Arama sonuçlarınız

1. B

Oyuncu Kulaklığı Önerir misiniz?

Arkadaşlar bana 100-150 TL arası oyuncu kulaklığı önerir misiniz? Kaliteli ve PUBG, CS-GO gibi oyunlarda bana yardımcı olsun.
  2. B

Sistem toplama ve sinerji

Resimdeki apu sistemi yapicam ama internette baya araştırma yaptım. Sinerji ile ilgili pekte iyi yorum az. Tereddütde kaldim. Ben pc alınca arıza çıksın istemem. Sonra 1 ay geri gonder takip et ugras dur. Paramızla rezil oluyoz.
  3. B

PSU Seçimi Hakkında (Güç Kaynağı)

FSP CMT120A-500 FSP 500W 80+ SILVER USB3.0 Pencereli Kasa - inventus Bu marka PSU iyi midir? Şebeke elektrigindeki voltaj dalgalanmalarına karşı kasayı korur mu? Bileşenleri yakmaz değil mi? Yani bu psu da aktif pfc var mi?
  4. B

Hangi sistem ve hangi site daha güvenilir?

Sinerjideki sistem. Buda inventusdaki. 1. Sorum kasa hangisi daha iyi? 2. Sorum hangi ram daha iyi? 3.sorum hangi site daha guvenilir? Not: ekran karti daha sonra rx570 alincak.
  5. B

anakart kaç mhz ram destekler?

MSI B450M PRO-M2 AMD B450, DDR4, AM4 Ryzen, SATA6Gb/s, M2, USB3.1, microATX Anakart - inventus yukarıdaki anakart 3000 mhzlik ram çalıştırır mı? Sitesinde en fazla 2400 yazmış? ama ben 3000 mhz alcam. yardımcı olur musunuz? kafam karıştı.
  6. B

Sistem toplama

Arkadaşlar yukarıdaki sistemi yapmayı düşünüyorum. İnventus sitesinden alcam. Ekran kartı sonradan alcam. kafama takılan kasa olmuş mu? Psu ile birlikte?
  7. B

Sistem toplama yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar ben hazır sistem almayi düşünüyorum. Çünkü parca parca alıpta yapacak zamanım yok. Direk sistem elime gelsin, çalışsın istiyorum. Teknobiyotik sitesinden almayi düşünüyorum. Ekran kartları indirimde ve diger sitelere göre uygun. Acaba bu siteye güvenebilir miyim? Webte 2. El ürünleri...
  8. B

Vga monitör kullanma

Hdmi to vga dönüştürücü ile vga olan lcd monitörümü kullanabilir miyim?
  9. B

R3 1300 ve rx570 hazır sistem alınmalı mı?

AMD Ryzen™ 3 1300X 3.5GHz, RX570 4GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC Bu sistem alınmalı mı? Artıları veya eksileri nelerdir? Ayrıca 3500 bütçeli güzel sistem tavsilerinizi bekliyorum.(ryzenli)