Arama sonuçlarınız

1. EgeCan Çil

USB'li kulaklık mı ? Jak'lı kulaklık mı? / Kulaklık Önerisi

Selamlar Geçenlerde çok eskiden beri kullandığım kulaklığımı bozmuştum ve şu sıralarda yeni kulaklık almayı düşünüyorum ve kafama takılan birkaç soru var. Usb'li kulaklık ile Jak'lı kulaklık arasındaki farklar nelerdir? 0-300 TL arası Genel olarak FPS/SHOOTER oyunlarında iş yapabilecek...
  2. EgeCan Çil

Star Wars Battlefront 2 Pc kapanma sorunu

Öncelikle selam arkadaşlar ğeçenlerde almış olduğum star wars battlefront 2 yi oynarken bilgisiyarım kilitlenip kapanıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim Oyunun trial kısmında bir sorun çıkmıyordu ama daha sonra oyun tamamen kurulduktan sonra bütün modlarda bu kilitlenme-kapanma sorunu olmaya...
  3. EgeCan Çil

Oyun tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar son gunlerde oynayacak oyun bulamamaktayım acaba sizin onerebileceğiniz birseyler mevcut mudur ? Daha çok hikaye single player oyunlardan yanayım ama online olsada çok sıkıntı olmaz heralde Not: pubg-Lol-Dota-Csgo-Bf1 vb oyunlari oynadım
  4. EgeCan Çil

Win 10 pro donma sorunu

Selamlar öncelikle Bu sabah win 7 olan bilgisayarımı win 10 a yükselttim yükseltme ardından win 10 da iken yaklasık 20 dakika boyunca birşey olmadi fakat daha sonra bilgisayar kendi kendi kilitlenip durmaya başladı bu sorunu sanıl çozebileceğim hakkında bilgili arkadaşlar carsa yardım ederse...
  5. EgeCan Çil

Windows otomatik sürücü indirme sorunu

Başlıkta belirmiş olduğum gibi ekran kartımın kendi sitesinden son sürümünü indirip kuruyorum birkaç dakika sonra windows update kendi kafasına göre bi ekran kartı kuruyor bunu nasıl çözebilirim normalde kullandıklarım bunlar buda windows un kendi kurduğu yardımcı olabilirseniz seviniri
  6. EgeCan Çil

Windows Otomatik Driver güncelleme sorunu

Merhabalar Bilgisayarıma yeni formatladım.Formattan sonra ekran kartı driverlarını kuruyorum fakat windows kendi kafasına göre başka bir ekran kartı sürücüsü kuruyor DDU ile driverı silip tekrar kurmayı denedim fakat yaklaşık 4-5 saat sonra tekrardan kendi kafasına göre farklı driverı kurdu...
  7. EgeCan Çil

Laptop bluetooth sorunu

Merhabalar Bu benim ilk konum hatalarım olursa kusura bakmayın Öncelikle bilgisayarımda bluetooth özelliği bulunmasına rağmen bluetooth kullanamamaktayım bilgisayarın bluetooth ayarlarında ise bluetooth etkinleştirme seçeneği bulunmamakta. İşletim sistemim Wİndows 10