Arama sonuçlarınız

1. B

Laptop seçim tavsiyesi

Sayın forum sakinleri. Elimde birkaç laptop özellikleri var. Birisini alicam ama hangisi iyi bilmiyorum. Rica etsem bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardım edebilir mi? Önemli olan oyunlar: arma 3 ets 2 multiplayer ve gta5 oyunlarını en yakın hangisi kaldırır. Onu...
  2. B

Aşırı Isınma Sorunu

Selamun aleyküm. dell vostro 2520 i3 2328M 2.20 ghz laptopum var. 8gb ram ve 220 gb ssd kullanıyorum. işlemci hızı %80'de. işlemci 80 dereceyi buluyor. Napmam gerekiyor. Soğutucu fayda etmiyor.
  3. B

Birden fazla webcam ile pc de goruntu alma

2 veya fazla webcam ile pc de eş zamanlı görüntü ve kayıt yapmasını istiyorum. Bununla ilgili program veya yöntem var mı? Pc windows 8.1 i3 işlemci Proje için aciliyeti var. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. B

Joystick görmüyor.

Öncelikle herkesin bayramı mübarek olsun. Şöyle bi sorunum var. Pes 2013 oynamak için 4 adet joystick aldım fakat pc de sadece 2 tanesi görülüyor. Görmeyen 2 kolu degistirdim ama yine görmüyor. Pc olarak laptop kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. B

Laptopu Nasıl Hızlandırabilirim?

Laptopun hizini nasil arttirabi̇li̇ri̇m. Satsam ne kadar eder. Hari̇ci̇ donanimla hizlanabi̇li̇r mi̇ Model: DELL VOSTRO 2520 2GB RAM İNTEL(R) CORE(TM) İ3-2328M CPU @2.20GHz 64 BİT
  6. B

Birden fazla webcam ile görüntü alma

Arkadaşlar 4 adet webcam ile tek monitörden görüntü almak istiyorum. Bunun için bildiğiniz program veya eşya var mı. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. B

Ev interneti

Eve internet bağlatmak istiyorum. Hiz ve fiyat olarak hangisi iyi.