Arama sonuçlarınız

1. BuKimya

Ekranda beliren beyaz dalga şeklinde çizgiler...

Biraz araştırma sonucu şöyle bir link buldum ve gece yatmadan önce bu linkteki videoyu açık bıraktım yaklaşık 7 saat boyunca.Sabah işe gitmeden önce de videoyu kapatıp pcyi de kapattım az önce geldim ve pcyi açtım ekranda o beyaz dalgalanmalar yoktu.İnşallah bir daha gelmez =)Benim için çözüm...
  2. BuKimya

@utkuversus ve @justlive4life verdiğiniz cevaplar için teşşekkür ederim. Driver güncelleme sorunum var @justlive4life dediğin gibi deneyeceğim.Lambadan yansıyarak olabileceğini düşünmüyorum 3 yıldır hep aynı ışık altında kullandım:tasarruflu beyaz ışık.Ama dediğiniz gibi panelle ilgili...
  3. BuKimya

Geforce Experience üzerinden driver güncellemesi gelmiş ancak yükleyemedim hata verdi. Tekrar denedim ancak bu sefer hata vermedi ama baya uzun bir süredir yüklemeye hazırlanıyor diyor.Normalde hemen kurulurdu driverlar. Işıktan kaynaklı ne gibi bir sorun olabilir ki?
  4. BuKimya

Hoşbuldum.Evet ekranımı temizledim.Başta bende bir leke sandım ama maalesef...toz lekesi felan değildi.Açık renkli fonlarda belli olmuyor ama renkli fonlarda kaldı ki dizi video izlerken baya belirgin ve ekranın neredeyse her yerinde örümcek ağı gibi var bu dalgalar.
  5. BuKimya

Öncelikle merhabalar.Yeni bir üyeyim ve üye olma sebebim de bir sorunla karşılaşmam ve bana fikir verebilecek bir topluluğun üyesi olmak istememdir. Sorun ise şöyle; Düne kadar takriben dün akşam saatlerine kadar var olduğunu görmediğim bazı beyaz dalga şeklinde çizgilerin laptopumun ekranında...