Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Monitör tavsiyesi

Merhaba herkese, Mac Air M1 bilgisayarım var dersler gereği günde ortalama 8 saat geçiriyorum (dersler gereği dediğimde bilgisayar mühendisliği okuyorum). Artık boyun ağrısından gına geldi, bir monitör satın almak istiyorum. 27" bir monitör almak istiyorum arada League of Legends oynuyorum onun...
  2. M

Öneri Bilgisayar tavsiyesi verebilir misiniz

Teşekkürler
  3. M

Oynamıyorum, açıkçası macbook istiyorum ama üniversitede kullanacağım programları açma konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım diye düşünüyorum
  4. M

Merhaba, Bilgisayar Mühendisliği okuyorum ve bir bilgisayara ihtiyacım var. Mac ve Windows arasında kalıyorum. 16.000TL bütçem var. Tavsiye edebileceğiniz bir bilgisayar var mı?
  5. M

ses arızası

merhabalar, iphone 7 kullanıyorum müzik dinlerken sesin normalde home tuşunun altındaki çift ses çıkışından gelmesi geliyor ama şuan sadece sağdakinden ve telefonla konuşurken ses gelen yerden geliyor nasıl düzelticem bunu
  6. M

siri arızası

merhabalar, telefonumda arama sırasında ses algılanıyor hiç bir sıkıntı yok siri’yi açtığımda ses algılanıyor siri cevapta veriyor sıkıntı yok ama ayarlar>siri kısmında “hey siri’yi dinle” ayarını açıp ayarlamak istediğimde siri sesimi duymuyor. yardımcı olabilir misiniz
  7. M

İlk defa takıcam. Gözlük Önerileriniz.

Yaşım tutsa lazer olurdum ztn xd
  8. M

İlk defa takıcam. Gözlük Önerileriniz.

10 senedir gözlük takıyorum 100 lerce gözlük takan arkadaşım oldu ben gözlüğü taktığımda 2.00-2.25 ti şimdi 6.50-6.75 bu değişim 6 sene de oldu gözlüğe verdiğim paralar o zamanlar 200-300 dü kalitesiz cam olduğundan bozuyordu sürekli son 4 senedir kaliteli camlar kullanıyorum en son aldığım...
  9. M

İphone 6S almalı mıyım

Bundan önce htc one m9 kullanıyordum şarjı 5 saat dayanmazdı 5 senelik telefon sıkıntım yoktu halada 2-3 sene daha giderdi telefonun hızı yeni telefonlar la hemen hemen aynıydı (oyun performansını kastetmiyorum linç yemiyim şimdi) dediğim gibi tek ihtiyacım olan müzik-arama-mesaj-uzun süreli...
  10. M

İphone 6S almalı mıyım

Oyun hiç bir şekilde oynamayacağım o tür şeyler için ipad var onu kullanıyorum
  11. M

İphone 6S almalı mıyım

Samsung almak 3.-4. Planda olur zaten
  12. M

İphone 6S almalı mıyım

A71 i 3k ya alabilirim
  13. M

İphone 6S almalı mıyım

Faturasız alabilirim 1596976647 Telefonu sürekli olarak kullanmayacağım sadece kulaklık takıp müzik dinleyip arama mesajlaşma falan yaparım. Hani oyun oynamak için falan değil
  14. M

İphone 6S almalı mıyım

A51 2.4k
  15. M

İphone 6S almalı mıyım

2-3k
  16. M

İphone 6S almalı mıyım

Önerebileceğin başka telefon varmı
  17. M

İphone 6S almalı mıyım

Neden peki ?
  18. M

İphone 6S almalı mıyım

Merhabalar, şuan bana bir telefon lazım ama hani telefon sadece arama için müzik dinlemek için falan en kötü haftada 2-3 saat sosyal medya için ve iphone 6S almayı düşünüyorum. İpadim var genel olarak herşeyde kullandığım cihaz bu alacağım telefonda iphone olursa hani aygıtlar arası iletişimde...
  19. M

Apple Uygulama İadesi

Peki Ben Uygulamayı 40 Liraya Aldım Yine 40 Lira mı İade Edilir
  20. M

Apple Uygulama İadesi

Hayır Geçmedi Ama Mail Adresime Falan Makbuz Geldi Ayrıca Tekrar Apple Destek Bölümüne Girdiğimde Bu Uygulama İçin Yapılabilecek Sorun Bildir Butonu İade Et Olarak Değişmiş Ve Pasif Hale Geçmiş Basılmıyor
  21. M

Apple Uygulama İadesi

Merhaba Arkadaşlar, Ben Yanlışlıkla Bir Uygulama Satın Aldım ve Apple Destekten İadesini İstedim Daha Sonra Hi Metin, Thanks for contacting us. I understand that you did not want to make the purchases. I’ll do everything that I can to get your issue resolved. I’ve reviewed your case and have...