Arama sonuçlarınız

1. F

2 Yıllık Sistemimde Oyunlarda Doku Sorunu

Merhaba Dostlar bilgisayarı alalı 2 sene oldu.9 aydır falan oyunlarda bir sorun var.Oyunlarda dokular yüklenmiyor.Mesela Call of Duty,Assassin's Creed Origins,Oddysey ve birçok oyunda.Sabit Diskden dir diye gidip SSD aldım fakat işe yaramadı.Oyunun ayarları High da mesela ama sanki very low da...
  2. F

Rainbow Six Siege Alta Alma Sorunu

Merhaba dostlar Rainbow Six yüklü bilgisayarımda.Bugün yeni monitörüm geldi Samsung LS24F350 24 inç bir monitör.Dün rainbow açılıyordu fakat bugün açılmıyor.Oyunu açıyorum tam açılıcakken siyah ekran geliyor oyunu alta atıyor.Bidaha tıkladğımda gene alta atıyor.Çözüm öneriniz var mı acaba ?
  3. F

Sabit Diskimde Render Sorunu

Merhaba. 2 sene önce yeni bir bilgisayar topladım. Özellikleri: Intel Core i3-6100 3.7 GHz işlemci Corsair 8 GB DDR4 2133 MHz RAM MSI H110-M Pro-VD DDR4 2133 MHz anakart MSI GeForce GTX 1050 2 GB GDDR5 Ekran Kartı Corsair 120GB Force LE SATA 3.0 SSD (560MB Okuma / 530MB Yazma) SAMSUNG 500 GB...
  4. F

Uygun Fiyatlı Monitör Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki önümüzdeki cuma kara cuma indirimleri var ondan sonraki pazartesi de siber pazartesi indirimleri ( Sadece E-Ticaret Siteleri) var.Bütçem 700 tl belki 800 tl. Çok kararsız kaldım o yüzden size bir danışayım dedim.Önerilerinizi bekliyorum.