Arama sonuçlarınız

1. X

Excel'den Veri Alıp Kazananlar Videosu Hazırlama

Merhaba, Excel'de isim listem var. Sabit bir arkaplanım var. Bu sabit arkaplan üzerinde isimlerin 5'er saniye aralıkla gözükmesini sağlamam lazım. İsim listesi uzun olduğu için bunu nasıl otomatikleştirebilirim?
  2. X

Airties 7205 Yazılım Yükleme

Merhaba, Tivibu paketim sonlandı. Elimde Tivibu için özelleştirilmiş yazılımı bulanan bir IPTV kutusu kaldı. Aynı model numarası olmasa da benzer versiyonları global Airties sitesinde AndroidTV ile çalışıyor. Ben de bu kutuyu atmak yerine medya oynatıcı ya da IPTV olarak kullanmaya devam etme...
  3. X

Kişiye Özel Kanvas Tablo

Merhaba, Kişiye özel tasarımlar ve istenilen her ölçüde kanvas tablo imalatı yapıyoruz. Web sitemiz üzerinden de stok ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. Aşağıdaki kupon kodu ile SDN Forum üyelerine özel %10 indirim yapılacaktır. Kupon kodunu ödeme sayfasına gitmeden önce sepetinizde ya...
  4. X

.PRN Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım?

Merhaba, PRN uzantılı bir dosyayı yazdırmadan önce önizleyebileceğim ya da farklı formatlara çevirebileceğim bir yazılım arıyorum.
  5. X

Tema Güncellenince Değişiklikler De Gidiyor

Merhaba, Bir Wordpress sitem var ve bu sitede kullandığım temayı kişiselleştirmek için tema üzerinde oynamalar yapıyorum. Ancak tema her güncellendiğinde yaptığım değişiklikler sıfırlanıyor ve her seferinde tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalıyorum. Tema güncellense dahi yaptığım değişikliklerin...
  6. X

Kendi Kripto Paranı Borsaya Açmak

Merhaba, Bir projem için kripto para oluşturmaya karar verdim. Kendi kripto paramı oluşturma konusunda gerekli bilgileri topladım. Fakat oluşturduğum kripto paranın borsalarda işlem görmesi için ne yapmam gerektiğine dair bir kaynak bulamadım. Küçük ya da büyük farketmez hangi borsa hangi...
  7. X

2 Farklı Modem Kullanan Ortak Ağ

Merhaba, Aynı binada birbirinden bağımsız iki tane ofisimiz var. Bu iki ofisin arasında bağlantı sağlamak için kablo var. Her ikisinin ayrı modemleri olacak fakat aynı ağda olmalarını istiyorum. Modemlere sırasıyla M1 ve M2 dersek; M2 modemine bağlı bir bilgisayar M1 modemine bağlı yazıcıyı...
  8. X

WooCommerce Adete Göre Değişen Fiyatlar

Merhaba, Bir e-ticaret sitesi ile ilgileniyorum. Benden istenen; adet arttıkça fiyatın düşmesi, bunun dinamik olarak ekrana yansıması ve fiyat tablosunun yer alması. Aslında örnek olarak şuna bakabilirsiniz, çünkü birebir aynısını istiyorum: Schlauchfolie 200 x 0,080 mm / 500 m Website...
  9. X

[Wordpress] Kötü Amaçlı Yazılımı Nasıl Kaldırırım?

Merhaba, Websitem kötü amaçlı yazılım içerdiği için Google Ads servisi tarafından reklamlarım kaldırıldı. Yaptığım araştırmalar sonucunda sucuri.net diye bir site buldum. Burada sitemi analiz ettiğimde 2 yerde istenmeyen reklamlara yönlendiren kod bulundu. Daha sonra bu kodlardan birini buldum...
  10. X

Binecek Var

Merhaba, Benim toplu taşıma durakları ile alakalı bir projem var. Bu proje kapsamında durakta bulunan bir verici sayesinde sinyal göndererek otobüs yaklaştığında içindeki ilgili cihaza uyarı ışığı, yazısı vb iletmek istiyorum. Bunun için kullanabileceğim hazır bir cihaz var mıdır? Eksik...