Arama sonuçlarınız

1. vuenxx54

Gaming Center İndirmek

Aşağıdaki linklerde araştırdığım kadarıyla bilgi vereceğim. İlk link burada. Gönderi sahibi bir sorun yaşamış ve eski sürüm linki istemiş. Yorumların 3. sırasında bir arkadaş link atmış. Orayı kontrol edebilirsin. İkinci link ise yine burada. Güvenmezsen indirmezsin. Asus'un sitesi gibi...
  2. vuenxx54

Oyunu tam ekran açınca Wi-Fi bağlantısı gidiyor

Merhabalar. Her hangi bir oyunu tam ekranda açınca telefonumdan Wi-Fi ağına bağlantım kopuyor. Bilgisayarıma modemi LAN kablosu ile bağladığım için bende bağlantı sorunu olmuyor fakat Wi-Fi bağlantısı telefonumdaki listede görünmesine rağmen hiç bir şekilde bağlanmıyor. Oyunu alta aldığımda ise...
  3. vuenxx54

R7 240 Ekran kartına uygun işlemci?

Bu arkadaşımızla. 2 GB rame aldanma 4 gb'ydi bozuldu dün çıkardım.
  4. vuenxx54

ETS2, Payday, Counter-Strike, Killing Floor, Call of Duty MW1 - MW2, Granny, GTA 4, Prototype 2. Daha oynadığım baya oyun var yazmaya üşeniyorum. İşlemcim %100'ü bulursa droplar giriyor ve 90 falan olursa ekran kartımın gücünü tam kullanamıyorum. Darboğaz nedir diye küçük bir araştırma...
  5. vuenxx54

Hadi ama?, bilmeden öneri yapmak bu herhalde. Kardeşim ben sana anlatayım arada olan farkı; Öncelikle CS:GO indiriyorsun sonra botlu giriyorsun fps kısmına bakıp "aaa 60 - 70 fps alıyorum noluyor ya?" diyorsun ve botsuz giriyorsun fps'in birden 140, 160'a fırlıyor. E7400 var bende ve bütün...
  6. vuenxx54

Intel Core Q9400. Bende Asus-K5PKL AM EPU var ve aynı işlemciyi alacağım. (R7 240'a sahibim)
  7. vuenxx54

Bir "Direk" dikme vakası

Burada elektrik direği var hocam. Sordum Turk Telekom'a elektrikçi bağlayabiliyormuş kabloyu. Bildiğin kablo satan yer var mı internette? Alıp kendim bağlıyacağım.
  8. vuenxx54

Bir "Direk" dikme vakası

Güncel.
  9. vuenxx54

Bir "Direk" dikme vakası

Var mı artıran o_O
  10. vuenxx54

Bir "Direk" dikme vakası

Selamün aleyküm beyler. Bundan 3 hafta önce Superonline'dan 32 TL'ye 4 MBPS hızlı interneti aldık. Öbür gün eve geldiler ve direğin bize biraz uzak olduğunu, 1 tane direk dikmelerinin gerektiğini söyleyip gittiler. 1 hafta oldu ses seda yok tabii ki. Bizde Turk Telekom'u arayıp direk dikme...
  11. vuenxx54

csrss.exe Hatası Alıyorum

Youtube'dan bakabilirsin.
  12. vuenxx54

Ekran kartı uyumluluğu.

Amd ekran kartının markası, işlemciyle alakası yok.
  13. vuenxx54

csrss.exe Hatası Alıyorum

Format atabilirsin. Önemli dosyaların varsa csrss.exe adlı dosyayı güvenli bir internet sitesinden indirip o dosyayla değiş.
  14. vuenxx54

Steam bakiyesi ve ininal kart

Evet, oyunun satın alma yerinden oyunu satın alma butonuna basın zaten size yeterli değil, ek olarak kart seçiniz diyecek. O zaman yapabilirsin dostum :)
  15. vuenxx54

Söyle Rahatla

"Şimdi boşuna bakma saate, zaman geç oldu Dün annem elimi tutarken bugün 29 da doldu Vakit can almaz, ancak can yakar" birazcık eskileri düşündüm. Ceza'nın bu lafını görünce hüzünlendim bir anda. Ağlamıyorum sadece gözüme anılar kaçtı.
  16. vuenxx54

SAPPHIRE R7 240 ve Intel Core 2 DUO E7400 (Darboğaz mı oluyor?)

Spam atmak istemiyorum ama konu hala güncel.
  17. vuenxx54

cs go icin pc alinirmi

Üslubuna dikkat et. Kafana o headshot geldiği zaman "hacker" diye ağlarsan herkesi hack görürsün. Keleş 3'üm şu ana kadar 2 yada 3 kere hile geldi.
  18. vuenxx54

CSGO Açacak PC (Bütçe 400TL)

Ben 300 liracığa 2. el bir sistem topladım. İşlemcim biraz eski olduğu için biraz darboğaz yapsada oynanabilir derecede. Ekran kartı: SAPPHIRE R7 240 2 GB DDR3 WITH BOOST İşlemci: Intel Core 2 DUO E7400 (Daha iyisini almanı tavsiye ederim) Ana kart: ASUS K5PKL AM - EPU Ram: DDR2 2x2 4 GB Ram...
  19. vuenxx54

Oyun kartları hakkında bir soru.

Evet bıraksan düşüyor.
  20. vuenxx54

Yeni bir işletim sistemi yapmak istiyorum

Konuya format atmayı öğretmek için geldim. Konu başlığıyla içeriği birbirinden çok farklı. Değişmeni öneririm.
  21. vuenxx54

Oyun önerisi yapar mısınız?

Yalnız değilsin. Ben önermeye geçeyim :) Human Fall Flat: Hamur adamlarla Rusya vodkası içmiş gibi bulmacalar çözüp bölümler geçiyorsun. Oyunda ekranı çift ekran yapabilirsin. Oyunda ayrıca multiplayer var arkadaşlarınla girebilirsin. CS:GO: Yoldaş gireceksen çok eğlenceli oluyor. Rank için...
  22. vuenxx54

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

Hocam adını bulursanız banada söyleyin lütfen :D
  23. vuenxx54

Ruslar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Vodka, Rush B ve bir çeşit küfürler. Çoğunlukla P90 kullandıklarıyla bilinirler. Herkese söverler ama kendileri berbat oynarlar. Sabah akşam vodka içip kafayı bulurlar. Benim bilgisayar başında gördüklerimle rusyayı bu kadar tanıyorum.
  24. vuenxx54

Pc aşırı kasma sorunu

Sorun ısıdan kaynaklanıyor. İşlemcim 90 dereceyi görüyordu fanlardaki tozlar artık "al beni abi" dercesine bana bakıyordu. Temizledim ve gayet performanslı çalışıyor. E5450 sanırım 771 pin seni uğraştırabilir. İşlemcin ekran kartına darboğaz yapmıyorsa boşuna masrafa girme, temizle yeter...
  25. vuenxx54

LOL, CS GO Gibi Oyunlara Yetecek Sistem Tavsiyesi

Yanlış bilgi verme lütfen. Ben bundan 4 yada 5 ay önce 32 bit 2 GB ramle oynuyordum. Dust2 oynatıyordu ama droptan geçilmiyordu ram darboğazın yüzünden. 3 GB'yle rahat oynanabilir ama az takılma olabilir.
  26. vuenxx54

cs go icin pc alinirmi

Oynamasını bilene çöp değil. Yeteneğe dayalı oyun. Bana kalırsa evet alınır.
  27. vuenxx54

indirimde ki oyun pazarı etkiler mi

Topluluk Pazarı'ndan bahsediyorsan indirimin onunla alakası yok. 25 liradan 12'ye inmesi sadece indirimlerden dolayı. Sorununu anlamadım ayrıca.
  28. vuenxx54

Söyle Rahatla

Bundan sonra sinirlenip oyunu silmemeye özen göstereceğim. Nedense sildiğim oyun 1 - 2 ay sonra aklıma gelip oynama isteği geliyor. Günlerimde çok hızlı geçiyor ne olduğunu hiç anlamıyorum. Buraya yazmamın nedeni bunları yazacak biri olmaması :/ Hayat kötü be moruk)
  29. vuenxx54

Oyun için lazım olan programlar

Oyunu orijinal olarak almak istiyorsanız Steam üzerinden alın ve sadece "OYNA" tuşuna basın indirsin. Diyorsanız ki ben orijinali ne yapayım; crack candır, o zaman güvenilir olmayan şeylerle uğraşmanız gerekir. İnternetten gerekli GTA 4'ü indirip Bandizip programıyla arşivi çıkarmanız gerek...
  30. vuenxx54

CS:GO'da Ekran Kartını Tam Kullanmıyor

60 hz monitörüm var ama arkadaş "her halükarda 60 kare göreceksin isterse 1000 FPS al bir etkisi olmaz" yazıyor. Bu nasıl mümkün olabilir ki? :D
  31. vuenxx54

Reis bir şey soracağım. Ben bilgisayarımda CS:GO'yu 60 fps oynuyordum akıcı denilmezdi. E-Sport yayınlarını izlerken fark ettim orada oynanış acayip şekilde akıcı. Yağ gibi akıyor desem yeridir. Bunun nedeni nedir?, 60 fps gördüğüm halde o akıcılık yoktu bende.
  32. vuenxx54

Söyle Rahatla

Yıl 2018 CS:GO'yu mobil veriyle indiriyorum. Son 2 GB kaldı. Gökten bir 2 GB yağsada oynasam artık şu oyunu.
  33. vuenxx54

Mobile Pubg Emülatör Kasma Sorunu Hk.

Genel olarak bütün emülatörlerde sorun var. Bunu çözmek bir hayli zor olabilir. Directx veya OpenGL ayarlarını değişmeni öneririm. Bende olmuyordu :/ Ateş ederken acayip sesler geliyor ve kasıyordu.
  34. vuenxx54

Yeni bilgisayar için hazır olarak ne önerirsiniz

Dostum 500 lira istiyen aç gözlüler var. Bilen bir arkadaşına yaptırmasını öneririm.
  35. vuenxx54

Mobile Pubg Emülatör Kasma Sorunu Hk.

Optimizasyon sorunu.
  36. vuenxx54

Termal Macun FPS Arttırır mı ?

Öncelikle sistemini 64 bit yapmalısın. Ben 2 gb ramle CS:GO oynarken oyun droptan geçilmiyordu x) İşlemci işine gelirsek macun sürmenin tabii ki yararı dokunur ama işlemcin zaten ısınmıyorsa pekte yararı dokunacağını sanmıyorum. En kısa sürede işlemcini değişmeni tavsiye ederim.
  37. vuenxx54

@Mert Alper zaten değerler anormalse dedim :))
  38. vuenxx54

R7 240 grafik kartı yüksek grafiklerde fps düşüşü yaşatıyor. Youtube'da izlediğim videolarda yüksekte aynı fps değerleri var fakat düşükte gördüğüm değerler bende yok. Gereğiyle yüksek fps almak istiyorum ama işlemcim sorun çıkarıyor sanırım.
  39. vuenxx54

Eğer %90 işlemci kullanıp %60 ekran kartı kullanıyorsa işlemcin %90 gücüyle anca ekran kartının %60'ına yetebiliyor. MSI AFTERBURNER programıyla ayarlarından "İzleme" yerine gelip gerekli olan GPU Kullanımı gibi yazıları aktif et. Ne oluyor bak. Eğer dediğim gibiyse işlemcini değişmelisin...
  40. vuenxx54

Selamün aleyküm beyler. 2015 - 2016 yıllarında buraya üyeydim. Linux format işleriyle uğraşıp yapamamıştım bilen bilir :D Neyse konumuza geçelim Ben 1 hafta önce bir arkadaşımdan SAPPHIRE marka R7 240 DDR3 with Boost ekran kartını aldım. İlk başlarda ciddi bir sürücü sorunuyla karşılaştım...