Arama sonuçlarınız

1. Q

Oyun Sistemi Konusunda Yardım

Çok teşekkür ederim. Öneriniz üzerine Fsp Hydro G 850 PSU siparişini geçtim.
  2. Q

Bu ürüne alternatif https://www.amazon.com.tr/FSP-PPA7003405-HYDRO-700-PSU/dp/B01DKM32TA/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1542995706&sr=8-2&keywords=fsp+hydro nasıldır ? Bronze sertifikalı üstelik
  3. Q

Monitör tavsiyeniz için teşekkür ederim. Monitörü sipariş geçtim. Sınırları zorladığım için PSU' a yetecek limitim kalmadı. Alternatif daha uygun ama sistemimi rahatlıkla uzun süreler çalıştırabilecek kaliteli bir PSU önerebilir misiniz ? Yok illaki Fsp Hydro G 850 PSU diyorsanız 1 hafta...
  4. Q

@rtatak Peki bu sistem için monitör tavsiyeniz ne olurdu. 1080p 144hz mi 1440p mi almalıyım. 1500-2000 TL bütçe ile.
  5. Q

Gskill kendi sitesinde ramlere baktığımda XMP 2.0 destekli olduğu yazıyor. Bu olası profil sorununu ortadan kaldırıyor mu?
  6. Q

Bugün alış yapacağım. Kasa da çok hoşuma gitti bu arada :)
  7. Q

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Ancak ekran kartını amazondan indirimler dahilinde 3.570 TL e aldım. RTX 2080 bütçemi aşıyordu. Bu fiyata gayet uygun olduğunu düşünüyorum.
  8. Q

Çok teşekkür ederim. PC toplama konusunda bilgim çok yüzeysel olduğu için endişelenmiştim. Yüreğime su serptiniz. Kasa ve PSU için bütçem 1000TL
  9. Q

Öncelikle herkese merhaba. Efsane cuma indirimiyle beraber kendime oyun odaklı PC toplamaya karar verdim. Ve belirlediğim bazı bileşenlerin siparişini verdim. Sipariş verdikten sonra ana kart destek bölümünde sipariş vermiş olduğum bellek ve ekran kartını bulamadım. Toplamış olduğum...