Arama sonuçlarınız

1. seyyah26

İşte Vapurdan Böyle Düştü !

şu üstteki yorumumu da okumadan yazmışsınız hattırlatayım
  2. seyyah26

sen kendine dikkat etme ondan sonrada milleti suçla oh ne ala memleket....
  3. seyyah26

geçiş köprüsünü kullanmayan(rahmetli) dışında herkes suçlanmış peki admın hiç suçu yokmuydu... eskişehirde yaşıyorum arasıra istanbula gittiğimde oluyor vapur kıyıya yaklaşmak için daha manevra yaparken bile 10-15 saniye beklemektense hemen karaya atlıyorlar, yani aklınca uyanıklık yapıyorlar...
  4. seyyah26

Ücretsiz Windows 8'lerin Süresi Doldu!

Bende size şunu diyeyim; xp olsun win.7 olsun ilk kurulduğunda hızlıdırlar ama nezaman prog.lar, oyunlar, fontlar vs. yüklendikten sonra yavaşlarlar... bende böyle gözlemledim :)
  5. seyyah26

Ücretsiz Windows 8'lerin Süresi Doldu!

rtm sürümünde prof. vede ultim. denedim, arayüzünü gıcık bulmam bir tarafa update den sonra iki kere çöktü, g: bölümündeki bir dosyayı sileyim dedim erişmle ilgili hata verdi, baktım olmayacak image den win7 sistemini geri yükledim g: kısmına yine ulaşamadım... zar zor içindeki bilgilerimi...
  6. seyyah26

Uğur Dündar'ın Kanalı Yayına Hazır

sonmiralay dan alıntı "Ne alaka arkadaşım öğrencinin görevi dersine çalışmaktır.Çalışmak da en büyük ibadetlerden biridir.İbadeti siz sadece namaz ile sınırlıyorsunuz.Bakın toplumumuzun büyük bir çoğunluğu düz mantık daha doğrusu açıkça söyleyeyim bu ülke din üzerinden sömürülüyor.Milletimiz...
  7. seyyah26

Photoshop Psd, Plugins, Brush, Styles, Shapes, Actions, Patterns

bu işlerden korunmak için anti keylogger, antivirüs tarzı prog.lar - ama en güvenlisi Deep Freeze ama yinede endişen varsa forumda iyi tanımayıp güvenemediklerinden dosya yüklemezsin ...
  8. seyyah26

Günün Komik Fotoğrafları

Belki fazla ilgisi yok ama emo-sh yazısını görünce aklıma gelen şu oldu... Bu sitede emo-sh çok galiiba, bir zamanlar "panpa" kelimesinin anlamını araştırmıştım emo-sh ların kullandığı "kanki" den bozma bir kelimeymiş :dil::crying::thumbdown: istersen açılıp dene bakalım sonrada buraya...
  9. seyyah26

Günün Komik Fotoğrafları

o günde sanayii ii basarlarlarsa görürsün :) :) :)
  10. seyyah26

Günün Komik Fotoğrafları

Gördüğüm en müthiş benzerlikti....:w00t::w00t::w00t:
  11. seyyah26

Günün Komik Fotoğrafları

Bunun gerçeği olsa olsa italyada dır
  12. seyyah26

Günün Komik Fotoğrafları

Albüm başlığı Afrika yerine Güney Amerika olmalıymış bence... galiba internetten taharetin nasıl yapılacağını öğreniyor... zamane işte :) Eğer senin için çok değerliler se ambalajına dikkat eddecen :wink:, yoksa açık şeye herkes bakar.... :w00t:
  13. seyyah26

Haftanın Gezilesi Web Siteleri

sadece basketbol sevenlere hitap etmiş, benim bilgi-ilgi alanım dışında
  14. seyyah26

Günün Komik Fotoğrafları

Kulenin gölgesi tamamda maymunun gölgesi yokmu :mrgreen:
  15. seyyah26

[Sona erdi] [Kampanya] ESET Smart Security 5

Bizim arkadaş netten birkaç username+pw bulmuş, birtanesini girmiş ve bilgisayarındaki antivirüs eset nod32 paid licen. 2017 diyor, artık bakalım ne kadar devam ettirebilecek...
  16. seyyah26

USB UYDU TV karti tavsiyesi

technisat ın sattığı ss2 pci kartı birzamanlar kullandım, kullanndıkları dandik silicon tuneri sebebiyle türksat gibi düşük SR leri olan uydularda pekçok kanalı bulamadı ayrıcada download sadece skystara has bir özellik değil diğer tum usb-pci kartlar da yapıyor... :yes:
  17. seyyah26

5 Dakikada Windows Kurun

ben ghost 11.5 (hirenbootcd den) kullanıyorum, en son 12.7 gb c:'yi 2.7 gb (yüksek sıkıştırma) kaydettim. (15 ocak 2009)
  18. seyyah26

5 Dakikada Windows Kurun

Ben ikisini de kullandım ama (yanlış bilmiyorsam) Ghost sadece dos modunda iken yedek alıyor, acroniste ise sistem açıkken de yedek alınabiliyor, basit olanı ghost 11.5 dos modunda (hirensboot cd ile) kullanıyorum ama son zamanlarda yedeklenen dosyalarda hata veriyor, ciddi ciddi acronis'e...
  19. seyyah26

Windows XP Bitmiş, Okeye Dönüyor

Wind. Milenyum 1. falso, Wind. Vista 2. falso eğer Win. 7 de falso olursa herhalde microsoft bilgisayar tarihinden silinir, yerine linux, gibi sistemler geçer hehalde ;) Not: 2-3 defa bendeki vistayı kurduydum ama hiç hoşuma gitmedi; :icon_-1: en son aldığım Toshiba Laptop ta Vista Home...
  20. seyyah26

Dinlediğimiz Müziğin Ne Kadarı Korsan?

Beleşe alışan bir topluluğa ucuza versen bile burun kıvırırlar, bedavası varken ucuzlasa bile faydasız (maalesef acı gerçekler)