Arama sonuçlarınız

1. V

Yardım G Sync'i Freesync'e Çevirme

Ekran kartım rx 5700 xt Monitörüm 27" 240hz 1ms G-Sync Oynadığım sadece 2oyun var csgo ve valorant Bana söylenen amd ekran kartı için freesync monitör olması gerekirmiş. Bu şekilde olmadığı takdirde 500 fps alsam dahi ekranın bana yansıtacağı 60hz olacağı yönünde. Sorum şu ki bu söylemin...
  2. V

Kasım ayı indirimlerinden faydalanabilen oldu mu?

Seçtiğim ürünleri almak için indirimleri bekledim ama sonu benim için hüsran oldu diyebiliriz :) Merak ettiğim konu ise yalnız olup olmadığım. Sizlerin takip ettiği ürünlere indirim geldi mi? Beklediğinizi bulabildiniz mi? Takip ettiğim bazı ürünler; EKRAN KARTI>>> Sapphire Nitro+ Radeon RX...
  3. V

240Hz Monitör Tavsiyesi

Konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum. Başlıkta belirttiğim gibi monitör arayışındayım. 240 hz önerebileceğiniz monitörler var mı? 3bin tl üst limitim var, duruma göre biraz daha yukarıya çıkartabilirim bütçeyi. Sistem özelliklerim bir şeyi ifade eder mi bilmem ama yazayım yinede; İşlemci...
  4. V

Satılık AOC Marka 144hz 1ms 1080p Gaming Monitör 24" (GARANTİLİ)

Ürünün 2yıl 1ay garantisi var. (14.11.2018 de satın aldım, 14.11.2021 tarihine kadar garantisi geçerli.) Üründe en ufak çizik veya kusur yok. Üzerine para ilave edip 240hz alacağım için değiştiriyorum, tek sebebi bu. Faturası, kutusu mevcut. Adana içi elden teslim, şehir dışına ücretsiz kargo...
  5. V

HyperX Cloud II Kulaklık Hakkında Bilgi

Merhabalar. Bu kulaklığı alma niyetindeyim ama pek bir bilgim olduğu söylenemez. FPS oyunlarda kullanacağım. Ses kartı , ana kart vs dikkat etmem gereken şeyler var mı? Uyum sağlamama gibi bir problem yaşar mıyım...
  6. V

Klavye Önerisi

İyi forumlar. Alırken dikkat etmem gereken püf noktalar nelerdir? 600tl üst limitim var. Hiç mekanik klavye kullanmadığım için deneyimlemek istiyorum. Bu sebeple önerilerinizi mekanik klavye üzerinde yoğunlaştırırsanız sevinirim. Aktif olarak oynadığım tek oyun CsGo Bu şartlara uygun klavye...