Arama sonuçlarınız

1. P

Video Kamera Önerisi

İyi günler arkadaşlar, arkadaşım için aşağıda yazılan doğrultuda öneriye ihtiyacımız var yardım ederseniz sevinirim. "Bütçe yaklaşık 1000 - 15000 TL arası. Asıl ihtiyaç olan özellikler görüntü sabitleyici, oto-focus ve düzgün bir optik zoom. Çünkü zoom çekimlerinin en büyük parçası olacak...
  2. P

Windows imajı alma

Arkadaşlar bir tane laptopa imaj almaya çalışıyorum. Windows 8.1de işlem merkezi, dosya geçmişi ve sistem görüntüsünü alma kısmında sabit diskin ikinci bölümünü seçtiğimde şöyle bir hata geliyor. Yukarıdaki hiç bir belirti bilgisayarda yok, disk ntfs salt okunurluk felan yok yani. Ama yine...
  3. P

Ufak bir bisiklet kazası ve tokat...

İyi geceler arkadaşlar bugün başıma gelen bir olayı anlatmak istedim. Bisikletimle mecbur kaldığım için kaldırımda ilerlerken(biraz sinirliydim hızlı gidiyordum) birilerinin yanından sağa manevra(aslında biraz yatırarak) yaparak geçtim. Başkaları gelirken biraz sol yapıp geçerken baktım tümsek...
  4. P

Laptop dahili adaptörü değiştirmek istiyorum

İyi günler arkadaşlar laptoptaki wireless kartını değiştirmek istiyorum. Windows 8den midir nedir yoksa modemden mi bilmiyorum sürekli kopup duruyor. Şu aralar biraz iyi durumda ama yine de kopmalar oluyor, 300 mbps ayarlıydı modem. 54e aldıktan sonra da kopmalar devam etti. Telefonda hiçbir...
  5. P

3000 liralık monitör dahil sistem

İyi günler arkadaşlar bir sistem topladım arkadaşların yardımıyla ama sizin de fikirlerinizi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Anakart MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 391 TL İşlemci INTEL Core i5 4670K Soket 1150 579...
  6. P

Airties vs tp link kablosuz adaptör

Arkadaşlar kablosuz adaptör almayı düşünüyorum da sadece iki model arasında fikir verirseniz sevinirim. Tp-Link TL-WN823N 300 Mbps Airties Air 2411 Dual Band 300
  7. P

Yiyecek içecek hazırlayıp izleyiniz

http://youtu.be/okEmwaLUemU İyi seyirler:D
  8. P

Yeni chevrolet aveo, bungee jumping:)

http://youtu.be/LwgAdTOsyaU İçinde olmak isteyen var mı?:D
  9. P

Ali babanın çiftliği:)

http://youtu.be/iayNNHRZh7I Allah nazarlardan saklasın acayip güzel konuşuyor. Çarparım haa, eşek sıpası, biliyon mu ben okula başladım A,B,C,D..:D:D http://youtu.be/B6YR-70y-Gw
  10. P

İCS ruu dosyasına mı gelir cid noya mı?

Selamın aleyküm arkadaşlar telefonum sensation xe ve 1.73.401.4 ruu dosyasını yükledim. Ruu Türkçe destekliyor ve aynı ruuya Türkiye'den ics alan olmuş. S on olmadan önce ben aynı ruu üstüne ics güncellemesini alan HTC_001 cid nosunu yazdım. S on olduktan sonra telefonu açtığımda Türkçe dillerin...
  11. P

Elektronik teknolojisi öğrencisine staj önerisi

Alana selamın aleyküm, isteyene merhaba:P:) Arkadaşlar bu dönem staj yapacaz kaç gün olacağı da belli değil yeni müfredatın kobayları olmuşuz. Okulum iki yıllık ben de 1.sınıftayım. Stajı nerde yapmamı önerirsiniz benim aklımdan telefoncu geçiyor ama daha iyi öneriniz varsa söylerseniz çok...
  12. P

Overkill

Arkadaşlar overkill oyununu oynayan var mı? Tek başınıza düşmanları öldürdüğünüz bir oyun, bayağı fazla bölüm var silahlar fazla. Her neyse ben bu oyunda OM neden zımbırtıyı nasıl alabilirim kod paylaşım kısmı var o kodla 3 om mi alınıyor tam anlamadım bilgi verir ve yardım ederseniz sevinirim...
  13. P

Htc Wildfire sim kilidi öğrenme

Selamın aleyküm arkadaşlar. Kuzenin yurtdışından gelme orange operatör kilitli telefonunun simini kırmaya çalışıyorum ama baktığım çoğu sitede ücret istiyolar(ya paypal ya da kredi kartı). Telefoncular da 80-120tl arası istiyor. Bunun bir yolu yok mu sim kilidinin kodunu nasıl öğrenebilirim...
  14. P

Flash Belleklerin Test Sonuçları [Güncel]

Arkadaşlar paramın durumuna göre flaş bellek alacaktım 16 gblik modellerden. Fiyata ve performansa göre araştırdıktan sonra Hp v210w 16gbyi 56 tlye aldım. Okuma hızı 25, yazma hızı 8mb olması diğer belleklere göre iyi geldi. Ama daha sonra başka bir siteden test sonucu yazılmış, benim okuma...
  15. P

Adsl tarife değiştirme zırvalığı

Merhaba arkadaşlar 24.10.2011 tarihinde(saat 23te felandı heralde) adil kullanımlı limitsiz tarifelerden birine geçmeyi düşündük. Araştırdıdığımda 16mbite kadar olan tarifeye geçmeye karar verdim babamdan onayı da aldım 4440375i arayıp son bir kez tarife hakkında bilgi alırken karşıdaki bayana...
  16. P

Nokia 5800 dokunmatik panel

Arkadaşlar fotoda gördüğünüz parça lazım bunu adı ne. İç ve dış ekranın ortasında bulunuyor. Telefonu tamir ettirdim ama o parça olmadan takmışlar, o parça nasıl ekrana dahil olmaz anlamıyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.
  17. P

İnternet hattını taşımak mı kampanyalı paket almak mı?

Arkadaşlar inşallah iki haftaya taşınacaz. Aklıma bir soru takıldı da; interneti taşımak mı daha mantıklı olur-6 gb kotalı 8mbye kadar-, yoksa kampanyalı ilk 39 ay limitsiz interneti mi mantıklı olur?
  18. P

20bin tlye kadar minivan araç tavsiyesi

Arkadaşlar amcam için araba bakıyorum, başlıkta yazdığım tür yanlış olabilir ama linkten anlarsınız:) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-renault-kangoo-sahibinden-2009-model-kango-31829293/detay...
  19. P

Hisense LTDN42W67EU tvye hd uydu alıcı tavsiyesi

Arkadaşlar başlıktaki tv için hd uydu alıcı tavsiyesi bekliyorum. Forumlarda araştırdım ama kafam çok karıştı yok sd yayınlarda iyi görüntü olmazmış işlemci hızı felan derken kafa allak bullak oldu:) Fiyat olarak 450 600 arası olabilir sanırım. Cihazın sd yayınlardaki görüntü kalitesinde bozulma...
  20. P

Var mı böyle yeteneklisi(!?)

:lol::lol:Adamdaki hallere bakın ya off off:mrgreen:
  21. P

Grafik-Çizim işleri için bilgisayar

İş yerinde kullanılacak bilgisayar toplanmış arkadaşlar, performans için. Bana da sordular bazı parçalarda tereddütlerim oldu şimdi ben de sizlere sorayım dedim. işlemci İntel i7 950 3.06 8mb anakart asus p6x58d-e ddr3 usb3 ekran kartı palit gtx460 256bit 2gb ddr5 sabit disk 2 adet 1tb seagate...
  22. P

Ucuza performans?

Anakart GIGABYTE MA770-UD3, AMD 770 160TL İşlemci Athlon II X3 435 AM3 2.9GHz 169 TL Ekran kartı Powercolor Ati HD 4670 1GB 128Bit 156.62TL Rem Kingston 2GB 800MHz DDR2 CL6 88,06 TL Hdd Seagate 320 GB 7200RPM 16MB Ncq 93.79TL Kasa Asus TA9A1 350W 131.86TL Optik sürücü Lg GH22NS30-40-50 22X Sata...
  23. P

Facebooktan bir yenilik daha!

Yenilik dediysem gold üyelik sistemini(!) diyorum. Ne kadar uyanık var yav. Reklama tıklayarak üyelik aktifleştirme(!) de güzelmiş:laugh:
  24. P

Sahibinden beleş vip file:)

Buyrun arkadaşlar şifreyle işim bitti sizlerle paylaşayım dedim.. PLIMd734aae Güle güle kullanın..
  25. P

Mangal keyfi..

ne adamlar var yaa:hammer: :laugh:
  26. P

Ekran kartı bilinmeyen aygıt olarak görünüyor

sorunum başlıktaki gibi.. ekran kartım bilinmeyen aygıt olarak görünüyor, driver güncelleme paketi de yükleme yaparken ekran kartının görünmediği uyarısını veriyor. veya sadece driver yüklemek istediğimde en güncel driverin şuan yüklü olduğunu yazıyor. birkaç gün önce media player görüntü sorunu...
  27. P

Media Player görüntü sorunu

Arkadaşlar win7 kurduğumdan beri sorunsuz kullandığım media playerde, şimdi sadece ses geliyor ama filme dair hiçbir görüntü yok. codecte sorun vardır dedim codec güncellemesi yaptım yine düzelnedi. en son ekran kartı driveriyle boğuşuyordum ondan öncesinde sorun yoktu ama onla da alakası...
  28. P

Bilgisayarda yüklü olan birçok yazılım silindi

arkadaşlar bilgisayarımda yüklü neredeyse bütün yazılımlar silindi! sadece klasörleri var. şuan kav6 ile tarama yapıyorum hâlâ birşey çıkmadı.. vista kullanıyorum, en son UAC ı kapatmıştım ama sonra açmayı unutmuşum. int.kafeden indirme fln yaptım eve geldim pcyi kullandım biraz. baktım başlat...