Arama sonuçlarınız

1. A

Bilgisayar Çoğu Oyundan Atıyor

Arkadaşlar öncelikle merhabalar Bilgisayarımı yeni topladım diyebilirim. 1-2 ay oldu.İlk geldiğinde fortnite falan indirmiştim. Yükleniyor ekranında oyundan atıyordu. Dedim ki herhalde ekran kartı falan kaldırmıyor. Sonra lol cs falan indirdim onları rahat açtı. Lolde yüksek grafiklerde 150 fps...
  2. A

Bilgisayar Her Oyundan Atıyor

Selamlar Arkadaşlar bu bilgisayar bana kafayı yedirtecek. Ben mi bazı şeyleri yanlış yapıyorum yoksa bilgisayar mı yanlış yapıyor daha anlamış değilim.Sorunum şudur ki dün akşam fifa hakkında bir konu açmıştım sorun fifa ile ilgili sanıyordum ama fifa ile alakası yokmuş. Şöyle oluyor oyuna...
  3. A

DirectX Hatası sinir krizi geçirecem

Arkadaşlar merhabalar Fifa 19 da oyuna girişte dil seçiyorum frostbite engine logosu falan geliyor sonra ekrana ronaldo geliyor ve diyor ki boşluk yada enter tuşuna bas basıyorum ve yüklenme şeyi tam dönmüyor bile oyundan atıp bunu diyor lütfen yardım edin çok şey denedim ama olmuyor ekran...
  4. A

Efsane geri dönsün

Arkadaşlar şu an yazacağım şeyi okurken yanınızda 2-3 rulo peçete olsun. Yanlış anlamayın öyle dedim diye gözyaşınızı silmek için kullanacaksınız. Herneyse diyerek konuma başlıyorum. Bundan 7-8 sene önce deliler gibi oynadığımız oyun ne desem herkesin aklına belli başlı oyunlar gelir...
  5. A

Bilgisayar kendiliğinden donuyor

öncelikle merhabalar 5-6 saat önce toplama pc aldım. Şu anlık gözlemlerim iyi lol indirdim en kısa sürede inen o olduğu için ve ücretsiz olduğu için en yüksek grafiklerde 170 fps alıyorum ortalama ama tek sıkıntım bilgisayar donuyor yani sadece oyunda değil chrome a girdim mesela bir şey...
  6. A

Böyle bir bilgisayar topladım 3.760₺ ye sizce nasıl ?

7. A

2700-3300 ₺ Bilgisayar Toplama

Arkadaşlar öncelikle merhabalar Döviz kurlarındaki son zamanlardaki değişimlere rağmen halen rahat bir nefes alamadığımız zamanlarda bilgisayar toplama ihtiyacım ortaya çıktı. Çok fazla anlamam böyle işlerden ben de yardımınızı alayım dedim. Amacım böyle çok yüksek bir performans değil ama gta...