Arama sonuçlarınız

1. Ariffv216

xiaomi hakkinda sorularim var

1-internette xiaomi servis yazinca cikiyor bazi yerler ama bunlar orjinal parca takar mi? 2-hepsiburada gibi yerlerdeki xiaomi cihazlari alsam imei atmam gerekli mi? simdiden saolun cevaplariniz icin
  2. Ariffv216

iphone 8+ alinirmi

oyle degil de uzun omurlu olmasi cok onemliydi kimse kesin bisey soylemedi bende ustelemeye devam ettim
  3. Ariffv216

iphone 8+ alinirmi

abi guncelleme umrumda degil ve 5 yil boyunca cokta onemli olmayacak cunku 5.0 bile yeterli sadece stabilite ariyorum jarj ve hiz acisindan
  4. Ariffv216

iphone 8+ alinirmi

hangisi daha uzun sure hizini korur yani stabil kalir ayrica hangisinin batarya kac yil stabil gider
  5. Ariffv216

iphone 8+ alinirmi

ha bide 2019 da alacagim
  6. Ariffv216

iphone 8+ alinirmi

ayni seyi dusunuyordum ama ayni sure icinde bir android telefon tarih okuyor ornegin aynu zamanda cikan ip 5s ile note 3 u fln karsilastir
  7. Ariffv216

iphone 8+ alinirmi

s pen onemli degil fiyatta ayni sekilde ama performans cok onemli ben iphone yi testlerde daha hizli gordum (hem antutu hem normal hayatta kullanim)
  8. Ariffv216

iphone 8+ alinirmi

nedenini soylersen bir fikir edinmeme yardimci olabilirsin
  9. Ariffv216

iphone 8+ alinirmi

nedenini soylersen bir fikir edinebilmemde cok yardimci olursun
  10. Ariffv216

iphone 8+ alinirmi

merhaba ben en az 3 yil stabil gidecek telefon ariyorum suan 3 model arasindayim note 9, iphone 8+ ve p20 pro hangisi alinir neden bide bol bol oyun oynarim
  11. Ariffv216

cs go icin pc alinirmi

benim telefon icin ayirdigim 5500 lira butcem var. bu butceden bilgisayara para cikarmak istiyorum ama tek oyun oynayacam. sirf cs go da orta ayarlarda yuksek fps icin alirim bilgisayar alirsam. sizce (sadece bilgisayar) en ucuz kaca ketirebilirim ve pc onerisi yaparmisiniz
  12. Ariffv216

telefon onerisi yapabilirim isteyene

telefon onerisi yapcam isteyene ozel isteklerinizi dikkate alarak