Arama sonuçlarınız

1. UBerk

Üsteki Üyeyi Saçma bir şekilde Banla forum oyunu

MAC kullanmıyorum BAN!
  2. UBerk

GIGABYTE 990FXA-UD5 Ram Desteği

Gerek kalmadı, konu kapanabilir. AM3 Platformuna daha fazla yatırım yapmak istemediğim için Ryzen 3 3300x sisteme geçtim.
  3. UBerk

Peki ikinci el HyperX Fury 4GB 1600MHz CL10 alsam bu RAM'ler ile uyumlu çalışır mı?
  4. UBerk

Sıfır almak zorundayım maalesef. Kingston sitesinden baktım. Anakartımla uyumlu. Peki diğer Ramler ile sorun çıkarır mı?
  5. UBerk

Technopat - Alıcı Kazıklayan Kişi

Konuyu ben de görmüştüm dün. Gerçekten çok pahalıya satmış. Klavye Mouse Monitör Masa da var diyor ama onlara 2000 lira fazla ödemiş alan. Biraz ayıp olmuş.
  6. UBerk

Ben RAM'leri yandı sanıyordum. Meğerse tam oturmamış slota. Yani ssorun yok. Konuyu hortlatmamın sebebi ise ekleme yapmak istiyorum. 8GB yetmiyor. Yeni sisteme geçene kadar idare etsin istiyorum. 4GB Hyperx Fury sıfırını buldum. 1600MHz CL10. Uyar mı?
  7. UBerk

@met 35
  8. UBerk

Technopat sosyal REZİLLİĞİ

Technopat Sosyal'i 2 yıldır aktif olarak kullanıyorum. 6 uyarım var ve hep yazım kurallarına uydum. Sadece 2 defa gözümden kaçtığı için ceza yedim. 3 defa da yanlış yere konu açmıştım. Alıştım ve artık ceza yemiyorum. Günde 5-6 saatimi forumda geçiyorum. En son cezamı 12 Ağustos'ta yedim. En son...
  9. UBerk

Technopat sosyal REZİLLİĞİ

Şu an 2 moderator bu konuyu okuyor. Selamlar. :D
  10. UBerk

SDN Forum Çekilişi #3

Katılıyorum.
  11. UBerk

Tarayıcı Önerisi Lazım?

Opera GX çok güzel.
  12. UBerk

Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Aylık 500-600GB gibi bir kullanımım var.
  13. UBerk

Yazılım Öğrenmenize Neler Engel Oluyor?

Okul nedeniyle vaktim olmuyor.
  14. UBerk

Ne dinliyorsunuz?

Englishman In New York: İlkay Şencan-Do it: Barış Manço-Gülpembe: Müzikleri çok severim. :)
  15. UBerk

Hangi Kitabı Okuyorsunuz ?

Turgut Özakman - Şu Çılgın Türkler Aynı zamanda bir kitap daha okuyorum. O da: Cengiz Aytmatov - Toprak Ana
  16. UBerk

Ne tür kitaplar okursunuz?

Tarih - Roman - Bilim Kurgu.
  17. UBerk

En son okuduğunuz kitap

Şu an okuduğum "Şu Çılgın Türkler" kitabı.
  18. UBerk

Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Merhaba. Taahhüdüm Şubat ayında bitiyor. 24Mbps 75GB AKN paketini kullanıyordum. AKN kalkınca 24Mbps limitsiz oldu. Şimdi yeni paket arayışına girdim. 100TL bütçe ile hangi limitsiz pakete geçebilirim?
  19. UBerk

Söyle Rahatla

Telefonum kırıldı. Şu an Samsung yetkili serviste. Moralim biraz bozuk açıkçası.
  20. UBerk

Günün Esprisi

Daha önce yapıldı mı bilmiyorum ama yine de yazayım: -Dünya bugün tereyağ -Arabamız Alman malı. Sizinki ne malı? - Klimalı.
  21. UBerk

En sevdiğiniz oyun ne?

Tom Clancy's Rainbow Six Siege.
  22. UBerk

GIF Avatar Hatası

Sorun devam ediyor. 160Kb bir gif'i kullanamıyorum.
  23. UBerk

GIF Avatar Hatası

Avatarımı GIF yapmak istiyorum ancak hata alıyorum.
  24. UBerk

150TL Powerbank Önerisi

Aklımda Samsung'un orijinal olanı almak var. Sizce değer mi? Telefon: Samsung Galaxy A7 2017.
  25. UBerk

Tamam. Bilgilendirdiginiz için teşekkürler.
  26. UBerk

Rev 1.0 yazıyor. Soğutucu Cooler Master ancak modelini göremedim. Rev 1.0 ile takabileceğim en yüksek FX işlemcisi nedir?
  27. UBerk

Soğutucudan emin değilim. Rev. 3.0 olup olmadığına nereden bakabilirim? Vatan Bilgisayardan almıştım. Eğer FX serisi bir işlemciye geçersem soğutucuyu da değiştireceğim.
  28. UBerk

https://www.vatanbilgisayar.com/v3-600w-midt-atx-siyah-kasa-1399.html PSU bu. Ya yeni sistem toplayacağım ya da bu sistemi geliştirip devam edeceğim. Alırsam FX X8 9590 alırım. Onun darboğaz yapmayacağı en yüksek kart nedir?
  29. UBerk

Size bir sorum olacak. Phenom işlemci yeterli mi yoksa FX serisine geçiş yapmalı miyim? Overclock hakkında yeterli bilgiye sahip değilim. Bir kere yapmıştım. Bilgisayar açılmadı. Bios'u sıfırlayıp zor açmıştım bilgisayarı :) Overclock için AMD'nin bir uygulaması yok mu?
  30. UBerk

Sistem: AMD Phenom 2 X6 1055T 2.8GHz https://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-990fxa-ud5-am3-amd-990fxsb950-ddr3-2000mhz-o-c--anakart.html Yanan RAM: GSkill RipjawsX 2X4 8GB 1600MHz CL9 Dual Kit Ekran Kartı: GIGABYTE RX550 2GB RAM yandığı için yeni RAM Alacagim. Bu RAM uyumlu mudur? Uyumluluk...
  31. UBerk

Maksimum 1250TL Monitor Onerisi

Var. Gigabyte AMD RX 550 2GB Windforce OverClock
  32. UBerk

HDMI 1.4 çıkıyormuş. Sizce dp alayım mı?
  33. UBerk

Sizce Display Port kablosu alayım mı?
  34. UBerk

Görüntü kalitesi net mi?
  35. UBerk

Alacağım şubede de varmış. Hemen alıyorum. Çok teşekkürler. Hoparlörü de varmış. Hoparlörüm bozulmuştu. Içinden kablo çıkıyor mu bu arada? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Konu Kilitlenebilir. 2 gün sonra alıyorum.
  36. UBerk

Teşekkürler. Paneli nedir?
  37. UBerk

Öncelikle belirteyim Vatan Bilgisayar, Media Markt veya Teknosadan alabilirim. Ekran kartım Gigabyte AMD Radeon RX550 2GB (O.C.) Windforce. Aklımda 1ms TN ve 5ms IPS monitör var. Hangisi daha mantikli? Bütçenin üstüne çıkamam maalesef. Boyu 24 inçten büyük olursa sevinirim. Asus TN Panel 1ms...
  38. UBerk

SDN Televizyon Programı İçin Ödüllü İsim Önerisi!

SDN ile Teknoloji SDN ile teknoloji gündemi TeknoSDN ShiftDelete Teknoloji
  39. UBerk

Kış indiriminde Bus Simulator 18 mi The Crew 2 mi?

Çocukluğumdan beri otobüslere ilgi duyuyorum. Direksiyon setim var. Arabaları da çok seviyorum. Maksimum 70TL verebileceğim için ikisini birden alamıyorum. Açıkçası bu indirimde Bus Simulator 18'de %20'den fazla bir indirim olacağını düşünmüyorum. Geçenki gibi 62TL olacaktır diye düşünüyorum...
  40. UBerk

Canon Pixma G3400 Hata Kodu: 6000 Yazıcının İçinde bir cisim var hatası

Hiçbir sorun yoktu. 1 Yıldır kullanıyordum, 30 Sayfa yazdıracaktım, bir baktım ki hata lambası yanıyor. Destek kodu verdi 6000. Araştırdım ve içinde bir cisim varmış. buldum ve çıkarttım, kaç kere Restart attım ama düzelmedi. Ne yapmalıyım?
  41. UBerk

6500TL-7200TL Gamebook Tavsiyesi

Bu da güzel aslında. Benim bir Gamebook'tan beklentilerim; İçinde SSD Olsun En Az 1050 olsun. RAM artırılabilsin. Aslında benim istediğim MSI GF72 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-8GB-1TB+128SSD-17.3"-GTX1050Tİ 4GB-W10 - Vatan Bilgisayar Ancak RAM artılamadığı için kararsız kalıyorum.
  42. UBerk

Sağlam kullanacağım fakat Monster hakkında soğutma ile ilgili sorunlar duydum. Asus veya MSI'dan önerebileceğiniz modeller nelerdir? ve benim beğendim sizce fiyatını hakediyor mu?
  43. UBerk

Evet. Çünkü seyehat ederken yanımda olsun istiyorum. Gamebook aldıktan 1 yıl kadar sonra ise GTX 1060'lı bir sistem de toplamayı düşünüyorum zaten.
  44. UBerk

MSI GL73'ü almayı düşünüyorum. Oynayacağım Oyunlar PUBG GTA 5 Euro Truck Simulator 2 Bus Simulator 18 Bu oyunları yüksek ayarlarda oynatsın yeter. Sizin de önerileriniz var mı? Bütçeyi zorlarsam en fazla 7200TL olur. Önerileriniz Lütfen Asus ve MSI'dan olsun. Diğer markalardan almak istemiyorum.
  45. UBerk

Büyük Steam İndirimlerinin Tarihleri!!! (2018 son çeyreği)

Aslında şöyle de yapabilirim; Cadılar Bayramı İndirimi GTA 5 American Truck Simulator Steam Sonbahar İndirimi birşey almayacağım. Steam Kış İndirimi PUBG Bus Simulator 18 Farming Simulator 17 ------------ Önerileriniz için teşekkürler.
  46. UBerk

Büyük Steam İndirimlerinin Tarihleri!!! (2018 son çeyreği)

Sizce sonbahar veya kış indirimini beklemeli miyim? Alacağım Oyunlar Cadılar Bayramı İndirimi GTA 5 Bus Simulator 18 Steam Sonbahar İndirimi American Truck Simulator Steam Kış İndirimi PUBG
  47. UBerk

Steam pazar fiyatları neye göre yükselip düşüyor ?

Örneğin Euro Truck Simulator 2'de bir etkinlik yapıldığında ilk satan 100TL'ye satıyor. 1 hafta sonra 10TL'ye düşüyor.