Arama sonuçlarınız

1. oyun hastasıı

Günün Esprisi

adam gece yatmış sabah olup kalmış üzerinde ayak izleri varmış neden çünkü adam kendinden geçmiş XD
  2. oyun hastasıı

Youtube Program

power point olabilir çünkü bunları power pointde yapmak çok kolay videosu ise bandicamdan yapmısdır.Senin bi düşüncen varmı ?
  3. oyun hastasıı

Dsmart Çok Yavaş 4GB İndirme için 1 veya 2 gün istiyor

4 gb ram için uzun bir süre normalde maxsimun 15 saat ama bu 1 2 gün fazla bunun için bir ustaya danış bence
  4. oyun hastasıı

oyun oynamak hakkımız

hepimiz telefonda pc(bilgisayar)da yeni oyunlar isteriz telefon için gta 5 (telefonda gta 5 mi oynanır demeyin) bilgisayar içinde pugb öneririm ama bunları kaldırmayan bilgisayarlar için(mesala benim bilgisayar 2 gb ram windows 7 ama 1 2 uyumu) size telefon tablette granny stickman rope hero...
  5. oyun hastasıı

Açık anket

????tebrikler ayakda alkışlıyorum seni ??????? ---- Mesajlar birleştirildi ---- bu konuşmalar burda bitsin.
  6. oyun hastasıı

Açık anket

???anketi kazanan sizsiniz çünkü 5 kişi kendini ünlü saydığı için anketi sizler kazandınız
  7. oyun hastasıı

Açık anket

bütün ünlüleri severim ama cristiano ronaldo benim için ayrı bir yerde olduğu için cristiano ronaldo diyeceğim
  8. oyun hastasıı

Açık anket

lütfen konuyla ilgili konuşalım
  9. oyun hastasıı

Eski Fenerbahçe'li Abdullah Çevrim Hayata Veda Etti!

amin
  10. oyun hastasıı

Açık anket

arkadaşlar anket yapdım hangi ünlüyle fotoğraf çekinirsiniz a)cristiano ronaldo b)acun ılıcalı c)tarkan d)kendimi ben çok ünlüyüm hangisi olduğunu işaretleyin ve tartışmalarınızı bu yazının altına koymayı unutmayın
  11. oyun hastasıı

Eski Fenerbahçe'li Abdullah Çevrim Hayata Veda Etti!

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
  12. oyun hastasıı

2000 Tl Bütçe İle Hangi Telefon Alınır ?

samsung j7 core yada samsung j5 core güzel alabilirsin fiyatları j7 nin 1400 j4 ü unuttum
  13. oyun hastasıı

Poşetin parası

Arkadaşlar bu aralar sosyal gündemde çok tartışılan bir olaydan bahsedelim marketler bakkallar artık poşetleri bile 25 kuruşa satıyor bunun amacı ne TÜRKİYEYE ne gibi bir yan etki yapacak bunu tartışalım benim düşüncem poşetler 1 yıl daha 25 kuruşa satılırsa TÜRKİYE batıcağı yönünde peki sizin...