Arama sonuçlarınız

1. Velvetskin & the Crow

Sizce Yaşadığım Bu Durum Normalmi

20 yaşına kadar bekle sesinin kalınlaşması çok artı katmıyor ayrıca. Yaşıtların daha ince sesli erkekleri seviyor olabilir bir sor yakın olduğun kızlara.
  2. Velvetskin & the Crow

Soru En son hangi filmi izlediniz?

https://www.imdb.com/title/tt0165623/
  3. Velvetskin & the Crow

Öneri Ozguvensizim

Özgüveni olan kendini bilen insandır. Sorunda burada başlıyor bir insan kendini ne kadar bilebilir? Kendine güvenebilir? Özgüvenin olmasın ama bazı şeylerin farkında ol yeter. Herkesin göstermek istediğiyle göstermeye çekindiğiyle arasında bir bağ var. Kendini ezdirme yeterli.
  4. Velvetskin & the Crow

Yardım Visual Studio Code "ı" harflerini sarı kutuya alıyor?

Alfabe tanımıyla ilgili yanlış bilmiyorsam. Bir araştır ilginç bir yanı var bende tam çözemedim.
  5. Velvetskin & the Crow

UTF-8 ile ANSI tanımlarının değişmesiyle ilgili olabilir mi?
  6. Velvetskin & the Crow

ı harfi ingilizce sintaksında yok büyük ihtimal ondan dolayıdır. i denersen ı yerine sorun çözülebilir. Programlama dilinde hala türkçe kelimelerin problem yarattığı oluyor.
  7. Velvetskin & the Crow

Soru Gta 5 Oyun Arkadaşı Arıyorum

Discord : PostPunk#0942 ekle hocam PC'den heist vesaire yaparız bende oyun arkadaşı arıyorum.
  8. Velvetskin & the Crow

Yardım Gta 5 Online Ekip Kurmak İstiyorum

Hocam bende gelebilir miyim? Legal coop oyanayacak bir ekip arıyorum PC'de. Coop ve missionlar için.
  9. Velvetskin & the Crow

Soru GTA Online oyun arkadaşı arıyorum

Social Club: VelvetNoire ekleyebilirsin hocam arada giriyorum bende
  10. Velvetskin & the Crow

Öneri Online oyun önerisi

MIR4 var fakat keyifli bir online oyun değil gayet sıkıcı ve tekdüze. Neden önerdiğime gelince kripto kazanlılan bir mmorpg
  11. Velvetskin & the Crow

Soru Yatay geçişten anlayanlar yardımcı olabilir mi?

Hocam açıkçası yeni sistemdeki puan kriterlerini bilmiyorum benim zamanımda mf1-mf4 aralığından tut baya kapsamlıydı puan sıralaması. Tek yardımım şu olur yatay geçiş sırasında verdiğin derslerin olduğu bir transkript var. Onu al, kopyasını çıkart ve çok iyi bir biçimde muhafaza et...
  12. Velvetskin & the Crow

yabancı film önerisi.

Der Todesking (1990) İlginç bir filmdir. https://odysee.com/@existanceis:f/der-todesking-intihar:0
  13. Velvetskin & the Crow

Soru Ankaradaki en iyi sinema salonu hangisi?

Benim için Başka sinemayla anlaşmalı salonlar neden dersen görsel kaliteden çok mükemmel içerikli filmler sergileniyor.
  14. Velvetskin & the Crow

Öneri Oyun Oynayarak Kripto Para Kazanma

Hocam freelance iş mantıklı ama paypal yasaklı olduğundan baya sıkıntılı. Ülke içi freelance ise tam bir kaos. Paypal yasağı kalksa dediğin gibi.
  15. Velvetskin & the Crow

Flash TV Açılmıs

eski efsaneler olmazla olmazsa tutmaz. Kendine has benzeri ormayan eşsiz bir kanal :)
  16. Velvetskin & the Crow

Dediğin bir yerde doğru fakat bazı farklı türler oluştu. MMORPG mantığında emekle para vermeden geliştirdiğin çoğu itemi oyun dışında gerçek para ile satabilirsin. Oyun sahibi ise her ticaretten yüzdelik düşük bir komisyon alır. Normalinde oyuncular arası arz-talep sistemi olur. Arz-talebi...
  17. Velvetskin & the Crow

Geceye Bir Şarkı Bırak

18. Velvetskin & the Crow

MIR 4 steam ve akşam 21.00 da açılacak rise online world gibi güvenilir crypto rpgler varken çok bulaşmamanı öneririm.
  19. Velvetskin & the Crow

Anket Türkiye'de web tabanlı MMORPG oyun projesi geliştiriyoruz

Çoğu web tabanlı oyunda mmorpg elementleri oluyor. Birebir mmorpg olmasa bile. Şehirler savaşı vardı misal türklerin yaptığı.
  20. Velvetskin & the Crow

Öneri Online oyun önerisi

MIR 4 Bugün çıktı hem mobil hem Steam ortak. Çok eski bir online oyundur.
  21. Velvetskin & the Crow

Torrent Siteleri (Yeni Güncel Siteler)

Ünlü kat.ph ekibiyle geri döndü yeni adresleri idope.se
  22. Velvetskin & the Crow

Yardım TikTok kitlesi neden kötü?

diğer sosyal medya platformlarına göre daha fazla kazandırdığı için içerikler berbat hale gelmekte ve prim için yanıp tutuşanlar bulunmakta.
  23. Velvetskin & the Crow

Öneri Kent Hikayeleri Youtube Kanalı (İzmit yerelinde ilginç konuklar ve sohbetlerle röportaj kanalı)

Tanıdığım bir ekibin kurduğu ve benimde takip ettiğim ilginç konuları odağına getiren bir kanal. Kanal Adresi: https://www.youtube.com/c/KentHikayeleri/about İlgimi çeken 3 videoyu paylaşmak istedim.
  24. Velvetskin & the Crow

Kahve önerisine ihtiyacım var.

İzmit'te Rose Cafe ve Monad cafe'den özel çekilmiş kahve alabilirsin. Müdavimleri var. Kahve konusunda uzman olanlar gelip özel siparişle alıyorlar. Migrosta satılan Jacobs'un aroması güzeldir. Fiyat performans kahvesi. Farklı bir güzellik denemek istiyorsan SoulMate Cafe zincirlerinden al...
  25. Velvetskin & the Crow

Hoşlandığım Kıza Nasıl Açılabilirim?

Yuva yıkmadan başka yuva kurulmaz hocam :D
  26. Velvetskin & the Crow

Gurcistandan ps5 hakkında sorular

Mafyalar yönetiyor tabikide. İnterpolün aradığı mafya babaları elini kolunu sallayarak dolaşıyor işin garip yanı tüm şehir adamlar nerde yer içer biliyor. Küçük bir haber hatta alta bıraktım...
  27. Velvetskin & the Crow

Gurcistandan ps5 hakkında sorular

Bir Gürcü olarak uyarayım seni Türkleri sevmezler ciddi anlamda hemde. Fuhuş muhabbeti yüzünden. Yoksa başka sebepli bir ırkçılıkları yoktur. Oraya fuhuş için gidenleri görsen zaten ulan nasıl bir ülke insanımız var dersin. Türk olduğunu belli etmeden alışveriş yapmaya çalış. Neden diye...
  28. Velvetskin & the Crow

Game+ mail'i

TC koşullarında çok yüksek bir fiyat isteseler full altyapıyla açamazlar sanki. Zaten toplumun hangi kesimi ne kadar satın alabilecek aylar üzerinden kendi ekonomistleri fazlasıyla hesaplamıştır.
  29. Velvetskin & the Crow

Hoşlandığım Kıza Nasıl Açılabilirim?

İşte bu konu üzerinden manipülasyon yaparak ilerleyebilirsin. İnsanlar neden en değer verdiği kişiye karşı bu kadar duyarsız olabiliyor veya insanlar ilişkilerde neden birden değişiyor gibisinden bir iki ortaya laf at. Eğer ilişkisinde benzer bir durum yaşadıysa bahseder. Üzerine gelirse geçmiş...
  30. Velvetskin & the Crow

"NVIDIA, GeForce Now İçin Fiyat Dayattı!" İstenilen fiyat neydi? İddialar doğru mu?

Türkiye'de ne kadar yerli, milli veya güven sağlamış firma varsa genelde bu tarz yalanları otomatik cevap gibi yapıştırıyorlar. Yalanı attıkları yabancı kuruluş açıklama gereği bile duymaz böyle durumlarda. Ben hayatımda hep Turkcell mağduriyeti yaşamış insanlara denk geldim Nvidia mağduriyeti...
  31. Velvetskin & the Crow

Game+ mail'i

Dalga geçme maili zaten mevcut sistemde herkes her hakka sahip ama o hakka erişebilmek için gerekli olan imkan çalınmış vaziyette.
  32. Velvetskin & the Crow

Yapay Zeka

Yapay zeka ben kimim sorusunu ontolojik olarak sorabildiğinde ve sorgulayabildiğinde insanların istemediği şekle girecek o yüzden sözde bir zeka geliştiriliyor. Felsefecilerin ve varoluşcuların üzerinde durduğu konu. Bir kaç felsefeci Hegel başta olmak üzere yeni diyalektik düşünceyi aktarmaya...
  33. Velvetskin & the Crow

Arkadaşlar site tavsiye eder misiniz?

Açıkçası banada sınav sorularını çözdürebilecğim bir site lazım yardım olursa harika olur
  34. Velvetskin & the Crow

Oyun Önerisi

Hocam gta online başlamayı düşünüyorum orjinali yükledim ekpte yer var mı heist veisare için
  35. Velvetskin & the Crow

Turknova.net Davetiye Dağıtımı

Turknova geri döndü arkadaşlar.
  36. Velvetskin & the Crow

Oyun Önerisi

Cs go'da kanser olacağına Black Squad öneririm. Hile koruma sistemi son derece güçlü.
  37. Velvetskin & the Crow

Steam hesabı satmak

Güvenilir bende knight gb almıştım önceden.
  38. Velvetskin & the Crow

Hayallerin Peşinden Koşmak Doğru Mudur?

Online fanzin yok hocam. Online film analizi atabilirim ve edebi birkaç yazıyı.
  39. Velvetskin & the Crow

en sevdiginiz film

Oslo 31 Ağustos
  40. Velvetskin & the Crow

Oslo 31 Agust İZleyenler

O film beni fazlasıyla etkilemiştir. Hatta analizini bile yazdım. Kendi zihnimdekileri okudum karakterin iç konuşmalarında daha doğrusu onun kendisi hakkında değil dünya, çevre ve insanlar hakkındaki görüşleri bana çok benzerdi. Zeki Demirkubuz filmleride benzerdir. Yazgı ve Bekleme odası...
  41. Velvetskin & the Crow

Steam hesabı satmak

oyunforda satabiliyorsun.
  42. Velvetskin & the Crow

Hayallerin Peşinden Koşmak Doğru Mudur?

Yazıyorsun ama yazdıklarının içeriği ve teması ne? Edebiyatın türlü çeşidi var ayrıca güvenebileceğin bir edebiyat eleştirmenine ihtiyacın var. Editörler ve redaktörlerle görüşmelisin. Güvendiğin bir yakının olmasını tercih ederim bu ülkenin saygın yayınevleri bile kendilerine ulaşan kitap...
  43. Velvetskin & the Crow

Tanidigim biri az once teresa fidalgo diye bir hayalet varmış onu atti bu gercek mi

başta bende yuvarlak sanıyordum o cevabı alınca düşünmeden güvenebildim.
  44. Velvetskin & the Crow

Tanidigim biri az once teresa fidalgo diye bir hayalet varmış onu atti bu gercek mi

Sen kankanlarınla Ay'a gidip piknik mi yaptın ki Dünya'nın yuvarlak olduğunu iddia ediyorsun? Elbette o mesaja güvenebilirsin.
  45. Velvetskin & the Crow

Storytel Sesli Kitap uygulaması

Arkadaşlarım gayet memnun sebebine gelince kaliteli aslına uygun çeviri yapan yayınevlerinin eserlerini seslendiriyorlar.
  46. Velvetskin & the Crow

Merhabalar Türk Hava Kurumu Üniversitesine gidilirmi

https://www.birgun.net/haber/para-yoksa-diploma-da-yok-316546 Habere göz atmanı öneririm belki yardımı dokunabilir..
  47. Velvetskin & the Crow

Dünya'da homoseksüellik Neden Artıyor.

Arttı mı? Sebebi Sorunsalı Homoseksüelliğin arttığı yok aksine liberalizmle beraber normalleştiriliyor. Evet aslında gayet normal bir şey her çağda vardı bu çağdada var. İnsanların tercihleri yönelimlerini belirliyor. Yönelim ve tercih taban tabana zıt şeyler değil. Bunu savunmak saçma bir...
  48. Velvetskin & the Crow

Hocam kapandı demi Turknova? Domainde sorun vardı en son. Ekip hangi siteye geçti veya yeni site açacaklar mı? Biliyor musun?
  49. Velvetskin & the Crow

Rüyadayken rüyada olduğunuzu anlıyor musunuz?

Önceden anlardım fakat şimdi psikiyatrik ilaç kullandığımdan dolayı aşırı gerçekçi rüyalar görüyorum ve arka fonda gün içinde dinlediğim beni etkileyen müzikler çalıyor film kesiti gibi. Kontrol edemiyorum rüyalarımı fakat rüyamda ilaçlardan olsa gerek uzun uzun düşündüğüm sorguladığım şeyler...
  50. Velvetskin & the Crow

Hangi Radyo'yu Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz?

Radyo Eksen ve Radyo Ki
  51. Velvetskin & the Crow

SDN Forum Çekilişi #3

katılıyorum
  52. Velvetskin & the Crow

Soylu'ya destek için yürüyüşe çıktılar...

Çok sevilen bakanların hep PKKyı bitirceği söyleniyordu. Ha bitti ha bitecek yıllardır hep aynı muhabbet. PKKyı bitircekti tam bak ne oldu. Yok ama cidden bitirdiydi bak aha bitiyor.
  53. Velvetskin & the Crow

Counter Strike'ye Girmiyor

CS GO dosya doğrulaması yap steamden eğer sorun çözülmediyse ayarlar indirmelerden indirme önbelleğini sil dedikten sonra çıkış yapıp tekrar gir sorunun çözülmesi gerek.
  54. Velvetskin & the Crow

Kaliteli sitedir bitturk
  55. Velvetskin & the Crow

SDN Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

Son dönem Vivaldi kullanıyorum. Youtube ve Khan academy için temalarını ve özelleştirmelerini baya sevdim.
  56. Velvetskin & the Crow

Yerli Yapım MMORPG Online Oyun Rise Online Geliyor!

Görünce şok oldum videoyu, oyun resmen knight'ın günümüze adapte olmuş hali. Klasgame sponsorluk verdiş. Knight online için PVP server PUS'ları ve GB satan bir site paragöz davranabilirller ama umarım olmazlar ve Knight'a kafa tutarlar. 30-40 bin TL lik karakterler şuan oynuyor oyunu. NTTgame...
  57. Velvetskin & the Crow

Davetiye Hazırlamak İçin Program Önerisi

Online site olarak canva'yı öneririm. Ücretsiz sürüme gayet kolay kullanılıyor ve yeterince işinide görüyor insanının ben afişlerimi oradan tasarlıyorum.
  58. Velvetskin & the Crow

SDN Forum Hediye Çekilişi #2

katılıyorum
  59. Velvetskin & the Crow

Çizgi Roman

Birde Çizgi diyarının forumuna bak oranında arşivi gayet iyidir.
  60. Velvetskin & the Crow

Baskısı olmayan çizgi romanlar

Çizgi diyarı adlı forumda bulabilirsin eğer varsa tabi. Göz gezdirmeni öneririm
  61. Velvetskin & the Crow

BlueStacks Nasıl?

Çok teşekkürler hocam söylediklerinizi dikkate alıp Remix OS kuracağım.
  62. Velvetskin & the Crow

Geceye Bir Şarkı Bırak

63. Velvetskin & the Crow

BlueStacks Nasıl?

Üstat bende Remix OS'yi soracaktım. Geliştirilmeye devam ediliyor mu destek var mı Remix OS a yoksa onunda eksik yönleri ya da geliştirilmesi gereken yönleri var mı? 1579813560 Katılıyorum düzenli format atmam gerekiyor sürekli emülatör kullanabilmek için. Gameloop bile çok stabil çalışsa dahi...
  64. Velvetskin & the Crow

BlueStacks Nasıl?

Tüm emülatörleri denedim şuana kadar en yüksek performansı ve verimi Memu'dan aldım. Özellikle MMMORPG türü oynuyorsanız öneririm.
  65. Velvetskin & the Crow

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

Bittürk kaçmaz arkadaşlar.
  66. Velvetskin & the Crow

Düzce de gezilecek yerler neler?

Konuralp'taki yürüyüş parkurunu öneririm ilginçtir bir yerdir. Rafting'i araştırmanı ve Akçakoca'yı gezmeni öneririm
  67. Velvetskin & the Crow

Maşukiye Hakkında

Hocam ben İzmitli'yim ve Maşukiye'yi pek önermem. Eşme civarına gitmeni öneririm. Eşme ilginç ve güzel bir yer. Maşukiye iyice abartıldı ve İstanbullular geliyor diye pahalılaştı.
  68. Velvetskin & the Crow

cinemaz.to Üyelikler açık ve kaliteli bir sitedir. Eski EU torrents'in yeni ismi.
  69. Velvetskin & the Crow

kitap yorumları

Yaklaşık 2 senedir kullanmaktayım ve harika bir site. Okuma hevesini bile artırıyor 1000kitap.
  70. Velvetskin & the Crow

Smite Steam Grubu ve Türk Clanı

Dostum başlamama rağmen en zorlandığım oyun oldu smite. Oyunculuğuma katlanabilerseniz gelebilirim :D
  71. Velvetskin & the Crow

Steam Oyun Önerisi (2019)

Holdfast : Nations at War
  72. Velvetskin & the Crow

Zula Hakkında

Zula yerine Black Squad'ı öneririm en iyi Cs go alternatifi ve p2w değil. Steam'de bulabilirsin. Türk oyuncuda fazla sayıda ayrıca hile koruması üst düzey.
  73. Velvetskin & the Crow

BlueStacks Nasıl?

Hocam tam olarak öyle değil yeni bir proje diyebiliriz bluestacksla ortak fakat sürümleri farklı ayrıca optimizasyon konusunda daha gelişkin olamaya çalışıyor. İleriki sürümlerde fark daha da artacak diye düşünüyorum.
  74. Velvetskin & the Crow

BlueStacks Nasıl?

Üstat çok teşekkürler haberdar ettiğin için indirdim ve kurcalıyorum ileride çok güçlü bir emülatör olabilir.
  75. Velvetskin & the Crow

BlueStacks Nasıl?

Bluestacks 4'ü tekrardan kurdum ve artık açılıyor ve çnceden kullandığım Nox playera göre daha verimli ve hızlı. Çok küçük bir sıkıntısı var o ise Xbox destekli oyun kumandalarını kabul etmesi. Logitech oyun kolumu okumuyor bu sebeple Nox'taki gibi oyun joystick bağlanmıyor. Nox playerın biran...
  76. Velvetskin & the Crow

Nox Player Ayarları Sorunu

Gerçekten birisi bilip sonra burada bizi aydınlatsa çok güzel olur :D
  77. Velvetskin & the Crow

BlueStacks Nasıl?

Dün bluestacks'ı kurmama rağmen bugün motor başlatılamadı hatası veriyor. Hemen hemen tüm yöntemleri denedim fakat başarılı olamadım. Yöntem önerebilecek var mı?
  78. Velvetskin & the Crow

Mobil oyun tavsiyesi ONLİNE

Era of Legends yeni keşfim, WoW''a çok ama çok benziyor pvp yönünden güçlü ve şuan yeni sayılacak bir oyun
  79. Velvetskin & the Crow

Google Chrome reklam engelleyicileri kısıtlamaya hazırlanıyor.

Hocam tesadüf buldum bende ama hepsinde yok bakarsın ama :D. Adlocker ultimate'i çok başarılı buluyorum bu aralar.
  80. Velvetskin & the Crow

Hocam bende iki bilgisayar var eski olanda(9 yıllık) chrome daha hızlı mozilla traktör hızında fakat yeni ve donanımı çok daha üstün olan bilgisayarda ise mozilla ışık hızında chrome normal hızında. Sistemle alakalı sanırsam. 1561065730 Süpersin hocam ağzından bal damlasın :) Adlocker ultimate...
  81. Velvetskin & the Crow

Şahsen Youtube yılın belli zamanlarında reklam verme kısmını taciz durumuna varacak şekilde artırıyor. Google kendi kaybeder. Reklam verenlerin ve servis sağlayıcıların çerez ve veri analizi temelli adblock satın alma ya da oluşturma planları zaten komik ve absürttü. Bu güncelleme ile reklam...
  82. Velvetskin & the Crow

BlueStacks Nasıl?

Program çalışırken arka planda Kripto para madenciliği yaptığına dair iddialar var. İddialar asılsız da olabilir açıkçası bilmiyorum. Konu hakkında aydınlatabilcek birileri var mı forumda?
  83. Velvetskin & the Crow

Vainglory 5V5 Oyunu Hakkında

Hocam Steam'e de geldi artık Vainglory :). Bilmiyorum eskisi kadar oyuncusu var mıdır?
  84. Velvetskin & the Crow

En iyi çeviri uygulaması?

Google çeviri, imla ve yazım kurallarına dikkat edince ve açıklayıcı bir dille yazınca çevirileri başarılı hale geliyor.
  85. Velvetskin & the Crow

bilim uygulaması

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evrim.agaci Evrim ağacının uygulaması vazgeçilmezim diyebilirim.
  86. Velvetskin & the Crow

Mobil oyun tavsiyesi ONLİNE

AFK Arena, öneririm.
  87. Velvetskin & the Crow

Arena-TR.com Eski kullanıcıları burdamı ?

Gerçekten sevdiğim bir siteydi o dönem tasarımı bile diğer türk torrent sitelerinden çok üstündü. Arena-Tr ve LeechTurk gibi efsanaler kapanınca her güzel şeyin bir sonu vardır gerçeğiyle başbaşa kalmış gibi hissetmiştim.
  88. Velvetskin & the Crow

TR dil seçeneği sunan yabancı torrent site tavsiyesi?

cinamaz var eski ismi EUtorrents davetiyem kalmadı fakat türkçe dil seçeneği var ayrıca aratma kısmından dili Turkish yapınca direk sunuyor. Ciddi anlamdada arşivleri geniş.
  89. Velvetskin & the Crow

Torrent Gündemi - Popüler Torrentler

Katph ekibi yeni bir siteyle birlikte devam ediyormuş idope isminde. Sitenin ana sayfasında buna bir gönderme var hatta. Arşivleri fena değil. idope
  90. Velvetskin & the Crow

Online Oyun Tavsiyesi 2018

Endless Battle, 3 Ocakta çıktı. Wow battleground tarzı PvP üzerine kurulu
  91. Velvetskin & the Crow

Online Oyun Tavsiyesi 2018

Black Squad, Cs go'ya en iyi alternatif hatta daha iyi olduğunu iddia edenler var. Malum BattlEye anticheat ile korunuyor. Black Squad'da Hile denk gelme olasılığı çok düşük.
  92. Velvetskin & the Crow

Valhalla Online

Duydum Valhalla'yı umarım hype yedikten sonra hayal kırıklığına uğratmaz.
  93. Velvetskin & the Crow

Mmorpg Tavsiye

Endless Battle, bakmanızı öneririm mutlaka. Pvp üzerine oyun Pve farmı yok. Pvp yaparak farmlıyorsunuz kendinizi. Wow'a çok benziyor. Klonu bile diyebiliriz bir yerde.
  94. Velvetskin & the Crow

Mmorpg oyun tavsiyesi

Endless Battle, Sadece Pvp var oyunda. Farm işini Pvp yaparak yapıyorsun bir nevi. 3 Ocak 2019'da steam'de açıldı. Daha emekleme aşamasında. Sahipleri ilgilenirse yeni bir salgın olabilir.
  95. Velvetskin & the Crow

13. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali

Bu sene ''Sessizlik sinemada güzel'' teması ile gerçekleşecek festivalimiz toplamda 26 İl ve İlçe'de gösterilecektir. Festivalimiz ticari bir amaç gütmemekle birlikte, gösterilen tüm filmler, söyleşiler ve programlar ücretsizdir. Gönüllülük esasına dayanan bir oluşumdur. Bağımsız sinema odaklı...
  96. Velvetskin & the Crow

Black Friday Icin Telefon Önerisi

Hocam Huawei iyi bir telefon olsa dahi eski modellerinde SAR değeri çok yüksekti diğer telefonlara göre. Kanser yapıcı etkisi var yani. Yeni modellerininkini bilmiyorum fakat alırken mutlaka bak SAR değerine.
  97. Velvetskin & the Crow

SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

Alternatifini buldum steam'de Cs Go'ya çok benzeyen bir oyun. Hilede yok anti-cheat sistemi baya gelişmiş, BattlEye ile anlaşmışlar. Oyunun tek eksiği Cs Go kadar zor olmaması. O zorluğu arıyorum açıkçası. İsmi ise : Black Squad
  98. Velvetskin & the Crow

Kitap Okumuyoruz!

Evet kitap okuma oranı gerçekten az ülkemizde fakat kendini aşırı derecede geliştirmiş dünya çapında tanınırlığı olan akademisyen ve akademi dışında yazarlar ve okuyan az bir kesim biliyor onları. Birde okumaya değer bulmadığım çok fazla kitap var ülkemizde. Bu tarz kitapları okuyup kendine...
  99. Velvetskin & the Crow

Black Friday Icin Telefon Önerisi

Samsung Galaxy C7. C serisi özellikle öneririm sebebine gelince kullananlar ben dahil çok memnun zaten ülkemizde pek satmadı. Avrupa ağırlıklı satılmış.
  100. Velvetskin & the Crow

Hocam kaldırsada bu muydu diyebilirsin. Hileler deli ediyor insanı son dönem aşırı arttı. Black Squad'a başladım ben steamde alternatif olarak iyi Cs go'ya göre. Hem sistem gereksinimleride az Cs Go' ya göre
  101. Velvetskin & the Crow

Hile tamamen kalkarsa yeniden başlayacaklar klübü varsa ben dahilim.
  102. Velvetskin & the Crow

Android İşletim Sistemi İçin En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

Kesinlikle öyle, bilinçli bir android kullanıcısı kolay kolay virüs sokmuyor telefonuna CMsecurity ve Cleanmaster ise ayrı bir başbelası. Çözüm başka alternatifler aramak
  103. Velvetskin & the Crow

1gbdan fazla boş yer var 12mb'lık uygulama inmiyor.

Google Files Go'ya bak hocam bana sorarsan eğer. Ayrıntılı ve iyi bir program. Arayüzüde basit. Ücretsiz olup paralı sürümü için seni muhtaç etmiyor.
  104. Velvetskin & the Crow

Windows 10, torrent istemiyor!

Çok doğru windows zaten rakipleri karşısındaki rekabeti kaybetmemek için sürekli geliştirmeye çalışıyor birşeyleri. Android, ios, linux gibi işletim sistemleri pazar payını kapmaya başlayınca yenilik muhabbetine girdiler. Oturdukları yerden para artık eskisi gibi gelmiyor. ---- Mesajlar...
  105. Velvetskin & the Crow

Torrent Siteleri (Yeni Güncel Siteler)

Yeni gelip hızlı hızlı genişleyen bir alternatif torrent sitesi daha var, zooqle meraklılarına duyurulur.
  106. Velvetskin & the Crow

Windows 10, torrent istemiyor!

Linuxla baş edemeyeceklerinden olsa gerek arada yoklama yapıyorlar. Torrent yasaklanırsa alternatife yönelim artar.
  107. Velvetskin & the Crow

Güvenilir Virüssüz Torrent siteleri

Önceden bende torrentten crackli oyun indiriyordum sonra steam'e geçtim sebebine gelince param fazla olduğu için değil cracklerin fazla ram ve cpu yemesi gibi sıkıntılar yüzünden.
  108. Velvetskin & the Crow

Hangi Torrent istemcisini kullanıyorsunuz ?

Tixati kullanıyorum önceden utorrentteydim şahsen tixatiye geçince belirgin farkı hissettim.
  109. Velvetskin & the Crow

Torrent indirmek yasak mıdır ?

Ülkemizde takibi yapılmasada dünya genelinde yapılmakta, sana önerim torrentten yazılım indirmemek yönünde. Bu konuda yazılmış bir yazı var aşağıya koydum linkini. VPN ve ip gizleme konularından bahsediyor. TorrentFreak yazısı
  110. Velvetskin & the Crow

Küçük bir torrent sitesi letseed arada gir bak açık olabiliyor üyelikler. Torrentte yeniysen bu arada site kuallarını mutlaka oku.
  111. Velvetskin & the Crow

Steam hitler resmi koyunca kaldırıp avatar banı atıyor!

Öyle maalesef günümüzde moda oldu. Irkçılık gibi temeli hiçbirşeye dayanmayan temalar var. 21. yüzyılda teknoloji ilerlese dahi insanlık geriliyor.
  112. Velvetskin & the Crow

Program İndirmek İçin Torrent Önerisi?

Alternatifini araştır. Açık kaynak kodlu programlara bak crack yapması bile zordur ayrıca şahsen denedim baya zor oluyor. Coreldraw ve CAD benzeri programların craği sıkıntılı. Coreldraw ayrıca takibinide yapıyor IP tespiti üzerinden bakanlığa şikayette bulunabiliyor. Küçük işletmeler bile...
  113. Velvetskin & the Crow

letseed.net e de bakın isterseniz daha küçük daha az kullanıcılı bir sitedir kendisi. türk torrent sitesidir ayrıca arada açılıyor üyelikleri.
  114. Velvetskin & the Crow

Steam hitler resmi koyunca kaldırıp avatar banı atıyor!

Kuzenimin başına geldi o başka bir bilinmeyen nazi doktoru joseph mengeleyi koydu steam farketmedi hala.
  115. Velvetskin & the Crow

Arkadaşlar mmorpg lazım

Yeni tarz mmorpg'ler pek hoşuma gitmiyor. Oyun mantığı, bağlayıcılık ve pvp sistemi yönünden. Fazla detay, iyi grafik derken sarmıyor. Son dönem Neverwinter hoşuma gitti onuda vakit sıkıntısından oynuyamadım öneririm fakat steamde ücretsiz emek üzerine kurulu . Knight aşırı pahalı oldu, hile...
  116. Velvetskin & the Crow

G2a

İlk sorunun cevabını bilmesemde, sana 2. sorun için cevap verebilirim. Rahat 6-7 tane oyun almışımdır g2a dan 2 tanesi origin içindi. Sana tavsiyem satıcının başarılı yüzdesine bak %94 üstü ise al şahsen tüm alımlarında riski göz inine alıp koruma kalkanını kapadım ve hiçbirinde key alırken...