Arama sonuçlarınız

1. ismailglsn

Pc jak girişini görmüyor

Arkadaşlar pc bir anda jak girişini görmemeye başladı ses sistemini takıyorum fakat hiç bir hareket yok ses aygıtlarında takılı değil gösteriyor ne yapmam lazım bir türlü düzeltemedim yardım ederseniz sevinirim.
  2. ismailglsn

İ5 8400 sıcaklık sorunu ?

Biraz geç oldu ama yazmayı unutmuşum yukarıdaki üründen aldım oyunda 80 dereceyi geçen işlemcim 55 dereceyi geçmedi daha çok memnun kaldım gerçekten :)
  3. ismailglsn

Cooler master masterliquid ML240L kullanan var mı?

İşlemcin ne ? Bir de sen mi montajını yaptın ?
  4. ismailglsn

Birligisayarımda 7 tane fan var zaten yeterince ses var öyle çok rahatsız olmak benim için önemli olan performansı, oyun oynarken full kulaklık takıyorum oyun oynamazsamda müzik hep açık ses sistemiyle içerde bomba patlasa haberim olmaz
  5. ismailglsn

Arkadaşlar dün bu sıvı soğutucudan sipariş verdim kullanan arladaşlar varsa bir iki soru sorucam Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB Led Fanlı 240mm İşlemci Sıvı Soğutma Sistemi | ITOPYA
  6. ismailglsn

Kasayı bir süre fansız kullanmak sorun yaratır mı?

Teşekkürler güzel cevaplarınız için bir süre böyle kullanavağım :)
  7. ismailglsn

Bunu almaya karar verdim yarın alıyorum :) işimi görür heralde Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB Led Fanlı 240mm İşlemci Sıvı Soğutma Sistemi | ITOPYA
  8. ismailglsn

Peki şuanlık 79-80 derece bi sıkıntı yaratır mı ?
  9. ismailglsn

COOLER MASTER MASTERLIQUID ML120L 120MM AM4 UYUMLU RGB LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ - Vatan Bilgisayar Şöyke bir şey alsam işimi görür mü ?
  10. ismailglsn

70 ve 78-79 arası gidip geliyor 80 olmuyor ama sadece bu oyunda böyle pubg de 65 i geçmiyor
  11. ismailglsn

Arkadaşlar işlemcim i5 8400 stok fan ile kullanıyorum sadece black ops 4 te işlemci sıcaklığım 80 e yükseliyor bir sorun teşkileder mi ? Kullanmamda sorun var mı bu şekilde
  12. ismailglsn

Sağolun eyvallah güzel cevaplarınız için ?? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Reis sen neler yapıyosun böyle yaa ???
  13. ismailglsn

Zaten bir süre böyle kullanıcam idare eder heralde sadece black ops 4 oynadığım için biraz korkuyorum çünkü çok ısınıyo işlemci
  14. ismailglsn

İşlemci : i5 8400 Ekran kartı : Asus rog strix 1070 ti 3 fanı var işlemcidede stok fan var bakıyorum oyunda Sıcaklık değerleri aynı. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yok be yanmaz o kadarda değil sıcaklık değerleri hep açık zaten msı after ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- İşlemci stok...
  15. ismailglsn

Arkadaşlar kasamda 7 adet fan bulunmakta kontrolcüsü arıza yaptığı için servise gönderdim o gelene kadar (yaklaşık 1-2 hafta) fansız kullansam sıkıntı olur mu ? Kasanın üst tarafını ön tarafını ve sağ tarafını açtım hava girsin diye oda sıçaklığıda baya serin bir sorun yaratır mı ?
  16. ismailglsn

Black ops 4 oynayan var mı?

Beyler call of duty black ops 4 oynayanınız var mı ?
  17. ismailglsn

İşlemci sıcaklığım normal mi?

Normalse sorun yok o zaman sadece black ops ta böyle oldu iilemciyi yoran bir oyun anlaşılan
  18. ismailglsn

İşlemci sıcaklığım normal mi?

Arkadaşlar 2 gün önce black ops 4 oyununu yükledim sıcaklık değeri biraz fazla gibi geldi çokta bilmediğim için sormak istedim İşlemci: i5 8400 stok fan ile kullanıyorum çok değiliyor ama sadece bu oyunda gördüm bu kadar ısındığını 74 oluyo sonra 69 a düşüyo hemen sonra 70 oluyo falan anlamadım...
  19. ismailglsn

Cod Black Ops 4 için ileride türkçe yama çıkar mı?

Oyun biraz karışık geldi bana ileride türkçe olur mu görüşleriniz neler?
  20. ismailglsn

Asus ekran kartı Call of duty black ops 4 yardım..

Yok verilmedi satıcı ile irtibata geçtim ama 3 gün oldu hala ses yok arıyorum talep oluşturduk diyorlar başka bir şey yok ama vermek zorundalar dimi ?
  21. ismailglsn

Asus ekran kartı Call of duty black ops 4 yardım..

Arkadaşlar Asus Rog Strix 1070 Ti aldım cod black ops 4 hediyeli oyunu nasıl alabilirim ürünü hepsiburada dan aldım bilen varsa
  22. ismailglsn

Sistemime 600 watt psu yeterli mi ?

Şuanlık yeterli olur ama heralde ?
  23. ismailglsn

Sistemime 600 watt psu yeterli mi ?

Kasa Xigmatek 600 watt 80+ sertifikalı ve üzerinde 7 tane 120mm rgb fan var. Bilgisayar Özelliklerim : ❄️İşlemci: İntel Core İ5 8400 ❄️Ekran Kartı: ASUS Rog Strix 1070 Ti ❄️Ana Kart: ASUS TUF Z370-PLUS GAMING 4000Mhz OC ❄️Bellek: 2x Kingston HyperX Predator 8 Gb 3000 mhz ❄️Yazılım: Windows...
  24. ismailglsn

Hepsiburada ürün değişimi

Peki para iadesini kabul etmeyip ben kesinlikle değiştirilsin istiyorum diyebiliyo muyum çünkü 4400 tl lik ekren kartını 2697 ye aldım indirimli ban apara iadesi yaparlarsa 2697 vericekler ve ben bu paraya o ekran kartını alamam bir daha ...
  25. ismailglsn

Hepsiburada ürün değişimi

Ben hepsiburadadan ekran kartı aldım ekran kartına ufak bir sıkıntı çıktı asusa göndericem muhtemelen değişim vericekler peki ekran kartını hepsiburada değiştirmiyorum diyebilir mi ?
  26. ismailglsn

Ekran Kartından Gelen Cızırtı Sesi

Peki benim haklarım neler
  27. ismailglsn

Araştırdım zararı yokmuş fakat duyuyorum ve çok takıntılıyım göndersem değişim yaparlar mı para iadesi yaprlar diye korkuyorum çünkü 4.400 normal fiyatı ben 2.697 ye aldım indirim yalaladım :)
  28. ismailglsn

Beyler dün aldığım Asus rog strix 1070 ti ekran kartım geldi bugün oynarken farkettim oyuna girdiğimde cızırtı sesi çıkarıyo ekran kartı bu neden olabilir nasıl çözülür yardım pls...
  29. ismailglsn

Asus ROG Strix 1070 Ti

Aldım yarım saat sonra bitti zaten şuan 4100 tl ye indi gözüküyo 4400 den
  30. ismailglsn

Asus ROG Strix 1070 Ti

Beyler inanamadığım bit şekilde indirime denk geldim hemen aldım normalde 4400 tl olarak gözüküyordu bi yanlışlık yoktur dimi bildiğimiz rog strix 1070 ti bu ?
  31. ismailglsn

3000 Mhz Ram Hakkında

Bellek hızı diye işaretliyorum ondan sonra çıkıyor şöyle MEM 4007 Gibi ben onu ram zannettim ekran kartı belleğimi oluyor o
  32. ismailglsn

3000 Mhz Ram Hakkında

Arkadaşlar benim bir sorum olacak şuan kullandığım ram 3000 mhz ama oyunda msı afterburner ile test yaptığımda bellek hızı 4000 gözüküyor bu nasıl oluyor ?
  33. ismailglsn

GTX 1070 TI Önerisi İstiyorum

Peki en iyi black friday indirimini nerede yakalayabilirim ?
  34. ismailglsn

1070 ti marka fark eder mi ? Yoksa hepsinin performansı aynı mı?
  35. ismailglsn

Takipteyim 2500 e düşerse çok iyi olur :)
  36. ismailglsn

Amazonda 3.200 şuan muhtemelen orda düşer gece 00:00 da mı fiyatlara yansıyor ilk defa alıcam kara cumada :)
  37. ismailglsn

Msı 1070 ti 3.400 civarı vatanda arada web indiriminde 3.000 e insiği oldu acaba black friday’de 2.500 e falan düşer mi ?
  38. ismailglsn

Arkadaşlar 3000 tl bütçem var elimdeki ekran kartını satıyorum ama muhtemelen black friday’e kadar satılmaz yani o da satılsa 4200 falan olacak. Her neyse kötü senaryoyu düşünürsek en az 3000 tl var 1070 ti almak istiyorum bir sürü model var ama aklımda msı gtx 1070 ti gaming var bundan başka...
  39. ismailglsn

MSI GTX 1070 GAMING X - 1070 TI GAMING ?

MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar MSI GeForce GTX1070 Gaming X Ekran Kartı Fiyatı - Vatan Bilgisayar
  40. ismailglsn

ASUS GTX 1060 3GB (OC)

Teşekkürler ilginiz için eğer 23 üne kadr ekran karrtım satılırsa 2070 alıcam :) satılmazsa 1070 ti
  41. ismailglsn

ASUS GTX 1060 3GB (OC)

Peki i5 84000 - RTX 2070 Nasıl olur ?
  42. ismailglsn

ASUS GTX 1060 3GB (OC)

MSI GTX 1070 GAMING X = 3.363 TL MSI GTX 1070 TI GAMING = 3.400 TL Bu aradaki olayı ben çözemedim biri beni aydınlatsın :D
  43. ismailglsn

MSI GTX 1070 GAMING X - 1070 TI GAMING ?

Arkadaşlar elimdeki ekran kartını değiştiricem 1070 ti almayı düşünüyorum işlemcim i5 8400 bir sorum olucak MSI GTX 1070 GAMING X = 3.363 TL MSI GTX 1070 TI GAMING = 3.400 TL Bu aradaki olayı ben çözemedim biri beni aydınlatsın :D
  44. ismailglsn

ASUS GTX 1060 3GB (OC)

Birde elimdeki ekran kartını kaça satabilirim fiyat olarak bilen var mı ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Normalde 1070 ti yerine Rtx 2070 vardı aklımda ama bir kaç kişi alma dedi diye aklımdan çıakrdım neden bilmiyorum şuan elimde 3000 tl para var kara cuma için saklıyorum bir ekran kartı...
  45. ismailglsn

ASUS GTX 1060 3GB (OC)

İleride 2k monitöre geçmeyi planladığım için ti istiyorum ---- Mesajlar birleştirildi ---- Alırken hazır toplanmış sistem olarak aldım vatandan o yüzden bu şekilde oldu
  46. ismailglsn

ASUS GTX 1060 3GB (OC)

Özellikler bunlar Bilgisayar Özelliklerim : ❄️İşlemci: İntel Core İ5 8400 ❄️Ekran Kartı: ASUS GeForce GTX1060 DUAL OC ❄️Ana Kart: ASUS TUF Z370-PLUS GAMING 4000Mhz OC ❄️Bellek: Kingston HyperX Predator (1x8 Gb) 3000 mhz ❄️Yazılım: Windows 10 ______________________________________________...
  47. ismailglsn

ASUS GTX 1060 3GB (OC)

Arkadaşlar elimde 2021 e kadar garantili vatanbilgisayardan alınma ekran kartı var bunu satıp gtx 1070 ti almak istiyorum sizce mantıklı mı ? işlemcim i5 8400 Eğer alıcı olursa burdan birinede satabilirim elimdeki kartı..