Arama sonuçlarınız

1. Y

Harddisk Sorunu

Arkadaşlar benim pc en son ekim 2020 de harddisk sorunu çıkardıydı oyunlarda atıp duruyordu unexpected store hatası veriyordu değiştirdik düzeldiydi .Şimdi de 11 Ocak ta aynı sorunlar baş gösterdi yine oyunlardan atıyor aynı mavi ekranı veriyor.Pc aşırı yavaş yine harddisk bozuldu bu kadar sık...
  2. Y

İşlemci Önerisi

Reis sıkıntı yok bu kadar farktan çok sağol ya
  3. Y

İşlemci Önerisi

Reis bu hazır sistem olduğu için onun altındaki özelleştir kısmındaki malzemelerin dışına çıkamıyorum ilgin için teşekkürler alttaki arkadaşın sistemine göz atacağım şimdi 1606310272 Reis sağol tavsiyen için göz atacağım ama bu ramleri 3200 mhz yapamaz mıyız?Sanırsam bunun için anakartın...
  4. Y

İşlemci Önerisi

Gamepower a güvenmiyorum.100 tl için bütün sistemden olmak istemem
  5. Y

İşlemci Önerisi

Arkadaşlar Gaming Plus Silver I R5 3500 RX 5700 XT 8GB 16GB DDR4 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bu pc yi alacağım ama birkaç sorun var öncelikle rx 5700xt ekran kartına r5 3500x olur mu sonra da 600 w psu bunları besler mi?Bu arada psu en alttaki hydro olacak 90 tl fark olan
  6. Y

Vergi İndirimi

Sağolun oradan alacağım zaten bu bilgi işime yarar o zaman
  7. Y

Vergi İndirimi

Reis alacağım pcyi oradan toplayınca 1000 tl fark oluyo hazır sistem alacağım.Zaten indirimi beklemeyeceğim sadece yakın zamanda ise beklerdim
  8. Y

Vergi İndirimi

Arkadaşlar yakın zamanda bir vergi indirimi olucakmış sanki konsollar için acaba bu indirim olursa pc lerede olur mu lütfen bir bakın çünkü pc alıcam ve ciddi mevlada para ödeyeceğim bilgisi olanlar yazabilir mi?
  9. Y

İşlemci Önerisi

Çok sağolun
  10. Y

İşlemci Önerisi

Reis eyvallah da bu önerdiğiniz işlemcinin Ghz si düşük biraz kusura bakmayın çok anlamam ama bir yark yaratmaz bu ghz farkı değil mi?
  11. Y

İşlemci Önerisi

Dostlar 1000 ile max 1800 tl arası işlemci önerirmisiniz pc toplayacağım parçaları sırasıyla alacağım ilk işlemci anakart falan alırım sonra işte güzel bi gaming pc için işlemci önerisi alayım. 1604317822 Ya da hani sınıfının çok üst düzeyidir ama 200 lira fln pahalıdır onu da önerin
  12. Y

Anakart Ram Slotu

HP işte sanırsam buydu
  13. Y

Anakart Ram Slotu

Reis şimdi ben pek anlamam kusura bakma biraz davara anlatır gibi anlatman gerekecek ama şimdi 4 adet diyoya işte bu ram max kaç olur 1604239807 Laptop reis zaten de kuzenimin pc için bakıyorum o öyle bişey düşünüyoda hani bende pek anlamam sorayım dedim
  14. Y

Anakart Ram Slotu

Dostlar 832b anakartın ram slotu kaçtır acaba bilen var mı?
  15. Y

Origign Hesap Satımı

Dostlar ben şimdi origin hesabımı satmayı istiyorum bir talip çıktı hesapta şunlar var: Battlefield Premium Battlefield 4 Premium birde Fifa 20 bunu kaçtan vermeliyim lütfen dürüst olun
  16. Y

Windows 10 Home Sürümü

Baktım ama güncelleme yok
  17. Y

Windows 10 Home Sürümü

20 2004 ün sürümü 1602528030 i7 7700HQ 16GB 2TB + 256GB SSD GTX1050Ti Windows 10 Home 1602528106 Güncel reis
  18. Y

Windows 10 Home Sürümü

Arkadaşlar benim pc nin harddiski bozulduydu değiştirdik aldım pc yi bugün işte baktım yüksek ihtimalle benim windows 10 home un sürümü eski yüklenmiş bu oyunlarda fps farkı yaratır mı?
  19. Y

Steamdeki Sorun

Pc me ilk kez crackli oyun yükledim şansa bak ya ondan da virüs bulaştı
  20. Y

Steamdeki Sorun

Bakmadım crack minecraft indirdiydim shiginima launcher diye ondanmış format atılacak
  21. Y

Steamdeki Sorun

Arkadaşlar benim pc bütün gün inanılmaz yavaştı yani anlam veremediğim kadar yavaştı sonra bir an fare kasmaya başladı sonra mavi ekran verdi sonra yeniden başlattım pc yi bir baktım steamin dosyalarının hepsi masaüstümde onlarca dosya var sildim onları yeniden başlattım pc yi yine aynı sorun...
  22. Y

Laptop için Sogutucu alınmalı mı ?

Sağol bilgilendirdiğin için bugün gelecek aldım artık:D
  23. Y

Dostum bende bundan almayı düşünüyorum sence 250 tl ye değer mi? 1598125334 Bu kanıya nerden vardın bunun gerçeklik payı var mı?
  24. Y

Dostum al ama vakumlu al ben vakumlu sipariş edeceğim yarın duyduğuma göre vakumlu çok daha mantıklı ve performanslıymış fiyatı fazla ama yapacak bişey yok pc nin hava üfleme yerine takıyormuşsun ordaki sıcak havayı soğuk havaya çeviriyormuş araştır sen bence
  25. Y

Jotstick Sorunu

Arkadaşlar biliyorum geç ama ben fifa 20 de r3 yani sağdaki joystick ile çalım atamıyorum o joystick ışığını açıyorum taktik ve mantalite oluyo kapatıyorum pas veya şut çekiyo herşeyi denedim olmadı bu sorunu daha önce yaşayanlar lütfen yardımcı olsun
  26. Y

Fps sorunu

Arkadaşlar benim de ona yakın bir olay oldu rainbow six siege de normalde 30 40 arası alıyorum bir girdim oyuna oyun içi 60 70 fps alıyordu ama drop giriyor 10 saniye 20 10 fps arası takılıyo başta oyuna girerken ekran kartını güncelle diyodu ondandır diye güncelledim sorun düzelmedi radeon 520...
  27. Y

American Truck Simulator Low FPS Sorunu

Dostum biliyorum çok geç ama aynı sorun bende de oldu r6 de 30 40 fps alırken 60 70 fps oldu benim ama ara sıra fps 20 10 arası oluyo seninki düzeldiyse lütfen nasıl oldu yazar mısın
  28. Y

Pil Tasarruf Modu Kapanmıyor

sende düzldimi bende de aynısı oldu da düzeldiyse lütfen yardım edin kapata basıyorum kaydetmiyo düzelmiyo.