Arama sonuçlarınız

1. V

verifying dmi pool data hatası

Merhabalar hiç başıma bu hata gelmedi arada PC başlarken NTFS disk gözden geçirme falan çıkardi arada yapar arada yapmazdım 2 gün önce PC açtım sonra ekran siyah tek fare vardı baktım baktım kablolara falan sonra dedim Windows bozuldu herhalde format atayım Boot menüsünden USB seçtim tekrar...
  2. V

Eski sistemim kaç para eder?

Anakart gigabyte m61pmes2p kutusu her şeyi var işlemci AMD athlon X2 64 4440+ 2 GB ram GTX 650 ekran kartı cooler master kasa500w sizce kaç para eder?
  3. V

Sistem tavsiyesi

Merhabalar bilgisayar toplamayı düşünüyorum biraz sizden yardım almak istiyorum şimdi benim cooler master 500 watt kasam gtx 650, 1 TB HDDim var 3 k para var aklıma a320m s2h, r3 3100 ,8 gb ram ,ekran kartı siz önerin. sizce eski sistemimi kasam ile komple satıp mi toplasam diyorum ama fazla...
  4. V

verifying dmi pool data hatası

merhabalar hiç başıma bu hata gelmedi arada PC başlarken NTFS disk gözden geçirme felan çıkardi arada yapar arada yapmazdım 2 gün önce PC açtım sonra ekran siyah tek fare vardı baktım baktım kablolara felan sonra dedim Windows bozuldu heralde format atayım boot menüsünden USB seçtim tekrar...
  5. V

İşlemci Sistem Uyumluluğu

Merhabalar, Aliexpress'ten bir işlemci sipariş edicem. Sizce bilgisayarıma bu işlemci uyar mı, bi' söyler misiniz? Link: US $7.95 |Tahmini Teslimat Zamanı Sistem özellikleri: Anakart: Gigabyte M61PME-S2P Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 650 Bellek: DDR2 1+1= 2 GB RAM (5 GB RAM'e...