En Sevmediğiniz Video Oyun Geliştiricileri ?

En sevmediğiniz oyun geliştiricisi ? :)
  112. BehzatAmirim

J4+ Android 9'dan Sonra Kasma

Cihaz'ı yanlışlıkla güncellemişler.Ama cihaz kasıyordu Menü ve Pubg Mobile dahil.Normalda Cihazda çok rahat oynuyordum,menü çok hızlıydı. Ne yapabilirm ¿
  113. BehzatAmirim

Düşük Sistem Gereksinimli,Düşük Boyutlu Oyunlar #1 (Spoiler Yok !)

1-Fahrenheit: İndigo Prophecy : Fahrenheit Indigo Prophecy, senaryosu ile filmi andıran aksiyon oyunlarındandır. Heavy Rain ile aynı stüdyo tarafından (Quantic Dream) yapılmıştır.İyi Eğlenceler ! (Captain Price'ın Puanı : 8.8) İşletim Sistemi : Win 98 SE / Win ME / Win 2000 / Win XP / Win Vista...
  114. BehzatAmirim

Geri Döndüm !

@nixc0r @Toprak Kokusu @EFI Shell @Dora @ThorJ @VECTORRR @Java Ama 16 Gb istiyor
  115. BehzatAmirim

En sevmediğiniz Türk Rapçi ?

116. BehzatAmirim

Bu Ram Kaç Gb ?

Web'de araştırmasını yaptım pek birşey bulamadım ama galiba 8 GB.Yardımcı olurmusunuz ? https://imgyukle.com/i/y8PviU
  117. BehzatAmirim

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar #1 (2-4 GB Ram) (1GB Ekran Kartı)

- Call of Duty : Modern Warfare Serisi FPS dünyasının çağ atlamasına neden olmuş,hikayesi muazzam olan ve mükemmel karakterleri olan oyun serisi.Oynamayan kalmış mıdır ki ? ? 2- Mount and Blade : Warband Orta çağdayız. Ardı arkası kesilmeyen savaşların parçaladığı bir dünya, farklı...
  118. BehzatAmirim

Crysis 1 Windows 7 x64'de açılıyor ama Windiws 8.1 Embedded İndustry Pro x32'de açılmıyor ?

İlk başta Steam'den oyunu Windows 8.1'e indirdim. Oyunu kurdum açılmadı siyah ekran açıldı.Uyumluluk modunu Windows Vista SP1 yaptım açılmadı.Windows 7'de uyumluluk Modunu Vista SP1 yaptım açıldı sizce sorun nedir ? Crack felan diyorlar internette ama crack kullanmak istemiyorum.
  119. BehzatAmirim

En Çok İzlediğiniz Twitch Yayıncıları ?

?
  120. BehzatAmirim

Eski Sistem'de Oyun İçin Windows 7 Home Premium x64 mi Windows Embedded 8.1 Industry mi ?

Sistem bu yükseltemeyeceğim galiba bu virüsten dolayı. Ati Readon X1550 Silent ( Ekran Kartının Windows 8.1 desteği yok diyebilirsiniz ama yinede driver kuruluyor) İntel Core 2 Duo E4600 2.4 Ghz 3 GB Ram Windows 7 Home Premium x64'de aldığım oyun performansı ; Call of Duty 4 : Modern Warfare...
  121. BehzatAmirim

İnternet Cafede En Çok Oynadığınız Oyun!

Birazcık Nostalji...
  122. BehzatAmirim

Platoon PL-2380 Extra Bass Kulaklık ?

Bilgisayarımda normalde MSI GG IMMERSE GH30 GAMING HEADSET kulaklığımı kullanıyorum. Bu kulaklığı hem telefonda hemde eski bilgisayarımda kullanacağım yeterli mi ?
  123. BehzatAmirim

Pubg Mobile Emülatör Unfortunately,System UI Has Stoped Hatası

Ne yapabilirim YouTube'de vesaire çözümü yok ? 1588777027 @met 35 @VECTORRR @Allah'ın Kulu @rise
  124. BehzatAmirim

Telefon Ekranını Kasmadan Aktaracak Uygulama ?

Çoğunuz biliyor ki benim gerçek bilgisayarım Izmir'de.Şimdi diğer bilgisayarda Pubg Mobile oynayamıyorum.Telefonumun ekranını aktarıp bilgisayardan kontrol edebilirmiyim ? (Normalde 4 Parmak + Jiroskop oynuyorum :) Denemek istiyorum.Var mı kasmadan yansıtabilecek bir uygulama ?
  125. BehzatAmirim

Bu Bilgisayarı Yenileme

Sistem bu çoğunuz biliyorsunuzdur zaten.Bu sistemin manevi değeri çok fazlaydı.Ben bu sistemi yaşatmak istiyorum.(300-350TL) ATi Readon X1550 Silent 512 MB ( Çizgi Attı)(Yeni Bir Ekran Kartı ) 3 GB Ram (Bunu 4 Yapmak istiyorum) İntel Core 2 Duo ( Quad 9550 gibi işlemci önerisi yapabilirsiniz.)...
  126. BehzatAmirim

Ekran kartı yanmış mı ?

Bugün CS :GO indirdim çözünürlük ayarlaması yaparken Pc Mavi Ekran verdi atikmag.sys ile (bunun ekran kartı,driver ile alakalı olduğunu biliyordum.Kapattım.Bir saat sonra yine açtım. Ekranda böyle çizgiler vardı onboardda yoktu. 20200428 215548 acaba driver ile alakalı olabilir mi hiç yanık...
  127. BehzatAmirim

Hafta Sonu Film Önerisi

Her türden film önerebilirsiniz.İzlediğim filmler. -Recep İvedik 6 - Hızlı ve Öfkeli Serisi -7. Koğuştaki Mucize -Çöküş Siz başka ne önerirsiniz ? 2.Dünya Savaşı temalı filmler çok güzel olur :)
  128. BehzatAmirim

Call of Duty Nickleri Derneği

@Soap MacTavish 123 ile beraber bir karar verdik.Nicklerimizi CoD karakterlerinin nicklerini yapacağız isteyenler yazsın.
  129. BehzatAmirim

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Geliyor ! (Trailer)

Bir kaç gün önce oyunun kapağı sızdırılmıştı. Şimdi ise Trailer'ı yayınlandı !! 1585574839 Fake olma ihtimalide var.
  130. BehzatAmirim

700-950 TL Arası Oyun İçin Laptop (Dikkatli Okuyun)

Şimdilik yeğenimin bilgisayarı olan, ATI X1550 Silent / 512 MB 3 GB Ram/Kingston Intel Core 2 Duo E4600 / 2.4Ghz Seagate Barracuda / 250 GB Şimdilik ona böyle bir hediye almak istiyorum :) Eğer karnesi güzel gelirse kendi PC'mi ona verip,yeni bir PC toplayacağım :) Oynayacağı Oyunlar ; -Grand...
  131. BehzatAmirim

Bu Sistem Battlefield 3 Kaldırır mı ?

Bu emektarı uzun süredir kullanmıyordum... Sistemi forumdan bilenler olacaktır :D Multiplayer oynamak asıl amaç. Ekran Kartı = Ati Readon X1550 Silent 512 MB Ram = 3 GB Ram Kingston DDR2 İşlemci = İntel Core 2 Duo E4600 2.4 GÜZ İşlerim Sistemi = Windows 7 Home Premium x64 ve Windows 8.1 Home x32
  132. BehzatAmirim

Windows 10 Güncellemesi, Şimdi de Mavi Ekrana Yol Açtı !

Microsoft'un en güncel Windows sürümlerinde bile mavi ekran çilesi bitmiyor. 10 Mart'ta Windows 10 için yayınlanan KB4540673, küçük bir güncelleme ve güvenlik yaması içeriyor. Windows 10 KB4540673'te en sık rastlanan sorunda PC'lerin rastgele kilitlenmesi gibi görünüyor. :)
  133. BehzatAmirim

Pubg Mobile İçin Profil Resmi Oluşturma !!!

Gibi... ツTÜRK06ツ yazabilirmisiniz ?
  134. BehzatAmirim

En Sevdiğiniz Online Oyunlar !

Cevabınız Nedir ? :)
  135. BehzatAmirim

Apple'ın Karantina'daki Çalışanlarına İPad !

Çin'de ortaya çıkan koronavirüs nedeniyle bazı çalışanları karantina altına alınan Apple, işlerin tekrar yoluna girebilmesi için çalışmalarına devam ediyor. Çin'in Hubei ve Wenzhou bölgelerinde bulunan ve koronavirüs nedeniyle karantina altına alınan Apple çalışanları, geçtiğimiz hafta...
  136. BehzatAmirim

Bu Hiç Olmadı !

iPhone'larda reklam dönemi! Apple App Store kullanım şartlarını geçtiğimiz günlerde revize etti. Kullanım şartlarını inceleyenler oldukça dikkat çekici bir sonuca ulaştı. Buna göre iOS gelişticileri artık yolladıkları bildirimlere reklam yerleştirebilecek. Böylece kullanıcılara gelen...
  137. BehzatAmirim

Samsung'un Güzel Tasarımlı Yeni Powerbank'ı

Samsung Galaxy S20 ve Samsung Galaxy Z Flip cihazlarının yanında yeni powerbank'larını tanıttı. Olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alan powerbank modelleri çeşitlenmeyi sürdürüyor.Bünyelerinde USB-C portu taşıyan şık görünümlü yeni powerbank’ler 25W Battery Pack ve 25W Wireless Battery...
  138. BehzatAmirim

Sony, PS4’ün Büyük Sorununu PS5'te Çözecek !!!

PlayStation 5, şimdiye kadar pek çok kullanıcının şikayet ettiği bir sorunu da ortadan kaldıracak. PlayStation 4 çıktığından beridir en gözde konsol idi. Ama bir sorunu vardı.İçinde biriken tozlar... Normalde konsol üreticileri soğutma sistemleri için 1 dolardan daha az para ödüyor. Sony ise...
  139. BehzatAmirim

Fortnite İçerisinde CS:GO Dust 2 Haritası !

CS:GO’nun en efsane haritalarından biri olan Dust 2, Fortnite içerisinde yer alan Creative özelliği ile oyun içinde tekrardan yapıldığı. Fortnite’ın içinde yer alan bu özellik ile istediği mekan ve harita'yı yapabiliyor. Bu özelliği kullanan Team Evolve, neredeyse çoğu oyuncunun bir kere dahi...
  140. BehzatAmirim

OPPO İmzalı Çok İlginç Telefon Tasarımı

LetsGoDigital tarafından bulunan ve görselleştirilen yeni patent, OPPO imzalı bir stylus kaleme sahip telefonun yolda olabileceğini ortaya çıkardı. Büyük bir ekrana sahip bu patenti alınan telefon, sayfada görebileceğiniz üzere üst kısmında bir kalem taşıyor. Oldukça kalın görünen kalem, bir...
  141. BehzatAmirim

Dünden Bu Güne PlayStation !

PlayStation (1994) : Sega gibi bir oyun devini saf dışı bırakan PlayStation, Sony’nin oyun sektöründe güçlü bir marka olarak doğuşunu müjdeleyen konsol oldu. Compact Disk teknolojisini ilk kez oyun pazarına taşıyan PS, real-time 3D grafik teknolojisi ve o güne kadar kullanılmış en hızlı oyun...
  142. BehzatAmirim

Yeni Call of Duty Resmen Duyuruldu: Nasıl Olacak?

Yeni Call of Duty resmi olarak duyuruldu. Marka haklarını ellerinde bulunduran Activision Blizzard ünlü oyun markasının yeni oyununu 2020 içinde göreceğimizi dile getirdi. Geçtiğimiz sene ağustos ayında oyuncular ile buluşan son oyun mali açıdan pek çok başarı elde etmiş durumda. Nitekim...
  143. BehzatAmirim

Mynet Funpac’in oyunu Homer City, ABD App Store’da en çok indirilen uygulama oldu !

Mynet Funpac tarafından ABD pazarına sunulan Homer City, App Store’daki ilk haftasında en fazla indirilen uygulama ve oyun oldu. Homer City, sadece oyun kategorindeki rakiplerinin değil; aynı zamanda Instagram gibi sosyal platformları da geride bıraktı Oyuncuların vuruş becerilerini test eden...
  144. BehzatAmirim

Samsung, Apple'da 8 Senedir Var Olan Bir Özelliği Galaxy S20 ile İlk Kez Sunuyor

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Galaxy S20 serisinin sahip olduğu özelliklerden bir tanesi de "Quick Share"dı. Apple'ın iOS 7'den beri iPhone sahiplerine sunduğu "AirDrop" isimli özelliğinin benzeri olan Quick Share, kullanıcılar arasında kolaylıkla veri aktarımı yapabilecek. Güney Koreli...
  145. BehzatAmirim

Call of Duty: Modern Warfare Sezon 2'de Battle Royale Moduna Dair İpuçları !

Call of Duty: Modern Warfare'e Battle Royale modunun gelebileceği bir süredir iddia ediliyordu.Ancak Sezon 2 güncellemesinin gelişiyle ortaya çıkan ipuçları, bu ihtimali daha da güçlendiriyor. Konunun sonunda izleyebileceğiniz oyun içi fragmanda da görebileceğiniz gibi (1:20 civarında), bir grup...
  146. BehzatAmirim

İPhone 9 Çıkabilir !

Apple’ın bu yıl piyasaya sunacağı düşünülen uygun fiyatlı iPhone 9’un fiyatı ile ilgili yeni bir haber ortaya çıktı. Ortaya çıkan rapora göre iPhone 9’un fiyatı 399 dolardan başlayacak.Bu kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başardı bile :D iPhone 12 modellerinin uygun fiyatlı kardeşi olacak...
  147. BehzatAmirim

CS:GO, Steam'de Anlık Oyuncu Sayısı Rekoru Kırdı !

Steam kendi rekoru olan anlık toplam oyuncu sayısı rekorunu kırarak 19,107,803 oyuncuya ulaştı. Aynı gün CS:GO da anlık 901,651 oyuncu sayısına ulaşarak, daha önce kendisinde bulunan rekoru geliştirdi. Buna Corona virüsünün etkisi büyük. Dışarı çıkmayan Çin Vatandaşları evdeki aktivitelerle...
  148. BehzatAmirim

İşte karşımızda Samsung Galaxy Z Flip!

Güney Koreli ünlü teknoloji firması Samsung'un büyük merak uyandıran dikey katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip,tanıtıldı. Daha önce katlanabilir telefon pazarına Galaxy Fold ile giriş yapan Samsung, kısa bir süre sonra telefonları geri toplamıştı. Ardından da satıştan çekilmişti...
  149. BehzatAmirim

Sony otomobil yaptı, telefon satışları da fırladı!

PlayStation, Walkman ve telefon derken Sony bunca yılın ardından ilk kez otomobil de üretiyor. Sony'deki yeniden yapılanma telefonlarının satışlarını da hızla yükseltmeye başladı.Telefon satışları yıllardır kötü giden ve Türkiye dahil pek çok ülkenin telefon pazarından çekilen Sony, bu kez...
  150. BehzatAmirim

Hey Gidi Günler Hey !

Bir yakınımın ziyaretine gittim ve evde ne buldum :) https://imgyukle.com/i/nol2Lx https://imgyukle.com/i/nolqov https://imgyukle.com/i/nolUK6
  151. BehzatAmirim

Android'den USB'ye Windows .iso yazdırma

Prime Os Kurdum Pc'ye.Windows'un gözükmesi için GRUB'uda yükledim ama GRUB açılmıyor. GRUB Loading Error 17 Hatası veriyor.Windows'a erişemiyorum.Sıfırdan format atmak istedim ama diğer bilgisayarım,serviste... Android'de birkaç uygulama var ama başka çözüm var mı ? @rise @kilicbaligi
  152. BehzatAmirim

İşlemci Fanı Çıkmıyor

Fan çıkmıyor.Amacım fanı temizlemek.Vidaları sökmek istemiyorum çünkü termal macunun yok. https://imgyukle.com/i/V6vjcH
  153. BehzatAmirim

GRUB Loading Error 17

Windows'u yanına Prime OS kurdum. Linux ile pek haşır neşir değilim.MacOS ve Windows konusunda iyiyim.Prime OS'un kurulumunu bitirdim.(Diski ext4 ile biçimlendirdim) Installed Successfully dedi ve Reboot tuşuna basarak sistemi yeniden başlattım.Ve şu ekranla karşılaştım. GRUB Loading,Error 17...
  154. BehzatAmirim

Ankara'da Deprem! #Deprem

Yerimden fırlayarak uyandım.3.9'luk depremde (06:42) sıçrayarak uyandım. Tam geri yatacaktım ki 4.6'lık (06:54) Deprem oldu.TV ünitesi şangır şangır sallandı.İnşallah depremde kimseye zarar gelmemiştir :(
  155. BehzatAmirim

Elveda Windows 7 :(

Microsoft bugün o efsane işletim sistemi Windows 7'nin fişini çekiyor. Zamanında Windows XP'den sonra Vista gelince herkes heyecanla Vista'ya geçmiş,hatalar vs. sonra XP'ye dönmüşlerdi. Windows 7'ye geçince bu işletim sistemini bırakmak istememiş,veya başka bir yazılım kullanmamıştılar Elveda...
  156. BehzatAmirim

DARA Aksesuar güvenli midir ?

Güvenli mi ? Kendi telefon kılını tasarladım bu sitede ama satın almadan önce sormak istedim.
  157. BehzatAmirim

Yazılım Güncellemesi Oyunlarda Kasmaya Sebep Olur Mu ?

* Cihazı güncelleyip, hediye ettim.
  158. BehzatAmirim

Mazda Rx8 Sıkıntılı mı ?

Mazda Rx8 baya güzel duran bir araba.Zamanında Mazda ile 3-5 yıl haşır-neşir olan biriyim. Sizce ?
  159. BehzatAmirim

Apple Mac Pro vs Biz

160. BehzatAmirim

Kardeş Payı vs. Leyla İle Mecnun vs. Behzat Ç.

En çok sevilen Türk Dizilerinden hangisini daha çok seversiniz ? :)
  161. BehzatAmirim

Monitörüm Kafayı Yedi !

Eski bilgisayarını yeğenine hediye etmeyi düşünüyordum.Ama monitör sorunlu olmaya başladı. Böyle oluyor.Birde Ekran yeşil oluyor siyah yerler yeşil oluyor. DipNot: Ekran Kartın'dan değil söküp baktım :(
  162. BehzatAmirim

Kardeşim İçin Okulda İzlenencek Film Önerisi

Kardeşim benden film istedi okul için.Usb'ye atıp akıllı tahta'da izleyecekmiş.Şansımı Seveyim vereyim demişitim ( filmi izlemeden önce ) yükledim verdim.Pazartesi götürecekmiş.Filmi bir izledim Ooo.. ? Küfür bini beş para :) Ne yapacağım :)
  163. BehzatAmirim

Kaç dil biliyorsunuz ?

4 Dil Biliyorum :) -Türkçe -İngilizce -Almanca -Rusça Siz ?
  164. BehzatAmirim

Ben Forumda Seviliyormuyum ?

165. BehzatAmirim

Samsung J4+ ve Samsung SM-T350 Pubg Mobile Performansı

Samsung T350 Özellikleri : (LÜTFEN SADECE HANGİ CİHAZIN DAHA GÜÇLÜ OLDUĞUNA CEVAP VERİN) İşlemci : Snapdragon 425 1.20 Ghz /Adreno 306 Ram: 1.5 GB Ram Batarya:4200 mAh Hafıza:16 GB OS:Android 5.0 Lollipop/Android 7.1.1 Nougat ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Samsung J4+ Özellikleri : İşlemci ...
  166. BehzatAmirim

Satılık Samsung T350 !

460 TL'ye satıyorum. Android 7.1.1 İşletim Sistemli 16+4 GB hafızalı https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-tertemiz-t350-758417247/detay Pubg,CoD,Asphalt 8 vs. kasmadan oynatıyor. Eğer İCloud'suz İPhone 6,6S,6+ Anakart ile takas olabilir. 1574169645...
  167. BehzatAmirim

En Sevdiğiniz Dizi ?

En sevdiğiniz dizi nedir ?
  168. BehzatAmirim

Windows 7 Format öncesi mavi ekran

Ne yapmalıyım ? @Utkuversus @Creative @rise
  169. BehzatAmirim

Windows 7 Windows Dosyaları Genişletiyor Yüzde /56'da kaldı

Sizce install.wim'le mi alakalı ? İso'da mı sorun var ? Yetişin lütfen...(Bugün terslikler hep beni buluyor) 1573320549 @rise @Utkuversus @Creative
  170. BehzatAmirim

Pardus'da Nasıl İnternete Bağlanırım?

Linkys WUSB54GC ver. 3 Compact Wireless-G USB Network Adapter'im var (Wireless). Windows driveri bende var ama Linux driver bulamıyorum. Driveri setup.exe ile kuruyordum Windows'da. Burada Wine HQ ile kurabilirmiyim ? Yada Terminal ile vs bağlanabilir miyim ? Lütfen...
  171. BehzatAmirim

:( (10 Kasım )

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için şükranla anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum. Ruhu şad olsun.
  172. BehzatAmirim

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun !

Ey efendiler yarın cumhuriyeti ilan edeceğiz !
  173. BehzatAmirim

Qualcomm Snapdragon 425 VS Qualcomm Snapdragon 410

Hangi mobil işlemci daha güçlü ?
  174. BehzatAmirim

-

-
  175. BehzatAmirim

Shiftdelete Forumda " Korsan Oyun " Bölümü

Bana göre bence böyle bir bölüm açılmalı. Buraya gelip Oyunlar Hakkında Soru,Hata vs. soranlar hep crack,warez oyun kullanıyor. Bizde insanlarda hayal kırıklığı yaratıyoruz. SİZCE ? Böyle bir bölüm açılmalı mı ?
  176. BehzatAmirim

Profil Fotoğrafım Güzel Mi ?

SİZCE ?
  177. BehzatAmirim

Oynamanız Gereken Oyunlar #1

DipNot = Herhangi bir sıralama yoktur,sadece listedir. 1- Fahrenheit İndigo Prophecy İşlemci : Intel Pentium III / AMD Athlon XP 1500+ Ekran Kartı : T&L Uyumlu / 32 MB VRAM. RAM : 256 MB. DirectX : DX9. HDD : 4 GB. Fahrenheit (Indigo Prophecy) on GOG.com Eğer oyunu satın almak istiyorsanız...
  178. BehzatAmirim

Windows 7 VT'siz Android Emulatör ?

SDN sakinleri işlemcim vt desteklemiyor. Bana Virtualization'suz emulatör önerebilecek var mı ?
  179. BehzatAmirim

Ekran Çizgi Çizgi

Ekranda renkler birbirine giriyor. Monitörü açıp kapatınca Casper yazısında herhangi bir sorun yok. Birde bilgisayar kendi kendine kapanıyor ıkınıyormuş gibi,Ben sorunun Power'dan olduğunu düşünüyorum power hemde çok ses çıkarıyor
  180. BehzatAmirim

Windows 7 Oyunlarda 0x000005b

Oyunlar orjinal steam oyunları. İlk başta durduruluyor hatası verip sonra 0x000005b hatası veriyor. Ne yapabilirm ? Windows 8.1 de böyle bir sorun yok.
  181. BehzatAmirim

SAMSUNG SM T350 (600-620 TL) Satılık

Samsung Sm T350 İşletim Sistemi : Android 7.1.1 Ram Bellek : 1.5 Gb Ram İşlemci : X4 ARM CORTEX A53 1.19 Ghz Ekran Boyutu : 7.0 Grafik İşlemcisi : Adreno 306 Hafiza : 16 Gigabyte ( Kutusu yoktu,kaybolmuştur.) Çok Temiz Tablet Yanında Orjinal Samsung Adaptör ve Kılıf verilir Oynadığım oyunlar...
  182. BehzatAmirim

Windows 7 Virtual PC Diski Doldurmuş

Bir akrabama PC'yi emanet ettim. Windows 7 Home Premium x64 Windows 7 Ultimate x32 ve Windows 10 x32 1809 var sistemimde.Windows 7 Ultimate e Windows 7 Virtual PC ' girmiş ve 25-30 GB bir alan açmış.Windows Xp kurmaya çalışırken Virtualbox felan indirmiş.Ne yapacağım ? Sanal Diski Nasıl...
  183. BehzatAmirim

PC'ye 2 tane Windows 7 kurmak ?

Ben diski bölüp Windows 7 Ultimate x32 ve Windows 10 Home x32 kurmuştum.Windows 10 ve 8.1 oyunlarda sorun çıkarıyor.Benim Pc'de Ben Windows 10'un yerine Windows Home Basic veya Home Premium x64 ( İşlemcim destekliyor) Kurmak İstiyorum. Kurabilirmiyim Win7 Ult x32 yanına bir Win7Home x64 ?
  184. BehzatAmirim

Türkçe Rap'in Gerçek Kralı

Sizce ?
  185. BehzatAmirim

Windows 10 Bazı Oyunlarda Yazılar Okunmuyor

Windows 10 kurdum.Her şey güzel stabil. Oyunda FPS düşüklüğü vardı.Düzelttim.Ama baştan beridir MW2 ve MW3'te Yazı bozukluğu var.Bu Win 7 de MW2 de yine vardı driver güncelleyince geçiyordu.Ama COD 4:MW'de yok yazı sorunu ? Bide E.Kartım Dx9 destekliyor ama Dx 12 yazıyor ne yapabilirim ?
  186. BehzatAmirim

Düşük Sisteme Windows 10 Kurulumu

Windows 7 kullanıyordum üstüne Windows 10 Kurdum.Kasmalar çok fazla olmuyor Chromede 20 sayfa açınca felan. Sistem 3 GB Ram İntel Core 2 Duo E4600 2.4 GHz 250 Gb HDD Ati Readon X1550 512 MB
  187. BehzatAmirim

Yine 99 Depremi gibi bir deprem olabilir mi?

Ankara'da yaşıyorum.Yaprak oynamıyor.Hava 39-40 derece,rüzgar esiyor SICAK SICAK. Aynı fırından sıcak ekmek alırsınız poşet veya kese kağıdına bakdığınızda sıcak hava yüzünüze vurur aynen öyle.Ben depremi yaşamadım.Ama ailem yaşadı.Anlattıklarına görede hava böyle imiş. Allah bir daha...
  188. BehzatAmirim

Mantıksal Sürücüyü Birincil Nasıl Yaparım

Benim 250 GB HDD yi Böldüm İçine işletim sistemi kuracağım için Mantıksaldan Birincile çevirmem gerekiyor. Ama Disk Yeni Basit Birimde Mantıksal olarak oluşuyor ne yapabilirim ?
  189. BehzatAmirim

Bu Sisteme Yeni Ekran Kartı

P5KPL-AM-SE DDR2 ANAKART 3 GB Ram İntel Core 2 Duo E4600 2.4 GHZ Asus X1550 Silent Series 512 MB 128 BİT E.Kartı @rise @VECTORRR @kilicbaligi @Utkuversus @Ufuk Sizce Hangi Ekran Kartı Gider Bu Sisteme Düşük bütçeli olması şartıyla GTX 750 Tİ R7 250 GT 1030 R7 240 VS... Oynayacağım Oyunlar Cod...
  190. BehzatAmirim

Windows 10 Kurulumunda Sürücü Yükle Hatası

Rufus ile Windows 10 yazamıyordum.UNetBootin ile yazdım.Asıl işletim Sistemim Windows 7 ve Ben diski bölüp Windows 10 kurmak istiyordum. Kurulumu başlatınca diski görmüyor ? Sürücü yükleyin diye bir hata veriyor.Diskparttan bakınca Diski bölünmemiş 250 GB olarak görüyor ? NE YAPABİLİRİM...
  191. BehzatAmirim

Rufus Sürekli Hata Veriyor

Tech Benz den Windows 10 x32 indirdim Rufus İSO Ayrıştırma Hatası diye bir hata verdi .Microsoftun kendi sitesinden İSO indirdim yine hata verdi.İSOLAR SAĞLAM.Ne Yapmalıyım. 1565096574 #Görkem Say #rise #Utkuversus
  192. BehzatAmirim

Uygulama Düzgün Başlatılamadı 0xc0000005

Chromede bu hatayı veriyordu.Opera kurmaya çalışıncada bu hatayı verdi.SİS.GERİ YÜK. yapınca gidiyodu ama artık geri yükleyecek zaman kalmadı.Ne yapabilirim ?
  193. BehzatAmirim

Bu Sisteme Gidecek Oyunlar

Oyunlar RPG,FPS ve Hikaye Bazlı olsa sevinirim. Sistem Gereksinimleri 512 MB Asus X1550 1024 Mb VRAM (Directx 9 ve 128 Bit ) 3 Gb Kingston Ram İntel Core 2 Duo E4600 2.4 Ghz Asus P5KPL-AM-SE Anakart ----------------------------------------------------------------------------------------------...
  194. BehzatAmirim

En Sevdiğiniz GTA Ana karakteri !

195. BehzatAmirim

Call of Duty Black Ops 2'ye Sistem gereksinimlerBim yetiyor mu ?

Minumum Sis.Gerek. İşletim sistemi: Windows Vista SP2 veya Windows 7 İşlemci: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz veya AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz RAM: 32-bit için 2GB, 64-bit için 4GB Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB veya ATI Radeon HD 3870 512 MB 256 bit Benim Sis.Gerek. İşletim Sistemi =...
  196. BehzatAmirim

GTX 750 Tİ

Sahibindende bir ekran kartı buldum.Çalışıyor ama oyuna girince ekran kartı gidiyor.Araştırdım %90 fandan VCD FAN takın diyorlar.VCD fan mı takmalıyım ? Yoksa orjinal fan mı ?
  197. BehzatAmirim

CoD Black Ops Kasıyor

Sistemim Asus Ati Readon X1550 3 Gb Ram Intel Core 2 Duo E4600 Min.Sistem Gereksinimleri 256 Mb Ekran Kartı 2 Gb Ram Intel Core 2 Duo E6600 NEDEN KASIYOR Mw3 ü sorunsuz oynuyorum ama Bo kasıyor
  198. BehzatAmirim

Sistemim Far Cry 3 kaldırır mı ?

Sistemim Şu ; Windows 7 Ultimate x32 3 GB Kingston DDR 2 Ram Asus Ati Readon X1550 512 MB Ekran Kartı Asus P5KPL-AM-SE Anakart 250 Gb Seagate HDD İntel Core 2 Duo E4600 2.40 GHz Low veya Medium açarmı ?
  199. BehzatAmirim

Dosya Androidde açılıyor Windowsda açılmıyor

NEDEN ? Android de açılıyor ?
  200. BehzatAmirim

Dragon Age II Release Data Check Failed

Release data check failed hatası veriyor.Ne yapabilirim ?
  201. BehzatAmirim

CoD MW3 bazı bazı bölümlerde kasıyor

Sistemim şu Ati Readon Asus X1550 Silent 3 GB Ram 250 GB HDD İntel Core 2 Duo E4600 2.4 Ghz Asus P5KPL-AM-SE Eskiden çatur çutur oynuyordum şimdi kasıyor.Driverleride güncelledim.
  202. BehzatAmirim

Call of Duty:Modern Warfare 3 TR Dublaj yavaş kuruyor.

Sizce bu normal mi ?
  203. BehzatAmirim

Please Enter Setup to Recovery BİOS Settings

Pc imi açarken böyle bir hata verdi. Please Enter Setup to Recovery BİOS Settings yazdı Press F1 to Run Setup Press F2 to load default values and continue yazısı geldi F2 ye tıkladım PC açıldı sizce bu ne? BİOS mu çökmüş ?
  204. BehzatAmirim

Monitör driver güncelleştirince sapıtıyor.

Pc'ye yeni format attım driveri güncelleştirince kapatıp açtıktan sonra görüntü sapıtıyor.NE YAPMALIYIM ?
  205. BehzatAmirim

Monitör dalgalanıyor

Resimdeki gibi
  206. BehzatAmirim

Suriye Türkiye Gerginliği

Beyler internet hızınız felan düşerse merak etmeyin.Suriye rejimiminin askerimize açtıği top/havan atışına tutuldu.1 mehmetimiz şehit 3 mehmetimiz ise yaralı.Bu Suriyelilerde gelmiş burada keyif çatıyor. ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN ! 1561694941 Ve yayın yasağı getirildi , internet hızları...
  207. BehzatAmirim

exFAT'ın FAT 32 gibi bir kısıtlaması var mı ?

Android'den USB'ye Dosya atacağım.Fakat dosyalar 4GB'dan büyük olduğu için kullanamıyorum USB'yi FAT 32 olarak kullanamıyorum.exFAT'da böyle bir kısıtlama var mı ?
  208. BehzatAmirim

Windows 7 bir açılıyor bir açılmıyor

2 gün önce temiz format Windows 7 Ultimate attım.Pc iyiydi.Driverlerini yükledim.Lisanlamaya gelince lisans kodunun Windows 7 kodu olmadığını söyledi.Kapattım sonra pc açılmamaya başladı ○ Hoş Geldiniz yazısından sonra siyah ekranda Mouse vardı.Kapattım bir gün sonra yine açıldı neden böyle bir...
  209. BehzatAmirim

512 Mb Ekran Kart 1024 MB Vram

512 Mb kart 1024 Mb gözüküyor. 1 GB lık ekran kartı oyunlarını oynayabilir miyim ?
  210. BehzatAmirim

Akrabam Pc mi Parçalamış

Gigabyte 1080 8 Gb OC Model 16 GB Ram İntel İ7 6700K 4.0 Ghz Ya çıldıracağım almış eline çekici vurmuş kasaya.
  211. BehzatAmirim

Sahibinden deki Chipseti Bozuk Ekran Kartları

Sahibinden de bir tane GTX 970 gördüm. ANA KARTI ARIZALI. RESİMDE GÖZÜKEN TEK BİR NOKTADA SIVI TEMASI VARDIR. (SIVI SOĞUTMALI SİSTEMDE KULLANILIRKEN OLDU) YAPABİLECEK OLAN KAÇIRMASIN. KARTIN BAŞKA HİÇBİR SORUNU YOKTUR. = TAMİR OLURMU ? Bir tanede Sapphire RX470 GDDR5 4GB 256Bit AMD Radeon DX12...
  212. BehzatAmirim

Windows 8.1 den Windows 7 ye geçmek

Öncelikle Sistem Özelliklerim Ati Readon X1550 Silent 512 MB Ekran Kartı 3 GB RAM Intel Core 2 Duo E4600 2.40 Ghz İşlemci Asus P5KPL-AM-SE Anakart 250 GB Seagate Harddisk Birkaç hafta önce bir sistem gördüm Windows 8.1 Lite indirdim. 1.5 Gb. Kurdum.Driverleri indirdim.Kurdum.Kasıyordu.Windows 7...
  213. BehzatAmirim

Xbox One , Xbox One X, Xbox One S aynı mı ?

Yeni çıkan Cod için konsol alacağım.Oyunun Xbox One çikacaği yazıyor.Sadece X ve S için mi çıkacak Xbox Onede çıkacakmı ?
  214. BehzatAmirim

PlayStation 4'ü 700-800-900 Tl arası bulabilirmiyim ?

Lütfen yardımcı olun.Gördüğunüz ilan felan varsa atın .Sizin Ps 4 ünüz varsa anlaşırız.
  215. BehzatAmirim

En Ucuz Kaç Liraya PS4 bulurum ?

Beyler bende maksimum 600 tl lik pc var maksimum bunun üstüne 300 tl koyup Ps4 Alabilirmiyim ? Pro değil.
  216. BehzatAmirim

Bu Bilgisayar Kaç Tl Eder ( En Fazla )

Sistem şu Ekran Kartı = Asus Ati Readon X1550 512 MB Ram= 3 Gb ( 4 yaparsam fiyatı ne kadar etkiler) Anakart= P5KPL-AM-SE Anakar İşlemci=İntel Core 2 Duo E4600 100 Tl lik monitör ile vereceğim
  217. BehzatAmirim

Yeni Call of Duty oyunu çıktı ! "Call of Duty Modern Warfare "

Activision bu yeni oyunu duyurdu.Şahsen ismi beni biraz kuşkulandırdı.Neden Modern Warfare 4 değilde Modern Warfare neden Modern Warfare serisinin ilk oyunun ismi ile aynı ? Trailer da Sadece Captain Price yi görüyoruz.Tanıdık başka karakterler yok.Price şöyle diyor.Kurallar değişti. Doğru ile...
  218. BehzatAmirim

Forum a Göre En İyi İşletim Sistemi ?

Sizce ? 1559062778 Özür dilerim 2 tane 98 ve 95 olmuş
  219. BehzatAmirim

Kasa calisiyor ama acilmiyor monitore goruntu gelmiyor

Pc nin HDD si bozuktu.Bende USB den Linux Mint ile aciyordum.Bugun acmaya kalktigimda Pc acilirken lik lik diye bir ses geliyor.Pc normalde cok sesli calisir ama cok sessiz calisiyor.Montore goruntu gelmiyor.Yazim hatalarindan dolayi ozur dilerim. 1558777478 Lutfen yardim edin
  220. BehzatAmirim

HDD Raw oldu. Format atamıyorum.

Benim HDD Raw olmuş.Bende format atarken biçimlendirdim format atamıyorum . NE YAPABİLİRİM 1558446596 Lütfen yardım edin
  221. BehzatAmirim

Harici Harddiske ( Usb Girişli ) Windows Yükleme

Beyler Windows Harici Harddiske Windows yükleyebilirmiyim ? Yüklesem bile yanımda taşıyabilirmiyim ? Yanımda taşımam önemli değil.Ama taşısam daha iyi olur Cevaplarınızı Bekliyorum.Şimdiden Teşekkür ederim.
  222. BehzatAmirim

Format atamıyorum Hdd Raw Olmuş

Beyler ne yapabilirim ? Windows 7 yükleyemiyordum sebebi buymuş.
  223. BehzatAmirim

Iso Dosyasının içindekileri USB'ye atarsak Pc den Boot Edebilirmiyiz

Iso Dosyasının içindekileri USB'ye atarsak Pc den Boot Edebilirmiyiz ? Lütfen başka bir pc bulup yazdıracak zamanım yok.
  224. BehzatAmirim

Windows 7 kurarken Yükleme Tamamlanıyor da kaldı

Windows 7 kurmaya başladım ve işlemin en son aşamasına geldik. Herhangi bir donma veya takılma yok durum şöyle . .. ... Devam ediyor beklemeli miyim ? Yoksa bir çözümünüz varmı ? ? 1557928723 Mavi ekran verdi ve yeniden başlattım kurulumu ?
  225. BehzatAmirim

Windows 8.1 DirectX 11 i 10'a veya 9'a çevirme ?

Birkaç gün önce bilgisayarıma Steam'den Call of Duty Modern Warfare 2 aldım.Ama oyun açarken '' DirectX encountered an unrecoverable error '' DirectX sürümümü bu yüzden 10 veya 9 yapmak istiyorum.Lütfen yardım edin.
  226. BehzatAmirim

Windows 8.1 Harddiski görmüyor.

Neden böyle yapıyor anlamadım.Bazen Harddiski BIOS ta görmüyor.Sonra görüyor.Ama açılmıyor. Bir kaç gün önce Windows 7 Professional den Windows 8.1 Pro ya geçmiştim. Bazende şöyle diyor A disk read error occured.Ne yapabilirim ?
  227. BehzatAmirim

Windows 8.1 Hata

Arkadaşlar siyah ekran veriyodu onu çözdük.Ama bu sefer Pc açılmıyor.Ve BIOS a girdiğimde,Harddiskimin modeli yerine (Hard Drive ) yazıyordu sebep bu olabilir mi ? Lütfen Yardım Edin 1557320317 Bios tan Hdd yi 1. Sıraya Alınca Cd Rom 1 . Sıradan alınca oldu
  228. BehzatAmirim

Windows 8.1 Siyah Ekran

Böyle kalıyor 1557231471 Sorunu çözdüm ? Özür Dilerim
  229. BehzatAmirim

Dosya veya dizin bozuk okunamaz durumda ?

Bilgisayar ımı açtım. Siyah ekran geldi. Kapadım açtım. Açıldı ama taki şöyle bir sorun vardı. Dosya veya Dizin bozuk okunamaz durumda İnternet teki herşeyi uyguladım. CMD ye girip chkdsk/r c: yazdım olmuyor ? Ne yapabilirim? Sistem Geri yükleme de olmuyor. 1556479843 ( Bu Arada Fişi çektim...
  230. BehzatAmirim

Windows Masaüstünüzü Paylaşın

İlk benimki ile başlayayım.
  231. BehzatAmirim

Xbox One mı PlayStation 3 mü ?

Sizce beyler ?
  232. BehzatAmirim

Windows 7 Professional Pc Vs PlayStation 3

Masaüstü Bilgisayar İşletim Sistemi = Windows 7 Professional x64 Ekran Kartı = Asus Ati Readon X1550 Silent 512 Mb Ram =3 Gb İşlemci= Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz Anakart= Asus P5KPL-AM-SE Fiyat=450-500 Oynanan Oyunlar = Call of Duty Modern Warfare 1,2,3 Call of Duty Black...
  233. BehzatAmirim

Bilgisayarı Güvenli Modda Başlatırsam Virüs Olurmu ?

Benim önceki sistemimde virüs vardı.Bu yüzden CD den şüphelendim.Pc yi güvenli modda başlatıp cd ye bakarsam virüs geçermi ? Virüs çok illet virüs " Surabaya " virüsü. Sizce geçermi güvenli modda cevaplarınızı bekliyorum .
  234. BehzatAmirim

En iyi antivirüs sizce hangisi?

Cevaplarınızı bekliyorum
  235. BehzatAmirim

Sistem Cod Black Ops 2 Kaldırırmı ?

Windows 7 Professsional x64 3Gb Ram Asus X1550 512 Mb Asus P5KPL AM SE Anakart Intel Core 2 Duo 2.40 Ghz
  236. BehzatAmirim

Windows 7 Professional İDM ( İNTERNET DOWNLOAD MANAGER ) Nasıl Kullanılır

İDM yi nasıl kullanabilirim şu anda COD BO iniyor 8.16 GB %30 u tamamlandı. Ben Seçenekler > Bağlantı > Azami Bağlantı Sayısı deyip 16 yı seçtim. İzlediğim İDM hızlandırma videolarında görmüştüm.Bu sanırım dosyayı 16 bölüp yeniden birleştiriyormuş. Bunda birşey olurmu ? Peki indirme işlem...
  237. BehzatAmirim

Bu Sistemin En Fazla Edebileceği Fiyat

Windows 7 Professional x64 Asus Ati Readon X1550 512 Mb 3 Gb Ram Asus P5KPL-AM-SE Anakart İntel Core Duo E4600 2.40 Ghz İnternette buna benzer sistemler 500-700 Tl arası ama sizin fikirlerinizi almak istiyorum.
  238. BehzatAmirim

Sistem Pes 2017 kaldırırmı

2017 Sistem Gereksinimi Minimum sistem gereksinimleri İşletim sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 / Vista SP2 İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz (AMD Athlon Ⅱ X2 240 or veya daha iyisi) RAM: 1 GB RAM Grafik kartı: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X1600 / Intel HD Graphics 3000 veya daha...
  239. BehzatAmirim

Sistem Bf4 kaldırırmı ?

X1550 Asus 512 Mb Silient 3 Gb Ram P5KPL AM SE Asus Anakart Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz Windows 7 Professional x64
  240. BehzatAmirim

Sistem Far Cry 3 kaldırır mı

X1550 Asus 512 Mb Silient 3 Gb Ram P5KPL AM SE Asus Anakart Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz Windows 7 Professional x64 bit
  241. BehzatAmirim

Windows 7 Professional x64 bit WUSB54GS Wiles Driver

Arkadaşlar ben bulamadım siz bana bulup link atarmısınız. Acill!
  242. BehzatAmirim

Sistem Call of Duty : Ghost Kaldırır mı ?

Windows 7 Ultimate 3 Gb Ram 512 Mb Asus X1150 Ati Readon Asus P5KPL-AM-SE Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz Bu videodaki kişinin sistemi CPU: Core 2 Duo E7500 2.93GHz GPU: AMD Radeon HD 6450 DP 512MB LP RAM: 4GB DDR3 1333MHz Resolution: 1280x720 Settings: High (Shadows: off) Yüksekte 20 fps...
  243. BehzatAmirim

Sisteme 2 Windows kurmak

Arkadaşlar benim 2 bilgisayarım var biri 3Gb Ekran Kartı 6Gb Ram = Bu 1. Windows 10 Pro 512 Mb Ekran Kartı 3 Gb Ram = Bu 2. Windows 7 Ultimate 2. Sisteme iki işletim sistemi kurmak istiyorum Win 7 kapalıyken Win 8.1 Açılsın mesala. Veya Vmware ve Virtualbox Ssd...
  244. BehzatAmirim

En Efsane İşletim Sistemi

SDN Forum a Göre En İyi İşletim Sistemi
  245. BehzatAmirim

Windows 7 İçin Yolun Sonu !

2009 yılından bu yana hizmetini sürdüren Windows 7 bir yıl sonra tarihe karışacak. Microsoft'un tüm desteğini çekeceği Windows 7'nin halen bir çok kullanıcısı bulunuyor. Ancak üst sürümlere geçilmesinde fayda var. Desteği bitecek olan Windows 7 artık trojan ve virüslere karşı korunmasız olacak...
  246. BehzatAmirim

Sistem Battlefield 4 kaldirirmı ?

Windows 7 Ultimate Asus Ati Readon X1550 512 Mb Intel Core 2 Duo E4600 2.4 Ghz 3 Gb Ram Asus P5KPL-AM-SE Anakart
  247. BehzatAmirim

Sistem Windows 8.1 Yeter mi?

512 Mb Ati Readon Asus Eax 1550 128 Bit Ekran Kartı Intel Core 2 Duo 64-bit işlemci E4600 2.4 Ghz Asus P5KPL-AM-SE Anakart 3 Gb Ram 250 Gb HDD Not = Eskiden Windows 7 Ultimate di
  248. BehzatAmirim

Bigisayara 2 Windows yüklemek

Bunu nasıl yapabiliriz. Choose an operating system İşletim Sistemi Seç diye başlıyor . CEVAPLARINIZI BEKİLİYORUM . ŞİMDİDEN SAĞOLUN
  249. BehzatAmirim

Pubg Mobile Ban yeme riski

Pubg Mobile artık klavye mouse ile oynanabildiği söyleniyor. OTG ile ban yermiyim ?
  250. BehzatAmirim

Bilgisayarımda virüs var, Rufus aracılığı ile USB'ye yazdırdığım imaj bana Windows ortamında sorun yaratır mı?

Bilgisayarda virüs var ama rufus ile iso yazdıracağım.Usb ye iso yazdıracağım usb ye virüs geçerse kurdğum Windows da mı virüslü olur
  251. BehzatAmirim

Call of Duty: Modern Warfare 4 çıkrarmı ?

Sizce bu sene Activision ve Infinite Ward Mw4 ü çıkarır mı ?
  252. BehzatAmirim

250 Gb Harddiske Windows 10 x86 yüklemek

Arkadaşlar 250 Gb lık Seagate Hard Diske Win 10 Yüklenir mi ?
  253. BehzatAmirim

Sistem Fiyatı

Arkadaşlar sizce bu sistem en fazla kaç lira eder 512 Mb Asus EAX 1550 3 GB RAM Intel Core 2 Duo İşlemci P5KPL-AM-SE Asus Anakart Windows 7 Ultimate x64 bit Pc bu---------------------------------------------->
  254. BehzatAmirim

Windows 7 512 Mb Ekran Karti Gta V

Arkadaşlar Şu Sistemde En Düşük Kaç Fps Alırım veya Açarmı ? 512 Mb Asus EAX 1550 3 GB RAM Intel Core 2 Duo İşlemci Windows 7 Ultimate x64 bit ?
  255. BehzatAmirim

Windows 7 Siyah Ekran Sorunu

Öncelikle İyi Akşamlar.2 gündür açılırken siyah ekran sorunu var. Windows Gezgini hep durup duruyordu araştırdım. Bu sebeple olabilirmiş ? Bazıları da sistem çökmüş diyor. Fikirlerinizi bekliyorum.
  256. BehzatAmirim

Windows 8.1 mi ağır bir işletim sistemi yoksa Windows 10 mu?

Windows Uma Surabaya isimli bir virüs geçti.Format atacağım ama hangisi daha hafif 8.1 mi 10 mu ?
  257. BehzatAmirim

Surabaya Virüsünü Windows'umdan Nasıl Temizlerim?

Arkadaşlar Windows 7 ye Surabaya isimli bir virüs bulaştı. 2 Flash Etkisinde. Flash Belleği nasıl temizlerim ? Windowsdan nasıl arındırırım ? Lütfen Acil Cevap VERİRMISINIZ ?
  258. BehzatAmirim

Aksiyon ve Komedi Filmi Önerileri

Arkadaşlar sizden aksiyon-komedi filmleri önerileri istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
  259. BehzatAmirim

Ghost 2 ve Modern Warfare 4 çıkacak mı ?

Oyunsever'ler tarafından beklenen bu iki oyundan birini Activision ve İnfinite Ward çıkaracakmı ? Geçtiğimiz günlerde Ashton Wiliams Twitter hesabından "Kuru Kafalı" bir gif paylaştı. Bu gif le oyunsever'ler 3'e ayrıldı >Call of Duty Ghost 2 çıkacak >Call of Duty Modern Warfare 4 çıkacak >Henüz...
  260. BehzatAmirim

3 GB Ram, 64 bit sürüm Windows 10 veya Windows 8.1 kaldırır mı ?

Arkadaşlar şu sisteme Windows 10 yüklenirmi ? O olmazsa Windows 8.1 yükleyeceğim 512 Mb Asus Ati Readon X1550 3 Gb Ram Bellek İntel Core 2 Duo 250 Gb Ssd Windows 7 Ultimate Cod Modern Warfare, Cod Modern Warfare 2, Cod Modern Warfare 3, Battlefield 3,Badlefield Bad Company 1ve2, Battlefield 4...
  261. BehzatAmirim

Windows 8.1 in hangi sürümlerini seçmeliyim ?

Arkadaşlar Pc ye Windows 8.1 yükleyeceğim kararsız kaldım. Sizce hangi sürümü seçmeliyim? 1. Windows 8.1 Single Language…………….x86 2.Windows 8.1 Pro Home…………………..x86 3.Windows 8.1 Pro……………………….x86 4.Windows 8.1 Pro VL…………………….x86 5.Windows 8.1...
  262. BehzatAmirim

Windows 8.1 mi Windows 8 mi, yoksa Windows 7 mi ?

Arkadaşlar format atacağım ama kararsızım. Şu anda Windows 7 yüklü 8.1'e veya 8.1'e geçmelimiyim? Lütfen yardımcı olun.