Arama sonuçlarınız

1. G

[Yeni taktik] Steam hesabım çalındı e postam şifrem değiştirildi. steamguardım kaldırıldı.

Hesabınızın güvenliğinden ve hesabınızın çalınması ve paylaşılmasından ötürü gerçekleşebilecek oyun içi yasaklardan sizin sorumlu olduğunuzu lütfen unutmayın. al işte ya :(
  2. G

[Yeni taktik] Steam hesabım çalındı e postam şifrem değiştirildi. steamguardım kaldırıldı.

Abi hesabı kurtardım ama adam Pubg de hile açmış galiba VAC falan yazıyor yardımcı olabilirmisin ?
  3. G

---- Mesajlar birleştirildi ---- Hesabım kurtardım ilginizden dolayı teşekkür ederim.
  4. G

Tamam bunları yaptım hatta az sonra atcağım fotoyuda doldurdum. Ama türkçe. Sen ingilizce Ticket falan dedin.
  5. G

Sağ ol ama Nasıl ticket atcam. Kanıtlarım var. İninal kart kullanmıştım oda var elimde. Hatta aldığım oyunun Steam SS i bile var.
  6. G

Beyler bayanlar başımdan geçen hikayeyi anlatayım = CSGO ya düşkün birisiyim. Skin işleriyle uğraşmışlığım çoktur. Bu akşam CS atarken bir mesaj geldi. Free skin diye. Bende gireyim dedim nede olsa riskli bir site olsa bile Steamguardım var dedim. Giriş yaptım 5 dakika sonra CS den attı...