Arama sonuçlarınız

1. IExlusive

Soru Windows Server 2016 DataCenter (Plesk)

Arkadaşlar merhabalar bir sorum olacak Windows Server 2016 DataCenter'a Plesk Obsidian Kurulumunu yapıyorum fakat Wordpress Toolkit'te kaldı ve 5 - 6 saatir böyle normal mi ? Dünde açık bıraktım ama 10 - 15 saatir WordPress Toolkit'te kaldı. Kendi Uygulamaları yüklü siteden erişim de...
  2. IExlusive

Windows 10 Format Sonrası Bazı Fonksiyonlarım ve Sürücülerim Çalışmıyor

Arkadaşlar hepinize selamlar heryer de araştırdım fakat benim gibi hata alan birilerini rastlamadım Ayın 11.10.2020 Tarihin de Windows 10 Sürüm 2004 özellik güncelemesini yükledim asıl olayım bundan sonra başlıyor güncelledikten sonra ben oyunlarımı veya programları rahatlıkla sağ tıklayıp...
  3. IExlusive

Andorid'den İphone 7'ye Whatsapp Mesaj Aktarımı

Merhaba arkadaşlar Dün İphone 7 aldım telefon numaralarımı ve fotoğraflarımı iphone 7'ye aktardım fakat whatsapp mesajlarımı andorid'den iphone 7'ye nasıl aktaracağım çok araştırdım fakat bulamadım. Yedeklemeler falan yaptım yine gözükmedi varsa mesajlarımı aktarabileceğim bir yöntem buyrun...
  4. IExlusive

Notebook Hakkında

Merhaba arkadaşlar size okuluğum gereği çizim yapabileceğim ve kendimi geliştirmek için bir notebook bakıyorum bir yandan da oyunları oynayabilmem açısından Lenovo IP320 İ5-8250U 8GB/1TB sipariş verdik size nasıl iyi mi ? Bu arada ekran kartı bulunuyor mu ? baktığım da gözükmüyor. Oyunları...
  5. IExlusive

Sağlam Sistemli Masaüstü Bilgisayar

Merhaba arkadaşlar artık günümüz de yeni ve güncel oyunlar çıkıyor bunları oynayabilmek adına ve eğlenmek adına güzel bir bilgisayar istiyorum sistemi sağlam olucak ve 1 kereliğine alıcam ve hiç pişman olmayacağım bir bilgisayar arıyorum var mı ? Böyle güzel sistemli hiç kasmadan ultra ayarlar...
  6. IExlusive

İlk Uzay Ülkesi Asgardia

Asgardia Nedir ? İlk uzay ülkesi olacak olan Asgardia, yönetim örgütlenmesini tamamlarken geçtiğimiz gün Azeri iş adamı Igor Ashurbeyli, uzay ülkesi Asgardia'nın devlet başkanı seçildi. Lgor Ashurbeyli ayrıca Asgardia vatandaşlarının fiziksel olarak Dünya'da yaşayacağını fakat Dünya'nın başka...
  7. IExlusive

WampServer Hatası

Merhabalar sevgili ShiftDelete ailesi aranıza yeni katıldım. Shifdelete ve özellikle Hakkı Abi youtube'dan takip ediyordum foruma yeni katıldım. Size bir sorum olucak ilk defa karşıma geldi. Wamp'da ilk defa karşıma çıkıyor bu sorun daha öncelerin de bu sorun yoktu www. kısmına yeni dosya açıp...