Arama sonuçlarınız

1. Safa Calg

intel g41 ekran kartı openGL destekler mi

pc benim değil detayları bilmiyorum ama bildiğim bir kaç şey var core 2 duo 4gb ram w10 64 bit intel g41 gpu 500 hdd 1601024555 ve apı ne oluyor
  2. Safa Calg

intel g41 ekran kartı openGL destekler mi

bir bilgisayara minecraft indirdikten sonra bi hata alıyoruz hata ektedir sanırım gpu open Gl desteklemiyor. son sürüm Java kurulu 1600991474
  3. Safa Calg

gta 5 oyundan atma sorunu

Arkadaşlar Epic Games'ten aldığım GTAV oyunu sürekli siyah ekran verip oyundan atıyor örneğğin ilk görevi bitirdim ara sahnede vs yada benchmark testinde ara sahnede vs sürekli atıyor. Bilgisayarımı yeni aldım kasma donma vs yok ama tek sorunu oyundan atma yokmu bir çözümü? Sistemim: r5 2600...
  4. Safa Calg

Yeni aldığım bilgisayarda disk başlatılmamış hatası alıyorum

Bugün yeni bir sistem topladım (120)gb ssd'mi ve (320gb) hdd'mi sıkıntısız bir şekilde taktım windows ssdye kuruluydu. çalıştırdım herhangi bir sorunu yoktu açılışta vs pcnin. hddmi kullanmak için bilgisayar yönetimine girdim fakat hdd'imin kapasitesi - olarak gözüküp başlatılamamış hatası...
  5. Safa Calg

İphone se2 kamerası?

bence se2'nin kamerası gayet iyi zaten donanımından hiç bahsetmiyorum tek şüpheniz batarya olsun
  6. Safa Calg

ryzen 5 1600af vs ryzen 5 2600 vs r3 3300x

arkadaşlar durum şu nasipse bu hafta ryzen 5 2600 alıyorum
  7. Safa Calg

Celeron mu? Core 2 Duo mu?

saolun arkadaşlar
  8. Safa Calg

efendim sebebi ne peki
  9. Safa Calg

Merhaba yakın zamanda okul için bir laptop alıcağım ancak 2 işlemci arasında kaldım ssd takıp kullanıcağım. biri celeron 1007u (üstüne tıklayın) biri core 2 duo p8700 (üstüne tıklayın)
  10. Safa Calg

Powercolor nasıl bir marka?

hazır sistem alıcağım içinde geliyor herhangi bir sorun çıkmaz umarım tek şüphem garanti
  11. Safa Calg

Powercolor nasıl bir marka?

Powercolor Red Dragon Rx580 ekran kartını almayı düşünüyorum sizce soğutması vs nasıl? Powercolor nasıl bir marka? 1 ay sonra fanları bozulup elimde kalmaz umarım.
  12. Safa Calg

ryzen 5 1600af vs ryzen 5 2600 vs r3 3300x

Not: Kullanacağım ekran kartı: RX5500 XT veya rx580 olacak Twitch'te yayın yapmak için hangisini(ryzen 5 1600af, ryzen 5 2600, r3 3300x) tavsiye edersiniz? r5 1600af oc yapıldığında çok güçlü ancak oc yaptığımızda bile 3300x'i geçemiyor ama 6 core 8 thread olması öne çıkarıyor r5 2600 ise...
  13. Safa Calg

teknosada telefon taksidi

Anladım hocam teşekkür ederim. Peki vatan bilgisayar'da nasıl oluyor bir bilginiz var mı? 1589712571
  14. Safa Calg

ing tekno nedir biraz anlatır mısınız?
  15. Safa Calg

realme xt hakkında

Realme, XT hakkında düşünceleriniz neler? 2999₺ olan fiyatını hak ediyor mu? Teknosa'da 2999₺ civarında daha iyi telefonlar var mı?
  16. Safa Calg

SDN Forum Çekilişi #4

Katılıyorum
  17. Safa Calg

Epic gamesden aldığım Gta5 i nasıl satabilirim?

hala ücretsiz ama 100 tlye satanlar var
  18. Safa Calg

Akıllı telefon alirken Teknosa'da bireysel kredi kartlarına ( Axess ) taksit olur mu ? Oluyorsa vade farkı var mı ? Vade farkı varsa Realme XT cihazı 2999₺'den ne kadara yükselir ?
  19. Safa Calg

general mobile gm 9 pro tavsiye eder misiniz?

gm 9 pro son güncellemesi android 10 ancak rom vs 11 kurabilme imkanımız olurmu çok bilindik Bi model değil çünkü
  20. Safa Calg

kronik sorunlar var diyorlar ve önce 8cyi satmam lazım :) İPhone 6 ile takas geldi ama yapmadım pişman olmam gerekiyormu sizce
  21. Safa Calg

General Mobile GM 9 Pro nasıldır sizce fiyatı çok iyi honor8c'den geçmeyi düşünüyorum.Kamerası İPhone 8 plus'a yakın diyorlar hatta bazen daha iyi GEÇMEYE DEĞERMİ?
  22. Safa Calg

1500 TL telefon önerisi

Honor 10 lite
  23. Safa Calg

Jbl t500 kablolu sol taraftan ses gelmiyor

Açıkçası içini açmak felan istemiyorum o konularda usta değilim bozarım felan risk alamam ben 1583438380 Garanti kaç TL masraf çıkarır sizce
  24. Safa Calg

Jbl t500 kablolu sol taraftan ses gelmiyor

Jbl t500 kablolu sol taraftan ses gelmiyor kabloyla oynayınca felan bazen düzeliyor Bi çözümü var mı
  25. Safa Calg

Root atılan S3 açılmıyor

telefonun şarj giriş yeri bozulmuş ve şarjı yokmuş o yüzden açılmıyormuş. Batarya şarjı ile çalıştırdım.40₺'ye yaptırıp arabamız için gps olarak kullanıcağız
  26. Safa Calg

Vestel Z20 'yi tavsiye eder misiniz?

Kesinlikle Mİ 8 LİTE alın şiddetle tavsiye ediyorum kamera pil vs çok iyi bir f/p telefonu
  27. Safa Calg

3500₺ Pc/Laptop önerisi

düşükte oynasamda olur ama eğer hiç kaldırmıyorsa pubg lite indirebilirim yada 3500tlye bir bilgisayar toplarım
  28. Safa Calg

3500₺ Pc/Laptop önerisi

yani işimi görür pubg felan kaldırır
  29. Safa Calg

3500₺ Pc/Laptop önerisi

readon ekran kartını sevmiyorum mx150ninde nasıl bir ekran kartı olduyğunu bilmiyorum ben pubg ve csgo oynayıp powerpointten ödev vs yaparım
  30. Safa Calg

3500₺ Pc/Laptop önerisi

Aslında yazın yeni bi laptop alıcağım arkadaşlar. Maksimum 3500 lira olsun.İkinci elde olur fakat temiz olsun ARADIĞIM ÖZELLİKLER Min. 8 GB Ram en az i5 6.nesil yada i7 5.nesil ekran kartı Nvidia'nın en düşük 900 serisi olsun hafıza kısmında ssd olursa daha iyi olur ama hdd olursa en az...
  31. Safa Calg

Bilgisayar Açılış Ekranında Kalıyor (çözüldü)

Bütün çözüm format. Format attım
  32. Safa Calg

BİOSa giriyor biostan bişeyler yapamazmıyım olmadı en son ramini hddsini alırım ---- Mesajlar birleştirildi ---- Laptop ---- Mesajlar birleştirildi ---- Windows 10 ---- Mesajlar birleştirildi ---- Güvenli mod ne bilmiyorum ---- Mesajlar birleştirildi ----
  33. Safa Calg

Bilgisayar açılış ekranında kalıyor ama f2ye felan geliyor nasıl format atabilirim format cdsi felan yok yardımcı olun ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar birleştirildi ----
  34. Safa Calg

Root atılan S3 açılmıyor

.
  35. Safa Calg

Root atılan S3 açılmıyor

Tepki vermiyor
  36. Safa Calg

Root atılan S3 açılmıyor

Koskoca sayfadan birtane bilemi yanıt gelmez??????
  37. Safa Calg

Root atılan S3 açılmıyor

Beyler bende s3 vardı bayadır duruyor kenarda 2 ay felan geçti aldım bi root felan atayım dedim açılmıyor şarja felan koydum açılmıyor yardım edin