Arama sonuçlarınız

1. E

Ekran kartına güç bindiği gibi kapanıyor

Bilgisayar özellikleri : İntel i7-6500u 8gb 1600mhz AMD Radeon R7 M360 Merhaba bilgisayarımın ekran kartına güç bindiği gibi anında kendini kapatıyor. 1-2 ay öncesine kadar bu sorunum yoktu. İşlemciye stress testi yaptığımda kapanmıyor fakat ekran kartına yaptığımda anında atıyor. Laptopun...
  2. E

Yayın ayarlarım nasıl olmalı?

İnternet hızım bu, bilgisayar özelliklerim ise : Anakart : Asus Prime Z390-A İşlemci : İntel Core İ9 9900K Ekran Kartı : Asus Turbo RTX 2080 8 GB Ram : HyperX Fury 8GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Depolama : 1 TB HDD , 250 GB SSD 1096X616 3000 bitrate yayın yapmama rağmen drop giriyor. Nasıl...
  3. E

Windows 10 "Oturumunuz kapatılmak üzere" Sorunu

Windows 10 "Oturumunuz kapatılmak üzere" diye sorun veriyor. Açılışta win-r yaparak shutdown -a yapıyorum ama her açılışta bunu yazmaktan bıktım bu sorunu nasıl çözebilirim?
  4. E

5 mbps upload ile yayın ayarını ne yapmalıyım?

Bu hız ile yayın ayarlarım ne olmalı? Sistem: Anakart : Asus Prime Z390-A İşlemci : İntel Core İ9 9900K Ekran Kartı : Asus Turbo RTX 2080 8 GB Ram : HyperX Fury 8GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Anakart : Asus Prime Z390-A Depolama : 1 TB HDD , 250 GB SSD
  5. E

Disk yapısı bozuk ve okunamaz durumda Hatası

Aşağıda belirttiğim hatayı alıyorum ne yapabilirim ?
  6. E

Adobe Premiere Pro Donma Sorunu

Adobe Premiere Pro da editleyeceğim videoyu aktarıyorum editleme kısmına attığım an bilgisayar kitleniyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Ne yaparsam çözebilirim ? Pc özellikleri : İntel i5 8.neslil 8gb ram GTX 940 1590502758 Yardım Ederseniz Sevinirim :)
  7. E

Kendi sesimle masaüstü sesini ayrı kaydetme

Merhaba video çekerken arkadaşımın discord sesini ayrı kendi sesimi ayrı kaydetmek istiyorum hangi programı kullanmalıyım. OBS de yapmıştım ama son videoda bozuldu.
  8. E

Minecraft ekran kayma sorunu

Merhaba minecraft 1.8 girdiğim zaman fotoğraftaki gibi ekran kayıyor ama 1.15.2 girdiğimde sorun yok nasıl düzeltebilirim ?
  9. E

2.8 upload ile yayın ayarı nasıl olmalı

İnternet hızımı aşağıda belirttim bir kaç kere deneme yayını açtım ama karıncalaşma oluyor nasıl bir ayar yaparsam bu sorunun önüne geçerim ?
  10. E

Sony a6300 turuncu pil hatası

kameramı şarja takayım dedim taktıktan 5-10 dk sonra kontrol amaçlı bir baktım kameranın pil gösterme kısmı turuncu / ve çizik işareti vardı ne anlama geliyor ?
  11. E

HDD Gözükmüyor

1 TB hdd ve 250 gb ssd düzgün çalışıyordu ancak 1 hafta tatil yaptıktan sonra eve gelip pc yi çalıştırdığımda ssd gözüküyor fakat hdd gözükmüyor. 1584899568 konuyu yanlış yere açtım değiştirseniz sevinirim
  12. E

Laptopun kamerasını webcam olarak kullanma

Merhaba, laptopumun kamerasını kasalı bilgisayarımda nasıl webcam olarak kullanırım ?
  13. E

1 laptop ve 1 kasalı bilgisayarı, 1 mouse ve 1 klavye ile kullanma

Merhaba şuanda elimde 1 laptop 1 tanede kasalı bilgisayarım var bu ikisini çift monitör gibi tek klavye mousla ikisi arasında geçiş nasıl yaparım ?
  14. E

Videoda Klavye Sesi

Merhaba video kayıdı alırken hem bandicam üzerinden hem düzenlemek için audacity den ses kaydı alıyorum ama audacityden sadece cızırtıyı kaldıra biliyorum. Klavye sesini kaldıramıyorum. Mikrofonum rode nt-usb bu mikrofonu kullananların videolarında klavye sesi çıkmıyor. Ne Yapabilirim ?
  15. E

Videoda Klavye sesi

Merhaba video kayıdı alırken hem bandicam üzerinden hem düzenlemek için audacity den ses kaydı alıyorum ama audacityden sadece cızırtıyı kaldıra biliyorum. Klavye sesini kaldıramıyorum. Mikrofonum rode nt-usb bu mikrofonu kullananların videolarında klavye sesi çıkmıyor. Ne Yaapbilirim ?
  16. E

İphone X pc ye Güvene Basıyorum Ama Fotoğrafları Göremiyorum

İphone X telefonumdan fotoğraf almak istiyorum. Orijinal şarj kablosu ile bağlıyorum ekrana bilgisayara güvene tıklıyorum ama bilgisayar iphone fotoğraflarını göstermiyor aşşağıda ekteki fotodaki apple iphone klasörü gelmiyor
  17. E

Çift Ekran

Mehaba yeni masaüstü pc topladım eskiden laptopum vardı. Bunları bir programla veya ara bir kabloyla çift monitör yapabilir miyim yani sadece laptopun ekranını kullanacağım. Bunun için bildiğiniz bir yöntem varmı.
  18. E

Twitch Biti Nasıl Para Olarak Çekcem

Twitchde 500 Bitim Var Ama Nasıl Kartıma çekcem Yardım Edermisiniz?
  19. E

Twitch partnerliği ininal lart

Merhaba benim twitch kanalımda partnerliğim açıldı ve benden iban istedi yaşım küçük olduğu için sadece ininal kartım var ininal kartta iban yokmuş ama bunu geç fark ettim youtubda ininal iban öğrenme diye video izliyip ibano bulmuştum ve twitche yazmıştım şimdi biri abone olunca para ininal...
  20. E

Windows Defender Koruma Bilgileri Alınıyor

Arkadaşlar Windows Defenderi kapatmak için girdim ama koruma bilgileri alınıyor diyor ne yapmalıyım