Arama sonuçlarınız

1. Arwivi

Chrome küçük açılıyor

Bu şekilde düzeldi teşekkür ederim. Ama yine de aklım takıldı neden böyle bir şey olduğuna.
  2. Arwivi

Chrome küçük açılıyor

Sonra büyütebiliyorum ama açtığımda hep böyle, bir de sol üstte neredeyse ekranın dışında bir yerde açılıyor.
  3. Arwivi

Chrome küçük açılıyor

Arkadaşlar hiç uzatmadan ekran alıntısını şuraya bırakıyorum Chrome bu şekilde açılıyor ne yapsam düzeltemedim. Büyük ihtimalle kolay bir şeydir ama işte o ayarı benbulamadım sanırım.
  4. Arwivi

3000-4000 TL Arası Laptop Önerisi

Yanlış anlama ama nasıl tabiki diyorsun. İşlemci frekansi 1.10-2.40 Ghz, üstüne üstlük ekran kartı yok. Oyun oynarken sıkıntı olabilir yani. N11 de Hp 4PQ56EA var şu an indrimde 4000 TL yine N11'de HP 15-bs034nt var 3333 tl ama indirimdeler ve stokları az görünüyor hemen alacaksan güzel tercihler.
  5. Arwivi

Fazla Burun Spreyi Kullanmak

Şöyle bir haber gördüm
  6. Arwivi

CPU %100 Problemi

Zaten anlık oluyor sonra düşüyor. Tıklamadan geri düşüyor yani.Sistem kesintileri bazen %30-40 arası kullanıyor ama boştayken o kafama takılan durum aslında.
  7. Arwivi

Maksimum 2800 tl telefon önerilerinize ihtiyacım var.

Huawei P20 Lite bir araştır istersen.
  8. Arwivi

CPU %100 Problemi

Arkadaşlar merhaba. Görev yöneticisini açtığımda anlık olarak şöyle bir görüntüyle karşılaşıyorum: CPU kullanımı %100 Daha sonra kendiliğinden düşüyor ama Sistem Kesintileri kullanmaya devam ediyor CPU'yu. Çözümü nedir bir bilen yardımcı olsun. PC'yi yeni formatladım virüs falan yok yani...
  9. Arwivi

USB'den BOOT edememe problemi

Hocam teşekkür ederim ilginize. Sorunu çözdüm. Ubuntu 17.10 bazı marka bilgisyarlarda BIOS'u bozuyormuş kernelinden dolayı. Anlayacağınız PC hiçbir şekilde USB'den boot edilemiyor ve BIOS'a güncelleme dahil müdahele edilemiyor. Türk sitelerinde bir şey bulamayınca yabancı sitelere baktım ve...
  10. Arwivi

İndirimler ne zaman başlıyor

Geçen sene 21 Aralık'ta başlamıştı. Bu sene de o sıralar girer büyük ihtimalle.
  11. Arwivi

kasmayan oyunlar durduk yere kasmaya başladı

Ben şahsen Windows'un halt yemesi olarak görüyorum. Daha önce GTA 5'i sorunsuz oynayıp bitirmişken bir ara gelen büyük Windows 10 güncellemesinden sonra oyun hem geç açılmaya başladı, hem kasmaya başladı hem de bir süre sonra yetersiz bellek diyip oyundan atmaya başladı. Sanırım elden bir şey...
  12. Arwivi

USB'den BOOT edememe problemi

Merhaba arkadaşlar. Daha önce bilgisayarıma USB üzerinden birçok kez format attım ya da bir şekilde Linux Ubuntu vs. yükledim. Hatta şu anda Windows 10 ve Elementary OS yüklü. Şu anda Elementary OS'un yüklü olduğu bölüme Linux yüklemek istiyorum ama bir türlü USB'den boot edemedim. 5-6 farklı...