Arama sonuçlarınız

1. O

2000-2300 aralığında telefon önerisi

Hocam isterseniz bi garantiye gönderin pilde gerçekten sorun varsa yeni cihaz verme ihtimalleri yüksek değişim cihazı olarak satarsanız biraz daha yüksek fiyata alıcı bulabilir
  2. O

2.modemde internet erişimi

Up
  3. O

Yardım edebilecek yok mu?
  4. O

Hocam 0.x olarak mı olmalı yoksa 2.x mi airtiesin sonu 2.1 ile bitiyor bide herşeyi boş olarak kabul etmiyor sadece bitswapı etkinleştirip öyle yaptım aynı sonucu verdi
  5. O

arkadaşlar evimde 2. bir modem var ve koymak istediğim yere kadar kablo döşeyip koydum kısaca yaptıklarımı ve sorunumu anlatıyım 1-dhcp yi kapattım 2-ana modemim airties (ip adresi 192.168.2.1) 2. modemim billion onun ipsini 192.168.2.2 olarak ayarladım (airtiesin dhcp başlangıcı 192.168.2.5...
  6. O

mi 8 ithalatçı garanti

Meizu 16th indirimle 3000 veya biraz daha altına alabilirsin 14 şubat indirimleriyle. Ben kullanıyorum genel anlamda çok memnunum
  7. O

2600tl bütçe telefon önerisi

Alternatif olarak meizu 16 modeline bakabilirsin performans olarak pocnun gerisinde kalıyor fakat paket olarak ihtiyaca göre kıyaslanmalı
  8. O

2200 TL'ye Kamerada Başarılı Telefon Önerisi

Meizu x8 i incele bence bi
  9. O

Xiaomi Mi8 mi Meizu 16th mi

Önceki modeller için haklısınız anroid ana güncellemesi gelmedi fakat sürekli flyme güncellemesi verdiler. Fakat şunuda göz önünde bulundurmak lazım. 1. Si snapdra Hocam dediğiniz mediatekli cihszlar için doğru evet fakat 16th de sd845 var ve project treble projesinin içinde olan bi cihaz...
  10. O

MEİZU 16. Kullanan varmı?

Gayet kaliteli hissiyat veriyo lg v30 u da kullanmışyım bi süre bana gmre ondan kat ve kat daha iyi hissettirdi ve evet çalışıyor jelatinlede
  11. O

Meizu 16th

unutmadan w Distribütör firmanın kağıdı çıktı arkasındada servis olarak kvk yazıyordu. Bilmiyorum olması gerek benim için biraz fazla şiddetli kalıyor sinir bozucu olabiliyor. Ama ben bulamadım 2 gündür bakmama rağmen ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hocam 2.şarjı yaptım şuanlık 24 saatin...
  12. O

iostan androide whatapp yedeği

Peki o zaman zıp dosyasını google drive a atsak ordan olmuyor demi
  13. O

iostan androide whatapp yedeği

arkadaşlar konuyu nereye açcağımı bilemedim ama bi türlü beceremedim iostan androide whatsapp yedeğini aktarmanın bi yolu yokmu . bi türlü beceremedim sohbeti dışa aktar diyip zip halinde pc ye atabildim en fazla en kötü pc de kalsın diye
  14. O

Meizu 16th

arkadaşlar cihazımı cuma akşam sipariş etmiştim cumartesi sabah kargolandı pazartesi günüde elime ulaştı iphone 5s den sonra ekranı muazzam geldi. s9 ekranını falanda incelemiştim birebir aynı değil belki ama ona yakın bi deneyim sunuyo bence. ikiside superamoled zaten ppi değeri s9 un biraz...
  15. O

Meizu 16 th mı mi 8 mi?

Meizu 16th da mcharge diye bi hızlı şarj teknolojisi kullanılıyor. Peki quickcharge 3.0 lık bi powerbankla hızlı şarj etmek mümkün mü
  16. O

Meizu 16th

meizu 16th de mcharge hızlı şarj desteği var peki quickcharge 3.0 lık bi powerbank ile kullanırken hızlı şarj destekler mi
  17. O

Meizu 16th

tabii ki bi gelsin inşallah sıkıntısız müsait olduğum ilk anda deneyimlerimi yazmak isterim bende
  18. O

Meizu 16th

Aynen öyle ama yinede klasik bi kullanıcı olarak canım sıkılınca sosyal medya yolda müzik ve video bazen birazda oyun için 1 gübü çıkarcak bi cihaz diye tahmin ediyorum yorumlarınızdan sonra üzceğini pel zannetmiyorum ---- Mesajlar birleştirildi ---- Biraz araştırma yaptım fakat pek fazla bi...
  19. O

Meizu 16th

Arkadaşlar telefonu nasıl bilirsiniz daha adam akıllı inceleme yok globalde meizu ilerki yıllarda güncelleme konusunda tavrı nasıldır veya flyme arayüzü nasıldır. Bilgi sahibi olanlar bilgilendirirse çok sevinirim
  20. O

2500-3500 TL Aralığında Telefon Önerileri

meizu 16th tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz. fiyatına göregayet güzel bir ürün
  21. O

Lg v30+ vs poco f1

değerli yorumlarınıza çok teşekkür ederim tercihimi meizu 16th dan yana yaptım. İnşallah memnun kalırız
  22. O

Belirteceğim Modeller Arasında Ne Önerirsiniz?

V30+ düşünüyordum fakat fiyatı 2900 lere çıkınca meizu 16th ya denk geldim. Yeni bir cihaz ve bana göre oldukça şık. Pilide orta bi kullanımda 1 günü rahat görür diye tahmin ediyorum. Mi 8 le arasında kalmıştım bende fakat n11 de kuponla 2975 e denk geldi arasında 250 tl bi fark olması ama daha...
  23. O

Lg v30+ vs poco f1

Beklemediyim fakat dün meizu 16 nın satışa başladığını gördüm. N11 den kuponla 2950 ye denk geliyo. V30 indirime girceğe pek benzemir girse bile 2500 altına satılmadığı sürece çokta mantıklı durmuyor onun yanında. Uzun süredir beklwsiğim bi cihazdı meizu 16 da ilgimi çekmişti. Onun üstünde...
  24. O

Lg v30+ vs poco f1

aynen öyle amazonu bekliyim belki 2500 civarına düşer dedim pişman oldum amazonda 2800 e yükseltti herhangi bir indirim yok inşallah yarın yeniden indirime sokarlar siyahını
  25. O

Bütçeyi 2500 TL Civarına Yükselttim Hangi Telefonu Almalıyım?

N11 de sabah 2 tur poco satıldı mishop tarafından 64 gblik 2550 tl idi kuponlarla 2400 seviyesine denk geliyor bende poco ile v30+ arasında kaldım
  26. O

Lg v30+ vs poco f1

Arka taraf için kılıfsız kulanmayı pek tercih etmiyorum. Fakat ön tarafta cg5 ve cg3 farkı var. Akşama fiyatı belirleyecek heralde tercihleri
  27. O

Lg v30+ vs poco f1

Lg tarafında beni rahatsız eden tek detay android 10. Sürümünü almama ihtamalinin çok fazla olması. Her sene telefon değiştirebilcek biri değilim. İlk çıktığında 5s almıştım ve hala onu kullanıyorum. Beni en az 3-4 yıl götürmesi gerekiyor. Bir çok yorum okudum ve forumları sürekli takip ediyorum...
  28. O

Lg v30+ vs poco f1

Merhabalar. Bu iki telefon arasında kararsız kaldım gece yarısı fiyatları yaklaşık aynı seviyelerde olacağını tahmin ediyorum. İkisi distribütör garantili evet v30+ bana göre bi tık daha şık fakat povoda daha güncel ve ilerde en az 1 android güncellemesi fazla alıcak gözüyle bakıyorum...
  29. O

mi 8 & lg v30+

merhaba arkadaşlar. kafamda lgv30+ var 2560 tl amazonda fiyatı var. 64 gblik mi 8 ise 3250 tl lg v30+ ın perfonmansı benim kullanımım için oldukça yeterli. ikisinide içime sine sine kullanırım. herikisinin kendine göre + ve - leri var. sizin görüşlerinizide almak isterdim sizce 700 tl farka...