Arama sonuçlarınız

1. A

R3 2200G ve B450M-K sistem alınır mı?

Biliyorum. Dediğim gibi ileride değiştirmeyi planlıyorum.
  2. A

iPhone 7

yüksek oyunlar için çok tavsiye etmem. ben de şuan kullanıyorum batarya ve Pubg mobile performansından hiç memnun değilim.
  3. A

R3 2200G ve B450M-K sistem alınır mı?

Selamlar. R3 2200G. B450M K. Corsair Vengeance LPX 3000 MHz. 120 GB SSD. Ve bu etiketteki kasanın olduğu sistem alınır mı? Ekran kartı yok işlemcideki kullanılıyor, ayrıca SSD ve kasa markası pek hoşuma gitmedi. Açıkçası ben başlangıçta böyle bir sistem alıp yavaş yavaş yükseltmek istiyorum. İlk...
  4. A

Hdmi Bağlantı İle BIOS'a Nasıl Girilir?

Sadece 2. Ekrana Ayarlı Zaten
  5. A

Hdmi Bağlantı İle BIOS'a Nasıl Girilir?

Hp Pavilion DV-6 3105Et Marka Laptopumun Ekranı kırık ve ben de monitöre Hdmi kullanarak bağlanıyorum ama monitöre sinyal Windows'a geçince geliyor ve benim BIOS'a girmem gerekli. Bunu Nasıl Düzeltebilirim?
  6. A

Format sonrası FN (Fonksiyon) tuşları çalışmıyor.

Configure bölümünde action key olacak videoyu iyi izleyin yoksa da Casper fn tuşu çalışmıyor diye aratın illa bişey çıkar
  7. A

Configure bölümünde yoksa bile bios bölümlerinden action key yazan yeri arayın
  8. A

bu video yardımcı olur muhtemelen
  9. A

BIOS tan ayar devre dışı kaldı muhtemelen YouTube de videoları vardı ben şimdi tam hatırlayamadım nasıl yapıldığını
  10. A

İnno 3D nvidia GeForce 2 mx 400 2001 efsanesi:D

Selamlar yukarıda belirttiğim gibi 2001 yılından kalma bir ekran kartım var yakın zamanda yeni sistem toplayacağım ve bu kartın takılı olduğu kasayı kullanacağım fakat atmaya da kıyamıyorum ne yapayım ben bunu??
  11. A

Pubg mobile hesabını iostan androide aktarma

Yokmu yardım edecek?
  12. A

Pubg mobile hesabını iostan androide aktarma

Selamlar Pubg mobile hesabımı gamecenter ve facebooka bağladım fakat facebook hesabım silindi ama oyunda var gözüküyor.Ve 2'den fazla hesap ekleyemiyorum android e geçtim lütfen yardım
  13. A

Kitap Tanıtımlarım :)

Sizlere Bugün edebiyat ödevimiz olan okuduğum kitaplarımı tanıtacağım. Sizlerde alt tarafa kitap tanıtımlarınızı yazabilirsiniz:) Robinson Crusoe (Yazar: Daniel Defoe) Daniel Defoe Kimdir? 1660 yılında Londra’da doğdu. Çeşitli güçlükler ve tehlikelerle dolu bir yaşam geçirdi. 1685’te İngiltere...
  14. A

MSI U270DX Kasma Sorunu

Ya ama bilgisayarın içinde hiçbirşey yüklü olmamasına rağmen acayip bi kasma var yarın bilgisayarcıya götüreceğim birde onlar baksın ucuz olursa belki RAM eklerim
  15. A

MSI U270DX Kasma Sorunu

biraz uzun sürüyor 30 dkdır bekliyorum daha yarıya geldi ama herhangi bi arıza bulmadı bulursa dönerim 1567280626 1567280913 Yaptım ama bişey bulmadı
  16. A

MSI U270DX Kasma Sorunu

17. A

MSI U270DX Kasma Sorunu

Yukarıda modelini belirttiğim MSI Laptopta windows 10 education yüklüydü, kasıyordu bizde belkide kaldırmıyordur diye windows 7 home premium yükledik ama yinede Laptopta aşırı kasma var sebebi ne olabilir? Oyunlarda felan değil zaten oyun oynanmazda yani bilgisayarıma girerken bile 5 10 dakikada...
  18. A

Bilgisayar İPhone 6'yı Görmüyor

Orjinal zaten 1567198014 Başka kablo da denedim başka PC de denedim maalesef format atmak zorundayım
  19. A

Deneyeceğim teşekkürler geri dönüş yaparım akşama
  20. A

Saçma olan tarafı diğer iPhone 6 yı okudu??
  21. A

Başlıkta da yazdığım gibi ne telefon bilgisayarı görüyor nede bilgisayar telefonu sadece şarj ediyor. İTunes'i sildim yeniden yükledim olmadı. İnternet'te common files'te bir Apple dosyası var onu yüklüyorlar ama ben de INF dosyası bu yükleme biçimini desteklemiyor diyor. Bu arada pc Windows 7.
  22. A

bilgisayar ekranında siyah bölgeler var

hp pavilion dv6 3105et modeli buymuş tam olarak
  23. A

Çözümü nasıl olur? İçine giren tozdan olabilir mi? Sıcak hava uygulasak geçermi?
  24. A

yere düşmedi.sert bir cisimde değmedi birdenbire oluşmaya başladı
  25. A

bilgisayar ekranında birdenbire ölü piksel denilen siyahlıklar ortaya çıktı.ve gittikçe daha çok büyüyor ne yapmam gerekli?ekran değişikliğimi?