Arama sonuçlarınız

1. C

HTC One A9 İlk Bakış

HTC One M9+ Aurora Edition(supreme camera) modeli Türkiye'ye gelir mi? bu konuda bilginiz var mı
  2. C

4.5G ile Neler Değişecek?

4,5G ihalesine birde madde ekleseydi cumhurbaşkanı min kota 4,5GB olacak diye. yol var araba yok, araba var yakıt yok misali bizde ki. 4,5G ye geçilecek ama hala daha 250MB data satan var.
  3. C

Dizüstü Bilgisayar Boyutunda Ulaşım Aracı!

Bunu kullanmak için otobana çıkmak lazım, şehir içinde kazı ve çukurlardan dolayı araba zor gidiyor, bu araç nasıl gider? tabi ki çanta da gider. Adamların parklarında ki döşeme taşlar bile çok mükmemmel, bizimkiler genelde ilk yağmurdan sonra altı boşalıyor ve üzerine basında olan pisssu...
  4. C

BT ile 5 Çayı # 41 - Yerli Teknoloji

Güzeldi, Bence en büyük tehlikesi, geçmişten bugüne kadar iş başına liyakat sahiplerinin yerine partililerin gelmesinden dolayı hep yerinde saymışızdır. hangi kesimden olursa olsun herkes karşı tarafın şekline şemaline bakıyor. Bu böyle olduğu müddetçe hep yerinde sayar ve taklitçi, montajcı...
  5. C

İşte HTC One M9 'ın Fiyatı!

telefon daha çıkmadan-gelmeden lügattaki bütün övücü söylenince adamlarda bir havaya giriyor, basıyor fiyatı. bence ucuzmuş, 4999 olsa yeridir. Birde şirket 2015 de zarar ediyormuş, hiç alakası yok
  6. C

Snapdragon 810'un Son Kurbanı Xiaomi

HTC dibi gördüyse neden fiyatları düşürmüyor, hala sağlam demek ki
  7. C

HTC Son 6 Yılın En Kötü Nisan Ayını Geçiriyor

Nokia 1100- 3310 gibi birbirinin taklidi ürünlerde kasayı değiştirip milleti kazıklamasının sonunda gitti, inl htc de aynı sonu görür, yüksek fiyatlarla hiçbir özelliği değiştirmeden adını değiştirerek aynı şeyi millete sunuyor, beter olsun
  8. C

HTC One M9 İncelemesi

SDN de olmasa htc reklamsız kalacak, 60 dk'nın %80 eksi tarafları öne çıkıyor ama sonuç nedense htc one m9 mükemmel bir telefona bağlanıyor :)) Emeğe sayğı için teşekkürler
  9. C

One M9'un Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

Avrupa ile aramızda 1000TL fark koyarak getirirler.
  10. C

İnternet Gerçekten Ucuzlayacak mı?

Yalın internet diye yalan internetleri bile olan bir firmanın, Milyarlarca lira kârından vazgeçmesi imkansız, bunun yerine kalitesiz bakır kablolarla hızlandırılmış kazıklama hizmeti sunacakları kesindir. içi boş laflarla doldurulmuş cümleler kurmaya gerek yok.
  11. C

İETT Otobüslerinde Bedava İnternet

Otobüslerde GPS sistemi var, sözde bütün otobüsleri son model teknolojilerle takip edilecek, akıllı duraklarda insanlar otobüslerin ne zaman geleceğini görecekti, Önce tonlarca para verdiğin teknolojileri adam akıllı kullanda sonra internete geç, İnsanları istif istif doldur otobüse, sonra da...
  12. C

Bu silahı Türkiye geliştirdi! SDN Özel Video

Askerliğim sürecinde şahit olduğum olaydan yola çıkarak cevap vermek gerekirse, hazırlık çalışmasında teknik astsubaylar istenen makina/silah/cihazın dünyadaki örneklerini araştırırlar, teknik yönlerini, fiyatlarını karşılaştırıp bir üst komutanlığa sunarlar, Üst komutanlıkta bu bilgiler...
  13. C

Teknik öğretmenler mühendislik yapabilecek!

katılıyorum. Yakında baytar'dan da doktor yaparlar valla nede olsa ikiside canlı ve "hayvan", Dua edelim de ziraat fakültesinden doktor yada mühendis çıkarmasından yoksa yeşermeye başlarız
  14. C

Japonya ile 22 milyar dolarlık nükleer anlaşma

Hastanede bazı hastalar aynı hastalık için iğne, bazılarına hap bazılarına ise krem veriliyor. Bu müdahale yöntemleri hasta ve hastalığının durumuna göre belirleniyor. Siz hiç Acil vakalarda iğne yerine hap verilip de müdahale yapıldığını gördünüz mü? Örneğin aşırı acı/ağrısı olana genelde...
  15. C

Türk Antivirüs Fiyaskosu

Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye boşa dememişler, güzel reklam yaptınız. Arkadaşlar ilgi var diye gaza gelebilirler :)
  16. C

Pasaport Kaydı hakkında soru

Yurtdışından getirilen telefonların kaydı ile ilgili bir sürü bilgi var, biraz araştırıp okusaydın böyle komik durumlara düşmezdin. bu biir, iki : Kayıt yaptırmak için. Önce telefon IMEI numarasını alıp pasaport sahibinin adına maliyeye 100TL (aralık 2012de bu kadardı) yatırıyorsun, sonra...
  17. C

İsrail Yerli Otomobilini Tanıttı

Her yahudi kesin bir araç alır, lazım olmasada
  18. C

Demiryolları da özelleşiyor

Katılıyorum. Hantal devlet yapısından kurtulmalı devlet kuruluşları. Bankada el işi yapan kadın veznedarlar, Tekel'de çalışır gibi görünen ensaflar ve özel şirket vagonlarını rüşvet karşılı devlet vagonlarının önüne koyan işciler gibi çooook örnekler gördük. bu yüzden özelleşmeli diyorum.
  19. C

CM10.1-m2 Android 4.2.2 Çıktı!

El-cevap : evet
  20. C

Wozniak jOBS'u Beğenmedi

iwoz ve stve jobs kitaplarını okuduktan sonra steve jobs'tan nefret ettim. çok bencil, vefasız bir adammış, Woz doğru söyler, Woz hakkında herkes "kimsenin hakkını yemez" diye bahsediyor.
  21. C

Video: 3D Yazıcılara Yakından Bakıyoruz

Bu firmanın adı ne dediniz? tam anlaşılamıyor, yazarsanız sevinirim.
  22. C

Avea Çekim Sorunu

Çamlıca tepesinde de çekmiyor. sinir etti beni ama alıştım. Ucuz etin yahnisi bu kadar olur. Fazla sorun etme yada operatör değiştir. Avea gelişsin diye beklersen ömrün yetmez
  23. C

Kopya Çekme Yöntemleri

Bunlara ek olarak, Lisede bu basit yöntemlerin bazılarını kullandım. üniv'de kullandığım yöntemlerden bazıları, 1-kapaklı hesap makinası alıp, arkadaşlardan hesap makinalarının kapaklarının alıyordum, kapakları yararlı bilgilerle yükledikten sonra sınavda hesap makinasını masanın üstüne...
  24. C

Anonymous Bu Sefer İsrail'e Saldırdı

Ayda yılda sevindiğim bir iş yapmışlar. Devamını bekliyoruz onlardan
  25. C

SDN Ofisinde 3D Lig TV maç izlemeye bekleriz

Haber resmi ofisten olsaydı keşke, daha güzel olurdu
  26. C

Çinli Şirket Apple'ı Dava Ediyor

bu kadar hızlı hırsızlık ancak çinde olur :) bir kerede Neoplan otobüsünde böyle yapmıştı bir çinli firma
  27. C

Siemens'ten Tırlara Elektrik Gücü

Almanya gibi düz araziye sahip ülkeler için olabilir ama ülkemizde uygulanması çok uzuuuuuun zaman alır. merak ettiğim acaba sollama seçeneğide koymuşlar mı yoksa konvoy halinde mi gidecek tırlar
  28. C

Avea tarife rezaleti

Avea değil mi Allah onlardan tutsun,ya yok yok tarifesi ilk çıkğıtı günlerde geçtim, geçmez olaydım. herşey dahil 44TL dediler, hattım açıldı 3gün sonra 10,5tl fatura geldi, bu ne dedim saçma sapan ilk ay fatura gibi bişey anlatmaya çalıştılar, itiraz ettim,cevap gelene kadar ödemeyecem dedim...
  29. C

İnternet Hacker'lar Yüzünden mi Kesildi?

Açıklama mı yapmış reklam mı belli değil. 3 paragrafın ikisi reklam açıklaması, bir cümlede arıza sebebinin açıklaması. sömürgeci ttnet
  30. C

Avea'da bir sıkıntı mı var?

ben bu avea ya geçtim ama pişman oldum, 2 hafta köydeydim(diğer 2 operatör süper çekiyor, şehire 7km) konuşmam 2 kere kesildi ve şebeke çekmiyor gösterdi, haftasonu çamlıcaya çıktım şebeke var ama telefon arama yapmıyor, keşke taahhüt yaptırmasaydım.
  31. C

iPhone Ekranını Çekiçten Koruyan Kılıf

adam zaten çekici çok dengeli bir şekilde vuruyor bişey olmasın diye. çekicin kenarı yada ön ucuyla vursaymış ya, çok gereksiz.
  32. C

Xperia Ailesi için ICS Güncellemesi Başladı

HTC Sensation güncellemesi de bugün başladı.
  33. C

Teknosa'da Turuncu İndirim Kampanyası

geçen haftalarda turuncu indirimden faydalnayım diye tekirdağ şubesine gittim mağaza açıldıktan 15 dk sonra gittim 25 adet toshiba flash diskler bitti dedi, nasıl olur dedim. içerde flash disk alan yada kasada sıra bekleyen kimse yok, kim aldı diye sordum. yoğun taleb üzerine bitti dedi...
  34. C

Bir yiğit gurbete gitse Turkcell'den ne fatura gelir

viper nedir? o konu hakkında bigim yok sayın Troy, genelde voipbuster kullanıyorum. ama bayram dolayısı ile heyecana geldim bir arayayım dedim :) evden de uzak olunca net imkanımda yoktu.
  35. C

Bir yiğit gurbete gitse Turkcell'den ne fatura gelir

valla turkcelli bilmiyorum ama aveanın nekadar kazıkladığını geçen ay öğrendim . 7,5dk konuşma +toplamda da 10 sms =57 tl fatura geldi üstelik okadar reklam msjı yolluyorlar ki , sabır hizmetlerindeki kadın türkiyeden yollananan msjlarda ücrete tabi oluyor dedi, ozmaan niye avea sürekli reklam...
  36. C

Sabit hatlara sınırsız arama 10 ?

voipwise le voipbuster hemen hemen aynı siteler (gibi bana göre) çünkü tüm içerikleri fiyatları uygulamaları aynı, voipwise da aylık 10$ alıyorsun haftalık 120dk sabit hatlara (sitede ücretsiz yazan ülkere sadece, her ülke değil) bedava arama yapıyorsun, haftalık 120dk dolduğunda hesabınızdaki...
  37. C

Selamlar, SDN Bir İstek...

Bende yeni birini bulmaya çalışma, ben unutamadan üzerine kaç tana bulduysam hepside tatsız tuzsuz bişey oldu.Hep onunla kıyasladım, "o olsaydı..... olurdu" dedim hep. zamanında yaşadığın güzelliklerin acısını şimdi çekeceksin.zamanla geçecek
  38. C

Bilim ve Teknolojinin Tükendiği Nokta

çok haklısın. valla. şuan insanoğlunun maximum nekadar hız yaptığndan haberi yoktur çoğu kimsenin ama hesap kitap yapmadan oturduğu yerden ışık hızını geçmekten bahsediyorlar. bu arkadaşlara önce Termodinamik-1 kitabında devri-daim makinelerden bahsedilen yeri okutmak lazım. eğer bu fikri...
  39. C

Türklerden ilk İsrail Çıkartması :209 Site Hacklendi !

http://www.israelnationalnews.com haber siteleri hep yalan özellikle bu site haber sitesi ama hep yalan haber yapıyorlar. bunu bir indiriverin bi zahmet.
  40. C

Elektirik faturasını tarihe gömecek

o kadar yüksek vergileri var ki kullanmak için bir neden yok ama Allah rızası için kullancaksa çevre için o başka, 10000$ ile 15000$ arasında masrafı oluyor normal bir ev için. Gereksiz. Gümrük vergilerini yada üretim maliyetleri biraz daha düşürülürse, belki denebilir.
  41. C

Tayvan'dan Yeşile 1 Milyar $

doğalgazdan petrolden para kazanlar kalmazsa böyle bir yatırım tabi ki yapılır. ama oda çooook zor
  42. C

Skype'den Uygun Fiyat Dönemi

bir kere denedim ucuz diye ama bayağı pahalıya geldi vergilerle birlikte. sonra bıraktım. şuan voipbuster kullanıyorum gayet ucuz ve kaliteli.
  43. C

Bill Gates Dönemi Bitti!

zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış ... bana ne , adam kazanmış şimdide yiyor.
  44. C

Başbakan Siz Olsaydınız İlk Yapacağınız 5 Şey Ne Olurdu?

ne güzel yaaa :9 vergiyi kaldır suyu elektriği bedava yap, eee babanın emekli maaşını bu ülke ne il ödeyecek? sokaklardan altın toplamıyoruz ki ödeyelim. öncelikle eğitim,eğitim,eğitim. bir kurumda akraba olanları atardım yada farklı illere gönderirdim.yada memeleketinde çalışmasına izin...
  45. C

Tr-tracker.com (Torrenturkey) Davetiye Dağıtımı

arkadaşlar bir tanede ben istiyorum davetiye. olan varsa lütfen banada bir tane gönderebilir mi acaba? [email protected]
  46. C

Helyum ve Sakız

ya bunlar matematik bilmiyor yada bizi kekliyorlar. :) 60-70 kg taşıycak sakız olmaz, olsa bile şişirmek için k..ça kompresör takmak gerekir yani
  47. C

Sabit Disk Seri Numarası Değiştirici (BAN AÇMA)

"After program change serial number, you need reboot PC to apply it correctly. Program değişiklikten sonra seri numarası, doğru uygulayabilirsiniz yeniden PC gerekir." google translate için güzel bir örnek :) program için teşekkürler.
  48. C

Radyasyonu Önleyen Cihazlar varmı ?Varsa yardımcı olabilirmisiniz?

tabii olmaz mı. radyasyon kaynağının neden olduğu radyasyonu ölçersin ve ona göre kurşun kaplama koyarsın. eğer X-ray ışınından kaynaklanan radyasyonsa bunun için üretilmiş özel aynalar var. ışınları yönlendiren. rötgen cihazlarında kullanılıyor. ama radyoaktif bir malzemen yayılıyorsa bu...
  49. C

Günün Sözü

devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım.NFK
  50. C

Kamyonu Şaha Kaldıran Türk Şoför

bu adam kesin mal sahibi değil. hiç mi vicdanın sızlamadı be adam.
  51. C

Aşk Bitti ! Geriye Ne Kaldı ?

E) hepsi Z) sapı kalır
  52. C

Teknoloji Geleceği Söylüyor

tabi ki isteriz ama ürünler çok pahalı.
  53. C

Concord Mobile E97 İnceleme

telefonun tanıtımından çok karaması gibi bir inceleme olmuş :) %51 negatif yönler incelenmiş. zanneettim ki iyi bir ürün tanıtılıyor
  54. C

Yerli Malı Yurdun Malı

biz kendi kendimize yapıyoruz tüm bunları. staj yaptığım yerde boscha gidecek olan mallar ile türk firmasına gidecek olan mallarının kalite kontrolleri bile farklı.
  55. C

Aşkı anlatmanın farklı bir yolu

bende o filmdeki gibi denedim ama tutmadı :( ders çalışırken canım sıkıldı . karşı balkonda oturan kız yazdım . sonuç :(
  56. C

Veysi Dede ile Teknoloji Muhabbeti

Ağzına sağlık veysi dede. çok güzel ve haklı sözler söylemişsin. yok mu bir hayır sever Veysi dedemizin sitesine yardım edecek
  57. C

Vodafone Türkiye'ye İki Ödül

Avea sabır hizmerlerini bişey yok mu yaa . üzüldüm bak. neyse alanıda tebrik edelim
  58. C

Ahmet Usta Aranıyor...

aynı olay benim başımada geldi. geçen yıl ABD den hp marka laptop almak istedim ve almadan önce Türkiye'deki hp yi arayıp uluslarası garanti kapsamında olup olmadığını sordum. tam 3 kez aradım "evet, garanti geçerli" dediler. sonra 1 ay geçmeden ekranda sorun oluşmaya başladı , teknik servise...
  59. C

[Sona erdi] 1 Yıllık Kaspersky, Norton, Panda lisansları

arkadaşlar bende istiyorum [email protected]
  60. C

[email protected] bir tanede benim için alan olursa sevinirim
  61. C

Error We're sorry, we don't seem to have your host's email address in our system. Please go back and try again. arkadaşlar bende böyle bir hata veriyor. siz nasıl aldınız?
  62. C

Merkezi Ezan ve Merkezi Vaaz Kalkıyor

bu haberi ilk duyunca çok sevindim. millete hk hukuktan bahseden hocalar nedense hiç kendilerini uyarmıyorlar galiba. merkezi sistemde ezan okunuyor camide imam yok. zaten merkezi sistem çıktı çıkalı imamlar ezan okumayı sohbet etmeyi unuttu. geliyor namazı kıldırıyor aceleyle, çekip gidiyor...
  63. C

Maç izleyin, Kazanın..Acil Eleman

arkdaşım sen kaçıncı aracısın.? bu fiatlar çok düşük. bugün 100 tl den aşağı maç yok. arkdaşlar pek güvemenizi tavsiye etmem . birebir tanışmıyorsanız sizde pek güvenmeyin. ben bu işi yaptım. son 2-3 maçın parasını hep takıyıorlar.. seneye adam yok değil yaa.ve bu işte hep aracılar para kazanıyor
  64. C

Bilgisayarı Uzaktan Yönetmek

güzel program ve güzel açıklama olmuş. uzun zamandır kullanıyordum, türkçesinin oldugunuda burda öğrenmiş oldum. Msn'de telefonda yardım ederken deli ettiren arkadaşlar için en iyi çözüm bence :)
  65. C

Güneş Enerjisine Talep Artıyor

güzel çalışma , çevreci olması dahada güzel ama malesef ülkemizde güneş hücreleri çok pahalı. ve herkes ilk yatırım maliyetinden kaçıyor. keşke yurtdışı diyatına yakın bir fiyat olsada bu şekilde güneş enerjisi teşvik edilmiş olsa. ama daha çok zaman var
  66. C

Başörtülü casus istemiyoruz

öyle bir çağdaş yaşam ki milletin dinine, örf ve adtlerine ne kadar zıtlık varsa hepsine sahiplenen bir yaşam. ve o eserin baş mümessilide son demlerini çalıyor, çalsın bakalım. bu toprağın üstü varsa elbet altıda vardır.
  67. C

Çağrı Merkezi mi, Ömür Törpüsü mü?

bende diyordum benim kadar telefonda bekleyen yoktur diye ama bir arkadaşımız 45 dk beklemiş. bende inat ettim bekliycem diye gece saat 2:12 de aradım tam 37 dk sonra cevap verdiler sağolasın.sonrada " buyurun avea müşteri hizmetleri "diyor , ne müşteri hizmeti yaa resmen avea sabır hizmeti...
  68. C

CHP'ye ait güncel karikatürler

en güzeli bu olsa gerek :)
  69. C

Bahçeşehir Üniversitesi ayakta alkışladı

izlemiştim ama bu teyzemiz daha önceden hazırlanmış da gelmiş bu programa, konuştuğu konular arasında öyle güzel geçiş yapıyor ki zannedersin ki edebiyatcı. ama bu teyzemizin köyden çok erken ayrıldığı da ortada, yada şehirden köye gitmiş.
  70. C

Çalışan RAM'ler şimdi çalışmıyor,neden?

Arkadaşlar,benim pc de 2 yıldır çalışan ramlar (512+2X256) artık çalışmıyor. Bir ay öncesine kadar herşey normaldi, arkadaşın evine pcyi götürdük sonra tekrar benim eve getirdik kurduk pc açılmadı. Deneye deneye sorunun RAMlerde olduğunu gördük. RAMleri teker teker takıyoruz hepsi çalışıyor ama...