Arama sonuçlarınız

1. IExlusive

Soru Windows Server 2016 DataCenter (Plesk)

Sorun çözülmüştür arkadaşlar recommend sürümü yerine custom yaparak WordPress Toolkit'i devre dışı bıraktım ve böylece sorun çözülmüş oldu.
  2. IExlusive

Yardım Çocuk İçin Arama Yapılabilen Akıllı Saat

Hiç dikkat etmedim sadece linki bulup gönderdim Turkcell Akıllı Saatler linkine tıklayıp giderseniz uygun bir tane bulursunuz orada 700 TL bir saat var isterseniz ona da bir bakın derim.
  3. IExlusive

Yardım Çocuk İçin Arama Yapılabilen Akıllı Saat

Merhabalar burada uygun bir saat var ama fiyatı size uygun olur bilemem. Turkcell Akıllı Saat
  4. IExlusive

Soru Windows Server 2016 DataCenter (Plesk)

Arkadaşlar merhabalar bir sorum olacak Windows Server 2016 DataCenter'a Plesk Obsidian Kurulumunu yapıyorum fakat Wordpress Toolkit'te kaldı ve 5 - 6 saatir böyle normal mi ? Dünde açık bıraktım ama 10 - 15 saatir WordPress Toolkit'te kaldı. Kendi Uygulamaları yüklü siteden erişim de...
  5. IExlusive

TCMB yeni değişiklikler ve Dolar

2022'de dolar 20 TL'yi görür eğer devlet birşey yapmazsa.
  6. IExlusive

Soru Türknet Vdsl ?

Cat 6 kablosunu genellikle fiberler de kullanıyor aslında Cat 6'yı kullanmak istiyorsan gidip alıp kullanabilirsin Cat 6 iletkeni güçlü ve yalıtımı iyi olduğu için tercih ediliyor. Benim de TürkTelekom VDSL normal DSL kablosu ile çalışıyor. Sizde de öyle mi bilmiyorum ama ADSL'deyken DSL ışığı...
  7. IExlusive

Windows 10 Format Sonrası Bazı Fonksiyonlarım ve Sürücülerim Çalışmıyor

Ben zaten en ufak şey için kolay kolay teknik servise vermem laptop konusunda ilk defa teknik servise yolluyorum herşeyi denedim onca yola baktım fakat benim gibi aynı hatayı alan yok fakat farklı hatalar alan mevcut tekrar Lenovo'ya bağlanıp durumu aktardım Garanti kapsamında teknik servise...
  8. IExlusive

Yazdıklarımı keşke baştan sona kadar okusaydınız ben onları kurarak alt üst etmedim bilgisayarımı format attıktan sonra oldu o adımları zaten bir çok kez denedim faydası olmadı hata yine aynı hataları çözer mi diye kurdum çözmedi önerdiğiniz driver booster da çöp hata devam ediyor sadece...
  9. IExlusive

Sorunumu kökten çözer mi peki
  10. IExlusive

Arkadaşlar hepinize selamlar heryer de araştırdım fakat benim gibi hata alan birilerini rastlamadım Ayın 11.10.2020 Tarihin de Windows 10 Sürüm 2004 özellik güncelemesini yükledim asıl olayım bundan sonra başlıyor güncelledikten sonra ben oyunlarımı veya programları rahatlıkla sağ tıklayıp...
  11. IExlusive

Andorid'den İphone 7'ye Whatsapp Mesaj Aktarımı

Merhaba arkadaşlar Dün İphone 7 aldım telefon numaralarımı ve fotoğraflarımı iphone 7'ye aktardım fakat whatsapp mesajlarımı andorid'den iphone 7'ye nasıl aktaracağım çok araştırdım fakat bulamadım. Yedeklemeler falan yaptım yine gözükmedi varsa mesajlarımı aktarabileceğim bir yöntem buyrun...
  12. IExlusive

Türk Telekom jet wifi tarifesi

Hız bulunduğunuz lokasyona göre değişebilir. Bir de kullanıcı yorumlarına bakın
  13. IExlusive

Tivibu Üyeliğim Var Ama Televizyonuma Tivibu Yükleyemiyorum

Televizyonun mağazsında bulamadıysanız daha eklenmemiştir.
  14. IExlusive

Monitörümde OSD lock diye birşey var nedir ?

Monitörlerde ortaya çıkan ve monitör menülerini kilitleyerek kullanıcı müdahalesini engelleyen bir hatadır
  15. IExlusive

Turkcell Vınn (02:00-08:00)

Bakanlıktan bu yönden açıklama gelmemişti 02:00 - 08:00 Arası olayı hala devam ediyor.
  16. IExlusive

Notebook Hakkında

Vestel'den alıcam diye belirtmedim. Sadece demo olarak koydum.
  17. IExlusive

Notebook Hakkında

Merhaba arkadaşlar size okuluğum gereği çizim yapabileceğim ve kendimi geliştirmek için bir notebook bakıyorum bir yandan da oyunları oynayabilmem açısından Lenovo IP320 İ5-8250U 8GB/1TB sipariş verdik size nasıl iyi mi ? Bu arada ekran kartı bulunuyor mu ? baktığım da gözükmüyor. Oyunları...
  18. IExlusive

İnstagram hesabı bağlanan Facebook kilitlendi

Ticket Yetkililere ulaşmanız için İletişim kutusu gibi birşey yani direk muhatap olucağınız kısımdır. Facebook yetkililerine mail atabilirsiniz İngilizce yazarsanız daha sağlıklı olur. [email protected]
  19. IExlusive

İnstagram hesabı bağlanan Facebook kilitlendi

Öncellikle facebook ekibine ticket atmanız gerekiyor durumunuzu anlatın ona göre yardımcı olurlar. Diğer bir seçenek ise farklı cihazlarda giriş sağlayın.
  20. IExlusive

SDN Televizyon Programı İçin Ödüllü İsim Önerisi!

ShiftTekno DeleTekno
  21. IExlusive

WampServer Hatası

Skype gibi programlar yok Asıl sorun orda localhost/test yazınca test.com bulunamadı gibi hata verdi zaten wamp'ı silmiştim o gün büyük ihtimalle Xampp'la çakıştılar bir kaç hafta sonra yeniden yükledim sorunsuz çalışıyor fakat MySql çalışmıyor Mysql Aktif edince wamp sarı veya kırmızıya dönüyor...
  22. IExlusive

Sağlam Sistemli Masaüstü Bilgisayar

Haklısınız kolay kolay bozulan parçalar değiller ama ne bileyim onları da alasım geldi. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hahahaha aynen katılıyorum 128 GB yapma derdindeyim onları almasam da bu sefer dert olucak o yüzden onları almayı planlıyorum :D ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bu...
  23. IExlusive

Takviye olarak alıp yapabilirim 2x64 bellekleri bozulur mozulur ihtiyaç olur yedek olsun diye almayı planlıyorum.
  24. IExlusive

ADSL ve FIBER destekli Modem Var mi?

ShiftDelete'nin incelediği modemin fiyat araştırmadım ki siz de haklsınız.
  25. IExlusive

Monitör ve bellekler de kararsız kaldım. Almışken en iyilerini alayım diyorum.
  26. IExlusive

ADSL ve FIBER destekli Modem Var mi?

ShiftDelete ekibi modemin incelemesini yapmıştı size de videosunu bırakayım belki istediğinizi karşılar.
  27. IExlusive

Topladığın sistemler için teşekkür ederim ramleri 2x64 Ram yani 128 gb yapmaya karar verdim. Monitör olarakta buna karar verdim sence nasıl. Samsung 49" LC49HG90 QLED Kavisli Oyuncu Monitörü
  28. IExlusive

15.000 TL - 20.000 TL diye bilirim. Yani alıcağım ve önereceğiniz bilgisayar'a bağlı. Olmadı Yurt dışından alabilirim eğer uygun olmazsa.
  29. IExlusive

Monitör de alıcam. Bütçe sıkıntı değil
  30. IExlusive

Acaba RTX 2070 alsam ona göre daha mı iyi ? Varsa önerebileceğin bir bilgisayar sistemi bekliyorum. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Varsa önerebileceğin bir bilgisayar memnun olurum.
  31. IExlusive

Merhaba arkadaşlar artık günümüz de yeni ve güncel oyunlar çıkıyor bunları oynayabilmek adına ve eğlenmek adına güzel bir bilgisayar istiyorum sistemi sağlam olucak ve 1 kereliğine alıcam ve hiç pişman olmayacağım bir bilgisayar arıyorum var mı ? Böyle güzel sistemli hiç kasmadan ultra ayarlar...
  32. IExlusive

İlk Uzay Ülkesi Asgardia

Asgardia Nedir ? İlk uzay ülkesi olacak olan Asgardia, yönetim örgütlenmesini tamamlarken geçtiğimiz gün Azeri iş adamı Igor Ashurbeyli, uzay ülkesi Asgardia'nın devlet başkanı seçildi. Lgor Ashurbeyli ayrıca Asgardia vatandaşlarının fiziksel olarak Dünya'da yaşayacağını fakat Dünya'nın başka...
  33. IExlusive

WampServer Hatası

Merhabalar sevgili ShiftDelete ailesi aranıza yeni katıldım. Shifdelete ve özellikle Hakkı Abi youtube'dan takip ediyordum foruma yeni katıldım. Size bir sorum olucak ilk defa karşıma geldi. Wamp'da ilk defa karşıma çıkıyor bu sorun daha öncelerin de bu sorun yoktu www. kısmına yeni dosya açıp...