Arama sonuçlarınız

1. S

Klavye Tavsiye

Bende o klavyeye bakmıştım. Başka bir öneriniz var mı acaba
  2. S

Klavye Tavsiye

Herkese merhaba. 300-350 TL fiyat bandında klavye bakıyorum. Uzun süre beni götürebilecek hem oyun hem yazı işlerinde kullanabileceğim bir klavye öneriniz var mı?
  3. S

Windows 10 2004 güncellemesi sonrası oluşan sorun

Herkese merhabalar. Bir sorum olacaktı. Windows 10 2004 güncellemesinden sonra oyunlar açıldıktan 10 dakika sonra kapanıyorlar. Tüm driverlarım güncel. Sorunun bir çözümü var mı acaba
  4. S

Tablet Tavsiyesi

Link atmamışsın
  5. S

Tablet Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. 3.000 TL bandında tablet almak istiyorum. Tavsiyelerinizi söylerseniz çok sevinirim.
  6. S

Yazılım ve programlama yapmak için bilgisayar tavsiyesi

Daha taşınması kolay hafif ultrabook tarzında öneriniz var mı acaba
  7. S

Yazılım ve programlama yapmak için bilgisayar tavsiyesi

Merhabalar. Kontrol otomasyon mühendisliğinde kullanacağım yazılım ve programlar için. Beni bir süre götürecek bir bilgisayar alıcam. Bu konuda model veya sistem gereksinimleri tavsiyeniz nedir? Benim için önemli olan günlük yoğun kullanıma uygun olması. Bütçem max 8.000 tl.
  8. S

Monster FPS Sorunu

Kendi sitelerinden girip son sürümlerini kurdum windows 10 u yükselttikten sonra
  9. S

Monster FPS Sorunu

Tüm güncellemeleri yaptım. 1090 a yükselttim hepsinin driverlarını da kurdum. Fakat ekran kartı beni çok uğraştırdı. 3D vision hala ekran kartını görmüyor. Normal mi bu
  10. S

Monster FPS Sorunu

Arkadaşlar merhaba. 1060 lı 16GB ram li monster ım var. Fakat pubg de kasma yapıyor neden olabilir. Cs Go da FPS genel olarak 150 civarı en fazla 130 a düşüyor bunun hakkında bi fikriniz var mı acaba ?
  11. S

7000 TL - 7500 TL Laptop Tavsiyesi

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  12. S

Tulpar T7 V17.1 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Bu bilgisayarın siparişini verdim sizce iyi mi ? Ram i arttırıcam fakat.
  13. S

Dediğim gibi genel olarak oyun amaçlı onun dışında okulda kullanmak amacıyla
  14. S

Sıfır
  15. S

Peki 144hz li tavsiye edeceğin var mı
  16. S

Fiyatı 8.500 yapsam önerebileceğiniz bilgisayar var mı. Birde sizce şuan beklemeli miyim bilgisayar almak için ?
  17. S

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Kafamda zaten 3 aşağı 5 yukarı şekillendi. Şuan yüksek ihtimalle monster alıcam. Boş bi vaktimde gidip mağazasına uğrayıp ordanda fikir aldıktan sonra siparişi veririm gibi duruyor.
  18. S

Abra ile tulpar arasında ne fark var
  19. S

Peki Monster ın hangi modeli sizce
  20. S

Valla şuan karışık olan kafam daha da fazla karıştı ? Kafamda monster ın birkaç modeli vardı fakat msı konusunda pek bi bilgim yok. Günlerdir model bakıyorum çeşitli forumlar kovalıyorum. Şuan almışken beni 4 5 sene sorunsuz götürecek bi alet almak istiyorum. Onun için almışken iyisini almak...
  21. S

Çok teşekkür ederim Görkem bey.
  22. S

Çok sağolun başka bir öneriniz var mı ? Benimde kafamdan monster geçiyor fakat hangi seriden almam gerek farklarını pek bilmiyorum.
  23. S

Arkadaşlar merhaba. Hem oyun hemde okulda kullanmak üzere bilgisayar almak istiyorum. Sıkıntı çekmeyeceğim, taşıması kolay bi dizüstü bilgisayar istiyorum tavsiyeleriniz neler acaba ?