Arama sonuçlarınız

1. UBerk

GIF Avatar Hatası

Avatarımı GIF yapmak istiyorum ancak hata alıyorum.
  2. UBerk

150TL Powerbank Önerisi

Aklımda Samsung'un orijinal olanı almak var. Sizce değer mi? Telefon: Samsung Galaxy A7 2017.
  3. UBerk

GIGABYTE 990FXA-UD5 Ram Desteği

Sistem: AMD Phenom 2 X6 1055T 2.8GHz https://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-990fxa-ud5-am3-amd-990fxsb950-ddr3-2000mhz-o-c--anakart.html Yanan RAM: GSkill RipjawsX 2X4 8GB 1600MHz CL9 Dual Kit Ekran Kartı: GIGABYTE RX550 2GB RAM yandığı için yeni RAM Alacagim. Bu RAM uyumlu mudur? Uyumluluk...
  4. UBerk

Maksimum 1250TL Monitor Onerisi

Öncelikle belirteyim Vatan Bilgisayar, Media Markt veya Teknosadan alabilirim. Ekran kartım Gigabyte AMD Radeon RX550 2GB (O.C.) Windforce. Aklımda 1ms TN ve 5ms IPS monitör var. Hangisi daha mantikli? Bütçenin üstüne çıkamam maalesef. Boyu 24 inçten büyük olursa sevinirim. Asus TN Panel 1ms...
  5. UBerk

Kış indiriminde Bus Simulator 18 mi The Crew 2 mi?

Çocukluğumdan beri otobüslere ilgi duyuyorum. Direksiyon setim var. Arabaları da çok seviyorum. Maksimum 70TL verebileceğim için ikisini birden alamıyorum. Açıkçası bu indirimde Bus Simulator 18'de %20'den fazla bir indirim olacağını düşünmüyorum. Geçenki gibi 62TL olacaktır diye düşünüyorum...
  6. UBerk

Canon Pixma G3400 Hata Kodu: 6000 Yazıcının İçinde bir cisim var hatası

Hiçbir sorun yoktu. 1 Yıldır kullanıyordum, 30 Sayfa yazdıracaktım, bir baktım ki hata lambası yanıyor. Destek kodu verdi 6000. Araştırdım ve içinde bir cisim varmış. buldum ve çıkarttım, kaç kere Restart attım ama düzelmedi. Ne yapmalıyım?
  7. UBerk

6500TL-7200TL Gamebook Tavsiyesi

MSI GL73'ü almayı düşünüyorum. Oynayacağım Oyunlar PUBG GTA 5 Euro Truck Simulator 2 Bus Simulator 18 Bu oyunları yüksek ayarlarda oynatsın yeter. Sizin de önerileriniz var mı? Bütçeyi zorlarsam en fazla 7200TL olur. Önerileriniz Lütfen Asus ve MSI'dan olsun. Diğer markalardan almak istemiyorum.