Arama sonuçlarınız

1. Hayko1963

Turkcell soruları alayim

2 haftadır aistem arızalı diyorlar yarın il müdürlügüne gidicem
  2. Hayko1963

Turkcell soruları alayim

3 blok 45 daire var 44 ü emekli internet ile işi olmayan böyle asagıda bodrumda kutu var yapılmış ama kabloları yok boş yan evlerde var bizim siteyi pas geçmiş adamlar
  3. Hayko1963

Turkcell soruları alayim

Binada kablolar döseli fakat altyapı yok
  4. Hayko1963

Turkcell soruları alayim

Türkcell ev interneti altyapısı dösüyormu ? bu sorundan magdurum
  5. Hayko1963

Türknet nasıl aynı altyapıyla...

Sen yine alıyorsun bende altyapı yok internet alamıyorum ?
  6. Hayko1963

Türk telekom altyapı sorunum

Türktekekom attapı sorunum var 2 hafta olacak arıyorum sistemde arıza gözüküyor islemi baslatamıyorlar dileçe verin diyorlar bu ili nasıl çözerim baska internet firması altyapı çekemiyor mu ona söyleyeyim çeksin birde garip tarafı arkamda ve solumda fabrika var internetleri var karsımda ve sağ...
  7. Hayko1963

Türktekekom Altyapı sorunu

Türktekekom attapı sorunum var 2 hafta olacak arıyorum sistemde arıza gözüküyor islemi baslatamıyorlar dileçe verin diyorlar bu ili nasıl çözerim baska internet firması altyapı çekemiyor mu ona söyleyeyim çeksin birde garip tarafı arkamda ve solumda fabrika var internetleri var karsımda ve sağ...
  8. Hayko1963

İnternet Cafe

Suan internet cafeler bitti herkeste internet var kimse eskisi gibi gitmiyor suan açacaksan cafe açıcaksın dekoru düzgün gençlere hitap eden sonra oturmaya yet bulamazsın
  9. Hayko1963

İnternet altyapısı

Aynen ama adsl veya fibel yok altyapı görünmüyor burada sag tarafımızda 3 adet fabrika var ve internetleri var bende çözemedim ---- Mesajlar birleştirildi ---- Okadar kablo var ki baz istasyonunda ? bende bilmedigim için
  10. Hayko1963

İnternet altyapısı

Öncelikle merhabalar yeni tasındıgım binada alt yapı yok gösteliyor sitelerde attıgım fotograftanda bakanilirsiniz isin garip tarafı evimin tam karsısında baz istasyonu var dibimde ama görüstügüm tüm telekomlar alt yapınız yok diyorlar ve ne yapmam gerektigini söyleyen yok durmadan sikayetinizi...