Arama sonuçlarınız

1. alisso

Bilgisayarım GTA 4'ü kaldırır mı ?

Selam, öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Her neyse. Bilgisayarımın Özellikleri : İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 32 Bit İşlemci : Intel(R) Core(TM) i3-3220 CPU @ 3.30GHz ( 4 CPUs), Ram : 2048 MB RAM DirectX Sürümü : DirectX 12 --Ekran Kartı Bilgileri-- NVIDIA GeForce GT...
  2. alisso

Yeni Zelanda'da Eğitim Danışmanlığı Şirketine Satış Elemanı aranıyor

Merhaba , YouGlobal e bağlı, bir çok web sitesi kursam , sonra bu web sitelerini satıp şirkete gelir saglasam olur mu ? Bu arada şirketin bütçesini müdafaa etmek amacıyla , alacağım maaşın tamamını butcemize koyu versek , sizin için uygun müdür Ömer bey ?
  3. alisso

Arama Motoru Projesine Desteklerinizi Bekleriz

Merhaba, yanlış anlamazsanız bir çok sonucun verilmediğini anladığıma göre Script vs. sizin, harika. Yakın zamanda 1 100-250 web sitesini "Site Ekle" bölümünden paylaşacağım. Öncelikle hız iyileştirmeleri yapmak lazım ve bir uygulama haline getirmek lazım. Yoksa pazar payında bir yer...
  4. alisso

Yeni Zelenda'da eğitim görmek isteyen insanlar için, bir web sitesi açmak isterim. İzninizle. Böylece açtığımız web sitesini yüksek bir fiyata satabiliriz. Web sitemiz, Yeni Zelenda nın resmi dillerinden olan "Maorice" yi öğretse, bizim adımıza daha yararlı olacağını düşünüyorum. Çünkü bu dil...
  5. alisso

Oyun Yapacağım Fikir Verir misiniz?

Merhaba , bir siyaset tabanlı oyun yapabilirsiniz. Arşivimde buldum, oyunun temellerini atıyorum daha fazlası için özelden mesaj atabilirsiniz . ( Php, Html , Css, Js ) bilmek lazım, sürükle işlemi ile olmaz bunlar. öncelikle Php kodlarını mysql ye bağlayacaksın. $baglanti =...
  6. alisso

Rival Regions tarzı bir oyun nasıl yapılır ?

Merhaba hocam, öncelikle bu tür oyunlar için PHP bilmen lazım. Onu baştan söyleyeyim. Eğer PHP biliyorsan , ve tasarım için html/css/js biliyorsan, istersen başlayalım. Hocam öncelikle Php kodlarını mysql ye bağlayacaksın. $baglanti = @mysql_connect('host', 'kullanici adi', 'sifre')...
  7. alisso

Youtube Telif Açığı ve hesaba erişim açığı

Merhaba, inan bana sana baya bir para verecekler. Dene ve gör. Çünkü hayati tehlike taşıyan bir açık. Bravo
  8. alisso

Windows 10 Ekim 2018 Güncelleştirmesi (sürüm 1809) yeniden kullanıma sunuldu!

Windows 10 kullanıyorum, gerçekten her gece güncellemek zorunda kalmam kötü. Linux tabanlı işletim sistemlerini güvenlik açısından tavsiye ederim. Ama ilk linux kullanıcıları için çok zor olabilir.
  9. alisso

İlk şiirimi yayınladım

Moralini bozmak istemem ama, wattpad çöplüğünde en fazla ne olabilir ki ? * Bu arada Yeni Gece adlı hikayenin ön kısmına baktım, gerçekten profesyonel bir çalışma üzerine yazılı bir kitap gibi duruyor, okuyabilirim ! *
  10. alisso

Merhaba hocam, yakın zaman içinde Yeni Zelenda'yı gezmek hedefimdi aslında, Yeni Zelenda'nın hangi bölgesindesiniz ?
  11. alisso

İşte yeni Samsung’lara güç verecek işlemci!

Fevkalade.
  12. alisso

Kardeşim 47 yaşında kafayı yiyor

Big Smoke'un siparişini ezberlemek kadar zor ! Devrik cümle kurmuşsun, az soluklan dostum
  13. alisso

Hiç u12 plus Türkiye’ye gelirmi?

Çok geç.
  14. alisso

Ubuntudan windowsa geçemiyorum!

Ubuntu işletim sisteminin kurulu olduğu diski silmelisin dostum.
  15. alisso

Instagram Windows 10 Mobile'den kaldırıldı

Biri Windows Phone projesini gömsün.
  16. alisso

2200 milyar lira

honor 8x en iyi seçenek olur ama bütçeye göre.
  17. alisso

İşsize kredi kartı

Üzgünüm, vermiyorlar diye biliyorum.
  18. alisso

2.el mi sıfır mı

Görkem hocama hak veriyorum, 2. el iyi kullanılmışsa ideal seçenek.
  19. alisso

Windows 10 Güvenlik Duvarı ile ilgili bazı hataların çözümleri ve temel ağ bağlantı sorunlarını giderme [Rehber]

Çok yararlı bir yazı olmuş hocam. Elinize sağlık :cool:
  20. alisso

Football Manager 2019 Mobile Oyunu Hakkında

Beklediğim oyun sonunda çıktı o_O Yeni oyuncular için arayüzü karmaşık ama insan sonradan alışıyor :p Muhteşem bir oyun , indirdim tabii !
  21. alisso

Galatasaray'ın Yeni Sezon Formaları!

Sondaki saçma sapan formanın yapılışı : Beyaz bir atlet alınır , üstüne yumurta kırılır. Biraz beklenilir. Yumurta olay yerinden uzaklaştırılır, beyaz atletin lekesi temizlenmez. 1 hafta beklenir. Bitti ! rezalet forma, berbat. İğrendim ! Kustum !
  22. alisso

Galatasaray'ın Senegalli Yıldızı Ndiaye Kadro Dışı Bırakıldı!

Ndiaye Galatasaray için önemli bir oyuncu.
  23. alisso

Fenerbahçe 2-0'dan Geri Döndü! MS:Galatasaray Fenerbahçe 2-2

Türk futbolunu bitirdiler...