Arama sonuçlarınız

1. thebankerman86

Öneri Redmi Note 12 Pro vs Poco F5

Selamlar arkadaşlar, bu 2 telefon arasından hangisini önerirsiniz? Yani aralarında dağlar kadar fark yok gibi aradaki fiyat farkına değer mi? Tabii sizlerin önerilerine de açığım. Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  2. thebankerman86

Poco x3 nfc çift uygulama açılmıyor.

Arkadaşlar çift uygulama özelliği aktif olan Lords mobile uygulamasında uygulama kısayolunu oluşturuyor. Üzerine tıklıyorum downloading diye bildiri geliyor ve öylece bekliyor. Çözüm konusunda yardımcı olabilecek var mıdır? Teşekkürler.
  3. thebankerman86

Bios ta legacy ayarı yok

Arkdaslar bir hp laptopa usb den windows kuracagım. İnternetten nasıl yapılacıgını izledim . Boot ayarlarında legacy secebegi yok . Bu konuda bilgisi deneyimi olan bana yardımcı olabilecek var mıdır?
  4. thebankerman86

Hepsiburada indirimi bu cihaz fiyatına göre nasıl?

Arkdaşlar cihaz hakkında yorumlarınızı rica ediyorum. Varsa alternatif önerileriniz lütfen paylaşın. Bütçe maksimum 7000 . Tesekkurler...
  5. thebankerman86

Ps4 dualshock v2 tarmiratı için güvenilir tamirci

Arkadaşlar selamlar, Bulunduğum ilçede tamir ettirebileceğim bir yer yok. Dualshock v2 tamiri için önerebileceğiniz güvenilir yerlere ihtiyacım var . Teşekkürler.
  6. thebankerman86

gta 5 ps4 online arkadaş arayanlar.

Merhabalar arkadaşlar. Ps4 de GTA 5 online oynayanlar varsa birbirimizi ekleyerek oyun içerisinde yardımlaşabiliriz. psn: thebankerman86
  7. thebankerman86

Hangi oto gaz markasını kullanıyorsunuz ? (anket)

Selamlar, Hangi oto gazı tercih ediyorsunuz? Olumlu olumsuz yorumlarınızı da eklerseniz sevinirim. Teşekkürler. not: Aklıma gelmeyen firmalar olabilir. Saygılarımla.
  8. thebankerman86

PS4 Dualshock da yaşadığım sorun

Selamlar arkadaşlar, Ps 4 kolda oyun oynarken L2 tuşuna bastığımda karakter ileri gidiyor menüdeysem yukarı ya doğru gidiyor. Yani sol joyistiği yukarı kaldırmışım gibi algılıyor. Bunu her zaman yapmıyor . Böyle sorun yaşayan kimse oldu mu acaba aranızda nasıl hallettiniz ? Kendim müdahale...
  9. thebankerman86

Anket hangisini tercih ederdiniz?

İmkanı olan arkadaşlar sebeplerini de belirtebilirseniz çok sevinirim. Telefon ile bol bol piyasa takibi yapılacak sosyal medya takibi yapılacak yani oyun için alınmayacak. Bataryasının uzun süre gitmesi de iyi olacaktır. Max 2300 TL ye kadar çıkabiliriz. Şimdiden teşekkürler. Saygılarımla.
  10. thebankerman86

Ps 4 için hard disk tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba, Ps4 e bağlamak üzere bir hard disk almayı planlıyorum 1 tb sizce markanın çok önemi var mı? Elbet kullanan arkadaşlar vardır tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Saygılarımla.
  11. thebankerman86

Idle Heroes oynayan var mıdır?

Selamlar arkadaşlar, Bu oyunu oynayan arkadaşlar varsa bir lonca kurabiliriz. Veya loncası olanlar varsa davet edebilir misiniz ?
  12. thebankerman86

Mi 8 lite vs Lg g6

Selamlar arkadaşlar, 1700 tl ye teshir LG g6 buldum almayı düşünüyorum. bu fiyata mi 8 lite de alabilirim. Karşılaştırmalara falan da baktım kararsızım. Tecrübeli arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var ;)
  13. thebankerman86

Zararlı uygulamalar hk.

Yararlı olabileceğini düşündüm. Zararlı uygulamalara dikkat etmekte fayda var. http://www.internethaber.com/telefonunuzdan-hemen-silin-her-seyinizi-caliyor-ve-foto-galerisi-1940118.htm