Arama sonuçlarınız

1. siannn

ASUS VİVOBOOK 15 - GARANTİ - KUTU - FATURA

Kutu içeriği eksiksiz. Kozmetik olarak pırıl pırıl. 2019/aralık fatura, garanti. Ankara içi elden, il dışı kargo. Pazarlık cüzi miktarda uygulayabilirim. R5 3500U, mx230 2 gb ekran kartı, 8gb ram, 256gb ssd. FİYAT - 4300TL Kafanızda soru kalmasın.
  2. siannn

Arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.

Sorum şu; Asus VivoBook 15 D509DJ-BR062T bu bilgisayar alınır mı? 2.el olarak alacağım daha 1 aylık ve fiyatı 4150tl bana kısa zamanda zarar ettirir mi? fikirleriniz çok önemli..
  3. siannn

Bunlar nasıl fiyat?

Kaç el değiştirmiş, bataryası bitik, kozmetik sıkıntıları olan, ısınmaktan onlarca kez kapanmış, sunduğu performans 0 olan bu ürünlerin neden git gide fiyatları artıyor? Artık öyle bir hal almış ki 2.el laptop piyasası utanmaları olmasa 0 laptopu geçecekler. Yapacak hiç bir şey mi yok?
  4. siannn

Bilgisayarım ne kadar eder?

arkadaşlar merhaba bilgisayarımı satmayı düşünüyorum sizce bu sistem ne kadar eder? R5 2600 B450M S2H RX 570 STRİX 4GB GSKİLL 8GB 3000MHZ RAMPAGE 600W 80P -Bunların hepsi vatan 17/03/2019 faturalı, kutuları duruyor. Sandisk 240gb ssd: Buda nisan 2019 faturalı fakat, faturasını arayıp bulmam...
  5. siannn

Gerçek hayata atılmak

Herkese iyi geceler. Sorum çok açık lise bitti ve ben ne yapacağım bilmiyorum. Bunun sebebi Meslek lisesine gitmem. Anlayacağınız ne okul bize bir şey kattı ne de ben kendimi sıkıp eğitim hayatıma önem verdim. Planım ise 1 sene hazırlanıp orta halli bir üniversiteye gitmek. Fakat 1 sene de 4...
  6. siannn

HDD önerebilir misiniz?

arkadaşlar 320 veya 500gb hdd alacağım 2. el olmayan cep yakmayan hdd önerirseniz sevinirim
  7. siannn

AM4 Soket Soğutucu

şuan R5 2600 kullanmaktayım. Stok soğutucusunun sesi artık rahatsız etmeye başladı. Soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Anakart B450M S2H
  8. siannn

Mikrofonu Kullanamıyorum :/

Arkadaşlar Mikrofonu kullanamıyorum. (2 hafta öncesine kadar kullanıyordum o arada ne oldu anlamadım) - kulaklık sağlam - internetteki tüm şeyleri denedim sonuç değişmedi - usb ses kartı ile denedim olmadı - driver güncel (kökten silip yükledim) - ses aygıtları, kayıt sekmesinde mikrofon...
  9. siannn

Hangi Kreatin?

Sizce sadece monohidrat alıp geçilmeli mi? yoksa gidip bilindik bir marka mı olmalı? Tavsiye edebileceğiniz ürün varsa seve seve dinlerim...
  10. siannn

Net framework hatası

-net framework yükleyemiyorum sebei nedir? 1559567551 tamam güncelliyorum
  11. siannn

Netflix üyelik

Youtube çok sıktı... Temel paket almak ne kadar mantıklı? 720p izletmesi yeterli + sadece pc de kullanmak için ne yapmam lazım?
  12. siannn

Kulaklık önerisi acil

Aklımda kablosuz bt li bir kulaklık almak var. Film izlerken daha rahat olması + dışarda kullanım için. Bana aciliyetten max 280 liralık öncelik bluetooth lu kulak üstü kulaklık. Müzik dinlemek bir parçamdır bass a önem vermiyorum tiz e çok veriyorum. Teşekkürler :)
  13. siannn

Kulak üstü kulaklık önerisi

Hem evde pc başında kullanmalık hem dışarıda kullanmalık öncelik kablosuz bir kulak üstü kulaklık önerin. Gidip 350 400 liralık kulaklık önermeyin. Ortalama 250 270 son bütçem.
  14. siannn

Monitör alacağım ama ne?

24inc düşünüyorum. ama yüzlerce binlerce seçenek var. neye dikkat edilmesi gerekiliyor bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? Film için alacağım ve günlük işler içi. oyunla o kadar aram yok şuan. 1556036036 çok fazla bütçem yok max 750
  15. siannn

Odama yalıtım yapmak istiyorum ?

Malum yaz geliyor geceleri pc başında olacağım için o saatlerde kimseyi rahatsız etmek istemiyorum. Film olsun yeterli seste müzik dinlemek olsun bizim duvarları yıkıp geçiyor. Profesyonel olmayan bi yalıtım yapmak istiyorum (3 5 engellese yeter). Ne diyorsunuz mümkün mü acaba? 1555886436 bu...
  16. siannn

Etkinleştirmeyi nasıl yapıyoruz?

Nasıl etkinleştirme yaptınız? Ucuz satın alan varsa da link göndersin veya başka bir yöntem (cmd dışında)
  17. siannn

Bu normal mi?

Hep bu ayarda kaldı durduk yere? Hiç ellemedim win 10 güncelleme geldikten sonra böyle kaldı 1555528582 +Google chrome kullanamıyorum edge kullanarak gelebildim buraya + tarama yaptım virüs yok + bazı programlar geç açılıyor bazıları hemen + telefondan internete kolayca erişebiliyorum
  18. siannn

cidden mi?

Sinir stres atalım diye giriyoruz, stres topu olarak çıkıyoruz. Arkadaş ez ez diyip durdu fakat vs ye gelmedi. Bu kadar saçmalık olamaz. 1555190172 Sona doğru kasılınca 'sağ tık herosu' diyordu xd
  19. siannn

Nedir bu dosya?

Ses yükseltme programı indirmiştim silinmedi bu dosya nedir bu? Unclocker ile denedim olmadı nedir bu? 1555186776 adwcleaner ile sorunu hallettim.
  20. siannn

fortnite 1 fps 26k ms xd

oyundan aldığım değerler bunlar. ssd ye 0 dan tekrar indirdim 1 kere giremedim daha :) 2-3 haftadır bu durum da sorun nedir? iç bir oyunda sorun yaşamazken bu oyunda neden böyle? Konuyu tekrar açıyorum kusura bakmayın çok rahatsız oldum
  21. siannn

Bu tür uygulama yapmak için neler bilmek gerekli?

Aklım da google playde yayınlamak istediğim minnacık bir proje var. 2d olacak çok az animasyon + 3 4 sayfa olacak. Hali hazırda c# bilgim var az da olsa, fakat üstüne kolayca koyabilirim. Bilmem gereken + yapmam gereken şeyler nedir. 2 3 aydır kafam da birşeyler oluşturdum.
  22. siannn

Görev yöneticisindeki bilinmeyen uygulama (Çözüldü)

bi program indirmek için cisco vpn indirmiştim kaldırdım ama bu kaldı bide program var o ne onu hiç bilmiyorum
  23. siannn

Oyun Önerin Hekres Yararlansın

En sevdiğiniz oyunları kategori halinde paylaşın yararlanalım :)
  24. siannn

Nasıl çalışabilirim?

Visual Studio 2012 üzerinde windows form işliyoruz bu dönem. Nasıl bir çalışma yolu izlemeliyim? Teşekkürler şimdiden :)
  25. siannn

fortnite 1 fps ?

anlamadım gitti. sorun hdd de dedim ssd ye tekrar kurdum 1 fps alıyorum şaka gibi rx 570 4gb r5 2600 acil yardım kendi sistesinden yükledim
  26. siannn

Fortnite dosyaları görmüyor

arkadaşlar dosyayı 35gb olanı attım ssd ye hdd den. Launcheri internetten indirdim fakat hala indir diyor ne yapmalyım? dosyalar tam yerinde acil help
  27. siannn

Asus strix rx 570 4gb

Yanılmıyorsam 17 martta aldım. 1 hafta sonra kullanmaya başladım o da sadece ets2 oynadım 36 derece ise en fazla gördüğü rakamdır heralde xd. Biraz daha yüksek tutup 590 alacağım için satıyorum. Sistem foto felan isterseniz ulaşın eve gidince wp tan atarım. (Yeni ekran kartı alacağım için eski...
  28. siannn

Bu sorunşar hdd yüzünden mi?

Arkadaşlar sistem 0, sadece harddiski 2.el aldım o da almaz olaydım. Harddiskin kendisi bir sıkıntı olmaya başladı. Bilgisayarın kendisine gelmesi diye bir olay yok öncelikle, kafasını eserse işlem yapıyor şuan mesela steam da kaldı. Harddisk ten gelen sesleri atsam şuraya nasıl dayanıyorsun...
  29. siannn

İşlemci için soğutucu :)

İşlemci Ryzen 5 2600 Anakart gigabyte b450m s2h
  30. siannn

Windows hazırlanıyorda kaldı

Bu ekranda kaldı. Biraz önce logo dan sonra siyah ekran da kalmıştı sadece imlec vardı şimdi bu var. Harddisk 2. El takır tukur ses geliyor ne yapmalıyım? Ssd yi yarın sipariş vereceğim. Bu arada bi anda oldu bunu yazarken açılmaya başladı... Ssd için link bırakın.
  31. siannn

İşlemci için soğutucu önerilerinizi bekliyorum

anakart gigabyte b450m s2h işlemci r5 2600 hava soğutma alacağım
  32. siannn

Kasanın egzoz fanı yok. Kapağı açık tutsam ne olur?

kasada egzoz fanı yok. Bi içerinin durumuna bakayım diye kapağı açtım sıcak hava yüzüme vurdu. Kapak kapalıyken boşta 38 40 arası işlemci. 30 derece ekran kartı görüyordu. şuan ekran kartı 26 25 işlemci 33 32 gibi oranlarda. kasanın egzoz fan kısmı çok küçük (9 cm) Ne diyorsunuz? Pazartesine...
  33. siannn

Bu değerler normal mi? + Fan kontrol

işlemci ryzen 5 2600 bitmeyen sorunlara karşı kurabildik sonunda :) sorum şu işlemci google, gerekli programları yükleyip gerekli yarları yaparken 41 42 gibi derece ye sahip. Sadece google da 36 38. Ayrıca stok fanı çok hassas. Ufak bir işlemde direk devir arttırıyor. İşlem bitince düşüyor...
  34. siannn

Gigabyte b450m s2h anakart vida resimleri

Arkadaşlar bu anakartın vida yerlerinin fotosu lazım yani vidaların fotoları. Bağlı bir şekilde gelen parçaların resimleri değil.
  35. siannn

Format ekranında hiçbir usb port çalışmıyor.

1 Anakart bios ekranında herhangi bi sıkıntı yok. 2 Başka ssd ve hdd ile denedik fakat aynı sorun devam etti. 3 Tam sorun: ilk format ekranına gelince portlsr devra dışı kalıyor. 4 hazır işletim sistemi kurulu ssd ile denendi bunda da sıkıntı verdi. (2 mod da çalıştırma geliyor sorun algılama ve...
  36. siannn

Format ekranına gelince usb portlar devre dışı kalıyor

Arkadaşlar sistem yeni toplandı. Biosta vs kullanılıyor. Normal başlayınca ekran geliyor. Mause klabye gidiyor neden çok acil Gigabyte b450m
  37. siannn

Bu Ram Sadece İntelde mi çalışır

https://www.vatanbilgisayar.com/gskill-8gb-1x8gb-ripjawsv-kirmizi-ddr4-3000mhz-cl16-1-35v-single-ram.html Biraz aceleye geldi. Anakart b450m Acil
  38. siannn

Bu sistemi almalı mıyım?

R7 2700 MSI A320M RX 570 GAMING 8GB Alınır mı? Ne diyorsunuz
  39. siannn

Sistem Toplama

Arkadaşlar acil sistem yavsiyesine ihtiyacım var. 4000-5000 arası sadece kasa istiyorum. Gidip 200 300 liralık kasa önermeyin. Ssd şuanlık alınmayacak. Önerdiğiniz parçaların sağlamını bulursam 2.el alacağım. Taksitle alacağım
  40. siannn

İtopyadaki Jah. Pc Alınırmı?

Jahrein prime modelli hazır pc alınır mı? Kasayı ve bellekleri 2.el alıcam ne diyorsunuz? İ5 9400f Asus pho. 1660ti Adata asd felan filan Yok alınmaz diyip geçmeyin sistem önerin illa hazır olmasına gerek yok fiyatı 4500 monitörsüz
  41. siannn

İ7 İşlemci arıyorum

İ7 3 veya 4. Nesil arıyorum oc yapılmayacak
  42. siannn

İ7 3770 + h77m-d3h anakart 750 TL ?

Alınır mı?
  43. siannn

Telefondan gift card kazanmak!

Arkadaşlar sadece ekrana tıklıyoruz arada reklamları kapatıyoruz. Referans sistemiyle tıklama başı puan artıyor. İndirip referansım olursanız sevinirim. Neden yapayım diyorsanız sizin de ilgilendiğiniz programları yazın referans linkinizle beraber yardımlaşmalı uygulayalım.
  44. siannn

Mucizevi batarya deji yi kullanan var mı?

Arkadaşlar mucize batarya deji yi duydumuzmu? Onu almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim:)
  45. siannn

DDR4 3000MHZ Ram alınır

8+8 yapacağım Öğrenciyim gelip 400 500 lira demeyin :D
  46. siannn

Amazon.com'dan sistem toplanırmı?

Soru gayet açık. Parça parça alacağım ne diyorsunuz?
  47. siannn

Amd r3 1300x için ram anakart

R3 1300x li sistem toplayacağım. Anakart + ram tavsiyesi istiyorum. Öğrenciyim bütçe zorlamasın:) Ram mhz si 2133 alacağım malum fiyatlar zirve de:/ Genel bilgilendirmeleri yaparsanız sevinirim
  48. siannn

Sağ meme de şislik ve acı 16 yaşındayım

Sağ göğsüm de var bu şey internete ne zaman baksam erkek meme kanseri vs diyorlar sinirim bozuldu okul başlangıcında farkettim küçük diye sallamadım şuan fark edilir gibi ne dir yaşayan varmı? Birde ankara da doktor tavsiyesi bekliyorum acilen
  49. siannn

İ5 4460 satan var mı?

Arkadaşlar i5 4460 satan var mıdır acaba?
  50. siannn

Ryzen3 2200g için anakart

Arkadaşlar bu işlemciye anakart söyleyebilir misiniz? +Bir süre ekran kartı alamıyacağım için bu ne kadar götürür? +genel oyunları açarmı pubg felan bahsetmiyorum fortnite mesela
  51. siannn

Pentium g4560 Ddr3L

Ddr3 desteklemiyormu bu işlemci? Ddr4 2400mhz destekliyor normal ddr3 desteklemiyor ?
  52. siannn

İntel xeon x5650 vs i5 3470

X 80 tl İ5 300 tl Sizce hangisini seçmeliyim? X birazdaha eski bir işlemci nerdeyse 10 senelik :) ne diyorsunuz ?
  53. siannn

Intel i5-3450s Nasıl?

arkadaşlar 2.el 250 tl ye buldum ne dersiniz bu işlemciye lütfen yardım edin
  54. siannn

2. El bilgisayar toplamak istiyorum.

Herkese iyi pazarlar :) 2. El bilgisayar toplayacağım fakat kafam çok karışık işlemci + uyumlu anakart önerilerinizi bekliyorum. (Sadece bunlar)
  55. siannn

İşlemcisi Güçlü Bilgisayar Tavsiyesi

arkadaşlar merhaba, bilişim öğrencisiyim (3.sınıf) gerekli programları kullanmak için daha güçlü bir bilgisayara ihtiyacım var (şuanki dizüstü) sizce hangi işlemciyi almalıyım yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe 3-4k