Arama sonuçlarınız

1. S

Yardım asus prime b450m k için bilgisayar parçaları

Limit 3500 lira bu anakarta uyumlu ram ssd işlemci PSU önerirmisiniz ekran kartı olmasın.
  2. S

Pubg Mobile X-Mause Control Ban Sebebi Mi

Düşman görüldü işin mause tuş atadım bu program ban sebebimidir makro kullanmıyorum.
  3. S

Mesleki açık öğretim lisesi

Mesleki açık öğretim lisesinden düz açık öğretim lisesine geçersem kredim gidermi pandemiden dolayı okula gidemiyoruz alan kredim nası yükselir.
  4. S

Win10 her açılışta mavi ekran

Priz Bir sıkıntı çıkarabilirmi peki kablo kısa ve 3 lü 3 tanesi de dolu bilgisayar kablosu ile.
  5. S

Isınma problemi de yok onu da belirtim 1605508150 Minidump hata dosyaları var ona da bakarmısın ben anlayamadım.
  6. S

ryzen 3 1200 işlemci Gtx 1050 ti 8 gb ddr4 ram 120 gb ssd 250 gb harddisk gigabyte a320m s2h (dün bios güncellemesi de yaptım) 400 watt psu
  7. S

Bilgisayar son 2 haftadır her açılışta mavi ekran verip yeniden başlıyor sonraki açılışta bir problem olmadan kullanıyorum ama bu iş can sıktı format attım driverlar güncel bellek tanılama aracında da bir problem çıkmadı minidump dosyalarını bırakıyorum sorunum nedir oyun oynarken problem yok...
  8. S

Bilgisayar her açılışta mavi ekran

Attım format şimdilik problem yok ilerleyen zamanlarda çıkarsa bilgi vericem 1605468832 Aynı hatayı bidaha almaya başladım aynı şekilde mavi ekran veriyor. 1605469615 Bu hatalarla karşılaştım bu sefer de sorun sizce nerede. Nası çözebilirim her seferinde mavi ekran alıyorum bazen 2 kere ama...
  9. S

Teşekkürler hemen kurucam en son çare format dedim tam da hazırlıyordum format için flaşı
  10. S

Teşekkürler home ile bu kullandığım pro arasındaki fark nedir oyunda performans düşüklüğü Yaşarmiyim?
  11. S

Bilgisayarı her açtığımda mavi ekran geliyor yeniden başlıyor Bidaha açıldığında mavi ekran vermiyor ama bazen siyah ekranda kalıyor kapatıp açtığımda düzeliyor her açılmada mavi ekran alıyorum. Minidump hata dosyalarını yüklüyorum bakarmısınız sorunu ben nerede olduğunu anlayamadım.
  12. S

tablet ram artırma

Maalesef
  13. S

Harddisk sorunu

3 ay önce yeni bilgisayar aldım ssd ye Windows kuruldu eski Harddiski mi de biçimlendirmeden yeni kasaya taktık eski harddiskdeki C yi biçimlendirdikten sonra yeni birim olarak açamadım 10 tane uygulama denedim herseyi denedim olmadı format atarsam format atarken biçimlendirip yeni birim...
  14. S

Redmi not 8 WiFi İnternet yavaş

Üşendiğim için yapmicam çok fazla fotoğraf var ve hiç birini de drive gibi uygulamalara yedeklemedim en iyisi direk müşteri hizmetleri ile görüşmek
  15. S

Telefon 4 5 aylık halen aynı sorun devam ediyo ağ ayarlarını sıfırladım Halen aynı sorun devam ediyor ağ ayarlarını sıfırladım ping aşırı yüksek çıkıyor
  16. S

Bilgisayardaki testlerim normal 2 tane telefondan test yaptım onlar da normal. 1600348662 ping de yüksek çıkıyor hep
  17. S

Hayır.
  18. S

Bütçem 3500 e kadar sistem önerileriniz varmi

Rx570 Ryzen 3 8gb ddr4 ram
  19. S

Son 1 haftadir sadece benim telefonumda WiFide baya düşük hızlar alıyorum telefonu yeniden başlayınca Bi kaç dakika normal tam hız alırken belli süre sonra hızım aşırı düşüyor 1 haftaya kadar Bişe yoktu.
  20. S

9 megabit upload yayın için yeterlimidir

5Ghz kullanıyorum halen sorun aynı bazen tam alıyorum 75 megabit yani başka telefondan da denedim 2 telefon bağlı wifiye aynı sorun var bilgisayar tam hız alıyor telefondan alamıyorum (Ping de 300 den aşağı çıkmıyor.) 1600022055 up
  21. S

Birde telefondan kullanırken pc de 100 megabit hız alıyorum ama telefonda bu rakam bazen çok düşük oluyo 10 12 megabit indirme hızı gibi hızlar alıyorum. modem aşırı ısındığından olabilirmi bu sorun.
  22. S

9 megabit upload ile ne kadar kaliteli yayın açabilirim oyun oynarken pingde sorun olurmu ?
  23. S

64 bit telefon 32 mod on

Saolasın
  24. S

64 bit telefon 32 mod on

Benim de anlamadığım şey 64 bit olmasına rağmen neden 32 bit mod çalıştırıyor.
  25. S

64 bit telefon 32 mod on

64-bit armv8-a (32-bit mode) Huwaei p9 lite mini Bu telefonu 32 bitten çıkarma şansım varmı
  26. S

2000TL'ye kadar sistem önerisi verebilir misiniz ?

Herkese teşekkürler bazı borçlardan dolayı 3. ve son bilgisayar alma girişimim başlamadan son buldu.
  27. S

Zahmet ettiğiniz için teşekkürler
  28. S

Fazla birşey istemiyorum, sadece 10 yıllık bilgisayarımdan kurtulmak istiyorum. LoL, minecraft vb. gibi oyunları rahat oynatsın yeter. 2000TL'lik bir sistem olsa yeterli.
  29. S

Askerlik hakkında

Yoklama kaçağı çıktım geçen dönem açık öğretim lisesine kaydoldum ama gitmedim bu dönem de kayıt yaptiricam yoklama kaçağıyim askerliği tecil ettirebilirmiyim?
  30. S

Askerlik hakkında

Şubeye gittin Burda işin yok dedi kağıt verdi e devlet üzerinden bu talimatları yap dedi asal yoklama başvurusu yaptım sağlık ocağı kaldı Bi tek aile hekimim. 1 hafta olmadığı için 1 hafta sonra yapabilicem kağıtta bu işlemlerden sonra Askeri şubeye gitmeye gerek yoktur yazıyor erken gitmek...
  31. S

Askerlik hakkında

Ama 20 yaşımı doldurmadan götürme şansları yok diye biliyorum daha 20 dolmadı
  32. S

Askerlik hakkında

2 saat önce çevirmede yoklama kaçağı olduğumu öğrendim bundan tam 1 ay önce 19 yaşımı doldurdum askerlik şubesine basvurmami istediler tutanak tuttular şubeye başvurunca ne zaman muayene isterler ne zaman askere çağırırlar bilgisi olan abilerim yardım.
  33. S

Bankalar ve kredilerden anlayanlar varmi?

Lazım değil isteyen var istemeyen var çeken kişi istemiyor çektiren kişi inat binmiş ev istiyor bu son şans olarak denildi yani buda çıkmazsa bu işin peşini bırakıyoruz.
  34. S

10 yıl vadeli başvuru kusura bakmayın uğraştiriyorum sizi 1 aydır şu kredi yüzüne kafam allak bullak oldu artık bu da çıkmazsa İnş kredi tamamen bitiyor bu mevzu sadece kafam rahatlasın istiyorum işime odaklanamıyorum.
  35. S

Bankacılar kredi vermek için uğraşıyor çıkmasa da başvuru yaptırıyor elimden geleni yaparım dedi kuvyet Türk ama çıkmadı bunun çıkıp çıkmicağını deneyimlemis kişiler bilir anca. 1572504182
  36. S

Kuveyt Türk 1.07 faizden 80 bin TL vermedi şuan garanti 1.20 faizden sonuç bekliyoruz 1572502735 İnternette hesaplama sitelerinde en fazla 65 bin çekebilir diye gösteriyor maaş faizi girince. zaten çıkmasını da istemiyorum zor olmaz gibi yanıtlar beni rahatlatir.
  37. S

2100 TL maaş 3 çocuk (18 yaşından küçük) 85 bin TL konut kredisi onaylama ihtimali varmi 1.20 faizden Kredi onaylanmasindan banka telefon vs taksitlerini görürmü çocuk sayısı giderleri etkilermi bu kredinin çıkma olasılığı sizce ne anlayan varsa banka işlerdinen yazabilirmi?