Arama sonuçlarınız

1. E

Öneri Bu 10 kulaklık arasından hangisini almalıyım? (500 TL altı)

Merhaba arkadaşlar; videolar ve forumlardan araştırmalarım sonucu 500 TL altı 10 kulaklık modeli belirlerdim. Bazıları 500 TL üstü kupon kampanya ile fiyat düşebilir belki. Müzik dinlemek için kullanacağım çoğunlukla. Her birinin eksileri var haliyle. Anker R100ün bile bir çok kötü yorumunu...
  2. E

Soru Hangi Skoda Octavia? 1.6TDI-1.0TSI? Optimal-Style?

Merhaba arkadaşlar; Skoda Octavia 2018 almayı düşünüyorum. Sizlerin fikrini almak istedim. Nelere dikkat etmeliyim? Önerileriniz nelerdir? ------------------------------------------ Aşağıdaki seçeneklerin hızlanma süreleri , maksimum hızları hemen hemen aynı. Benzinli: (Tork 200 nm) 1.0 TSI...
  3. E

Sony - Philips - TCL Hangi Android TV'yi seçmeliyim?

Merhaba arkadaşlar; babam için 49-55" Android TV arayışındayım. Aşağıdaki modelleri buldum. Birkaç artısını belirledim. Yanlışım varsa düzeltin beni lütfen. Philips 50PUS8505 - Artıları: VA panel - Ambilight - Canlı yayın kaydı ve zaman kaydırma(timeshift) Philips 50PUS7304 - Artıları: VA...
  4. E

Uygun fiyatlı, yayını kaydedebilen TV önerisi

Merhaba arkadaşlar; küçük oda için uygun fiyatlı, en az Full HD çözünürlüklü, dahili uydu alıcılı bir televizyon almak istiyorum. (Smart özelliği şart değil, Mi Box alabilirim ileride) Fakat TV yayınını kaydedebilen, yayını dondurup ileri geri alabileceğim bir model arıyorum. Yardımlarınıza...
  5. E

Arkadaşlar Gün Gün İlerleyen Bir Oyun Var Mı?

Merhaba arkadaşlar; Android için şu tür bir oyun arıyorum. Gün gün yavaş ilerleyecek offline bir oyun. Örneğin; şehir oyununda ev inşa edeceksiniz. 2-3 sürecek, 10 sn'de inşa olmayacak. Veya bebek büyütme oyunu şeklinde. Gün gün büyüyecek, gerçek hayattaki gibi. Veya bir futbol ligi sezonu...
  6. E

Sistem Güncellemeden Sonra DVI Görüntü Problemi

Merhaba arkadaşlar; Aşağıdaki sistemimi kullanırken ekran kartımdan DVI portundan DVI kablosu ile görüntü alabiliyordum. Intel Quad Core Q6600 MSI GTX460 OC ekran kartı 460 W Cooler Master RS-460-PCAP-A3 pasif PFC %75 PSU Bugün Ryzen 2600 + MSI B450 Pro-M2 anakart ile sistemi güncelledim. Aynı...
  7. E

Hangi Sistem Kombinasyonunu Tercih Etmeliyim? (3400-3500TL)

Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki ortak donanımları seçtim ve altlarındaki işlemcilerle toplatmak istiyorum. Bütçeyi az tutmaya çalışıyorum. 22" 1680x1050 DVI girişli monitöre sahibim. Futbol, yarış oyunlarını daha çok oynarım. Battlefield, PUGB oynamam. Gündelik internet-ofis kullanımında da...
  8. E

Arkadaşlar Oyun İçin Hangi Seçenek Daha Mantıklı Olur? (3000 TL)

Merhaba arkadaşlar; 22" 1680x1050 monitöre sahibim. 3000 TL civarı bütçeyle oyun bilgisayarı kurmak istiyorum. Pes 2019, yarış oyunlarını daha çok oynarım. Battlefield, PUGB oynamıyorum. 2 farklı sistem toparladım. Bütçeyi olabildiğince aşağıda tutmak istiyorum. Sizlerce hangi seçenek...