Arama sonuçlarınız

1. P

Blogger unutulmuş blog adresi

Arkadaşlar merhaba, Ben 2007 yılında aldığım bir blog adresinin hangi mail adresine kayıtlı olduğunu unuttum. bu bağlantıyı kullandığımda sadece Gmail.com mail adresine kurtarma epostası gönderilmiştir diyor. Ancak hangi Gmail.com adresime kayıtlı olduğunu hatırlamıyorum. :hammer: Bunu...
  2. P

Playstation 3'de jailbreak durumu

Arkadaşlar merhaba, Playstation3 de 3.40 sürümündeki cfw durumu ne oldu ? Herhangi bir donanımsal işlem yapmadan kırılabiliyor mu ? Bilenler bilgilendirirse sevinirim. Teşekürlerler.
  3. P

Paypal ile kontör yükleme

Merhaba arkadaşlar Paypal hesabımda bir miktar para var. Bu paramı hattıma kontor yükleyerek değerlenirmek istiyorum. Acaba paypal ile kontor yükleyebileceğim bir site var mı ? İnternette baktım hepsi paypal ile yüklemeyi iptal etmiş. Bu konuda yardım edebilecek bir arkadaş varsa çok iyi olur
  4. P

Windows 8 lisans ve laptoplar

Arkadaşlar hepinize iyi forumlar, Ben 2 gün önce windows 8 yüklü bir samsung ultrabook aldım. Sorum şu ki laptopun altında win8 lisansıyla ilgili bir barkot bulunmuyor. Bende bilgisayara windows 7 kurmaya karar verdim ama öncelikle windows 8 cdsi oluşturup lisans keyinide bir yere...
  5. P

Outlook.com Hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar, http://shiftdelete.net/outlook-mail-adresleri-yogun-ilgi-goruyor-38922.html Yeni @outlook.com için ne düşünüyorsunuz ? Ben kullanmaya başladım ve beğendim. Sizin fikirleriniz neler? :clover:
  6. P

What.cd Davetiye

Arkadaşlar merhaba, Uzun süredir what.cd davetiyesi aramaktayım. Eminim forumda birinin elinde vardır. Davetiyesi olan kişiler benimle iletişime geçerse memnun olurum. :) iyi forumlar.:clover:
  7. P

Domain.com - Ücretsiz domain

Arkadaşlar merhaba, Dün edindiğim domain kuponunu ihtiyacım olmaması sebebiyle 2 tane TorrentLeech.org davetiyesi karşılığı vereceğim. Not: İsteyen kişi bana özel mesaj ile ulaşsın mail adresimi vereyim. Birden fazla talip çıkması halinde ilk özel mesaj ile ulaşan kişiyle irtibata geçeceğim...
  8. P

LED Monitör ne almalı?

Merhaba arkadaşlar, Eskiyen monitörümü yenilemeye karar verdim. LED almak istiyorum çünkü enerji tasarrufu daha fazla ve renkler daha canlı. Boyutu 20" 'den büyük olmaması tercih sebebidir. -Gecikme süresi 2 ms olması tercih sebebidir. -HDMI girişi şart. -Full HD olması tercih sebebidir...
  9. P

Film sorusu

Arkadaşlar merhaba, Bugün bir arkadaş film ismi sordu konusu şu idi sanırım; Filmdeki kadın kocasının ölmesi üzerine ruhunun oğluna geçtiğine inanıyormuş falan filan, arkadaşın dediğine göre film tepkilere yol açmış çocuk istismarı var falan diye gazatelerde haberleri çıkmış. Başroldeki kadın...
  10. P

Ps3 fh

Merhaba arkadaşlar, Bende Playstation 3 var. Ben uzun süredir firmwarehack yapmıyordum çünkü online oyun oynuyordum ve yeterince oyunum vardı. Ancak yeni çıkan oyunların bazılarını mağazalarda bulamayınca FH zorunlu olmaya başladı. Bu konuda birkaç sorum olacak; 1-) FH nasıl yapılıyor? Ne ile...
  11. P

Fotoğraf Efekt

Galiba Hızlı başladım konu silinebilir. :) Önce öğrenmem gereken daha çok şey var.
  12. P

Üst Üste Fotoğraf Birleştirme

Merhaba arkadaşlar, Bugün iphone ile panorama resim çekebileceğimi öğredim. Bunu üzerine internette kısa bir araştırma yaptım ve üst üste iki resminde birleştirilebileceğini yani mesela aynı açıdan çekilmiş bir karede aynı kişi iki kez görünüyor yada nesne. Mesela Aynı kişi gitar çalarken resmi...
  13. P

İlk Ps3 Oyunu Torrente Düştü !...

Ps3 kırıldı haberlerinden sonra ilk PS3 oyun kalıbı'da torrent sularında an itibariyle yüzmektedir. Uzun bir süredir dayanan SONY'ye geçmiş olsun diyoruz.:thumbup1: Batman: Arkhan Asylum ilk torrrente düşen ps3 oyunu olma sıfatınıda kazanmıştır kendisini ayrıca kutluyoruz. :) ----...
  14. P

13 08 2010 Dünyada Kiyamet Kopuyor

Dailymotion - Dünya 2010'da Yok Olacak - Son Dakika Kanalı Dailymotion'da dolaşırken gördüm
  15. P

Radyo Insomnia

Merhaba arkadaşlar, Bir arkadaşımla beraber kurduğumuz radyo genellikle geceleri yayın yapmaktayız. Yayını shoutcast üzerinden yapıyoruz.(ses kalitesi iyi) Hepinizi beklerim. Radyoyu Dinlemek için zoom.it Bol müzikli günler diliyorum...:clover: Not: Şuan ben(Systemfall) yayın yapıyorum.
  16. P

Radyo Insomnia

17. P

Tvc Altyazıda Kayma

Arkadaşlar merhaba Önceki konuda epey konuştuk çözüm bulmaya çalıştık. Nispeten divxplanet'teki konuya gelen öneriyle e.m. total video converter yeni versiyonunu kullanmamla beraber çözüm buldum gibi. En azında elimdeki .mkvlerin %90 nını convert etmeyi ve istediğim kısmı bölmeyi başardı ...
  18. P

Filmi Altyazılı Olarak Bölmek

Arkadaşlar merhaba .Mkv ve .divx çeşitli fimleri bölmek istiyorum.Ama ; -Herhangi bir örneğin .mkv filmi 30 - 40 dk. arasini altyazıyla beraber bölmek istiyorum. Bu çok aslında yapılabilir. Ancak altyazı filme gömülü değil işte sorun burada. Altyazı .srt halinde ayrı bir dosya bilgisayarda vlc...
  19. P

Ip Gizleme

Arkadaşlar ben ip mi gizlemek istiyorum. mesela bir torrent sitesine başka bir ülkeden bağlanıyormuş gibi görünmem gerekiyor ve indirmem. Acaba bunu nasıl yapabilirim? bir program önerebilirmisiniz? teşekkürler
  20. P

Facebook Saat Sorunu

Arkadaşlar merhaba bende facebook 1-2 gündür paylaşılan bir şeyin saatini NaNa şeklinde gözüküyor.
  21. P

Böbürlenme seni değil bir ..... +16

+16 http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v2686/31/52/102544376423147_15478.mp4 ilk izlediğimde gerçek değildir dedim ama gerçekten çekmişler böyle bir sahne :D
  22. P

Ücretsiz Türkçe E-Kitap

Bir bahçe düşledik, birlikte biçimlendirmek istedik. İletişim teknolojileri ve elektronik veri işleme/ saklama yöntemleri yeni bir devrim yaşatıyor bize. Tarihin en önemli devrimlerinden birini. Şenlikli toplum olabilmenin araçlarından bazılarını sunuyor. İnsanlar birbirlerine, veri...
  23. P

Şahin K. : Yönetmenin Yatağı

http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-snc4/33245/331/420210817752_32830.mp4 Arkadaşlar görür görmez sizinle paylaştım şahin k. diyip çıkmayın video +18 değildir.
  24. P

Şahin K. : Günah Keçisi

http://video.l3.facebook.com/cfs-l3-ash2/33357/415/407449771623_17642.mp4?h=2bec50e60f6515df7bb79f40ed6ba300 Arkadaşlar görür görmez sizinle paylaştım şahin k. diyip çıkmayın video +18 değildir.
  25. P

4 yaşındaki çocuğun "Tanrı" ile karşılaşması

http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v22832/8/15/217692998928_1302.mp4 :D
  26. P

Lise Devamsızlık Hakkında

Arkadaşlar merhaba benim kuzenim ( 16 yaşında) lise 2'ye gidiyor. Devamsızlık durumu 19.5 gün özürsüz , 20 gün özürlü imiş. Sorusu şu lise 2 de özürlü devamsızlık hakkı kaç gün ? toplam kaç gün olursa sınıfta kalırım diyor ? Benim bildiğim kadarıyla özürlü 25 gün özürsüz 19.5 gün ama o emin...
  27. P

Nunme Kaskal : Akıl Yolu

www.nunmekaskal.com <embed id=VideoPlayback src=http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=7850000860627569847&hl=tr&fs=true style=width:400px;height:326px allowFullScreen=true allowScriptAccess=always type=application/x-shockwave-flash> </embed> Nunme Kaskal filmini seyretmek için...
  28. P

Resim düzenleme

Arkadaşlar Bana şu resmin kenarındaki siyah bölüm şu HTML resim koduna getirilip çembere zarar verilmeden boyanıcak ama ben yapamadım gimple denedim ama olmadı :( resim şu: Getirilicek HTML kodu = #050505 Teşekkürler . Nasıl yapılacağınıda gimp yada photshop göre anlatırsanız(gimp tercih...
  29. P

eMule 0.50a Beta

v0.50a BETA1 - Binary Detaylı bilgi için [Alıntı]
  30. P

Tehconnection.eu Davetiye

Arkadaşlar bana bu sitenin davetiyesi lazım eğer elinde olan varsa bir tane gönderebilirmi? http://tehconnection.eu Teşekkürler...:clover:
  31. P

Türkçe karakter sorunu

Arkadaşlar merhaba, VLC player'da yabancı filimleri alt yazılı izlerken türkçe karakter sorunu ortaya çıkıyor bazı sunumlarda. Bunlara örnek vermek gerekirse bir sunumu örneğin "axxo" internetten indirdiğim .srt uzantılı alt yazıyla izlerken herhangi bir sorun yok bütün karakterler görünüyor...
  32. P

Guitar Hero ve Rock Band için Hangi Oyun Konsolu?

Evet Arkadaşlar soru gayet açık ve net Guitar Hero ve Rock Band oynamak için En iyi Oyun konsolu hangisidir? :cool: :cool: Tavsiyelerinizi bekliyorum :):)
  33. P

Ati Avivo Video Converter

Arkadaşlar merhaba http://www.youtube.com/watch?v=vPO0UT8gAw0 şu videoda bir arkadaş ati stream teknolojisini kullanarak "video convert" etme işlemini çok kısa bir süreye indiriyor. Benim ekran kartım Ati 4890HD ve en son ati catalyst sürücüsü yüklü. Ancak ben Ati Avivo Video Converter...
  34. P

Lockerz Hediyeleri Göndermeye Başladı !...

Arkadaşlar benimde bir zamanlar temkinle yaklaştığım site hediyeleri göndermeye başlamış hayırlı olsun diyorum. :rolleyes: Konu içeriği olarak: _________________ LOCKERZ NEDİR ? Son zamanlardaki Lockerz çılgınlığı gittikçe büyüyor. Geçtiğimiz ay Türkiye'ye de ürün gönderimi yapmaya...
  35. P

Winamp - Jump To File

Merhaba arkadaşlar, Winampın son sürümünü yükleyince her açtığımda yukardaki resimde gösterdiğim "jump to file" denen bişi çıkıyor. Bunu üstüne .mp3 sürükleyip bırakınca hiç bişey olmuyor. Ben ne işe yaradığını henüz çözemedim bunu nasıl kaldırabilirim yada bi işe yararmı? Kullanan varmı ...
  36. P

W7 cd'si olmadan MBR fix

Arkadaşlar ben bilgisayarımda kurulu olan linux'u kaldırmak istiyorum linux kalkınca GRUB'ta kalkıcak sonra tekrar eskisi gibi sadece windows 7 nin açılmasını istiyorum. W7 cdsi ile başlatıp "onar" diyince açılış sorunlarını tamir et gibi bişey çıkıyordu ama bende hali hazırda windows 7 cdsi...
  37. P

Olay inceleme: Assassin's Creed II

KAYNAK: http://www.level.com.tr/index.php/inceleme/playstation3/4201-assassins-creed-ii OYUNGEZER'in verdiği cevap: http://www.oyungezer.com.tr/haberler/level-dergisine-acciik-mektup-200911031922/ Ubisoftta çalışan bir yetklinin twitter hesabına gelen şikayet üzerine verdiği cevap...
  38. P

En küçük Dizüstü bilgisayarı !!!

http://www.youtube.com/watch?v=17DPJHNVx2Q Son teknoloji :D
  39. P

SDN Twitter Kullananlar Buraya ! ...

Twitter bilindiği üzere çok populer bir mini blog sitesi mutlaka SDN üyeleri arasındada kullananlar çoktur.Arkadaşlar SDN'de twitter kullanan arkadaşlarımız burada kendi adreslerini versinler birbirimizi takip edelim. __ Twitter ne olduğunu bilmeyenler yada henüz hesabı olmayanlar için mükkemmel...
  40. P

Dream On (Aerosmith Cover) - by Shide

YouTube - Dream On (Aerosmith Cover) - by Shide Farklı bir yorum birde kelley sweet'in var.
  41. P

Portishead - Roads

YouTube - Portishead - Roads
  42. P

Los Potrankos - Con Locura

YouTube - los potrankos - con locura Arkadaşlar bu videoda bulunan şarkıyı bulamadım bir türlü 15 saniyeden sonra şarkının sesi yükseliyor. Filmin adı "El nino pez" ben izlemedim imdb'den öğrendiğime göre filmin müziği Los Potrankos - Con Locura ama sadece bu videoda bir kısmını bulabildim...
  43. P

Bilgisayarınız en fazla kaç gün açık kaldı ?

Evet arkadaşlar herkes ağ bağlantısı durumunun fotoğrafını koysun. Benimki 6 gündür açık :clap: :yes::yes: sizi görelim bakalım...
  44. P

Alternatif Bittorrent Tracker Servisi : OpenBitTorrent

Torrent belkide son yılların en büyük çılgınlığı. Ancak en büyük sorunu yasal sınırlar. Çeşitli ülkelerde, çeşitli torrent trackerları ile ilgili davalar yaşandı (ThePirateBay vs.). Durum böyle olunca da insanlar dosya paylaşımı yaparken başlangıç noktasını oluşturacak Tracker bulmakta...
  45. P

TorrentLeech.org Davetiye Dağıtımı

1-Torrentleech.org gir ***2-Chat gir ***3-Channels dan #invite'ye gir ***4-Özel olarak _w00t_'a emalini gönder davetiyeni al ***5-Davetiye 1 saniye sonra adresinizde Arkadaşlar ben siteye dün davetiye takas ile üye oldum ama bu yöntemlede davetiye elde edebiliyormuşunuz bu şekilde üye...
  46. P

Wolfenstein Oynadınız mı?

Wolfenstein (PC) Kara Güneş'in laneti dünyanın kaderini değiştirecek...
  47. P

µTorrent Güncellendi

-- 2009-08-12: Version 1.8.4 (build 16150) - Feature: Enabled magnet bundles. - Change: run the 64 bit version of explorer when running as a 32 bit app in a 64 bit windows os. - Change: disable toolbar offers for Wine installs - Change: uninstaller is added to all user profiles - Fix: crash...
  48. P

Ve Maçlar Resmen TRT'de

Önümüzdeki 2 sezonun Türkiye Kupası yayın ve isim hakkını TRT aldı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen ve 2009-2010 ile 2010-2011 sezonu Türkiye Kupası müsabakalarının televizyondan yayınlanmasına ilişkin ihale sonuçlandı. Önümüzdeki 2 sezonun Türkiye Kupası yayın ve isim...
  49. P

Değişik bi keylogger

Arkadaşlar bugün bilgisayarımda oyun oynayan veletler bi online oyunun hilesini indirmişler. Ancak hile yerel disk D'de "widows.sistem" diye bişi oluşturmuş. Bunu nodepad ile açtım program açıldığından kapanana kadar herşeyi kaydetmiş aynı keylogger gibi yazılanları falan. Bilgisayarda kaspersky...
  50. P

Modemin bana verdiği ip adresi

Modemin bana verdiği ip adresi telekomun verdiği ip adresi. yani bana verilen ip adresi 192.168.1.2 olması gerekirken bana verilen ip 88 ile başlıyor.Daha önce hiç olmamıştı. işte bir resmi Acaba modemin ayarlarımı bozuldu düzeltmek için ne yapmam lazım? teşekürler. pppoe vc/mux yaptım ve...
  51. P

Ağdan dosya paylaşım sorunu ACİL

Arkadaşlar laptopumdan ev bilgisayarına aktarmam gereken yaklaşık 60-80 gb veri var. Laptopta Vista yüklü, Ev bilgisayarında ise xP yüklü. Ağ ayarlarını yaptım aynı çalışma grubuna aldım ama laptoptan ev bilgisayarını görüyorum ancak girmek istediğimde kullanıcı adı ve şifre soruyor. Ev...
  52. P

3G'yi sadece upload için kullanmak...

Arkadaşlar merhaba öncelikle Benim aklıma bir fikir geldi bildiğiniz gibi 3G'yi şuan elimizin altında bulunan adsl gibi kullanmak mümkün değil. Bunun en baştaki nedeni 3Gnin verildiği bölgeler sınırlı ve sınırsız bir tarife bulunmamakta.Bende 3Gde upload sınırı olmadığını ve upload için herhangi...
  53. P

| Bitturk.net |

An itibariyle bitturk davetiyesiz üye olmuş bulunmaktayım şuan için davetiyesiz üye almaktalar kaçırmayın diyorum. BiTTuRK Tracker v6 :: Hosgeldiniz BiTTuRK Tracker v6 arkadaşlar şu andada üye alımı açık. 16:07 ... 12 ağustos KAYIT :clover:
  54. P

"Bir kadın bir erkek"'ten inciler .... +16

+16 http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v2686/121/98/93505463129_3490.mp4
  55. P

Dişi olsun yeter sivri sinek bile olur +13

+16 http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v2686/31/52/102544376423147_15478.mp4 ilk izlediğimde gerçek değildir dedim ama gerçekten çekmişler böyle bir sahne :D
  56. P

SDN Forum'u Özelleştiriyoruz

SDN forumu özelleştirelim... SDN'nin forumda mesajları geç onaylaması, Forumdaki kategori yetersizliği, bazı yerlerde ingilizce ibareler bulunması(ör:Üye olma tarihinde yazan ay gibi),Forumda küfür içeren bir mesajın bile silinmesi 1-3 saat arası sürdüğü, İllegal içerikli bazı mesajların 1 gün...
  57. P

"Bilgisayar Dabbetül Arz'dır"

"Bilgisayar Dabbetül Arz'dır" Adnan Oktar kıyamet alametlerinin belirdiğini söyledi Kıyamete çok az bir vakit var. Hicri 1500 yılından sonra kıyamet bekleniyor. Said Nursi de 1545 yılında Allah'ın izniyle kıyamet kopacak diyor. Yani bunun son anlarındayız. Mehdi'nin çıkışından önceki...
  58. P

Nikola Tesla'nın doğum günü .

Google'ın Nikola Tesla için yaptığı logo. Nikola Tesla hakkında kısa bilgi. Nikola Tesla (Sırpça: &#1053;&#1080;&#1082;&#1086;&#1083;&#1072; &#1058;&#1077;&#1089;&#1083;&#1072;; d. 10 Temmuz 1856, Smiljana-Hırvatistan &#8211; ö. 7 Ocak 1943, New York). Sırp asıllı fizikçi, mucit, makine...
  59. P

Avrupa Futbol TV

Avrupa Futbol TV Dsmart 42.Kanalda Avrupa Futbol Heyecanı Avrupa Futbol TV Ekranlarında daha heyecanlı! UEFA Avrupa Ligi Grup Maçlarını bu ekrandan kaçırmayacaksınız.. Avrupa Futbol TV D-Smart 42.kanalda! KAYNAK:D-Smart Extra Fiyatlar: Sinema Paketi + Spor Paketi : 249 TL/yıl Aile...
  60. P

Mario her zaman kazanır mı?

http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v1182/3/60/127102060645_45184.mp4
  61. P

Anne ben eMo oldum!...

Anne ben emo oldum. sigortası varmı kızım * Anne ben emo oldum. çocuğu tanıyomusun kızım * Anne ben emo oldum. emo olacağına askere gitte memo ol. * Anne ben emo oldum. aman ne büyük iş başarmışsın. * Anne ben emo oldum. kaç kere dedim bu tür sosyal faaliyetlere kardeşinide götür * Anne ben emo...
  62. P

Michael Jackson'un söylediği iddia edilen ilahi!

İşte Michael Jakson'ın söylediği iddia edilen şarkı İnternette dolaşan ve Michael Jackson&#8217;ın seslendirdiği iddia edilen, verdikleri için Allah&#8217;a şükretmeyi öğütleyen şarkının orijinal İngilizce sözleri ve çevirisi şöyle: Give thanks to Allah Give thanks to Allah, for the moon...
  63. P

Şuan hangi TV kanalını seyrediyorsunuz?

Soru basit şu an hangi TV kanalını seyrediyorsunuz ve neden? ör: Kanal d >> Disko Kralı Hadi bakalım herkes yazsın. :clover::tongue: :clap:
  64. P

Michael Jackson Anısına...

YouTube - Moonwalk: Michael Jackson's YouTube Legacy Allah rahmet eylesin. Çok iyi bir pop sanatçısı idi bazı olumsuz davranışları vardı ama sanatına laf yok.
  65. P

K.Irak girelimmi?

- girebilir miyiz abi kuzey ırak'a? + girin mnakoyiim..
  66. P

"Ye olde wishing well" (Dilek Kuyusu)

http://www.youtube.com/watch?v=UByKx-jdZEE . . . Eldeki bir kuş, daldaki iki kuştan iyidir.
  67. P

| Tektorrent.net | Davetiye Dağıtımı

Merhaba arkadaşlar tektorrent.net :: tektorrent.net'e Hoş Geldiniz bu siteye üye olmak isteyenler için davetiye dağıtacağım. e-POSTA adresinizi yazınız. Üye alımı açık buyrun burdan : tektorrent.net :: Powered by TS Special Edition Mod.: Davetiye dağıtımı SDN tarafından...
  68. P

Ata öyle binilmez ...

Kaynak:tektorrent'te bir kullanıcının imzası.
  69. P

Bu dilekçeyi TürkTelekom'a Gönderin

Sayın Türk Telekom Çalışanları, Kurumunuzun bir müşterisiyim. Her ne kadar başka bir seçme şansım olmadığı için, yani mecburi olarak müşteriniz olsam da, verdiğiniz hizmet çeşitliliği ve hizmet kalitesini gördükçe, aklıma sürekli ne kadar şanslı olduğum fikri geliyor. Neden mi? Nedeni çok...
  70. P

SkyStar 2 kartım...

Merhaba arkadaşlar bugün yeni bilgisayarıma skystar 2 dvb kartımı taktım ama çalışmadı. en son technisat sitesinden driver indirdim (4.5) bilgisayara tanıttım ancak alt dvb girmeye çalışınca önce altdvb çalışmayı durdurdu diyor ardından aşağıdaki hatayı veriyor. bilgisayarımın özelliklerine...
  71. P

Turk Telekom ne yapıyor?

Arkadaşlar TT biliyorsunuz vdsl2+ hizmeti verebiliyor ama santrale yakın yerlere ve çok pahalı.Benim gözlemlediğim kadarıyla şehirde herhangi bir fiber optik kablo vb. çalışması yok hani bunu daha yaygınlaştıralım herkese verebilelim fiyatını düşürelim gibi bir çalışma yok.Peki bu TT ne yapıyor...
  72. P

Türkan saylan ergenekon'dan yırtmak için öldü

Az önce ek$i'de gördüm hemen ekleyeyim dedim .
  73. P

Fedora 11 leonidas GELİYOR!...

FEDORA NEDİR? Fedora, Fedora Projesi'nin ürettiği Açık Kaynak kodlu bir Linux dağıtımıdır.Red Hat Linux un devamı olarak adlandırılabilecek Fedora Core hiçbir kar amacı gütmeyen bir organizasyon tarafından üretilmektedir. Her ne kadar bir zamanlar efsane olan Red Hat kadar büyük bir popülerliği...
  74. P

(YellowDogLinux) ile Ps3'te yapabilecekleriniz! [video]

YDL: Yellow Dog Linux Arkadaşlar bu video ile ps3'te ne yapabilceğiniz anlatılıyor ve gösteriliyor. video ne yazıkki ingilizce ama uygulamalı gösterdiği için bence çözersiniz :) Videoda taze daha 14 saat önce youtube eklenmiş güncel yani ;) YouTube - Yellow Dog Linux 6.1 on PS3 First...
  75. P

Ubuntu 9.04 DVD versiyon

Ubuntu 9.04 DVD versiyonu. PC (Intel x86) install/live DVD 64-bit PC (AMD64) install/live DVD Sadece x64 Kaynak
  76. P

İşte Yeni bilgisiyarım.

. Arkadaşlar forumda konular açıyordum yeni bilgisayar alacağım tavsiye diye. Sonunda aldım: konularıma tavsiyede bulunup yorum yapan arkadaşlara teşekür ediyorum. Gigabyte MA790xt-udp4 790X DDR3 Western Digital Caviar Black 500 Gb 7200 rpm 32mb önbellek Corsair 2x2 Gb 1333 MHz DDR3 AMD Phenom...
  77. P

Leechturk.com Açık

silindi...
  78. P

Leechturk.com Açık

79. P

Demonoid davetiye (ilk gelenler)

İlk mesaj atan 3 kişiye Demonoid davetiyesi. Mesaj sayısı en az 50 ve katılım tarihi en az Şubat 2009 Özel mesaj olarak davetiye kodunu göndereceğim. email yazmayınız. NOT: 3 kişiden sonrası Arena-tr davetiyesi karşılığı verilir.
  80. P

Ed2k vs. Bit torrent

Arkadaşlar herkes bilir ed2k ve torrent her ikiside p2p ağı siz hangisini kullanıyorsunuz yani sizce hangisi daha iyi? :: SDN üyeleri olarak hangisini tercih ediyoruz bakalım.
  81. P

|Arena-tr| karşılığı |Demonoid|

Bende demonoid üyeliği var bir arkadaşa ARENA-TR karşılığı demonoid davetiyesi vereceğim email adresime davetiyeyi atan arkadaş buraya davetiyeni gönderdim diyip kendi mail adresini bıraksın ona davetiyesini kesin atarım E-mail: [email protected] not:Burası davetiye isteme alanı değil...
  82. P

İnternet kullanan svchost

Merhaba arkadaşlar bugün Anti-virüs programımı değiştirdim Nod32 kurdum dikkatimi çeken ilk şey interneti kullanan programların içinde svchost.exe görmem.Svchost.exe windows hizmetleri için gerekli olduğunu biliyorum ama internet kullanmasi beni biraz süphelendirdi.Sizce bu ne olabilir...
  83. P

FlashGames Vol.2 | PLogic |

Daha önce vermiş olduğum Dengeli Bir İnsanmısınız?'daki denge oyunu çok tuttu arkadaşlar bende bu olayı bir seri haline çevireyim en kaliteli en güzel flash oyunları paylaşayım dedim. Arkadaşlar oyun 9 milyona yakın oynanmış. GemCraft Öncelikle oyunumuzu Tanıtalım Oyunumuz bir defanse...
  84. P

Bu sistem sizce nasıl?

Arkadaşlar ben yeni bilgisayar almayı planlıyorum teknosadan çek vardı teknosadan hazır pc alacaktım ama onu bi şekilde hallettim ve şimdi bimeks alacağım ben bir pc topladım size almadan bir danışayım dedim bakalım ne diyeceksiniz? Umarım açıklayıcı olmuştur ayrı ayrı sayfalarınıda verdim...
  85. P

En adil online oyun!

TRAVIAN önce biraz tanıyalım Travian Nedir? Travian, içinde binlerce oyuncunun bir köy yöneticisi olarak oynadığı, büyük bir oyun dünyasıdır. Oyun Hakkında Hiçbir ek program indirmeden oynanır. Travianda, binlerce gerçek oyuncuyla birlikte antik bir dünyada bulunacaksınız. Köyler kurabilir...
  86. P

Mitingte kafayı çıkaran işi büyütmüş :D

işi epey büyütmüş :D:D
  87. P

Conficker en çok hangi ülkeleri vurdu?

Conficker en çok hangi ülkeleri vurdu? Conficker'ın haritasını çıkardılar: Kabus virüs Dünya'nın nerelerinde daha fazla PC'yi ele geçirdi? Son zamanların en çok ses getiren virüsü Conficker'ın ele geçirdiği bilgisayarları coğrafi olarak inceleyen IBM Internet Security System ekibi...
  88. P

Yeni PlayStation nasıl bir şey olacak?

Microsoft eğer yeni bir XBOX üzerinde çalışıyorsa, Sony&#8217;nin elinin armut topladığını düşünmek büyük hata olur. 2011-2012 yıllarının yeni nesil konsol savaşlarına sahne olacağı, tüm uzmanlar tarafından dile getiriliyor. Önümüzde daha en az 3 sene varken, bu cihazlar için bir şeyler...
  89. P

SADECE YouTube giriş için gerekli program!!

arkadaşlar en iyi çözüm ben 2 aydır kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim sadece youtube giriş sağlar youtube jacker gibi gerekli gereksiz zararlı sitelere giriş sağlamaz. SADECE YOUTUBE YASAĞINI KALDIRMAK İÇİN. İNdİRMEK İÇİN TIKLAYIN
  90. P

CrossFire Online

http://crossfire.subagames.com/ oyunun sitesi http://dl5.subagames.com/cfdownload/CrossFireSetup_OBT_v1007.exe [270MB] (Alternatif linkler yine sitede.) Register : http://crossfire.subagames.com/loging/register_cf.aspx Oyun neredeyse CS ile birebir. Oyunda para kasıp yeni...
  91. P

Windows Live SkyDrive neden kimse kullanmıyor?

Öncelikle SkyDrive bir anlatalım: Windows Live ile beraber gelen ve kapasitesi 25 GB'a yükseltilmiş olan Skydrive özellikle dosyalarını internet üzerine yedekleyen ve bu dosyalara istedikleri her yerden erişmek isteyen kullanıcıları oldukça memnun ediyor. Buna ek olarak bu dosyaları yine...
  92. P

Windows Vista 32 bitte 4 GB ram çalışıyor !!

Arkadaşlar bende vista 32 bit var ama 4 GB ramin tamamını görüyor işte bir ss ;)
  93. P

Bilgisayar Tavsiyesi almam gerek lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

KONU GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRDİ LÜTFEN BURAYA
  94. P

Sanırım Karadeniz Zekası.!

Arkadaşlar ben karar veremedim bu resim karadenizdemi çekilmiş yurt dışındamı. ama benim düşüncem karadenize daha yatkın sonuçta karadeniz zekası faktörü fikirleri çok etkiliyor.
  95. P

Tarihten Teknolojik Gaflar ...

640 KB Bellek herkes için yeterli olacaktır (Bill Gates) Bu söz sdn ana sayfada günün sözü olarak çıkıyor. Telefonun ciddi bir haberleşme aracı olarak kullanılmasına engel olacak birçok eksiklikler var. Alet bizim açımızdan hiçbir değer ifade etmiyor. (Western Union Şirketi - 1976) Radyo...
  96. P

Polisten gelen sms Aman DİKKAT! (önemli)

Arkadaşlar bana az önce asayisten sms geldi. Aman oyuna gelmeyin zaten resim herşeyi açıklıyor. _____________________________________________ Kontör Dolandırıcılığı Sizi arayarak; * Kullanmış olduğunuz cep telefonundan Emniyet görevlisi, Askeri rütbeli ve Hakim-Savcı konumundaki...
  97. P

Dengeli bir insanmısınız?

ben oyunu bitirdim ilk bölümlerin kolay olduğuna bakmayın ilerledikçe çok zorlaşıyor 20dk.da zor geçtiğim bölümler oldu. :: Haydi ne kadar denge yeteneğiniz var görelim Oyunu oynamak için tıklayın ________________________________________ FlashGames Vol.2 | PLogic | <<<<bunuda oynayın :)
  98. P

Harry Potter zamparalığa çıkmış... :D

Gandalf iyi büyü yapar valla harry'nin hali harap :wacko:
  99. P

"Sen Domalansın, büyük düşün!"

Sloganlardada kopyala/yapıştır yapılınca ortaya böyle absürt durumlar çıkabiliyor!
  100. P

Aqua energizer çok güzel flash oyun

Arkadaşlar oyun bulmaca tarzında zeka oyunudur.Çok güzel toplam 100 tane bölüm var ilk 9 bölüm kolay ama sonra çok zorlaşıyor oyun.Oyunda 100 bölümün tamamı mevcut. İndirmek için tıklayın
  101. P

Süper Loto 12. DEVİR!

Süper loto 34 trilyon 12. haftaya devretti .Zaten 22 trilyon rekor ikramiye idi artık 34 trilyonu siz düşünün :D çekiliş sonuçlarının bulunduğu adres: http://cekilis.millipiyango.gov.tr/superlotosonuc.html yoğunluktan dolayı girilmiyor. Sizce önümüzdeki hafta büyük ikramiye kaç trilyona...
  102. P

Sizcede bu Türk ezgisi değlmi?

Merhaba arkadaşlar system of a down bilmeyen yoktur türk düşmanlığının yavan yaptığı bir grup ve youtube dolaşırken şu videodaki şarkı aklıma takıldı System of a down Mr. Jack http://www.youtube.com/watch?v=NsxwHogGZJM Bu şarkıdaki ezgi bana türk ezgisi gibi geldi sizce? hele şu videonun...
  103. P

Bugüne kadar toplam kaç mail görderdiniz?

Bugüne kadar toplam kaç mail görderdiniz? görelim bakalım sdn ailesi kaç mail gödermiş toplu gönderdiğiniz mailleri 1 kişiye göndermiş gibi düşünün..
  104. P

[email protected] e-mail alma

Merhaba arkadaşlar ben daha önce [email protected] diye mail adresi almıştım çok iyi hatırlıyorum ama şimdi alamıyorum acaba kapandımı noldu buna? bi bilen varmı
  105. P

Neden bekleten birşeyde hata buluyoruz?

Neden bekleten birşeyde hata buluyoruz? Her şey artık hiçde eskisi gibi değil.Artık, şimdi herşey hızlandı, belki bu yüzden bekleten bişeyde hata buluyoruzdur.Bu makaleyi yazmak şurdan aklıma geldi; blogun site haritasını google webmaster tool ekliyordum ve bana beklemem gerektiği...
  106. P

Beşiktaşın Yeni Atraksiyonu!!

Yusuf Transferi Beşiktaş ani bir şekilde Yusuf transferini gerçekleştirdi.Bu transfer kimilerine göre doğru kimilerine göre yanlıştı.Acaba Yusuf Beşiktaş'a faydalı olabilecek mi ? Beşiktaş Trabzonspor'un transfer etmek üzere olduğu ve hatta Yusuf'un Trabzonspor'a imza atmak için Antalya'ya...
  107. P

Neden Tvdeki program formatları yurt dışından alınıyor?

Hepiniz bilirsiniz tvde izlediğimiz çoğu program formatı yurt dışı kaynaklı.Bir format reyting yapar hemen yurt dışından teklif gelir formatın sahibide direk fahiş fiyata satmaya çalışır.Bizim kanallarımız ise bu konuda tam bir asalak(istisnalarda var ama genelde bu böyle).Halbuki çoğu tv...
  108. P

Ps3 en iyi nerden alınır?(cevabı)

Krizdenmidir yoksa satışların iyi gitmemesindenmidir bilinmez ama şu sıralar PS3 almak için çok uygun bir zaman işte bazı mağazalarda PS3 fiyatları; TEKNOSA Teknosa her zaman pahalı olmuştur ama bu sefer gerçekten güzel bir paket yapılmış işte paketin içeriği ve fiyatı; PS3 80 Gb, 300 Spartalı...
  109. P

Yine SDN yine düzeysiz REKLAM!!!

Daha önce buna benzer konu açılmıştı işte bir tanede ben düzeysiz reklam yakaladım işte arkadaşlar bakın. SDN'yi inşallah bi daha bu tür topiclerle konu almam....:ph34r: