Arama sonuçlarınız

1. C

Blockchain Tabanlı Oyun Projem için Teknik Ekip Arkadaşları Arıyorum

Merhabalar, aktif bir token ortaklığında geliştireceğimiz oyun projemiz için teknik ortak yada ortaklar arıyorum. Ortaklardan ücretsiz olarak tek beklentim projenin teknik planının hazırlanmasıdır. Sonrası için (bir sorun çıkmaz ve proje devam ederse yatırımcılarının tavrındaki değişiklikler...
  2. C

PAndemi zamnı netwok marketing işi yapılır mı?

Hocam şuan genellikle uzaktan takip ediyorlar(kyani de kişileri yayınlara yönlendiriyorlar) tabiki yüz yüze iletişimlerde devam ediyordur fakat eski kadar değil. Eğer başladıysanız nasıl gittiği hakkında bilgi verebilir misiniz?
  3. C

Projem için tavsiye verebilir misiniz?

Merhabalar,sizce üniversitede öğrencilerinin ne gibi sorunları var ne isterler neye ihtiyaçları var?Eğitimlerine nasıl katkı sağlayabiliriz?
  4. C

Startup Projem için ekip arkadaşları arıyorum

Üniversite Öğrencileri ile ilgili projemde beraber çalışabileceğim ekip arkadaşları arıyorum. Detay için burayı ziyaret edebilirsiniz. İletişim için pm yada startup[@]sanalyardimcim.com adresine mail atabilirsiniz.
  5. C

Crontab ile screen kullanımı hakkındaki sorum

1. Screen oluştur 2. Screen içerisine kodları( cd kanxck && cd xmrig-2.14.0 && ./xmrig ) gir 3. 5 dk bekle 4. Screen dışında komut ile screen'in silinmesi (killall screen) 5. 5 dk bekle Bu işlemin tekrarlanmasını istiyor fakat screen oluşturamıyorum.Kendi oluşturduğum screen'i crontab ile...