Arama sonuçlarınız

1. E

Chris Brown & Benny Benassi - Beautiful People'd

http://www.youtube.com/watch?v=qHxlzcAPbBE&feature=player_embedded
  2. E

The Black Hole-Kara delik

http://www.youtube.com/watch?v=P5_Msrdg3Hk&feature=related
  3. E

Nilüfer-Sevmek Eskidenmiş Güzelim

http://www.youtube.com/watch?v=MEnya6cWijI
  4. E

Zebda-Walla Walla (oualalaradime)

http://www.youtube.com/watch?v=0eYvJuNtsj8&feature=related
  5. E

Butun deliler bu videoda :D

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı
  6. E

Moby - Porcelain

YouTube - Moby - Porcelain
  7. E

Kapinizi Tanimadiginiz Insanlara Açarmisiniz?

Merak ettim acaba SDN liler kapisini her calana aciyormu diye? Biraz once yehova sahitleri geldi (hic bikmayacaklar) acmadim kapiyi acamam dedim icerden, anlayisla karsiladilar :) Robert de niro bir filminde beni niye içeri koymuyorsun ben yehova sahidimiyim diyordu :D peki ya siz...
  8. E

SHERYFA LUNA - D'ici et d'ailleurs

YouTube - SHERYFA LUNA - D'ici et d'ailleurs
  9. E

Shake Shake Shake Senora!

YouTube - Harry Belafonte - Jump in the Line
  10. E

En yararlı 'ayıp'lar

Sinirlenmek tansiyona iyi geliyor, küfretmek acıyı hafifletiyor, tembellik ömür uzatıyor, stres hafızayı güçlendiriyor, tembellik alerjileri önlüyor, yüksek sesli müzik mutlu yapıyor, gazlı içecekler bunamayı önlüyor. Pittsburgh Carnegie Mellon Üniversitesi'nden araştırmacılar, sinirlenmenin ve...
  11. E

David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over

YouTube - David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over (Official Music Video)
  12. E

Zara-Uyan ey gozlerim gafletten uyan

YouTube - zara- uyan sunam
  13. E

Erkan OĞUR- Pencereden Kar Geliyor

YouTube - Erkan OĞUR pencereden kar geliyor
  14. E

Grand Corps Malade-Les Voyages en Train

YouTube - GRAND CORPS MALADE ( LES VOYAGES EN TRAIN ) Il parait que les voyages en train finissent mal en général, Si pour toi c'est le cas accroche toi et garde le moral, Car une chose est certaine y'aura toujours un terminus, Maintenant tu es prévenu la prochaine fois tu prendras le bus.
  15. E

Klavyeme bir haller olmus.....

Klavyem normalde fransiz klavyesi ama ne olmus anlamadim m tusuna basinca ; a tusuna basinca q cikiyor cogu yer degistirmis birde harflerin oldugu gibi yazayim izdirabimi daha iyi anlarsiniz klqvye; qslindq frqnsiw klqvyesi q;q ne ol;us qnlq;qdi; ; tusunq bqsincq m q tusunq bqsincq q cikiyor...
  16. E

Filistin, Eurovision 2010'da yarışmak istiyor

İsrail'in Eurovision şarkı yarışmasında bu yıl kendi açısından olayı anlattığını öne süren Filistin 2010'dan itibaren Eurovision'da yarışarak kendi hikayesini anlatmak istiyor. Avrupa Yayın Birliği'ne (EBU) başvuran Filistin, 23 Mayıs'ta yapılacak toplantıyla Filistin'in yarışmaya katılımının...
  17. E

Aşk Aranmaz

Aşk aranmaz.. Aşk camdan girer evinize.Evinize ışık bile girmemiş olabilir ama camlarınız açıksa aşk mutlaka sızacaktır evinize... Sobanız,sıcak yemeğiniz yahut uyuyacak yeriniz olmayabilir ama aşk yer bulacaktır hep kendine... Sebepsizce olmayan herşeyinizi bir de aşkla paylaşacaksınız.Hem...
  18. E

Son Kullanma Tarihi Gecmis Yiyecekleri Yermisiniz:??

Ben yiyorum tadina bakiyorum bozulmamissa yiyorum tabi bir kac gun ya da bir kac hafta gecince (fazla abartmamak lazim) acaba zararlimidir sagliga bilgisi olan varmi ?
  19. E

Peygamberimiz'den Altın Tavsiyeler...

Bir gün, bir adam Peygamber Efendimiz'in yanına gelerek, "Size dünya ve ahiretle alakalı soracak sorularım var." der. Bunun üzerine Peygamberimiz o kimseye, "Ne istiyorsan sor." buyururlar. Ardından o kişi ile Peygamber Efendimiz arasında bizim de pek çok dersler çıkarabileceğimiz şu diyalog...
  20. E

Melankoli Nedir ? Melankolik Kimdir ?

Melankoli Nedir ? Melankolik Kimdir ? Ortada hiçbir sebep yokken öylesine durduk yere üzülmek … ağlamak … Bir yandan yalnızlığı seçmek, diğer yandan insanlarla beraber olamayışının hüznünü duymak … Toplumsallaşmaktan, bir yere bir kimseye bağlı olmaktan korkmak &#8230...
  21. E

Bir Salağın Günlüğü :)))

--Ablama "Nasil olup da koca bir günü canin sıkılmadan evde oturarak geçiriyorsun?" demistim. "Büyüyünce insanin cani sokakta oynamak istemez ki" cevabini vermisti. Uzunca bir süre büyüyüp büyümedigimi anlamak için kendime "Canin sokakta oynamayi istiyor mu?" diye sormustum. --Dedemle...
  22. E

Bilgisayarim herseyi sifirlamis sebebini bilen varmi :(

Bu sabah bilgisayarimi actigimda masa ustunuz hazirlaniyor diye bir yazi cikti ve ardindan acildiginda hersey sifirlanmisti fotograflarim, muziklerim, internet ayarlari bile gitmis :( sadece mozilla ve webcam programi duruyordu sebebi ne olabilir acaba? simdiden tesekkurler..
  23. E

Asansör Düşerken Zıplanırsa...

Asansör bozuldu ve 60-70 km/saat yani saniyede 18 metre hızla düşüyor. Siz de son saniyede yukarı zıplıyorsunuz. Yukarı zıplamanız olsa olsa saniyede 4-5 metre hızla olabilir. Yani siz yine de yaklaşık saniyede 13-14 metre hızla yere düşmeye devam ediyorsunuz.İster saniyede 18 metre isterse 13...
  24. E

Evinizi toparlayin (ikea)

YouTube - Banned Ikea Commercial - Balls YouTube - Banned Ikea Commercial
  25. E

Güzel bir kız resmi...

kiz oldugundan supheliyim :stuart:
  26. E

Arap abimiz kosuyor, kosuyor ve bagiriyor :))

http://www.youtube.com/watch?v=t7imnjtiKZA bagirirken ne dedigini cok merak ettim anlayan varsa tercume etsin :D :D
  27. E

Sen, en çok âşina bana!

Sen, en çok âşina bana! Eteğimden kırmızı karanfiller döküldüğünden bu yana Gözlerimden vapurlar kalkıyor İçimdeki maviyi yara yara Yağmur vurgunu mevsimlerden kalma! / Tanı beni, Zarfımın pullu köşesine astığım hayallerimden, Bulutların yukarısına çıkan merdivenin ilk basamağından, Haritamın...
  28. E

Düş Yorgunu

Düşünki, sevdiklerinden, doğup büyüdüğün topraklardan çok uzaklarda bir yerdesin. Akşam olur kapanırsın dört duvarına... Konuşursun... Ağlarsın... Anlatırsın... Bağırırsın... Sesin yankısını yitirir duvarlarda... Halini bir soran, sesini bir duyan olmaz... Sonra ey der, hey der...
  29. E

Evlendiriliyorlar'mı yoksa öldürülüyorlar'mı

12 yaşında evlendirilen ve evinden kaçarak kadın tüccarlarının eline düşen küçük China'nın dramını yüzündeki darp izleri anlatıyor. Etyopya'da bir çocuk düğünü. Çocuklar 13 yaşındaki arkadaşlarının düğününde şarkı söylüyorlar. Onlar için bu bir oyun sadece. Etyopya'nın Kuzeyinde kız...
  30. E

Bir Fikri Olan Var Mı?

Bilgisayarimda iki tane oturum var birinin gorunumu normal ama digerinde hersey mor ve siyah bir fikri olan varmi acep? nasil normal goruntusune getirebilirim? simdiden tesekkurler :happy:
  31. E

Maserati GranTurismo S

Buraya Tıklayarak Tekrar Boyutlandırılmış Küçük Haline Dönebilirsiniz. Buraya Tıklayarak Tekrar Boyutlandırılmış Küçük Haline Dönebilirsiniz. Buraya Tıklayarak Tekrar Boyutlandırılmış Küçük Haline Dönebilirsiniz. Motor Tipi: V8 Motor Hacmi: 4700 cc / 286.8 cu in Beygir Gücü: 328.1 kw / 440...
  32. E

Kadınlar neden çirkin erkekleri sever?

Erkekler her durumda ‘güzel kadın’ ararken, kadınlar ise kusurlarını ‘yakışıklı olmak’ avantajının arkasına gizlemeyen erkekleri tercih ederler. Pek çok kadının, hatta çekici kadının, çirkin adamlarla birlikte oldukları hatta bundan memnuniyet duydukları bilinen bir...
  33. E

Bakma Bana Öyle Deli Gibi

Bakma öyle yüzüme deli gibi. En ağır komalardan çıkmış bir şizofrenim ben. Hayatı sandığın kadar acemice yaşamadım. Tecrübesizliğim yangınıma su atışımdandı. Baktığım gördüğüm her yerde sen varsan Bununla gurur duyamazsın. Bakma öyle yüzüme deli gibi Seni alnıma mavi bir leke diye...
  34. E

Itiraflar :D

mantar Çok sevdiğim halde evde asla mantar pişirip yiyemememin nedeni babamın her gördüğünde "bizim orada bunu eşekler yiyor." şeklindeki yorumudur. off baba! yanlışlık olmasın geçen gece apartmanın içinde başlayan küfürleşme ve devamında komşuların da müdahalesi ve sarhoş kafanın da...
  35. E

Doktor'a veriyor :D

doktor'a verİyor temel'in karısı fadime köydeki doktor ile işi pişirmişler. bu durum köydeki herkesin dilinde yalnız temel bilmiyor. kimse de korkudan temel'e durumu açıklayamıyor. köylü durumu temel'e nasıl anlatırız diye kara kara düşünürken tursun "merak etmeyun uşaklar ben temel'e...
  36. E

N'ettin gençliğini?

Gök öyle mavi öyle durgun Damlar üzerinde! Yeşil bir dal sallana dursun Damlar üzerinde! Ürpertip gökyüzünü birden Bir çan tın tın eder. Bir kuştur şu ağaçta öten; Türküsünü söyler. İşte hayat! aç gözünü gör; Bak ne kadar sade. Her günkü sâkin gürültüdür Şehirden gelmekte. Ey sen ki durmadan...
  37. E

SDN Sakinleri Ben Geldim :D

Herkese merhabalar ben geldim. Forumu tesadufen buldum (her ne kadar tesaduflere inanmasamda:wassat:) guzel vakit gecirmem temennisiyle :) Not: Sitemizde mesajın tamamını kalın ve renkli yazmak yasaktır. http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/43630-forum-kurallari.html