Arama sonuçlarınız

1. S

Yardım asus prime b450m k için bilgisayar parçaları

Limit 3500 lira bu anakarta uyumlu ram ssd işlemci PSU önerirmisiniz ekran kartı olmasın.
  2. S

Pubg Mobile X-Mause Control Ban Sebebi Mi

Düşman görüldü işin mause tuş atadım bu program ban sebebimidir makro kullanmıyorum.
  3. S

Mesleki açık öğretim lisesi

Mesleki açık öğretim lisesinden düz açık öğretim lisesine geçersem kredim gidermi pandemiden dolayı okula gidemiyoruz alan kredim nası yükselir.
  4. S

Win10 her açılışta mavi ekran

Bilgisayar son 2 haftadır her açılışta mavi ekran verip yeniden başlıyor sonraki açılışta bir problem olmadan kullanıyorum ama bu iş can sıktı format attım driverlar güncel bellek tanılama aracında da bir problem çıkmadı minidump dosyalarını bırakıyorum sorunum nedir oyun oynarken problem yok...
  5. S

Bilgisayar her açılışta mavi ekran

Bilgisayarı her açtığımda mavi ekran geliyor yeniden başlıyor Bidaha açıldığında mavi ekran vermiyor ama bazen siyah ekranda kalıyor kapatıp açtığımda düzeliyor her açılmada mavi ekran alıyorum. Minidump hata dosyalarını yüklüyorum bakarmısınız sorunu ben nerede olduğunu anlayamadım.
  6. S

Harddisk sorunu

3 ay önce yeni bilgisayar aldım ssd ye Windows kuruldu eski Harddiski mi de biçimlendirmeden yeni kasaya taktık eski harddiskdeki C yi biçimlendirdikten sonra yeni birim olarak açamadım 10 tane uygulama denedim herseyi denedim olmadı format atarsam format atarken biçimlendirip yeni birim...
  7. S

Redmi not 8 WiFi İnternet yavaş

Son 1 haftadir sadece benim telefonumda WiFide baya düşük hızlar alıyorum telefonu yeniden başlayınca Bi kaç dakika normal tam hız alırken belli süre sonra hızım aşırı düşüyor 1 haftaya kadar Bişe yoktu.
  8. S

9 megabit upload yayın için yeterlimidir

9 megabit upload ile ne kadar kaliteli yayın açabilirim oyun oynarken pingde sorun olurmu ?
  9. S

64 bit telefon 32 mod on

64-bit armv8-a (32-bit mode) Huwaei p9 lite mini Bu telefonu 32 bitten çıkarma şansım varmı
  10. S

2000TL'ye kadar sistem önerisi verebilir misiniz ?

Fazla birşey istemiyorum, sadece 10 yıllık bilgisayarımdan kurtulmak istiyorum. LoL, minecraft vb. gibi oyunları rahat oynatsın yeter. 2000TL'lik bir sistem olsa yeterli.
  11. S

Askerlik hakkında

Yoklama kaçağı çıktım geçen dönem açık öğretim lisesine kaydoldum ama gitmedim bu dönem de kayıt yaptiricam yoklama kaçağıyim askerliği tecil ettirebilirmiyim?
  12. S

Askerlik hakkında

2 saat önce çevirmede yoklama kaçağı olduğumu öğrendim bundan tam 1 ay önce 19 yaşımı doldurdum askerlik şubesine basvurmami istediler tutanak tuttular şubeye başvurunca ne zaman muayene isterler ne zaman askere çağırırlar bilgisi olan abilerim yardım.
  13. S

Bankalar ve kredilerden anlayanlar varmi?

2100 TL maaş 3 çocuk (18 yaşından küçük) 85 bin TL konut kredisi onaylama ihtimali varmi 1.20 faizden Kredi onaylanmasindan banka telefon vs taksitlerini görürmü çocuk sayısı giderleri etkilermi bu kredinin çıkma olasılığı sizce ne anlayan varsa banka işlerdinen yazabilirmi?