Arama sonuçlarınız

1. G

HP 250 G5 Laptop m2 slot var mı?

Selamlar, HP 250 G5 laptopum var. SSD almayı düşünüyorum ama m2 ssd girişi var mı bilmiyorum. Bilgisayarın özellikleri ve anakart modeli aşağıda mevcut. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler... Özellikler: Intel Core i5 7200U 2.50GHz 4 gb ram...
  2. G

Xbox Series S Pil Önerisi

Merhaba, Xbox series s almayı düşünüyorum. Şarj edilebilir pil ve şarj istasyonu önerisi alabilirmiyim?
  3. G

Notebook HDD değişimi sonrası Siyah Ekran

Merhaba, HP Pavilion G6 1217et laptopum var. RAM ve SSD Upgrade yaptım. Patriot sata3 256gb SSD aldım ve HDD yerine taktım. HDDyi de HDD Caddy ile CD sürücüsü yerine koydum. Bilgisayarı açtım ama siyah ekran kaldı. Hiçbişey çıkmadı. BİOS a da giremiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
  4. G

HP Pavilion g6-1217et SSD Upgrade

Selamlar, Bilgisayarım HP Pavilion g6-1217et. İçinde HDD var. SSD upgrade yapmak istiyorum ama pek bilgim yok. Sadece cd yerine koyma olayını biliyorum. Bazı forumlarda m2ssd diyorlar ama uyumlu olduğunu nasıl anlarım bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. G

Xbox Series X/S Harici SSD

Arkadaşlar ben xbox series s almayı düşünüyorum. Ama depolama alanı çok az. Segate'in Xbox için ürettiği özel ssd Türkiyede yok galiba. Yurtdışında da pahalı. Onun yerine kendimm farklı bir harici ssd takabiliyormuyum? Yani illa özel ssd mi olmalı?
  6. G

Aliexpress kargom teslim edilmedi

Temmuz ayında Aliexpress'ten araba için xenon far aldım. 5 Ağustos tarihinde varış ülkesine ulaştı diyor. Bugün 24 Ağustos ve teslim edilmedi. 17Track sitesinde PTT yazan yerin üstüne gelince "Takip numaranız bulunamadı. Henüz firmanın sistemine girilmemiş olabilir. Lütfen daha sonra tekrar...
  7. G

Samsung Tablet Sürüm Yükseltme

Elimde Samsung Galaxy Tab 3 SM-T211 4.4.2 Lelly Bean tablet var. Sürüm yükseltmek istiyorum. Bu mümkün mü?
  8. G

Laptopa ram önerisi

Laptopta 2 slot var. 1 tanesi boş sadece. Öbüründe 2 gb var. Bir 2 gb daha almak istiyorum ama bilgim yok. CPU-Z ekran görüntüleri aşağıda. Yardımcı olursanız sevinirim.
  9. G

PC3-1700 RAM önerisi

Notebooka yeni bir ram takmak istiyorum. Ama bu konu hakkında bilgim yok. 2 slot var. Biri dolu. 2GB daha takıp 2GB+2GB yapmak istiyorum. Bana RAM önerebilirmisiniz? RAM bilgileri altta