Arama sonuçlarınız

1. Cvdr16

Yardım Hyper-V sonrası sanal makinemde arızalar oluşmaya başladı

Arkadaşlar selam, yaklaşık 1 buçuk senedir normal bilgisayarımda Windows 10 Home, VirtualBox'da Linux Mint son sürümünü kullanıyordum (sayı olarak hatırlamıyorum ama her zaman bütün güncellemeleri uyguluyordum). Derslerimden birinde öğretmenimiz Docker ortamını bilgisayarlarımıza kurmamızı...
  2. Cvdr16

Klavye tavsiyesi

Onu kuzenim kullandı, maksimum 8 ay gider gibi geldi bana. Tuşları ayrı bulmak mümkün mü?
  3. Cvdr16

Klavye tavsiyesi

Peki ben öyle bir klavye alıp tuşları silindikçe tuş yenilesem nasıl olur? Öyle ayrı olarak tuşları satılıyor mu?
  4. Cvdr16

Klavye tavsiyesi

Tuş silinmesi az ise biraz daha bütçe çıkarız artık yapacak bir şey yok ? 1599507388 Of be hocam fiyatı bütçenin neredeyse iki katı. Yok mu daha uyguna?
  5. Cvdr16

Klavye tavsiyesi

Arkadaşlar max 150-160₺ olan, aydınlatması bulunan (mümkünse RGB, değilse yapacak bir şey yok hepsini tek renk olarak aydınlatan klavyeler de olur) ve en önemlisi tuşları silinmeyen bir klavye önerebilir misiniz? Ben 13 sene Casper bir klavye kullandım ve hiç tuş silinmedi. Gene böyle silinmeyen...
  6. Cvdr16

Bisiklet römorku nerede yaptırılır?

Eyvallah hocam, teşekkürler yardımlarınız için
  7. Cvdr16

Sanayide Taşçılar adıyla geçiyormuş bildiğim kadarıyla. Onlardan istediğim demiri yaptıracağım ama tekerlerin takılacak yerleri nasıl ayarlanır?
  8. Cvdr16

Arkadaşlar bisikletime tak - çıkar bir römork yaptırmak istiyorum. İnternetten satın almamamın sebebi hacmi küçük ve yan duvarları alçak römorklar satılıyor. Ben de kendi istediğim ölçülerde bir römork yaptırmak istedim. Nerede yaptırılır, nelere ihtiyaç duyarım? Yardımcı olursanız sevinirim.
  9. Cvdr16

Instagram sayfası vergi levhası gerektirir mi?

Herşeyi çok güzel anlatmışsınız teşekkür ederim
  10. Cvdr16

Instagram sayfası vergi levhası gerektirir mi?

Arkadaşlar Instagram'da bir sayfa açma düşüncesindeyim. Amacım sosyal medyadaki bazı işlemleri belirli bir fiyat karşılığında otomatik olarak vermek, bunu yaparken yasa dışı bir uygulama veya yöntem kullanmayacağım, Play Store üzerinde satılan ücretli bir uygulama ile yapacağım. Uygulamanın...
  11. Cvdr16

Android erişilebilirlik ayarını aktif ettim ve telefonum kilitlendi

Maalesef format attım, sorunum ise USB hata ayıklama açık olsaydı pc yardımı ile ekran kilidini silerek çözülebilirdi. Ama maalesef yapamadım. Sorunum çözülmedi.
  12. Cvdr16

Pci Dönüştürücü

Merhaba, biraz önce pci dönüştürücü adlı bir parçayı öğrendim. Bu parçanın anakarta giren kısmı ile GPU takıldığı kısmı arasında USB bağlantı yapıyormuşuz. Benim aklıma gelen ise şu: Bir pci dönüştürücünün usb kısmına usb çoğaltıcı takarak anakarttaki bir girişe birden fazla GPU bağlanırsa (...
  13. Cvdr16

Eski Kitaplar

Sayılar Eczanesi ve Sayılarla İyileşme adlı iki kitap internette ilgimi çekti. Ancak hiçbir yerde bulamıyorum. Ne pdf ne gerçek. Bir sitede Sayılarla İyileşme kitabını buldum orada da 450tl diyor. Pdf bulabileceğim site veya satın alabileceğim bir dükkan (D&R vb gibi) var mı? Yardımcı olursanız...
  14. Cvdr16

Gazete Bulmacaları

Şu ara gazete sudoku vb bulmaca eklerine sardım. Elektronik ortamda bu eklerin arşivine nasıl erişebilirim? Ya da indirebilirim?
  15. Cvdr16

USB Sürücüsü (GM5+)

Cihazımda adb ile işlem yapacağım ancak cihaz adb tarafından görünmüyor. GM5+ için doğru bir adb sürücüsü linki verebilir misiniz? Veya telefonumu görnesini sağlayacak herhangi başka bir yöntem de olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  16. Cvdr16

Erişilebilirlik>Seç ve Dinle

Arkadaşlar gm5+ cihazımda yanlışlıkla seç ve dinle diye bir özellik aktif ettim. Ekran sadece ana menu, geri, sekmeler, kamera vb temel tuslar isliyor. Ekranda desen kilit var ama işlemediği için açamıyorum da. Gelen çağrıları da yanıtlayamıyorum. Bir yardım eder misiniz? TalkBack degil...
  17. Cvdr16

Android erişilebilirlik ayarını aktif ettim ve telefonum kilitlendi

Ekran kilidim var desen sesli komutları nasıl kullanacağım? Acil yardım telefon kaldı oynamıyo açılmıyor, aramaları da açamıyorum 1558552390 Siz desen kilidini nasıl açabileceğinizi buldunuz mu? 1558552442 Sorununuzu nasıl çözdünüz?
  18. Cvdr16

Telefon videoları

Teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için
  19. Cvdr16

Telefon videoları

Peki teşekkürler
  20. Cvdr16

Telefon videoları

Kamera ayarlarında 1080p gözüküyor, ama 1080p de olsa bu kadar yer kaplaması normal mi?
  21. Cvdr16

Telefon videoları

4dk video çektim 600mb yer kaplıyor, neden bu kadar çok yer kaplıyor ve nasıl daha aza düşürebilirim? Telefon gm5+ kamera 13mp ve hafıza 32gb android 8
  22. Cvdr16

Telefon ekranı yansıtma

Sistem özellikleri yeterli sadece hafıza yetersiz, film 1080p 3-4 Gb kadar. Onu izlemek için tabletteki dosyalarımi silmek istemiyorum. O yüzden bildiğin bir program varsa paylasirsan sevinirim
  23. Cvdr16

Telefon ekranı yansıtma

Arkadaşlar ben tabletimden film izlemek istiyorum ama hafıza yetersiz, telefon ekranı da film zevki vermiyor. O yüzden telefon ekranını tablete yansıtacak bir program arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  24. Cvdr16

Kaliteli Bisiklet Markası

Eyvallah kardeşim teşekkürler
  25. Cvdr16

Yani Salcano güzel diyorsun, peki ümit ve Bianchi nasıl dersin?
  26. Cvdr16

Max 700₺ gibi. Gündelik hayat için, öyle çok yüksek özelliklere ihtiyacım yok ama kaliteli bir marka olmalı gene de
  27. Cvdr16

Arkadaşlar bisiklet alacağım, önerdiğiniz markaları yazar mısınız, model değil marka. O markanın bütçeme uygun olan bir modelini alacağım inşallah. Bir yardımcı olursanız sevinirim.
  28. Cvdr16

Obb dosyası düzenleme

Arkadaşlar The Walking Dead oyununa Türkçe yama yapmak için obb dosyasını düzenlemek istiyorum. Bunun için uzantısını rar ve zip yaptım ama açılmadı. Nasıl düzenleme yapabilirim?
  29. Cvdr16

General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Bu cihaz kablosuz şarj destekler mı? Şarj soketim bozuldu da alternatif çözüm yolu arıyorum, başka bir fikriniz varsa belirtin lütfen
  30. Cvdr16

Diziler

Ben internette dizi yayınlanır mı bilmediğim için konuyu açtım. Sitesinde tekrar yayınlandığını bilmiyordum. Yardımlarınız için teşekkür ederim hepinize. Bu arada bilmeden kurallara ters bir şey yaptıysam kb
  31. Cvdr16

Diziler

İstediğim dizilerin yeni ve önceki bölümlerini internetten izleyebilmek için bir yol, site söyler misiniz?
  32. Cvdr16

Dizi önceki bölümleri

Şu Çarpışma dizisinin ve başka bazı dizilerin ilk bölümünden izleyebileceğim bir site var mıdır?
  33. Cvdr16

Yeni Oyun Kartları

Almam gereken belgenin telif, patent ya da lisans mı olması gerektiğini bilmiyordum, yardımınız için teşekkürler
  34. Cvdr16

İndirimler ne zaman başlıyor

Bu hafta veya önümüzdeki hafta başlar, hatta başlayan yerler bile var. Çok sürmez.
  35. Cvdr16

Yeni Oyun Kartları

Oyun kartından kastım misal bakkallarda satılan futbol kartları gibi düşünün, ama oynanış veya kart çeşitlerinin bu kartlarla alakası yok tabi
  36. Cvdr16

Yeni Oyun Kartları

Merhaba arkadaşlar, ben kendim yeni bir oyun kartlarıyla oynan bir oyun ve dolayısıyla yeni bir seri oyun kartı oluşturdum. Bunun benzeri veya aynısı bulunmamakta, araştırdım. Ben bu ürünümü değerlendirmek istiyorum. Telif hakkı veya lisans hangisi alınır? Nasıl kullanılabilir hale gelir...