Arama sonuçlarınız

1. muhammedkaya22

Meslek lisesi bilişim bölümünde bilgisayar zorunlu mu?

ben lise 3 geçtim lise 2 de c# consol dersleri veriyorlar bilgisyar zorunlu değil ama flaş disk gerekiyor bilgisyar pratik yapmanda işe yarar visual sütdio dersleri veriyolar bide flow chart lise 3 te bölüme göre
  2. muhammedkaya22

panda sis sizce nasıl

sanal işletim sistemi tarzı ofis programı yazdım sizce nasıl oldu otomatikj updater vs herşey var günceleme geldikçe geliştiriliyor sitesi bu : Pandasis bu program hakkında eleştirilerinizi bekliyorum eleştiri lazım açıkcası resimleride verdim site domainsiz onuda dikatimde ama bu gördüğünüz...
  3. muhammedkaya22

Amd sürücü güncelleme.

Asus x505 bp kulanıyorsun demi aynı sorun bendede var garantiye yolla ve sonra double driver ile yedekle bi flaşa driveri formatan sonra driveri tekrrar yükle ypksa ekran kartında hep bu sıkıntı çıkıyor
  4. muhammedkaya22

3 GB Ram, 64 bit sürüm Windows 10 veya Windows 8.1 kaldırır mı ?

zulayı o ekran kartıyla yüksekte oynuyamazsın bikere gtx 1060 ti yüksekte zor açıyo düşükte kasıyodur zula 32 bitmi yazmamışsın bide 64 bitmi 32 bitmi yalan söleme zulada
  5. muhammedkaya22

kendi yaptığım programlar için website nasıl

beyler websitesi açtım kendim yaptığım programları yüklüyorum linki Alex Aga Market bu sizce nasıl sitem neler geliştireyim yanlış konu seçtiysem pardon
  6. muhammedkaya22

İnternet sorunu çok ilginç

ilginç ilkez böyle bi durum gör yorum bende 100 tlilik 1 yılık mcafe var googleye 5 saniye geç giriyo ama donma yok
  7. muhammedkaya22

Ekran kartımın sürücüsüne güncelleme yapınca siyah ekranda kalıyor ve pc yeniden başlıyor.

ekran kartına extra güç bağlantıları 8 pinmi psu yetmeyebiliyo arkadaşının psu senin pc ye oluyosa dene sorun yoksa elektirik yetmiyordur kasaya ---- Mesajlar birleştirildi ---- 2 gb ekran kartım var notebokumda 4 gb ram 12 gb daha ram ekleyebiliyorum asus kendisi söyledi 16 gb desteklediğini
  8. muhammedkaya22

Bu Bilgisayar Alınır mı?

o videyu izlemiştim ortalama bi pc cs go fornite gibi oyunları orta ayarda açar arkdaşımda i5 7.nesil 6 gb gtx 1060 var 16 gb ram ile yüksek ayarda oynuyo sen ortada fln oynarsın bütcen az ise iyi bir sistem
  9. muhammedkaya22

Ekran kartımın sürücüsüne güncelleme yapınca siyah ekranda kalıyor ve pc yeniden başlıyor.

arkadaşının pcde açılıyosa power suply yetiyormu senin pc ne nesjdet delioğlu discord gurubuna gel youtubeden yardımlaşma kanalına yaz çözüm bulurlar belki
  10. muhammedkaya22

Bilgisayarım GTA 4'ü kaldırır mı ?

rami yükseltirsem düşük ayarda gta 5 açar gta 4 optimisazyon sorunları var
  11. muhammedkaya22

Bu SSD alınır mı ?

sata 3 ssd alcaksan kingston toshiba
  12. muhammedkaya22

iOS gibi olan telefon ?

Lg veya asusun yeni̇ çıkan qualcom i̇şlemci̇si̇ kulanan telfonlar tavsi̇yem qaşcom snap dragon 800 veya üstü i̇şlemci̇li̇ telefon al pi̇yasada en i̇yi̇ telfon i̇şlemci̇si̇ni̇ qualcom üreti̇yor venüslerde bu teknoloji̇ var venüs çok i̇yi̇ ama şarj sikintisi var ondan asus qalcom snapdragon...
  13. muhammedkaya22

asus x505 bp kaç gb ram destekler

AYN BENİM LAPTOP WİNDOWS 10 HOMEYDİ WİNDOWS 10 PRO YAPTIM UÇAK GİBİ MAŞŞALAH VİDEO İÇİN TEŞEKÜRLER ADAMSIN ---- Mesajlar birleştirildi ---- AMA 16 GB KADAR DESTEKLENDİĞİ SÖYLENİYOR 8 GB ALSAM YETER EKRAN KARTI DEĞİŞTİREBİLİRMİYİMKİ AMD RADEON M420 ÇÖP EKRNA KARTI NSF MOST WANTEDA MAXİMUM...
  14. muhammedkaya22

Pc çalışıyor ama monitöre güç gitmiyor

verimli yeter hatta güç kaynağı ama tasaruf modlu özelikli anakartın var şişik kondastör fln varsa ondandır arıza bak şişmiş kondastör varmı diye ---- Mesajlar birleştirildi ---- anakartı ayrı yani kasalı pc 400 watt power suplysi varmış
  15. muhammedkaya22

GPU'da çalışan smartaudio

bende smart aido kulanıyom sıkıntım yok bence zararı yoksa elleme
  16. muhammedkaya22

Pc çalışıyor ama monitöre güç gitmiyor

güç kaynağı kaç watt ve anakartın modeli nedir
  17. muhammedkaya22

Maksimum 5000 TL'ye kadar Laptop tavsiyesi

ASUS X542UR CORE İ5 8250U 1.6GHZ-8GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar asus x705 te var tavsiyem 2 bine x505 bp aldım canavar
  18. muhammedkaya22

Laptopa Aynı Anda SSD ve HDD Bağlayabilir miyim?

cd yeri varsa ssd çevirici al ince ssd al tak mesela yedek istiyosan pc deki hardiski yedek bölmü ayırıp ikştan hardisk takılmış gibi yapabilirsin format atmadan önce 20 gb yer ayırdım oryaa yükledim oyunlar fln duruyo şimdi
  19. muhammedkaya22

Laptop ekranında hareketli çizgi çıkıyor

ozaman laptobun ekranı zarar görmüş servise yaptır veya monitorle kullan
  20. muhammedkaya22

No Bootable Hatası (Çözüldü)

yani format atım diye flaştan açmış olabilir diyom
  21. muhammedkaya22

çift slot gözküyo cpu z aidada tek slot 500 mb var diyo 3.5 gb anakartın kendisindemi oluyo
  22. muhammedkaya22

No Bootable Hatası (Çözüldü)

büyük ihtimal bootsuz format atmış olabilir ben windows 10 home ydi windows 10 pro kurdum
  23. muhammedkaya22

Laptop ekranında hareketli çizgi çıkıyor

ekran kartı çipi arızalanmış olabilir ekran kartının olduğu yere hafif vur ekran böyle oluyosa ekran kartın gitmiştir yada televizyona veya monitora bağla gene aynısı oluyosa ekran kartı çipi gitmiş
  24. muhammedkaya22

flow chart ile nasıl hesap makinesi yapılır.

merhaba çoğu 10.sınıfta okuyanlar flow cahrt ile akış diyagramı öğretilir ve programlar yapmak mümkün flow charta nasıl hesap makinesi yapılır işte cevabı youtubeye atığım bu videodadır nasıl yapılcağını gösterdim yardım etiysem ne mutlu bana
  25. muhammedkaya22

merhaba herkeze asus x505 bp notebookum var 4 gb ram kaç gb kadar desteklediğine aida cpu z baktım bitirlü anlam veremedim ddr 4 sitesine baktım 4 gb ram 16 gb kadar yazıyo vivobook serisinden sizce kaç gb kadar destekler ve kaç slotu vardır cpuz d e 2 slota boş gözküyor yardım edin