Arama sonuçlarınız

1. emreqoral

Soru WhatsApp Otomatik Medya İndirme Kapanmıyor

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp’ta gruplardan filan gelen gereksiz fotoğraf ve videoların telefonumu şişirmemesi için otomatik fotoğraf, video filan indirme özelliğini kapatıyorum. Fakat WhatsApp’ı geri açtığımda bakıyorum ki o ayarlar sıfırlanmış. Cihazım iPhone. Bu durumu yaşayan var mı ?
  2. emreqoral

Soru WhatsApp Web'de Dikey Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp Web ile, daha doğrusu Windows'a kurduğum WhatsApp ile görüntülü görüşme yaparken görüntüm karşı tarafa yatay olarak gidiyor. Dikey yapabilme imkanımız var mı ?
  3. emreqoral

Haber Sadbaby Token ( SDBY ) İle SMA’lı Çocuklara Destek Kampanyaları Kripto Bağış Projesiyle Küreselleşti !

Down sendromu, otizm, SMA (Spinal Müsküler Atrofi) ve DMD (Duchenne Musküler Distrofi) gibi gelişim bozukluklarının görülme sıklığı küresel çapta artıyor. Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) verilerine göre, dünyada her 10 bin, Türkiye’de 7 bin doğumda SMA görülüyor. Sağlık Bakanlığı’nın...
  4. emreqoral

Öneri Monster Bukra V1 & Mikado MD-SBT26. Hangi Bluetooth Hoparlör Almalıyım ?

Merhaba arkadaşlar. Monster Abra A5 V15.5 kullanıyorum ve kendi hoparlörünü yetersiz buluyorum. Benim bilgisayarımda mı sıkıntı var yoksa geneli mi böyle bilmiyorum ama bir hoparlör almayı düşünüyorum. Aklımda 2 adet bluetooth hoparlör var. Sizce bu ikisinden hangisini almalıyım ? Ya da...
  5. emreqoral

Öneri Monster Bukra V1 & Mikado MD-SBT26. Hangi Bluetooth Hoparlör Alınır ?

Arkadaşlar monster bilgisayarımda film izlerken ve arada da telefonuma bağlamayı düşündüğüm bir Bluetooth hoparlör almayı düşünüyorum. Bu iki hoparlörden birini düşünüyorum. Sizce hangisi mantıklı. Benim için bass önemli. Ve tabi kaliteli bir ses. Ya da başka bir f/p ürünü önerebilirsiniz...
  6. emreqoral

Ios 14.5.1 Güncellemesi Çıktı !

Arkadaşlar güncelleme geldi. İndirebilirsiniz. Güncelleme açıklamasında:
  7. emreqoral

AirPods Pro Sorunu (!)

Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce pttavm üzerinden AirPods pro aldım. İlk zamanlar böyle bişeyle karşılaşmadım ama son birkaç gündür gürültü engelleme modu açıkken kulaklığın kulağa daha iyi oturması için baskı yapınca ciyaklama sesi gibi ses çıkarıyor. Gürültü engelleme modunu kapatınca...
  8. emreqoral

Gameloop Ses Gecikmesi Sorunu ( PUBG Mobile )

Merhabalar arkadaşlar. Gameloop ile görüntü bulanıklığı yaşıyordum. Özel ölçeklendirme ile sorunu çok şükür hallettim. Ama başka bir sorun daha var. Ona çözüm bulamadım. Sorun şu; Gameloop ile PUBG Mobile oynarken ses 1,2 saniye geç geliyor. Mesela ateş ediyorum 1 saniye sonra ses geliyor...
  9. emreqoral

Abra A5 Bazı Uygulamalarda Bulanıklık Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Yukarıdaki alıntı yaptığım mesajda sizlere danışmam sonucu monster abra a5 almıştım. Bilgisayardan gayet memnunum ama bir sıkıntım var. Mesela gameloop ile PUBG mobile a giriyorum ama netlik düşük. Biraz bulanık oluyor. Ayrıca uygulamar tarafından çıkan bazı küçük pencereler...
  10. emreqoral

İkisi Arasında Kaldım, Tavsiyeniz ?

Merhabalar arkadaşlar. 2 cihaz arasında tercih yapacağım. Bana yardımcı olursanız sevinirim. https://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV00000UQMDI,HBV00000UFGHE Bu linkte Acer Nitro 5 ve Game Garaj Blaster 4TN mevcut. Siz olsanız hangisinin tercih edersiniz. Not: Blaster kendi sitesinde daha ucuz...
  11. emreqoral

LOL, CS GO Gibi Oyunlara Yetecek Sistem Tavsiyesi

Arkadaşlar aşağıda sistem bilgilerim var. Ekran kartı lazım ama minimum seviyede hangi ekran kartı alsam sistem kendine gelir. Tavsiyelerinizi bekliyorum... Sistem bilgileri :
  12. emreqoral

Ekran Kartı Değiştirsem Sorunlar Çözülür mü ?

Arkadaşlar elimde oldukça eski bir bilgisayar var. İşlemci ve RAM bilgileri aşağıda. Ama ekran kartı yok gibi bişey Bu bilgisayara sadece ekran kartı taksam ( youtube da ek ekran kartı takma yolları mevcut ) bilgisayarda şu zamanın oyunlarında açabilir miyim. Ya da benim PC öyle bir PC ki...