Arama sonuçlarınız

1. sait_355

Soru İphone 15 Pro Max MacBook Adaptörü İle Şarj

Merhaba arkadaşlar İphone 15 pro max aldım 'MacBook'un şarj adaptörü(67W) ile şarj etsem sıkıntı çıkar mı ?
  2. sait_355

Yardım Yolculukta MacBook Air Kullanmak

Merhaba arkadaşlar Macbook Air kullanıyorum yolculuğa çıkacam filim falan izleyeceğim sizce nerden indirebilirim ?
  3. sait_355

Rehber MacBook Air M2 vs MacBook Pro M2

Merhaba arkadaşlar nasılsınız umarım iyisinizdir ben MacBook Air M2 ve MacBook Pro M2 arasında kaldım aradaki 2000₺ fark verilir mi sizce ? (Her iki cihaz için de baz model seçilmiştir)
  4. sait_355

Öneri MacBook Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar MacBook Air M1 mi ? Yoksa MacBook Pro 2020 i5 1TB mı ?(video edit falan düşünüyorum) yardımcı olursanız sevinirim.
  5. sait_355

YouTube Telif Hakkı İhtarı

“videonuz kaldırılmadan ve bir telif hakkı ihtarı uygulanmadan önce size telif hakkı sorununuzu çözme fırsatı vermek istiyor. Seçenekleri gör Sonra ne yapacağız Hiçbir şey yapma. Yayından kaldırmanın 7 gün içinde yürürlüğe girmesini bekleyebilirsiniz. Bu noktada, video kaldırılacak ve hesabınıza...
  6. sait_355

YouTube İzlenme Süresi

Merhaba arkadaşlar yaklaşık bi yıldır YouTube kanalı açtım ve izlenme saatim daha 4 bini geçemedim. Bana önerebileceğiniz bişey var mı dostlar ? Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum
  7. sait_355

Telefonumu Satmalımıyın ?

Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıldır iPhone 7 32Gb kullaniyorum ve şarj beni çok yoruyor ama Apple ekosistemini çok seviyorum sizce telefonumu satsam mı ? Satacak olursam HepsiBuradya 1800₺ ye satmayı düşünüyorum sizce satsam mı ne yapsam ?
  8. sait_355

Xaomi mi 9t vs pro

Merhaba arkadaşlar ben kuzenim için telefon bakiyom mi 9t ve mi 9t pro arasında kaldım sizce hangisi alınmalı aradaki snapderegon farkı bi sorun yaşatır mı??
  9. sait_355

Note 10 Lite

Merhaba arkadaşlar Samsung Not 10 Lite almak istiyorum. Kullanan varsa yazabilir mi ? yazarsanız çok sevinirim.
  10. sait_355

Samsung Not 10 Lite

Merhaba arkadaşlar Samsung Not 10 Lite almak istiyorum. Kullanan varsa yazabilir mi ? yazarsanız çok sevinirim.
  11. sait_355

Ev interneti

Merhaba arkadaşlar ben eve internet bağlatmak istiyorum. Bu konularda bilgi sahibi değilim yardımcısı olursanız çok sevinirim.
  12. sait_355

Elma Telekom

Elma Telekom Hakkında Bilgi sahibi olan var mı? İnterneti nasıl ? Ya da kullanan var mı?
  13. sait_355

Ev interneti

Merhaba arkadaşlar ben ev için ev interneti bakiyorum ama pek fazla bişey anlamadım.Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ??
  14. sait_355

Swap Cihaz

Swap cihaz hakkında bilgisi olan varmı ??
  15. sait_355

İphone Pil Değiştirme

İphone garantisi olan telefonun bataryasını ücretsiz değiştirir mi ? pil döngü sayısı 950 pil sağlığı %83