Arama sonuçlarınız

1. E

Ekran kaydedici istiyom beağ

lanet olası androide iç ses kaydeden bir ekran kaydedici koymak çok mu zor yaw üstelik bir de telefonumun üst modeline ekran kaydedici getirmişler ama benimkine gelmemiş bu nasıl adaletsizce bir şey. Burdan google ve samsung yetkililerine sesleniyorum. Lütfen telefonuma dahili ekran kaydedici...
  2. E

Ölçek düşürme

Arkadaşlar ekran 1366*768 ve ben ölçeği %100'ün altına düşürmek istiyorum ama düşürülmüyor eğer çözüm yönteminiz varsa söyler misiniz
  3. E

İninal Kart Sizce Uygun Mudur?

Selamlar rahatça paramı yükleyerek harcayıp basit mantıkla çalışan kolay kullanımlı hiçbir zora sokmayan bir kart olduğunu söylüyorlar ininalin. Sizce bu kartı almaya değer mi sizin düşünceleriniz var mı ??
  4. E

Arkadaşlar Çok Kararsızım Lütfen Yardım Edin

Arkadaşlar Yardıma İhtiyacım Var Çok Kararsız Kaldım Sizce Anketteki Hangi Modeli Seçmieliyim?
  5. E

Root ile Neler Yapabilirim

Merhaba Arkadaşlar 2 Gün Fln Önce Galaxy J7 Cihaza Root Attım. Uzun Zamandır Uğraşıyordum ve Yaptığım İçin Mutluyum Mesela Root'u Telefonun Açılış Animasyonunu Değiştirmek İçin Kullandım ve Başardım. Ama Root'u Sadece Bir Animasyonunu Değiştirmek İçin Kullanmak Canımı Sıkıyor. Bu Kadar Büyük...
  6. E

Mimarlar ve Mühendisler için Uygun Taşınabilir Tablet Bilgisayar

Merhaba Arkadaşlar; Benim Çok Sevdiğim Birine Laptop Almak İçin Uğraşıyorum Ayrıca Kalemli ve Dokunmatik varsa ve AutoCAD Gibi Programlara Uyumlu Bir Bilgisayar Öneriniz Varsa Yazıp Beni Çok Mutlu Edersiniz Bir De Lenovo Yoga 900 ve 920 Mimarlar için Uygun Mudur?
  7. E

Arkadaşlar Denetim Masasından Kaldıramadığım Program İçin Çözümünüz Var Mı?

Arkadaşlar Geçenlerde Fences Diye Bir Program Kurmuştum Karşıma CursorFX Diye Bir Programı Yükleme Teklifi Geldi Ben De Kurdum Sonra Memnun Kalmadım Sildim. Sonrasında Denetim Masasında Öğesi İse Öyle Kaldı Arkadaşlar Bu Öğeyi Kaldırmak İçin Sizin Bir Çözümünüz Varsa Beni Çok Mutlu Edersiniz
  8. E

encomialcicled.dll sorunu

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım her açılıştan sonra şarja taktığımda bu hata çıkıyor yardım edebilirmisiniz